myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Aziz İkonaları

için 52 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
9.888,00 TL
(0)
5.810,00 TL
(0)
14.835,00 TL
(0)
7.418,00 TL
(0)
3.460,00 TL
(0)
3.460,00 TL
(0)
4.450,00 TL
(0)
1.978,00 TL
(0)
1.978,00 TL
(0)
1.360,00 TL
(0)
1.360,00 TL
(0)
1.360,00 TL
(0)
5.440,00 TL
(0)
7.418,00 TL
(0)
9.025,00 TL
(0)
için 52 ürün görüntüleniyor.

Aziz İkonaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aziz ikonaları bir devrin önde gelen mensupları olarak bilinen ve insanların önemli saydıkları kişilerin simgesi veya figürleri olarak bilinmektedir. Bu ürünlerin Ortodoks kültüründen gelen bir dini anlayış ve o dine bağlı olarak yaşayan kişilerin önemli gördüğü eserlerdir. Aziz ikonaları aralarında bazı ikonalar tarihten gelen özellikleri hala taşıdığına inanılmaktadır. Eski tarihte Meryem ananın sağlık alanındaki şifacı özelliklerini ve bu gibi mucizeleri hala bünyesinde barındırdığına dair inanışlar devam etmektedir.

Aziz ikonalarından Aziz Lucas’ın yapmış olduğu kutsal bakire ikonlarından orijinal olarak 3 adet kalmış ve günümüze kadar gelmiştir. Bu ikonanın orijinal bir parçası hala Trabzon ilindeki Sümela manastırında saklanılmaktadır. Bu ikonanın bilinen özelliklerinden kıtlığa karşı iyi gelmesi ve hastalıklara karşı mucizeler yaratması kullanıcılar arasında bilinen önemli özelliklerindendir. Aziz İkonaları ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Satın alacağınız kişilerin hangi dine mensup olduklarından emin olunuz.
 • Genel olarak alınabilecek bir hediye olmadığını unutmayınız.
 • Ürünleri almadan önce dikkatli bir şekilde inceleme yapmayı unutmayınız.
 • Hangi ürünün hangi tarihi dönemden ve nasıl bir tarihi olduğu hakkında fikir sahibi olmayı unutmayın.

Aziz İkonaları Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Aziz ikonaları ürünlerinin özellikleri üretilen eserlerin renk, boyut, işleme farklılıklarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Aziz ikonaları ürünlerinin arasından bazı ürünleri özellikleri şu şekildedir: Gümüş Üzeri Altın ve Mavi El Dekorlu Swarovski Taşlı Aziz Nikolaos İkonası (85 X 65 mm): En: 85mm, Boy: 65 mm, Koli-Paket: 1 Adet, Dekorlama: Altın Varak, Malzeme: Gümüş bu detaylara göre üretilmektedir. Bir diğer ürün olarak Gümüş Üzeri Altın Dekorlu Swarovski Taşlı Aziz Nikolaos İkonası (45 X 35 mm) özellikleri: En: 45 mm, Boy: 35 mm, Koli-Paket: 1 Adet, Dekorlama: Altın Varak, Malzeme: Gümüş olarak üretilmektedir. 

Aziz İkonaları Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Aziz ikonaları ürünlerinin üretimleri genel olarak ürünlerin üzerlerindeki işleme ve süsleme malzemeleri ile ön plana çıkmaktadır. Bunun dışında ikonaların arka planları ve üzerlerindeki kaplama malzemelerin miktarları ve çeşitleri de fiyat belirlemede ön plandadır. Aziz georgios ikon ve diğer ikonaların fiyatları ortalama olarak 1500 TL ile 20000 TL arasında değişmektedir.

Aziz İkonaları Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Aziz ikonalar fiyatlandırırken ilk olarak dikkat edilen nokta ürünlerin boyutları olmaktadır. Boyutsal olarak ne kadar büyük boyutlu bir ürün olacaksa ona göre fiyatlandırılmalar yapılması gerekmektedir. Bunun dışında ise aziz ikonalar içerisinde bulunan farklı ikonlardan aziz luka ikona, selanik aziz georgios rotondu ikona ürünleri gibi ürünlerin yapı bakımından gösterdikleri farklılıklar nedeniyle fiyatlandırılmaları tam olarak ürünlere göre belirlenmektedir. Detaylandırılmaları ve en son üzerlerine yapılan swaroski kaplamalar gibi ince işçilikler sebebiyle fiyatlar artmaktadır. Bu sebeple de ürünlerin üretimlerinin bitmiş halleri değerlendirilip maliyet skalası çıkarılıp değerlendirmeler sonucunda fiyatları belirlenmektedir.

Aziz İkonaları Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Aziz ikona ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Aziz ikona ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Aziz İkonaları Çeşitleri Nelerdir?

Aziz ikona çeşitleri aşağıdakiler gibidir:

Aziz İkonaları Nasıl Kullanılır?

Aziz ikonaları tarihin tozlu raflarından bu zamanımıza kadar gelen Ortodoks kültürünün benimsemiş olduğu dini objeler olarak hala kullanılmaktadır. Fakat kullanım alanları kişilere göre değişmekte olup farklı kullanım türleri olmaktadır. Temel olarak dini bir bütün olarak görülerek bu dine mensup kişilerin saygılarını gösterdikleri bir obje olarak kullanılmasının dışında bazı kişilerin ise eski tarihsel bilgilerden gelen inanışları devam ettirerek aziz ikonlarından sağlık, şifa beklenilmesi gibi bazı durumlar bekleyerek bu şekilde de kullanmaktadır.

Aziz İkonaları Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Aziz ikonaları hediye olarak alabileceğiniz kişiler aşağıdadır:

 • Aziz ikonalar hakkında bilgi sahibi olan kişilere hediye olarak alabilirsiniz.
 • Sevdiklerinize karşı alabilirsiniz.
 • Bu kültürü ve aziz ikonaları dini bir bütün olarak görebilecek kişilere karşı alabilirsiniz

Aziz İkonaları Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Aziz ikona ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Aziz ikona ürünlerinde toptan fiyatları  -   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Aziz İkonaları Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Aziz ikona ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Aziz İkonaları Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Aziz ikona ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Aziz İkonaları Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Aziz ikonalarının üretim süreci aşama aşama ilerlemektedir. Ürünlerin boyutları çok geniş ve çok yüksek olması nedeniyle farklı üretim süreçlerinden geçmektedir. Bu nedenle ilk olarak hangi ürünün hangi boyut sınıfında üretileceğine karar verilir. Ondan sonra ürünlerin boyutsal ayrımları yapılmaktadır. Boyutsal ayrımları yapılan ürünlerin sonrasında renk ve kaplama seçeneklerini ön plana alarak belirlenmesi gerekmektedir. Bu detaylar belirlendikten sonra ürünlerin üretim aşamalarında son aşamaya gelmektedir. En son olarak ortaya çıkan ürünlerin üzerlerindeki tasarımlara ekleme yapılacaksa yapılır ya da kaplama olarak sunulan çeşitlerden yapılır. Son olarak yapılan düzenleme işlemlerinden sonra ürün kullanıcılar için hazır olmaktadır.

Aziz İkonalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Aziz İkonalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Aşağıdaki gibidir:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.