myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Dekoratif Figürler

için 10 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
3.955,00 TL
(0)
3.955,00 TL
(0)
1.485,00 TL
(0)
2.228,00 TL
(0)
2.228,00 TL
(0)
2.228,00 TL
(0)
1.485,00 TL
(0)
2.228,00 TL
(0)
1.485,00 TL
(0)
1.485,00 TL
(0)
için 10 ürün görüntüleniyor.

Dekoratif Figür Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dekoratif kelimesinin anlam özelliklerine baktığımız zaman “süs olarak kullanılan veya düzenleyici göz alıcı parça” olarak karşımıza çıkmaktadır. Dekoratif figürler, dünya çapında neredeyse her evde karşımıza çıkan göz alıcı süs ürünleri arasındadır. Bu dekorlar kimi evde geyik, matruşka, fil gibi ve daha birçok örneği bulunan gözde parçalar olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk çağlardan günümüze kadar gelen hayvan figürlü objeler hala en çok tercih edilen ürünler sınıfına girsede bu figürlerin hemen ardından dekoratif insan figürleri gelmektedir.

Bu tür dekoratif ürünleri hem sevdiklerimize hemde kendimize özel olarak alabilir özel anlar yaşatabiliriz. Sonuçta sadece yakın çevremize değil ofisimiz, evimizi, özel kurumdaki odamızı veya daha birçok alanı göz alıcı hale getirebiliriz. İster özelleştirerek tek bir parça alabilir isterseniz toptan olarak tüm sevdiklerinize veya ofisinize alabilir her alanızı özel kılabilirsiniz. Dünya üzerinde çok fazla bulunan dekoratif insan figürlü hediyelikler, hayvan figürlü dekoratifler veya diğer dekoratif hediyelik ürünler ile çeşitlilik sağlayabilir bir çok ürün arasından en değerli olanı seçebilirsiniz. Ayrıca, dekoratif objeler dünya üzerinde çok fazla çeşitlilik gösteren hediyelik eşya kategorisinde yer almaktadır. Yüzlerce ürün arasında zevk ve tercihlerinize göre en uygun olanını alabilirsiniz. Dekoratif figür ürünleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda listelenmiştir. Bunlar; 

 • Hediye alacağınız kişinin zevklerine dikkat ederek ürün seçmek sizin için çok faydalı olacaktır. 
 • Hediye alacağınız kişi ev veya ofisin bir köşesine dinlenme, kitap okuma alanı veya çalışma alanı yapacak ise duvarına asıp bakarken huzur bulacağı bir figür alabilirsiniz. 
 • Enstrümanlarla yakından ilgili olan bir yakınınız var ise kendisine özel olarak alacağınız enstrüman çalan küçük kız temalı dekoratif hediyelik ile etrafınıza mutluluk saçabilirsiniz. 
 • Özel yaşam alanlarınızı dekoratif ürünler ile zevkli tercihler yaparak gösterişli mekanlar haline getirebilir, dilerseniz özelleştirebilirsiniz. 

Dekoratif Figür Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Dekoratif figürlü hediyelik ürünleri alacağınız kategoriye veya özelleştirilebilir seçimler ile özellikleri değişmekle beraber genel olarak renk, biçim, görünüm olarak sergileyeceğiniz ortamda değişiklik yapmakla beraber size hoş anlar yaratacaktır. Hediye alacağınız kişinin zevkine göre seçimler yaparak dekoratif ürünlerin şıklığına zerafet katabilirsiniz. Özelliklede atlara ilgi duyan bir yakınınız var ise ona alacağınız dekoratif at figürlü hediye ile hem incelik yapmış olursunuz hemde aldığınız hediyeyi nerde sergilerse sergilesin ortama ayrı bir hava katacaktır. 

Veya Anneler gününde annenize alacağınız 80 mm genişliğinde 110 mm uzunluğunda gümüş kaplama ahşap ve metalden yapılma anne ve bebek figürlü dekoratif ürün ile asla unutulmayacak hep özel kalabilecek hediyelikler tercih edebilirsiniz. Geçmişten günümüze baktığımız zaman ise en çok tercih edilen dekoratif ürünler arasında at figürleri, insan figürleri, matruşka, fil figürleri, geyik figürleri, kelebek figürleri, kanat figürleri, melek figürleri, ikon figürleri, kurbağa ve çeşitli hayvan figürleri gibi çok çeşitli figürler bulunmaktadır. Bunları hem masanıza koyabilir hemde duvarınıza asabilirsiniz. Ürün çeşitliliği sayesinde her ortama uygun hediyelik figürler ile doğru seçimler yaparak herkesin hayran kalacağı alanlar yaratabilir, o ortamda vakit geçirirken ekstra zevk ve huzur alabilirsiniz. 

Dekoratif Figür Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Dekoratif figürler arasında çok çeşitlilik olduğundan bahsetmiştik. Son zamanlarda en çok tercih edilen hayvan ve insan figürlü dekoratif ürünler dışında dekoratif mercan figürleri de satın alım sıralamasında çok rastlanmaktadır. Tasarım, boyut, işçilik farklılıklarına göre fiyata aralığı değişen dekoratif ürünlerimiz 1780 TL ve 4780 TL arasındadır. Alacağınız ürünün özelliklerine göre ise ortalama olarak fiyat aralığı 2500 TL civarındadırdir. 

Dekoratif Figür Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Dekoratif figürlerin fiyat aralığını belirtmiştik. Ancak ürünün özelliklerine göre farklılık gösteren fiyat skalası birkaç temel başlık altında incelenmektedir. Bunlar; Kullanılan malzeme, işçilik, renk, biçimlendirme, şekillendirme gibi temel yapım aşamaları baz alınarak ürünün net maliyet fiyatı ortaya çıktıktıktan sonra pazar araştırması yapılarak dekoratif figürlerin ülke ve dünya çapında ortalama fiyatı belirlenilerek hediyelik ürüne etiket yapıştırılmaktadır. 

Dekoratif Figür Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Dekoratif figür ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Dekoratif figür ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme

Dekoratif Figür Çeşitleri Nelerdir?

Dekoratif ürünler aşağıda listelenmiştir:

Dekoratif Figür Nasıl Kullanılır?

Dekoratif figürlü hediyelik eşyalar çok çeşitlilik olmasından dolayı her yerde ve her şekilde kullanım alanı sağlamaktadır. Sevdiklerinize alacağınız hediyelik ürünleri kunnaım amacına göre listelemi dikkat etmelisiniz. En önemliside alacağınız kişinin zevkini ve bulunduğu ortamları, çalışma alanlarını göz ardı etmeden kendisinine en uygun dekoratif figürlü hediyeleri seçmelisiniz. Geçmişten günümüze kadar bulunduğumuz her ortamı özelleştirme, güzelleştirme, farklı ve süslü kılma çabamızdan dolayı dekoratif ürünler süs eşyalarının en gözdesi konumunda olmaktadır. Aile fertlerinden sanata ilgi duyan birine alacağınız masa üstü gümüş kaplamalı figürlerinden biri bulunduğu ortamı bir anda değiştirecektir. Veya aldığınız hediyeyi duvara monta ederek çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. İnce düşünerek alacağınız en özel hediye de kaç yaşında olursanız olun annenize ve eşinize özel alabileceğiniz anne ve bebek temalı gümüş kaplamalı hediyeler evinizin her köşesinde mükemmel durabilecek, başucu hediyeler arasında en iyi ürünler sınıfına girmektedir. 

Dekoratif Figür Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir? 

Dekoratif figürlü tasarımlarımız her bir anınızda, her özel gününüzde sizlere eşlik ederek unutulmaz anlar yaşatabilir. Bu tür hediyelik eşyaları alabileceğiniz kişiler aşağıda listelenmiştir. 

 • Aile üyelerine alabileceğiniz ev ve ofis alanlarına konulacak dekoratif ürünler, 
 • Eşinize alabileceğiniz anne bebek temalı figür,
 • Enstrüman öğretmeninize alabileceğiniz dalına göre ayrılabilen figürler,
 • Çocuğunuzun çello, keman ve benzeri telli çalgılara ilgisi varsa ona özel yaptıracağınız gümüş kaplama dekoratif figürler,
 • At eğitmeni bir yakınınıza/sevdiğinize,
 • Tasarımla uğraşan sevdiğiniz bir kişiye 

Dekoratif Figür Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Dekoratif figür ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Dekoratif figür ürünlerinde toptan fiyatları 594 TL - 1582 TL   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Dekoratif Figür Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Dekoratif figür ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Dekoratif Figür Hediyelik Eşyalar Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Dekoratif figür ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Dekoratif Figür Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Dekoratif figürlü hediyelik eşyaları Myros sizin için özenle tasarlamaktadır. Her hediyelik ihtiyacı baz alarak, detaylı düşünerek, şehirlerimizden ilham alarak özenle ve titizlikle hazırlamaktadır. Kullanım alanına göre boyut, renk, dekor, ,işçiliğe titizlik sağlanarak hazırlanan ürünler tasarımcılar ve üreticiler tarafından ihtiyaca yönelik büyük bir zevk ile hazırlamaktadır. 

Dekoratif Figüre Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Dekoratif figürler temalı hediyelik eşyalara benzer ürünlerimiz şunlardır; 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.