myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Melek İkonaları

için 9 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
1.978,00 TL
(0)
1.360,00 TL
(0)
1.485,00 TL
(0)
2.228,00 TL
(0)
3.955,00 TL
(0)
5.933,00 TL
(0)
1.485,00 TL
(0)
2.228,00 TL
(0)
2.228,00 TL
(0)
için 9 ürün görüntüleniyor.

Melek İkona Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İkona tarihi en eski Hristiyanlık dönemlerine kadar dayanmaktadır. İkona İsa’nın, Meryem’in ve kutsal olayların duvar ya da ahşap üzerine yapılan tasvirlerine verilen isimdir. İlk olarak duvar ve ahşap üzerine yapılan ikonlar zaman içerisinde gümüş, altın, mermer gibi levhaların üzerinde de yapılmaya başlanmıştır. İkona nedir sanat tarihi alanında oldukça sık karşılaşılan bir sorudur. Ortodokslar için kutsal olan ikonolar Katolikler tarafından ise eğitici ve öğretici tasvirler olarak görülmektedir. Bizans ikona tarihi oldukça gelişmiştir. Bizans hakimiyetinin sürdüğü dünyanın dört bir yanında ikonlara rastlanmaktadır. Kutsal olan ikonlar ibadet etmek amacıyla kullanılmaktadır. Melek ikona modelleri toptan olarak satın alınarak evin farklı odalarında dua etmek için kullanılabilir. Melek ikona satın alırken şunlara dikkat edilmelidir; 

 • Melek ikona büyüklüğü kullanılacak alan uygun olmalıdır. 
 • Melek ikona fiyat ve kalite performansı bir arada değerlendirilmelidir.

Melek İkona Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Melek ikona ürünleri ahşap üzerine yalnızca gümüş ya da gümüş ve altın karışımı olarak tasarlanmaktadır. Kullanılan malzemeler benzer olsa dahi melek yüzü ikonaları tasarımları farklı olmaktadır. Farklı olayları tasvir etmek amacıyla tasarlanan ikonların farklı boyutları bulunur. Kare, elips ya da pencere şekline sahiptir. İkonalar arasında koruyucu melek ikonası, hasta küçük kız için dua eden ikonası ve uyuyan üç melek ikonası bulunmaktadır. 

Uyuyan üç melek ikonası gümüş ve 50x90 mm boyutlarındadır. Farklı tasarımlara sahip olan hasta küçük kız ikonası 40x60, 65x80, 66x80 ve 82x110 mm ebatlarına sahiptir. Koruyucu melek ikonası ise pencere şeklinde ahşap üzerine gümüş tasarımına sahiptir. 85x110 ve 110x130 mm ölçülerindedir.  

Melek İkona Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Melek ikona ürünlerinin fiyat aralığı 1630 TL ile 7119 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan melek ikona ürünleri bulunmaktadır. 

Melek İkona Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Melek ikona ürünleri gümüş, altın ve ahşap hammaddeleri kullanılarak farklı büyüklükte tasarlanmaktadır. Büyüklüğüne göre kullanılan gümüş ya da altın oranları da değişiklik göstermektedir. Kullanılan altın ve gümüş miktarı melek ikonlarının fiyatının belirlenmesinde öncelikli olarak etkilidir. Boyutları ve kullanılan malzemeler göz önünde bulundurularak ikonaların fiyatları belirlenmektedir.
Melek İkonalarının Ödeme Seçenekleri Nedir?

Melek ikona ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Melek ikona ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödemeMelek İkona Çeşitleri Nelerdir?

Melek ikona çeşitleri şunlardır;

Melek İkona Nasıl Kullanılır?

Melek ikonası dua etmek amacıyla kullanılmasının yanı sıra evde dekoratif amaçlı da tercih edilebilir. Gümüş ve altın detaylara sahip olan ikona bulunduğu alan şık ve tarz bir görünüm sağlayacaktır. Melek ikonları yakınlara hediye edilmek için de uygun olan bir üründür. Gösterişli ve göz alıcı bir hediye arayışında olan kişiler için oldukça idealdir. Yeni ev, iş yeri ya da doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilir. Hediye alan kişiyi oldukça mutlu edecektir. Farklı olayların tasvir edildiği ikonlar arasından istenilen ikona tercih edilebilir. İkonanın boyutlarına uygun olan bir yere konumlandırılması gerekir. Duvara sabitlenerek yada yaslanarak kullanım için uygundur. Melek figürlü biblolar ile kullanılarak şık bir görünüm oluşturulabilir.

Melek İkona Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Melek ikona hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

 • Eşe
 • Sevgiliye
 • Anneye
 • Kardeşe
 • Arkadaşa

Melek İkona Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Melek ikona ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Melek ikona ürünlerinde toptan fiyatları 543 TL - 2373 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Melek İkona Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Melek ikona ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Melek İkona Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Melek ikona ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Melek İkona Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros melek figürü ikonalarını gümüş zemin kullanarak üretmektedir. Tasarlanan ikonalar kare, elips ya da pencere şeklindedir. İkonaların tarzına göre gümüşe altın ve ahşap da eklenmektedir. Tüm bu üretim sürecinde ikonların her birinin üretimini aynı kalitede üreterek kullanıcıya sunmaktadır.  

Melek İkona Benzeri Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Melek ikona benzeri diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.