myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Son Yemek İkonaları

için 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
3.710,00 TL
(0)
4.120,00 TL
(0)
4.575,00 TL
(0)
6.183,00 TL
(0)
2.965,00 TL
(0)
30.905,00 TL
(0)
36.408,00 TL
(0)
9.888,00 TL
(0)
7.283,00 TL
(0)
4.943,00 TL
(0)
2.228,00 TL
(0)
9.888,00 TL
(0)
için 12 ürün görüntüleniyor.

Son Yemek İkonaları Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Sanat tarihinde ikona nedir? Meryem Ana, Hz. İsa, melekler ve kutsal sayılan diğer durumların resmedildiği tasvirlere ikona denmektedir. Ortodoks kültürü içerisine dahil olan ikonalar levhalar ya da duvarlar üzerine yapılabilmektedir. Katolikler için özel bir anlamı bulunan ikonaların özellikle Ortodoks kültüründe büyük bir önemi vardır. İkonaların kutsal olduğuna inanıldığı için bu tasvirler ibadet yapılan alanlarda sergilenmektedir.

Batı kilisesini ve Doğu kilisesini birbirinden ayıran önemli bir simge olan ikonalar uzun ve eski bir tarihe sahiptir. İkona tarihi Roma döneminde Hristiyanlığın devlet dini olarak kabul edilmediği dönemlere kadar dayanmaktadır. Bizans ikona tarihi değerli ve eşsiz ikonalar barındırması açısından son derece zengindir. Hz. İsa ve Meryem Ana temalı pek çok ikona bulunmaktadır. Bu ikonalar arasında en çok bilinenler Son Yemek İkonaları, Meryem'in Ölümü İkonası ve Bizans Bronz Meryem İkonası’dır. Peki Son Yemek nedir? Son Yemek İkonası neyi ifade etmektedir?

İsa’nın Romalı askerler tarafından esir alınmadan önce kendine inananlarla yediği son yemeği temsil ettiği söylenen Son Yemek, ikonalara konu olan önemli olaylardan biridir. Son Yemek ikonaları Günümüzde dekorasyon amaçlı olarak pek çok alanda kullanılabilmektedir. Şık ve dikkat çekici bir görünüme sahip Son Yemek ikonaları, yaşam alanlarında farklı ve kendine has bir tarz yakalamak isteyenler tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. 

Çeşitli büyüklüklerde ve tasarımlarda üretilen birçok Son Yemek ikonası bulunmaktadır. Ev ya da işyeri dekorasyonuna eklenebilen Son Yemek ikonaları satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Son Yemek ikonaları alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır; 

 • İkonaların hangi malzemeden yapıldığına dikkat edilmelidir. 
 • İkonaların kullanılacağı alanın büyüklüğüne uygun boyutta bir ikona seçilmelidir. 
 • Son Yemek ikonaların renginin sergileneceği duvar rengi ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.
 • Son Yemek İkonaları hediye olarak alınıyorsa hediye edilecek kişinin beğenebileceği tasarımlar göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Son Yemek ikonaları satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri ise ikonaların fiyatıdır. 

Son Yemek ikonaları tekli şekilde satın alınabileceği gibi toptan olarak da alınabilmektedir. 

Son Yemek İkona Ürünlerinin Özellikleri  Nelerdir? 

Son Yemek ikonalarında tema aynı olsa da tasarım ve dekorlama farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bu sayede ortaya göz alıcı ve özgün ikona modelleri çıkmaktadır. Boyutları ve büyüklükleri değişen ikonaların yapımında ana malzeme olarak genellikle gümüş kullanılmaktadır. Gümüşün asilliğinin ve altının ışıltısının harmanlandığı Son Yemek ikonaların dekorlanmasında yaygın olarak altın varak tercih edilmektedir. Canlı renkler kullanılarak renklendirilen ikona modellerinin yanı sıra daha soluk ve sade renklerin kullanıldığı ikona alternatifleri de bulunmaktadır. 

Son Yemek İkonaları 50 x 90 mm, 70 x 120 mm,  90 x 160 mm, 320 x 170 mm ve 250 x 460 mm gibi farklı boyutlarda üretilmektedir. Kullanacağınız alanın büyüklüğüne uygun boyutlarda ikona modelleri ile yaşam alanlarınızı şıklaştırabilirsiniz. 

Son Yemek ikonalarının yanı sıra Meryem’in Ölümü İkonası ve Meryem Rönesans İkona çeşitleri de ilgi çeken ikonalar arasında yer almaktadır. Dekorlaması serigrafi tekniği ile yapılan Son Yemek İkonaları sevdiklerinize hediye olarak da tercih edebilirsiniz. 

Son Yemek İkona Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir? 

Son Yemek ikona ürünlerinin fiyat aralığı konusunda net bir şey söylemek zordur. Çünkü fiyatlar modellere ve modellerin büyüklüklerine göre değişmektedir. Ancak Son Yemek ikonalarının fiyat aralığı 2600 TL ile 37.000 TL civarındadır. Daha küçük boyutlardaki ikona modellerinin fiyatları büyük boyutlu oranlara kıyasla daha uygundur. Ayrıca Son Yemek ikonalarının tekli ve toptan satış fiyatları birbirinden farklıdır. Toptan satışlarda ikonalar daha makul fiyatlarda satışa sunulmaktadır. 

Son Yemek İkona Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Son Yemek ikonalarının fiyatları belirlenirken pek çok etken göz önünde bulundurulmaktadır. İkonaların yapımında kullanılan malzeme, ikonaların dekorlaması için tercih edilen yöntemi ve ikonaların büyüklükleri gibi çeşitli faktörler ikona fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Son Yemek ikonalarının fiyatları belirlenirken yapımından paketlenme aşamasına kadar sürece dahil olan tüm girdiler hesaplanmaktadır. Ayrıca toptan alımlarda alınan ürün sayısına göre fiyatlarda belirli bir indirim yapılmaktadır. 

Son Yemek İkona Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Son yemek hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Son yemek hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Son Yemek İkona Çeşitleri Nelerdir? 

Son Yemek ikona çeşitleri şunlardır; 

Son Yemek İkona Nasıl Kullanılır?

Dekoratif amaçlı olarak kullanılan Son Yemek ikonaları salon, oturma odası ve çalışma odası gibi ev bölümlerinde dekorasyona dahil edilebilmektedir. Ev haricinde işyeri tarzını oluştururken de kullanılabilen Son Yemek ikona ürünleri özgün ve dikkat çekici bir stil yaratmaya yardımcı olmaktadır. 

Son Yemek ikonaları dizayn amaçlı kullanılmasının yanı sıra hediyelik eşya olarak da tercih edilmektedir. Gösterişli ve değerli bir hediye olan Son Yemek ikonalarını yakınlık derecenize göre özel bir hediye vermek istediğiniz kişiler için satın alabilirsiniz. Tasarımı ve görünümü ile sergilendiği alana bambaşka bir hava katan ikonaları stile ve dekorasyona önem veren sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Son Yemek İkonalarını kullandığınız yerlerde bu ikonaların yanında Meryem İkona modellerini de kullanarak hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Kara Meryem ikona çeşitleri de Son Yemek ikonaları kadar ilgi çekici dizaynlara sahiptir. 

Son Yemek İkona Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınır? 

Son Yemek ikona hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir; 

 • Anneler Günü’nde annelere 
 • Yeni eve taşınan yakın arkadaşa
 • Yeni evlenen abla veya kardeşe 
 • Sevgiliye 
 • Çalışma odası ya da işyeri için babaya 

Son Yemek İkona Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Son yemek hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Son yemek hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  890 TL - 12362 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Son Yemek İkona Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Son yemek hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Son Yemek İkona Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Son yemek hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Son Yemek İkona Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir? 

Myros, Son Yemek ikona ürünlerini üretirken gümüş malzemeden yararlanmaktadır. Gümüşten yapılan ikonaların tasarımı için bazı modellerde altın varak kullanılmaktadır. Her zevke hitap edebilmesi açısından Son Yemek ikonaları farklı boyutlarda üretilmektedir. Renklendirilerek daha göz alıcı bir görünüm verilen Son Yemek ikona ürünlerinin dekorlanması için serigrafi yönteminden de faydalanılmaktadır. Gümüşten üretilen ikonalar uzun süreli kullanım imkanına sahiptir. 

Son Yemek İkona Benzeri Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir? 

Son Yemek ikona benzeri diğer hediyelik eşyalar şunlardır; 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.