myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Kutsal Aile İkonaları

için 9 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
3.460,00 TL
(0)
1.485,00 TL
(0)
4.100,00 TL
(0)
3.955,00 TL
(0)
9.888,00 TL
(0)
2.733,00 TL
(0)
3.710,00 TL
(0)
13.650,00 TL
(0)
2.228,00 TL
(0)
için 9 ürün görüntüleniyor.

Kutsal Aile İkona Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İkonaların tarihi Bizans imparatorluğu zamanlarına dayanmaktadır. O tarihlerde Ortodoks dinine mensup kişiler ve topluluklar hem bireysel olarak hem de ailesel olarak ibadet ettiklerinde kullanılmak üzere ikonalara sahiptir. Kiliselerde kullanılmak üzere ikonalar da bulunmaktadır. Bizans ikona tarihi o dönemdeki ailelerin kutsal aile ikonaları bulundurması ve ikonaların onlar için çok önemli olması ile başlayan ve ikonların onlar için ibadet anlamında çok saygıdeğer bir obje olması ve bu objelerin kişilerin dinlerine karşı odaklanmalarına yardımcı olması ile daha önemli kılınması ile devam etmiştir. Kutsal aile ikonaları sayesinde ailecek ibadet etmek isteyenlerin kendilerinde bulunması sebebiyle kendi evlerinde bütün fertler ile dinlerine ve ibadetlerine odaklanmaktadırlar.

Bu ürünlerin kullanım amaçları tamamen ibadet ve saygı amacıyla olmaktadır. İkonalar farklı çeşitlerde ve farklı anların resmedilmesi ile oluşmuştur. Bu resmedilen anlar din mensupları için çok önemli sayılan anları ve kutsal olarak görülen önemli tarihleri içeren ve o tarihler içerisinde oluşan anları içermektedir. Bu özellikleri sayesinde din mensupları ikonalar sayesinde o özel ve kutsal anlara odaklanıp dinlerine daha çok odaklanmayı sağlamaktadır. Bu özel anları içeren kutsal aile ikona ürün çeşitlerini almak isteyen kullanıcılar veya işletmelere özel toptan satışı da bulunmaktadır. Kutsal Aile İkona ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Kutsal ibadet ürünlerini almadan almak istediğiniz kişinin duygu ve düşüncelerini iyi bilmeniz gerekmektedir
 • Hediyenizi almadan önce alacağınız kişinin hangi dine mensup olduğunu dikkate alınız.
 • Ürününüzü almadan önce almak istediğiniz kişiyle nasıl ve ne derece bağdaşabileceğini düşünmelisiniz.

Kutsal Aile İkona Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kutsal ikonalar hem aile temalı hem de dinen önemli sayılan anları yansıtan kutsal figürler olarak var olmaktadır. Bu ürünlerin sanat tarihi ile ilgili olması insanların ilgisini çekebilmektedir. İkona nedir sanat tarihi ile ilgisi nedir gibi araştırmalar sonucunda Ortodoks topluluklarında sanatçıların insanlara kutsal anıları hatırlatması ve o anları özel kılmak için yapmış oldukları sanatlardır. Bu ürünlerin boyutlarına ve temasına göre özellikleri değişmektedir. Örneğin Gümüş Kutsal Aile İkonası (120 x 230 mm) özellikleri şu şekildedir: En: 120 mm, Boy: 230 mm, Koli-Paket: 1 Adet, Malzeme: Gümüş olarak üretilmektedir. Bir diğer ürün olarak Gümüş Üzeri Altın Dekorlu Serigrafili Kutsal Aile İkonası (156 X 190 mm) ürününün özellikleri şu şekildedir: Koli-Paket: 1 Adet, Dekorlama: Altın Varak, Malzeme: Gümüş olarak üretilmektedir.

Kutsal Aile İkona Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Kutsal aile ikona ürünlerinin üretim esnasında farklı boyutlarda üretilmesi ürünlerin fiyatlarında netlik vermemektedir. Tamamen kullanıcı odaklı ve kişilerin ihtiyaçlarına göre hangi boyutta istenirse ona göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. İkona tarihi ile ilgili olan kullanıcılar için fiyatlar ortalama olarak 2000 TL ile 12000 TL arasında değişmektedir.

Kutsal Aile İkona Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kutsal aile ikona ürünleri tamamen birbirinden farklı olarak üretilebilir. Üretim aşamalarında kullanılan ürün farklılıkları ve boyutsal farklılıklar da göz önüne alınarak bakıldığında ürünlerin fiyatlandırılması tam olarak o ürünün içerdiği malzemenin miktarı ve kalitesi ile belirlenir. Son olarak kalite standartlarına göre uygunluğu da sağlanır ve fiyatları belirlenir.

Kutsal Aile İkona Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kutsal aile ikona ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kutsal aile ikona ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kutsal Aile İkona Çeşitleri Nelerdir?

Kutsal Aile İkona Çeşitleri aşağıdadır:

Kutsal Aile İkona Nasıl Kullanılır?

Kutsal aile ikonaları tam olarak genel bir obje olarak değil de bir dini obje, figür olarak kullanılır ve asıl amacı insanların dinlerine karşı duydukları saygılarını arttırmak ve dinlerine karşı onlar için özel olan o anları hatırlamak için kullanılır. O anları anmak ve dini bir bütünlüğe kavuşarak huzura ermek için kullanılabilmektedir.

Kutsal Aile İkona Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Kutsal aile ikonalarını kimlere hediye olarak alabilirsiniz aşağıdadır:

 • Ortodoks topluluklarından gelen veya bu dini benimseyen kişilere karşı alabilirsiniz.
 • Hristiyan dinine mensup arkadaşlarınıza veya tanıdıklarınıza karşı alabilirsiniz.

Kutsal Aile İkona Hediyelik Eşyaları için Toptan Satış Mevcut mu?

Kutsal aile ikona ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kutsal aile ikona ürünlerinde toptan fiyatları  593 TL - 3955 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kutsal Aile İkona Hediyelik Eşyaları için Ücretsiz Kargo var mı?

Kutsal aile ikona ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kutsal Aile İkona Hediyelik Eşyalarının Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kutsal aile ikona ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kutsal Aile İkona Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Kutsal aile ikonalarının üretim aşamaları ilk olarak hangi ikonanın hangi figür içerdiğine karar verilmesi ile başlanmaktadır. Daha sonrasında ürünlerin üretimi ve tasarlanması ile üretim aşamaları devam etmektedir. En sonunda ürünlerin boyutları kararlaştırılıp üretim aşamasının son adımlarına devam edilir. En son ise ürünün kaplaması olacak mı olacaksa nasıl ve ne şekilde olması gerektiğine karar verilerek üretim aşaması tamamlanmaktadır.

Kutsal Aile İkona Benzeri Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kutsal Aile İkona Benzeri Diğer Hediyelik Eşyalar aşağıdadır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.