myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Hz. İsa İkonaları

için 33 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
3.710,00 TL
(0)
3.460,00 TL
(0)
5.688,00 TL
(0)
4.943,00 TL
(0)
1.978,00 TL
(0)
1.360,00 TL
(0)
1.485,00 TL
(0)
1.485,00 TL
(0)
2.228,00 TL
(0)
2.228,00 TL
(0)
3.955,00 TL
(0)
9.025,00 TL
(0)
21.845,00 TL
(0)
16.070,00 TL
(0)
36.408,00 TL
(0)
için 33 ürün görüntüleniyor.

Hz. İsa İkona Ürünlerini Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İkona ürünleri eğitim ve öğretimden çok aslında dini amaçla ibadet etmek için kullanılan ürünlerdir. Hz. İsa’nın doğumu ikona ürünü ibadet etmek için kullanılmaktadır. Doğu ortodoks kiliselerinin en vazgeçilmez nadide parçalarından olmaktadır. Dini ibadethanelerde kullanılan bu ürün ile o dine mensup olan kişilerin dinleri ile bütünleşmek ve odaklanmak için kullanmaktadır.  Hristiyan dinine mensup olan kişilerin ibadet noktası olarak bilinen kiliselerde bulunması gereken ikonalar çok önemli bir yere sahiptir.

Genellikle bir veya iki figür üzerine yoğunlaşan ikonalar hristiyanlık dininde 5. yy zamanlarına kadar çok popüler bir ibadet figürü olmuştur. Dünya üzerinde ikona olarak Hz. İsa ikonası kaç adet ve nerelerde olduğunu net bir şekilde bilmemekteyiz. Dünya üzerinde Hristiyanlık dini ibadethanelerinde bulunabilir. Bulundurulmak istenen Hz. İsa ikonaları boyutları nedeniyle asılması veya bir yüksek mertebeye konulması bu ürünlere verilen değeri ve ikonaya karşı duyulan saygıyı öne çıkarır.  Bu ürünlerin ibadethaneler için istenildiğinde toptan satışı yapılmaktadır. Hz. İsa İkona ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Dini bir ürün olduğu için almadan önce alım amacınızı belirlemelisiniz
 • Alım yapmadan önce alacağınız yerinize göre boyutlarını belirlemelisiniz

Hz. İsa İkona Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Hz. İsa’nı dünyaya gelişi ve bu kutlu anın belirtildiği ürünler olarak ikonalar kullanılmaktadır. İkona ürünlerinin farklı renk seçenekleri ve farklı boyut seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler içerisinde sizler istediğiniz renk skalasındaki ürünleri seçebilirsiniz. Bu ürünlerden bir tanesi olan Gümüş Üzeri Altın ve Swarovski Taşlı Hz. İsa İkonası özellikleri şu şekildedir: En: 85mm, Boy: 65 mm, Koli-Paket: 1 Adet, Dekorlama: Altın Varak, Malzeme: Gümüş olarak üretilmektedir.

Hz. İsa İkona Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Hz. İsa ikona ürünlerinin boyut seçeneleri ve renk seçenekleri dışında üzerinde yapılan süsleme seçenekleri de mevcuttur. Bu seçenekler dahilinde fiyatlandırılmaları farklılık göstermektedir. Bu ürünlerden bir tanesi olan Gümüş Üzeri Altın ve Swarovski Taşlı Hz. İsa İkonası (85 X 65 mm) ürününün fiyatı 4,149,60 TL olarak satılmaktadır.  Gümüş Üzeri Altın Dekorlu Swarovski Taşlı Hz. İsa İkonası (230 X 170 mm) ürününün fiyatı ise 13,053,60 TL olarak satılmaktadır. Bu fiyatlandırmalar ortalama olarak belirlenip ürün seçimlerinize göre değişkenlik göstermektedir. Hz. İsa’nın 12 yardımcısı ile ilgili ürünlerin de fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Hz. İsa İkona Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hz. İsa ikona ürünlerinin fiyatları ürünlerin boyutlarına ve bu ürünlerin üzerindeki kaplama işlemlerine göre değişmektedir. Bu şekilde ürünlerin üretim aşamasında kullanılan malzemenin maliyetleri ve bu maliyetlerin üzerine işçilik üretim aşamalarında ön plana alınan fiyatlandırma çalışmasıdır. Tüm bu etmenler düşünülerek her bir ürünün kendi ederini ve bu seviyelerdeki üretim aşamalarını düşünerek fiyatları belirlenmektedir.

Hz. İsa İkona Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Hz. İsa ikona ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hz. İsa ikona ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hz. İsa İkona Ürünlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Hz. İsa’nın doğumu ikona çeşitleri aşağıdadır:

Hz. İsa İkona Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Hz. İsa ikonalarının kullanım alanları ve kullanım amaçları tamamen ibadet için olmaktadır. Bu ürünleri almak isteyenler ürünleri ibadethaneleri için veya kendi ibadetlerini yapmak için alarak kendilerine özel bir şekilde kullanım yapabilir. İbadetlerinde kişiler daha iyi bir şekilde odaklanmak ve dini açıdan kendilerini iyi hissetmek adına da kullanılabilmektedir. Toplu ibadetler için de kullanılabilir.

Hz. İsa İkona Hediyelik Eşyaları Kime Alınabilir?

Hz. İsa İkona ürünlerini kimlere hediye olarak alabilirsiniz aşağıdadır:

 • İkona ürünleri ibadet ile ilgili ürünler olduğundan dolayı ibadethaneler için alabilirsiniz.
 • Hristiyanlık dinine sahip kişilere alabilirsiniz.
 • Kendi aileniz içerisindeki kişilere hediye olarak alabilirsiniz.

Hz. İsa İkona Hediyelik Eşyaları için Toptan Satış Mevcut mu?

Hz. İsa ikona ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Hz. İsa ikona ürünlerinde toptan fiyatları  543 TL - 7911 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hz. İsa İkona Hediyelik Eşyaları için Ücretsiz Kargo var mı?

Hz. İsa ikona ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hz. İsa İkona Hediyelik Eşyaları Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Hz. İsa ikona ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hz. İsa İkona Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Hz. İsa ikona ürünlerinin üretim aşamaları ilk olarak ürün çeşidinin boyutuna bağlı olarak gelişmektedir. Ürünün boyutu üretim süresini kısaltıp uzatılabilir. Bu değişkenleri göz önüne bulun durduktan sonra ürünün yapım aşamasına geçilmekte ve en son aşama olarak üretilen ürünün işlemesi figürlerin belirginleştirilmesi gibi aşamalar ile ürünün son hali oluşturulmaktadır.

Hz. İsa İkonasına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Hz. İsa İkonasına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar aşağıdaki gibidir:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.