myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ahşap Bardak Altlığı

için 129 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Hayvanlar Ahşap Bardak Altlığı
33,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Meraklı Baykuş Ahşap Bardak Altlığı
33,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Sevimli Arkadaşlar Ahşap Bardak Altlığı
33,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Arkadaş Penguenler Ahşap Bardak Altlığı
33,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Sevimli Dostlar Ahşap Bardak Altlığı
33,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
+ 3
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Dörtlü Ahşap Bardak Altı Seti
173,00 TL
(0)
48,00 TL
⬇️ %49
24,50 TL
(0)
48,00 TL
⬇️ %49
24,50 TL
(0)
94,80 TL
⬇️ %8
87,50 TL
(0)
187,20 TL
⬇️ %9
170,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Kedi Temalı Ahşap Bardak Altliği
24,50 TL
(0)
48,00 TL
⬇️ %49
24,50 TL
(0)
48,00 TL
⬇️ %49
24,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Ahşap Yuvarlak Bardak Alti 100 Mm.
48,00 TL
⬇️ %49
24,50 TL
(0)
48,00 TL
⬇️ %49
24,50 TL
(0)
için 129 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Ahşap Bardak Altlığı Modelleri

Hızlı hayat biçimi yaygınlaştıkça, hayatı kolaylaştıran ürünlere olan ilgi de çokça arttı. Değişik fonksiyonlara sahip küçük büyük pek çok eşya gibi ahşap bardak altlığı modelleri de böylece gündelik hayata dahil oldu. İnsanların artık daha konformist olmasıyla birlikte, rahatlarına uygun bu araç gereçlere rağbetin artmasına da elbette şaşırmamak gerekiyor.

Bardak altlıkları bahsedilen bu ürünlerden yalnızca biri. Çeşit çeşit malzemelerden yapılmış, çeşitli desenlerle süslenmiş olarak insanların kullanımına sunulan bu küçük ama işlevsel eşya, kuşkusuz pek çok ev ve ofiste yerini çoktan aldı. Ahşap bardak altlığı ise, bu ürünler arasında en ulaşılabilir ve en kullanışlı olanı. Diğer malzemelere göre daha ekonomik ve daha kullanışlı olmasıyla öne çıkan ahşap, bu alanda da çokça tercih ediliyor. Elbette bardak altlığı modelleri ahşap olarak tercih edilen bu ürünlerin tek tercih sebebi bunlar değil. Özellikle bulundurulduğu alanın dekorasyonu hangi renk, hangi malzeme ile donatılmış olursa olsun, ahşap bardak altlıklarının uymayacağı ortam yok demek mümkün. Her masaya, her mobilyaya uyum sağlayabilen ahşap bardak altlıkları, dokularıyla ortama küçük dokunuşlar sağlarken işlevselliğini de gösteriyor. Sıcak olan bardaklardan dolayı mobilyaları renginin atmasından koruyor. Ya da çay ve kahve dolu bir fincanın altından sızan sıvı ile oluşan nemden dolayı mobilyanın dokusunun bozulmasına engel oluyor. Hem ofis hem evlerde sıklıkla kullanılan ve tahtadan bardak altlığı diye de tabir edilen bu ürünlerin elimizin altında bulunması, kuşkusuz hayat kolaylaştırıyor. Dünya üzerinde hemen her ev ve ofiste bunlardan bulunuyor. Yaşam alanlarınıza ya da çalışma ortamlarınıza ahşap bardak altlıklarını bireysel satın alınabileceği gibi işletmeniz için toptan satın alım yapabilirsiniz.

Bardak altlığı ahşap olan modellerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Bardak altlığının kaliteli malzemeden yapılmış ve düzgün biçimlendirilmiş olması önemlidir, böylece çay ve kahve fincanlarınız olması gerektiği gibi sabit durur, eşya amacına hizmet etmiş olur.
 • Ahşap bardak altlığının yüzeyi de pürüzsüz olmalıdır.
 • Sayıca fazla olarak elde bulundurulmalıdır. Zira gelen misafirleriniz ve bulunduğunuz ortamdaki kişi sayısınca çokça ihtiyaç duyulacak bir üründür. Aksi takdirde bardak altlarının sıcak ve nemli olması mobilya yüzeylerinde tamiri zor hasarlara sebebiyet vermektedir.
 • Ürün %100 ham ahşaptan oluşmalıdır.
 • Baskı kullanıldı ise bu baskı kaliteli olmalıdır, renklerin ton ve canlılığına dikkat edilmelidir.
 • Kişiye özel ahşap bardak altlığı yapılacaksa kullanılacak olan görselin ürüne doğru bir biçimde aktarılmış olmasına dikkat etmek gerekir.
 • Bu ahşap ürünlerin ısıya dayanıklı olması da önemlidir.
 • Ahşap bardak altlığı toptan alınarak daha uygun fiyatlara edinilebilir.

Hediyelik Ahşap Bardak Altlığı Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik ahşap bardak altlığı çeşitleri şu şekildedir:

Hediyelik Ahşap Bardak Altlığı Fiyatları

Bu ürün grubunun tek ve toptan alımlarda fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte uygun seçeneklerle sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır.

Hediyelik Ahşap Bardak Altlığı Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Ürün yapımında kullanılan malzeme, ham maddenin boyutu ve renklendirilmesine göre belirlenir. Ahşabın şekillendirilmesi, kesimi ve bunun için gereken işçilik de fiyatlandırmada maliyeti belirlemeye yardımcı etkenlerden biridir. Çalışılan motiflere ve ürünün şekillendirilmesine göre maliyetler artabilmektedir. Kişiye özel üretimlerde baskısı yapılacak görsellerin ürün üzerine aktarımları fiyatları etkileyebilir. El işçiliği kullanılan motiflerde maliyet bir miktar daha yüksektir. Ahşap bardak altlığı promosyon olarak da verilebilecek ürün grubunda yer alıyor.

Hediyelik Ahşap Bardak Altlığı Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ahşap bardak altlığı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap bardak altlığı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Ahşap Bardak Altlığı Toptan Satış

Ahşap bardak altlığı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap bardak altlığı ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Ahşap Bardak Altlığı İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap bardak altlığı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Ahşap Bardak Altlığının İadesi Yapılabilir mi?

Ahşap bardak altlığı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Ahşap Bardak Altlığı Özellikleri Nelerdir?

Ürünler lazer kesim ve UV baskı yöntemiyle üretiliyor. Böylece en pürüzsüz yüzeyle kaliteli bir ürünün ortaya çıkması sağlanıyor. Renkler canlılığını ve tonunu koruyor. Eni 100 mm, boyu 100 mm ve yüksekliği 5 mm olan, ağırlığı 22 gr bulunan ahşap bardak altlığı modelleri toptan ve perakende satış ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Kişiye özel ahşap bardak altlığı ise kişilerin istedikleri görseller doğrultusunda hazırlanabiliyor.

Ahşap Bardak Altlığı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap bardak altlığı aşağıdaki kişiler için hediye olarak alınabilir:

 • Yeni ev sahibi olan tanıdık kişilere
 • Yeni evlenmiş çiftlere
 • Akrabalara
 • Arkadaşlara
 • Yeni evine ilk taşınan tanıdık kişilere
 • Doğum günü olan kişilere 

Hediyelik Ahşap Bardak Altlığı Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir? 

Hediyelik ahşap bardak altlığı haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.