myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ahşap Mumluk

için 14 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
138,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Bodrum Temalı Yöresel Ahşap Üçlü Mumluk
138,00 TL
(0)
64,00 TL
(0)
106,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
270,00 TL
(0)
270,00 TL
(0)
270,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Ahşap Tealight Mumluk 7x7 cm
59,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Alaçatı Bölgesi Temalı Yöresel Ahşap Üçlü Mumluk
138,00 TL
(0)
90,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Myros Üçlü Ahşap Mumluk
119,00 TL
(0)
103,00 TL
(0)
Myros - Toptan Ahşap Mumluk 10 Cm
119,00 TL
(0)
için 14 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Ahşap Mumluk Modelleri

Ahşap mumluk ürünleri süs olarak kullanılabileceği gibi ihtiyaç halinde de kullanılması muhtemel olan ürünler arasında yer almaktadır. Şık tasarımlarıyla dikkat çeken ahşap mumluklar hediyelik eşya alımında akla ilk gelen ürünlerden biri olmaktadır.

Ahşap mumluklar çoğunlukla dekoratif amaçla kullanılan oldukça şık hediyelik ürünlerdir. Buna göre ahşap dekoratif mumluk genellikle vitrin, sehpa, kitaplık gibi materyallerin üzerinde süs olarak kullanılabilir. Buna ek olarak, ışığa ihtiyaç duyulduğunda da elbette kullanılması mümkündür. Dolayısıyla ahşap mumluk ürünlerinin her iki amaçla da satın alınabileceği çok rahatlıkla söylenebilir.

Ahşap mumluk ürünleri çeşitli şehir, ülke gibi coğrafi bölgelerin kendisine has tasarımlara sahip olabilmektedir. Bu minvalde, dünyanın her yerinde özel tasarımlara sahip sayısız ahşap mumluk ürünleri ile karşılaşılabilir. Nitekim ziyaret ettiğiniz herhangi bir bölgeye ilişkin özel tasarımlara sahip ahşap mumluk ürünleri almak isteyebilirsiniz. Aynı şekilde, sevdiklerinize seyahat noktanızdan bir anı kalması için ahşap mumluk hediyelik ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Ahşap mumluk hediyelikleri bireysel olarak satın alınabilen bir üründür. Örneğin ahşap mumluk nişan hediyesi olarak alınabilecek alternatif bir hediyelik eşya olabilir. Buna ek olarak ahşap mumluk toptan fiyatlarla işletmeler tarafından satın alınabilecek bir ürün olarak da ön plana çıkmaktadır.

Ahşap mumluk satın alırken şunlara dikkat edilmelidir:

 • Ahşap mumluğu, hediye olarak alacağınız kişinin sevdiği renklere göre tercih etmelisiniz.
 • Ahşap mumluk, hangi amaçla kullanılacaksa ona göre ilgili tasarım ve büyüklük göz önüne alınarak seçilmelidir.
 • Ahşap mumluk ürünlerinin malzeme kalitesi iyi incelenmelidir.

Hediyelik Ahşap Mumluk Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap mumluk çeşitleri şöyledir:

Hediyelik Ahşap Mumluk Fiyatları

Hediyelik ahşap mumluk ürünlerinin fiyatları, ürünlerin bazı özelliklerine göre değişiklik gösterse de her bir ürün, uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır.

Hediyelik Ahşap Mumluk Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap mumluk ürünlerinin fiyatları kullanılan malzemeye göre değişebilmektedir. Bunun yanı sıra işçilik, tasarım gibi değişkenler de ahşap mumluk ürünlerinin fiyatlarının nasıl belirlendiği konusunda önemlidir. Örneğin; şehirlere özel temalı ahşap mumluk ürünlerinin dijital baskı gerektirmesi fiyatların belirlenmesi sürecinde önemli bir kriterdir. 

Hediyelik Ahşap Mumluk Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ahşap mumluk ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap mumluk ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Ahşap Mumluk Toptan Satış

Ahşap mumluk ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap mumluk ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Ahşap Mumluk İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap mumluk ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Ahşap Mumluğun İadesi Yapılabilir mi?

Ahşap mumluk ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Ahşap Mumluk Özellikleri Nelerdir?

Ahşap mumluk ürünleri sabit tasarımlı hediyelikler arasında bulunmaktadır. Ahşap malzeme kullanılarak elde edilen hediyelik mumluklar çeşitli bölgelere özel tasarımlara sahip olabilmektedir. Örneğin; Alaçatı temalı ahşap mumluk, Alaçatı bölgesiyle ilgili fotoğraf baskısı ile tasarlanmıştır.

Ahşam mumlukların farklı modellerinden de söz etmek mümkündür. Öyle ki tekli ahşap mumluk modelleri olduğu gibi 3lü ahşap mumluk da mevcuttur. Bunun yanı sıra ahşap mumluk hediyeliklerinin çeşitli boyutlara sahip olduğundan da bahsedilebilir. Ahşap hediyelik mumlukların boyutları 3, 5, 7.5 ve 10 cm olarak değişiklik gösterebilir. 

Ahşap Mumluk Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap mumluk hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir:

 • Evi olan ya da yeni ev alan kişilere
 • İş yeri olan, yeni bir yerde işe başlayan ya da yeni işyeri açan kişilere
 • Sevgiliye ya da eşe,
 • Arkadaşlara
 • Aile bireylerine
 • Akraba üyelerine

Hediyelik Ahşap Mumluk Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik ahşap mumluk haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.