• Tümünü Temizle

Ahşap Kartpostal

için 22 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Sapanca Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
74,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Mersin Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
74,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Hatay Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
74,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Akşehir Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
74,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Ankara Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
74,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Manavgat Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
74,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Kapadokya Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
74,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Rize Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Sevgiliye Özel Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
74,90 TL
(0)
için 22 ürün görüntüleniyor.

Kartpostal Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kartpostal nedir sorusuna kısaca, 2000’li yıllara kadar sıklıkla kullanılan salt iletişim aracı denilebilir. Kartpostal, zarf kullanımına gerek duyulmadan, postalanabiliyor. Bu özelliğini, kendisine özgü tasarımından alıyor. Çünkü kartpostalların bir yüzünde yazı yazmak için uygun alanlar bulunurken diğer yüzünde, farklı resim ve figürler yer alıyor. 

Genellikle dikdörtgen şekilde olan kartpostallar farklı şekillere de sahip olabiliyor. Kartpostal  yılbaşı, bayram, doğum günü gibi özel günlerde kullanılıyor. Kartpostalın kullanım amacı günümğzde de benzerlik gösteriyor. Yeni yıl kartpostal modelleri üzerinde, yılbaşı ağaçları veya hediye paketleri gibi görseller yer veriliyor. İnsanlarda mutluluk hissi uyandıran kartpostal, geniş kitleler tarafından hediye olarak alınıyor. Kartpostalların bu kadar ilgi duyma sebeplerinden birini çeşitliliği oluşturuyor. Örneğin, boş kartpostal modellerinin resimli kısımları kişiler tarafından çizilebiliyor. 

Yılın kış aylarına denk gelen özel günlerde kış kartpostal modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Bu tip zamanlarda, karlı görsellerin yer aldığı kartpostal modelleri kişilere hediye edilebiliyor. Kartpostal resmi ürünün bir yüzünde yer alıyor. Diğer yüzünde ise, yazı yazmak ve pul yapıştırmak için özel alanlar bulunuyor.

Kartpostal satın alırken, ürüne duyulan beklentilerin doğru belirlenmesi gerekiyor. Kartpostal resimleri, hediyenin verileceği günün anlam ve önemine göre tercih edildiğinde daha iyi bir alternatif oluşturabiliyor. 

Kartpostallar tek veya toptan şekilde satın alınabiliyor. İşletmeleriniz için toptan satın alım yapabilirsiniz. Böylelikle çoklu alımların getirdiği indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

Dünyada binlerce çeşidi bulunan kartpostal  alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Hediyenin kim için alınacağına karar verilmeli.
 • Hediye alınacak kişinin, zevkleri ve beğenileri göz önünde bulundurulmalı.
 • Kartpostalın, hediye verilecek gün ile bir bağlantısı olmasına dikkat edilmeli.
 • Kartpostalın hediye olarak kaç kişiye alınacağı önceden belirlenmeli.  

Kartpostal Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kartpostal modellerinin özellikleri birbirinden farklılık gösterebiliyor. Ürünler arasındaki bu özellik farklılıklarının büyük çoğunluğu tasarımlardan kaynaklanıyor.  Kartpostal modelleri arasında, özelleştirilebilir, sevgiliye özel, şehir veya hayvanat bahçesi gibi temalar yer alıyor. 

Sevgiliye özel kartpostal modellerinde aşk temalı görseller tercih edildiği gibi, çiftlerin fotoğrafları da bulunabiliyor. Ahşap olan kartpostal modellerinde, dijital baskı yöntemi kullanılıyor. Kullanılan bu yöntem ile canlı ve pürüzsüz yüzeyler elde edilebiliyor. 

Kartpostal modellerinin ölçüleri; 116 mm en, 150 mm boy, 37 gr ağırlık şeklinde. Dikdörtgen formundaki kartpostallar, ahşap oluşundan kaynaklı, oldukça dayanıklı. Kartpostal modellerinin çift yüzü bulunuyor. Bir yüzünde farklı görseller yer alırken, diğer yüzünde, kişilerin adlarını ve notlarını yazacakları kısımlar, aynı zamanda pul yapıştırmak için özel bir bölüm yer alıyor. 

Kartpostal Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Kartpostal modelleri, farklı görseller ile donatılmış olsa da, materyal ve boyut konusunda benzerlik gösteriyor. Üretim şekilleri de aynı olan kartpostal modelleri, bu sebepler doğrultusunda, tek fiyatla kullanıcı karşısına çıkarılıyor. Farklı temaları ile dikkat çeken kartpostal modelleri, 37,90 lira civarındadır.

Kartpostal Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kartpostal modelleri fiyatlandırılırken, detaylı incelemeler yapılıyor. Yapılan incelemeler esnasında, ürünler farklı açılardan değerlendiriliyor. Bu değerlendirmelerde dikkate alınan unsurlar arasında, ürün boyutları, ürünlerin üretim şekiller ve ürünlerin üretildikleri materyaller yer alıyor. Kartpostal ürünlerinin fiyatlarına etki eden bir diğer unsur ise, ürün boyutları oluyor. Ürünlerin boyutlarının geniş ölçekli olması, kullanılan materyal miktarını da arttıyor. Bu da fiyatların doğru oranda artış göstermesine neden olabiliyor. 

Kartpostal Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kartpostal  ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kartpostal  ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kartpostal Çeşitleri Nelerdir?

Kartpostal çeşitleri aşağıdadır;

Kartpostal Nasıl Kullanılır?

Kartpostallar oldukça eski dönemlerden beri kullanılıyor. Yarattığı nostalji ve hissiyat nedeniyle, kullanımı günümüzde de devam ediyor. Kartpostallar genellikle özel günlerde, kişilere hediye olarak veriliyor. 

Farklı tasarımlara sahip olan kartpostallar genellikle dikdörtgen formda bulunuyor. Kartpostallar, farklı şekillerde kullanılıyor. Bir kişi, yaşadığı şehrin görsellerin yer aldığı kartpostalları, hediye olarak gönderebiliyor. Posta aracılığı ile dünyanın bir ucundan diğer ucuna gönderilebilen kartpostallar, bir haber aracı olarak da kullanılabiliyor. 

Kartpostal resim seçenekleri oldukça çeşitli olan bir ürün. Bu sebeple sevgililer günü gibi günlere de uygunluk gösteren kartpostal modelleri kolaylıkla bulunabiliyor. Ahşap kartpostal modelleri, aynı zamanda, raf, kitaplık veya vitrin gibi ürünler içerisinde sergilenebiliyor. 

Ahşap kartpostala uyacak çerçeveler seçilerek, kartpostallar birer resim gibi duvara da asılabiliyor. Bu çerçeveler içerisine, kartpostallar, yazı veya resim yer alan kısımları, gözükecek şekilde yerleştirilebiliyor. 

Kartpostal Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Kartpostal hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Arkadaşlara,
 • Anneye,
 • Babaya,
 • Kardeşe, ablaya veya abiye,
 • Sevgiliye,
 • Kendinize,
 • Akrabalara,
 • Uzak şehirlerde yaşayan tanıdıklara,
 • Doğum günü olan kişilere,
 • Yılbaşı kutlamalarında tanıdıklara. 

Kartpostal Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kartpostal  ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kartpostal  ürünlerinde toptan fiyatları 12,30 TL - 14,30 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kartpostal Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kartpostal  ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kartpostal Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kartpostal  ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kartpostal Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Kartpostal hediyelik eşya ürünleri, kaliteli malzemeler kullanılarak üretiliyor. Kartpostal ürünlerin üretiminde dijital baskı yöntemi, kullanılıyor. Bu ürünler üzerinde yer alan görsellerin, zamanla soyulmasının veya deformasyona uğramasının önüne geçiyor. Ürünün boyutları belirlenirken, kolay kırılmayacak ölçüler tercih ediliyor. Ahşap kullanılarak, ürünün kullanım süresi uzatılıyor. Tüm ürünlerin, aynı kalite ve formda kullanıcılara sunulabilmesi adına, üretim aşamaları titizlik ile yürütülüyor. 

Kartpostala Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kartpostala özel benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.