myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ahşap Kartpostal

için 22 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
87,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Mersin Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
87,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Hatay Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
87,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Akşehir Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
87,50 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Ankara Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
87,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Manavgat Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
87,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
87,50 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
87,50 TL
(0)
87,50 TL
(0)
87,50 TL
(0)
87,50 TL
(0)
87,50 TL
(0)
87,50 TL
(0)
87,50 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Sevgiliye Özel Myros Ahşap Kartpostal 116x150 mm
87,50 TL
(0)
için 22 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Ahşap Kartpostal Modelleri

"Ahşap kartpostal nedir?" sorusuna kısaca, 2000’li yıllara kadar sıklıkla kullanılan salt iletişim aracı denilebilir. Ahşap kartpostal, zarf kullanımına gerek duyulmadan, postalanabiliyor. Bu özelliğini, kendisine özgü tasarımından alıyor. Çünkü ahşap kartpostalların bir yüzünde yazı yazmak için uygun alanlar bulunurken diğer yüzünde, farklı resim ve figürler yer alıyor. 

Genellikle dikdörtgen şekilde olan ahşap kartpostallar farklı şekillere de sahip olabiliyor. Ahşap kartpostal  yılbaşı, bayram, doğum günü gibi özel günlerde kullanılıyor. Ahşap kartpostalın kullanım amacı günümğzde de benzerlik gösteriyor. Yeni yıl ahşap kartpostal modelleri üzerinde, yılbaşı ağaçları veya hediye paketleri gibi görseller yer veriliyor. İnsanlarda mutluluk hissi uyandıran ahşap kartpostal, geniş kitleler tarafından hediye olarak alınıyor. Ahşap kartpostalların bu kadar ilgi duyma sebeplerinden birini çeşitliliği oluşturuyor. Örneğin, boş ahşap kartpostal modellerinin resimli kısımları kişiler tarafından çizilebiliyor. 

Yılın kış aylarına denk gelen özel günlerde kış ahşap kartpostal modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Bu tip zamanlarda, karlı görsellerin yer aldığı ahşap kartpostal modelleri kişilere hediye edilebiliyor. Ahşap kartpostal resmi ürünün bir yüzünde yer alıyor. Diğer yüzünde ise, yazı yazmak ve pul yapıştırmak için özel alanlar bulunuyor.

Ahşap kartpostal satın alırken, ürüne duyulan beklentilerin doğru belirlenmesi gerekiyor. Ahşap kartpostal resimleri, hediyenin verileceği günün anlam ve önemine göre tercih edildiğinde daha iyi bir alternatif oluşturabiliyor. 

Ahşap kartpostallar tek veya toptan şekilde satın alınabiliyor. İşletmeleriniz için toptan satın alım yapabilirsiniz. Böylelikle çoklu alımların getirdiği indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

Dünyada binlerce çeşidi bulunan ahşap kartpostal  alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Hediyenin kim için alınacağına karar verilmeli.
 • Hediye alınacak kişinin, zevkleri ve beğenileri göz önünde bulundurulmalı.
 • Ahşap kartpostalın, hediye verilecek gün ile bir bağlantısı olmasına dikkat edilmeli.
 • Ahşap kartpostalın hediye olarak kaç kişiye alınacağı önceden belirlenmeli.  

Hediyelik Ahşap Kartpostal Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap kartpostal çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Hediyelik Ahşap Kartpostal Fiyatları

Ahşap kartpostal modelleri, farklı görseller ile donatılmış olsa da, materyal ve boyut konusunda benzerlik gösteriyor. Üretim şekilleri de aynı olan ahşap kartpostal modelleri, bu sebepler doğrultusunda, tek fiyatla kullanıcı karşısına çıkarılıyor. Farklı temaları ile dikkat çeken ahşap kartpostal modelleri fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır.

Hediyelik Ahşap Kartpostal Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap kartpostal modelleri fiyatlandırılırken, detaylı incelemeler yapılıyor. Yapılan incelemeler esnasında, ürünler farklı açılardan değerlendiriliyor. Bu değerlendirmelerde dikkate alınan unsurlar arasında, ürün boyutları, ürünlerin üretim şekiller ve ürünlerin üretildikleri materyaller yer alıyor. Ahşap kartpostal ürünlerinin fiyatlarına etki eden bir diğer unsur ise, ürün boyutları oluyor. Ürünlerin boyutlarının geniş ölçekli olması, kullanılan materyal miktarını da arttıyor. Bu da fiyatların doğru oranda artış göstermesine neden olabiliyor. 

Hediyelik Ahşap Kartpostal Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ahşap kartpostal  ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap kartpostal  ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Ahşap Kartpostal Toptan Satış

Ahşap kartpostal  ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap kartpostal  ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Ahşap Kartpostal İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap kartpostal  ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Ahşap Kartpostalların İadesi Yapılabilir mi?

Ahşap kartpostal  ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Ahşap Kartpostal Özellikleri Nelerdir?

Ahşap kartpostal modellerinin özellikleri birbirinden farklılık gösterebiliyor. Ürünler arasındaki bu özellik farklılıklarının büyük çoğunluğu tasarımlardan kaynaklanıyor.  Ahşap kartpostal modelleri arasında, özelleştirilebilir, sevgiliye özel, şehir veya hayvanat bahçesi gibi temalar yer alıyor. 

Sevgiliye özel ahşap kartpostal modellerinde aşk temalı görseller tercih edildiği gibi, çiftlerin fotoğrafları da bulunabiliyor. Ahşap olan ahşap kartpostal modellerinde, dijital baskı yöntemi kullanılıyor. Kullanılan bu yöntem ile canlı ve pürüzsüz yüzeyler elde edilebiliyor. 

Ahşap kartpostal modellerinin ölçüleri; 116 mm en, 150 mm boy, 37 gr ağırlık şeklinde. Dikdörtgen formundaki ahşap kartpostallar, ahşap oluşundan kaynaklı, oldukça dayanıklı. Ahşap kartpostal modellerinin çift yüzü bulunuyor. Bir yüzünde farklı görseller yer alırken, diğer yüzünde, kişilerin adlarını ve notlarını yazacakları kısımlar, aynı zamanda pul yapıştırmak için özel bir bölüm yer alıyor. 

Ahşap Kartpostal Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap kartpostal hediyelik olarak şu kişilere alınabilir:

 • Arkadaşlara,
 • Anneye,
 • Babaya,
 • Kardeşe, ablaya veya abiye,
 • Sevgiliye,
 • Kendinize,
 • Akrabalara,
 • Uzak şehirlerde yaşayan tanıdıklara,
 • Doğum günü olan kişilere,
 • Yılbaşı kutlamalarında tanıdıklara. 

Hediyelik Ahşap Kartpostal Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik ahşap kartpostal haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.