myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ahşap Masaüstü Dekor

için 116 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Toptan Antalya Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Büyük
663,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Küçük
550,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Belek Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Büyük
663,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Belek Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Küçük
550,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kemer Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Büyük
663,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kemer Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Küçük
550,00 TL
(0)
65,00 TL
(0)
1.325,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sevgiliye Özel Ahşap Masaüstü Pano
543,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Sevgiliye Özel Fotoğraflı Ahşap Masaüstü Pano
543,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sevgiliye Özel Kişiye Özel Puzzle Şekilli İsimli Pano
708,00 TL
(0)
708,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sevgiliye Özel Tarihli Ahşap Masaüstü Pano
543,00 TL
(0)
87,50 TL
(0)
62,50 TL
(0)
için 116 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Ahşap Masaüstü Dekor Modelleri

Ahşap ürünler, insanoğlunun ağaca şekil verebildiği ilk dönemlerden bu yana en popüler tasarımlara konu olan dekorasyon materyalleri arasında yer almaktadır. Usta bir dokunuş söz konusu olduğunda, ahşabı şekillendirmenin tek sınırı hayal gücüdür. Bu yönü ile son yıllara damgasını vuran tüm dekorasyon akımlarında da kendisine bir yer edinmeyi başaran ahşap ürünler, pek çok özel gün için hediye amaçlı tercih edilebileceği gibi, kişisel kullanım için de oldukça idealdir. Lokal tarihimize bakıldığında, ahşaptan imal edilen dekorasyon ürünlerinin, Anadolu kültüründe büyük bir yeri olduğu görülmektedir. Anadolu Selçukluları döneminden kalma eserler incelendiğinde, ahşabın bütünüyle sana ile yoğurulması sonucu ortaya çıkarılan ve etkileyici bir el işçiliğine sahip olan pek çok tasarım görülebilir. 3 kıtada hakimiyet sağlayan Osmanlı Devleti’nde de, ahşap dekoratif tasarımların; sedef, firuze ve fildişi gibi değerli taşlarla kombine edilerek özellikle saray eşrafı tarafından kullanıldığı da bilinmektedir. 

Ahşaptan imal edilmiş ürünlerin ana materyali farklı ceviz, armut, abanoz, meşe ve ıhlamur gibi ağaçlardır. Dolayısıyla ahşap ürünlerin tam anlamıyla organik olduğunu söylemek mümkündür. Bu yönü ile yaşam alanları içerisinde en güvenli, kullanım olanağına sahip olan ve bütçe dostu tasarımlar olduğu ifade edilebilir.  Ahşap dekorasyon ürünlerinin zamana meydan okuyan bir yanı vardır. Çok sert doğa koşullarına maruz kalmadığı takdirde ihtiyaç duyduğu koruyucu maddelerin de yardımıyla çok uzun yıllar kullanılabilen ve deforme olmayan bir yapıya sahiptir. Üretim sürecine dâhil edilen ağaç türüne bağlı olarak, darbelere karşı yüksek oranda direnç gösterebilmektedir. Ayrıca, yenilenebilir bir hammaddedir. 

Ahşap masaüstü dekoratif ürünler, sadece bir obje olarak tasarlanmamaktadır. Farklı kullanım alanlarına hizmet eden son derece işlevsel saat, masaüstü kalemlik, çerçeve ve türevi ahşap ürünler binlerce farklı tasarımla ve dokunuşla kişilerin beğenisine sunulabilmektedir. Son derece estetik bir yanı olması ve ahşabın, insanın doğaya kaçış arzusunun kapılarını aralayan büyüleyici yanı, ahşaptan imal edilen ürünlerin erişilebilir bir noktada olmasını istemememizi beraberinde getirmektedir. Buradan hareketle, son yıllarda en çok tercih edilen ahşap tasarımlar arasında masaüstü dekor ürünlerinin olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle doğasever kişiler için tercih edilen hediyelik ürünler arasında açık ara önde olsa da ahşap ürünler, modern tasarımlara sahip olduğu takdirde hemen herkese hitap eden hediyeliklerdir. En trend ahşap dekorasyon tasarımlarının yer aldığı Myros, sevdiklerinize hediye ederek mutlu edebileceğiniz türden ahşap tasarımları sizlerin beğenisine sunmuştur. Oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor olması sayesinde ticaret amaçlı siparişler için, site üzerinde toptan ahşap masaüstü dekoratif ürünleri konusunda satış işlemi de gerçekleştirilmektedir. 

Hediyelik ahşap masaüstü dekor alırken dikkat edilmesi gereken noktalar aşağıda belirtildiği gibidir.

 • Hediye alınacak kişinin yaş aralığı, mesleği ve ilgi alanlarına dikkat edilmelidir. 
 • Hediye alınacak kişinin ahşap konusundaki merakına dikkat edilmelidir.
 • Üretim süreçlerinde kullanılan ek materyallerin niteliği incelenmelidir.
 • Bütçe konusunda sorun yaşanmaması için, detaylı fiyat araştırması yapılmalıdır.
 • Tek bir hediye üzerine yoğunlaşamamalı, alternatif ahşap mas üstü hediye alternatifleri de belirlenmelidir. 
 • Alınan hediyenin, kişi tarafından kullanılması önemlidir. bu nedenle işlevsel kullanım alanına sahip ürünler seçilmelidir. 

Hediyelik Ahşap Masaüstü Dekor Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik ahşap masaüstü dekor çeşitleri aşağıdaki biçimde sıralanabilmektedir:

Hediyelik Ahşap Masaüstü Dekor Fiyatları

Sevdiklerinizi büyüleyecek tasarımlara sahip, el işçiliği ahşap masaüstü dekoratif ürünlerin fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Satışa sunulan, hediyeliklerin üretim süreçleri ve bu süreçlere dâhil olan ek materyallere bağlı olarak rakamlarda değişimler görülebilmektedir. Örneğin 78x125 mm ölçülere sahip olan Ayasofya temalı masaüstü dekor tasarımında, ahşaba ek olarak ürünün çok daha özel ve değerli bir hal alabilmesi için gümüş kaplama tekniği ile tasarım yapıldığında fiyatı değişmektedir.

Hediyelik Ahşap Masaüstü Dekor Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap masaüstü dekoratif ürünleri tasarımlarına, boyutlarına, üretime eklenen diğer materyallere ve ürünün ortaya çıkışına kadar geçen sürede göreceği işlemlere bağlı olarak farklı fiyatlandırmalara tabidir. Bu verilere ek olarak ürünün kullanım amacına bağlı olarak da fiyat konusunda değişkenlik görülmesi mümkündür. Çok amaçlı ve işlevsel bir ürünün, fiyat belirlenmesi de sağladığı fayda ve kullanım alanlarına bağlı olarak belirlenmektedir. 

Ahşap bir masaüstü dekorunun tasarımında, ham ahşaba ek olarak, boncuk, cam, baskı, oyma ve kakma teknikleri, el emeği çizimler, kumaş kaplamalar, deri kaplamalar, değerli doğal taş çeşitleri ve bakır, gümüş, bronz ve ya altın kaplama alternatifleri tercih edilebilmektedir. Tercihlere bağlı olarak ürün tasarımı ve fiyatlandırma değişebilir. Ayrıca ahşap ürünlerde el işçiliği, üretim süreci maliyetleri, paketleme, transfer ve ya kargolama da maliyet üzerinde etkili olan faktörler arasında yer almaktadır.

Hediyelik Ahşap Masaüstü Dekor Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ahşap masaüstü dekor hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap masaüstü dekor hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Ahşap Masaüstü Dekor Toptan Satış

Ahşap masaüstü dekor hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap masaüstü dekor hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Ahşap Masaüstü Dekor İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap masaüstü dekor hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Ahşap Masaüstü Dekor İadesi Yapılabilir mi?

Ahşap masaüstü dekor hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Ahşap Masaüstü Dekor Özellikleri Nelerdir?

Ahşap ürünler, çok çeşitli model ve özellikleri bünyesinde barındıran, hediyelikler arasında yer almaktadır. Kişilerin tercihlerine ve isteklerine göre şekillendirilebilir. Farklı ilgi alanlarını tek bir üründe bir araya getirmek mümkün olabileceği gibi, tek bir tema üzerinde çalışılarak ahşap masaüstü dekor modelleri kolaylıkla tasarlanabilmektedir. 

Ahşap masaüstü ürün tasarımlarının boyutları da yine tasarımlarda olduğu gibi çeşitlilik göstermektedir. Ürünlerde baskı teknikleri kullanılarak kişiselleştirilebilir boncuk ve değerli taş gibi ek materyallerle tasarımlar daha da zenginleştirilebilir. Kişisel temalar, şehir, yapı ve ya ülke temaları, UV baskı teknikleri ile çeşitlendirilen tasarımlar yapılabilir. 

Ahşap Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap masaüstü Dekor Hediyelik Eşya aşağıda belirtilen kişiler için uygun olabilir.

 • Özel günlerinde aile fertlerine 
 • Doğa sever kişilere 
 • Yakın ya da uzak akrabalara 
 • Erkek ya da kız arkadaşınıza 
 • İş hayatında edindiğiniz arkadaşlara 
 • Yeni  Evlenen arkadaşlarınıza 
 • Doğa sevgisi aşılamak istediğiniz çocuklara 

Hediyelik Ahşap Masaüstü Dekor Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik ahşap masaüstü dekor haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.