myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ahşap Takvim

için 23 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Kayseri Temalı Myros Ahşap Masa Takvimi
75,00 TL
(0)
75,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Ahşap Masa Takvimi
75,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Ahşap Masa Takvi̇mi̇
75,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Dalyan Temalı Myros Ahşap Masa Takvi̇mi̇
75,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Alaçatı Temalı Myros Ahşap Masa Takvimi
75,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Myros Ahşap Masa Takvimi
75,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Belek Temalı Myros Ahşap Masa Takvimi
75,00 TL
(0)
75,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Didim Temalı Myros Ahşap Masa Takvimi
75,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Göcek Temalı Myros Ahşap Masa Takvimi
75,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kalkan Temalı Myros Ahşap Masa Takvimi
75,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kaş Temalı Myros Ahşap Masa Takvimi
75,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kemer Temalı Myros Ahşap Masa Takvimi
75,00 TL
(0)
75,00 TL
(0)
için 23 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Ahşap Takvim Modelleri

Takvim dünümüzü bugünümüzü geçmişimizi geleceğimizi bizlere gösteren bir zaman çizelgesidir. Geçmişte insanların ihtiyaçları zaman kavramının ve ölçülmesinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Hasat zamanlarının, ekim zamanlarının belirlenmesi bu olayın temelini oluşturmaktadır. Tarihte ilk takvimin Sümerler tarafından kullanıldığı bilinmektedir. Sümerlerin kullandığı takvim günümüzün takvimlerine benzer nitelikte. Zamanda farklılık gösteren takvimin çokça şekli bulunmakta. Takvim düzeni herkes için aynı olsada zaman herkes için farklı ilerler. Hepimizin takvime bakıp doğum günleri,  yıldönümleri, özel günler ve bayramlar gibi hatırladığı önemli anlar vardır. Bir nevi yol gösterici olan takvim hayatımızı büyük ölçüde düzenler günleri ayları yılları bize gösterip planlarımızı özel günlerimizi hayatımıza endeksleme mizi sağlar. Takvimin en özel yaprağı hepimiz için farklılık göstersede bize yüklediği anlamlar çok güzeldir.

Zamanının akıp gidişini izlemek yeni güne merhaba demek yeni planlar yapmak için elinizin altında mutlaka bir takvim bulunmalı. Takvim yaprağını her çevirdiğinizde yeni anılara merhaba dersiniz. Her sabah uyanıp yeni bir güne gözlerinizi açtığınızda bir yaprak koparın eski güzel zamanlar anı olarak içinizde  kalsın kötü anılara elveda deyip vedalaşın ve yeni bir güne en güzel enerji ile başlayın. Sevdiklerinize en güzel zamanları hediye etmek için ahşap bir takvim almak güzel bir seçim olacaktır. Onlara yeni günler, aylar ve yıllar hediye etmiş olacaksınız her yeni güne başladıklarında akıllara siz geleceksiniz. Aynı zamanda takvim çocuklar için de mükemmel bir hediye olacaktır zaman kavramını anlamaları hayatlarını düzenlemeleri ve plan program olgusunu edinmeleri konusunda en büyük yardımcıları takvim olacaktır. Dünyanın her yerinde en güzel hediyelerden biri olabilir ve tüm Dünyada her kültüre göre desenleri düzeni farklı olabilir. Dünyanın neresinde olursanız olun her şey farklı olsa da gösterdiği tarih aynı olacaktır.

Kendinize ve sevdiklerinize zamanı hediye etmek istiyorsanız ahşap takvim alırken dikkat etmeniz gerekenler aşağıda listelenmiştir:

 • Kişinin ihtiyacını karşılaması gerekir.
 • Hediye alınacak kişiye karar verilmelidir.
 • Ne amaçla hediye edileceğine karar verilmelidir.
 • Günlük kullanım için tercih edilecek ise boyutu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Dekorasyon amaçlı düşünüyorsanız ortama uyum sağlamasına özen gösterin.
 • Eğer firma için alacaksanız toptan alım seçenekleri olması gerekmektedir.

Kırtasiye, hediyelik eşya gibi işletmeniz için düşünüyorsanız toptan alım seçeneklerini değerlendirmek sizler için doğru tercih olacaktır.

Hediyelik Ahşap Takvim Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik ahşap takvim çeşitleri aşağıda listelendiği gibidir:

Hediyelik Ahşap Takvim Fiyatları

Zamanı elinizde tutmanızı sağlayacak ahşap takvimlerin fiyatları değişim gösterebilir. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ahşap takvim fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ahşap takvim seçeneklerini değerlendirmeyi düşünüyorsanız sitemizdeki uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirebilir, beğeninize hitap eden modele kolayca sahip olabilirsiniz.

Hediyelik Ahşap Takvim Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap takvim ürünleri fiyatları belirlenirken üretimin bütün unsurları göz önünde bulundurulur. Ahşabın işlenmesi kesimi boyası ve baskısı kullanılan materyallerin kalitesi gibi faktörler de fiyat belirlemede önemli ölçüde rol oynar. Kişiye özel tasarım yapacağınız bir ahşap takvimin fiyatı artabilir toptan alım seçeneğini değerlendirdiğiniz ürünün fiyatı düşebilir.

Hediyelik Ahşap Takvim Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ahşap takvim eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap takvim eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Ahşap Takvim Toptan Satış

Ahşap takvim eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap takvim eşya ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Ahşap Takvim İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap takvim eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Ahşap Takvimin İadesi Yapılabilir mi?

Ahşap takvim eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Ahşap Takvim Özellikleri Nelerdir?

Ahşap takvim dün, bugün ve yarın için bizleri yönlendirmede en önemli rolü oynuyor desek yalan atmış olmayız zamanı kontrol etmek aslında bizim elimizde özenli bir düzenlemeyle takvim en büyük destekçimiz olacaktır. Ahşap takvim gerek havası gereği gerek yapısı olduğu yere çok farklı bir aura katar. Örneğin ahşap takvim diğer materyallere göre daha dayanıklı olacaktır. 

Ahşap Takvim Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap takvim hediye edebileceğiniz kişiler ve durumlar aşağıda listelenmiştir;

 • Kendinize
 • Eşinize
 • Sevgilinize
 • Ailenize
 • Kardeşinize
 • Arkadaşlarınıza
 • Çocuğunuza
 • Zamanla ilgili iş yapan tanıdıklarınıza
 • Yeni işyeri açmış dostlarınıza
 • Koleksiyon yapmayı seven arkadaşlarınıza

Hediyelik Ahşap Takvim Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik ahşap takvim haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.