• Tümünü Temizle

Ahşap Dekoratif Pano

için 96 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Edirne Temalı Ahşap Küçük Boy Çerçeve 120x150 mm
249,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Rize Temalı Ahşap Küçük Boy Çerçeve 120x150 mm
249,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Rize Temalı Ahşap Orta Boy Çerçeve 130x205 mm
309,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Rize Temalı Ahşap Üçlü Çerçeve 210x210 mm
379,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Edirne Temalı Ahşap Üçlü Çerçeve 210x210 mm
379,00 TL
(0)
için 96 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Dekoratif Pano Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Zamanımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz mekânlar; huzur, enerji ve ilişkilerimize doğrudan etkisi olan bir güce sahiptir. Dekorasyonda kullanılan renk tonlarının ve objelerin insanlarda farklı etkilere sebep olduğu bilinmektedir.  En önemli etkisi ise bulunduğu ortama canlılık katması ve insanların beğenisini kazabilmesidir. İşletme sahiplerinin duvarları renklendirmelerini kullanarak müşteri ile arasındaki samimiyetin artmasında ve daha sık gelinmesinde oldukça önemli bir yerdedir. Ahşap malzemeleri dış mekândaki düzenleme işlerinde veya mobilya ve yapı üretiminde kullanmak mümkündür. Ahşap pano modelleri dünyada oldukça çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Yerel simgelerin kullanılması ürün çeşitliliğinin artmasında büyük etken oluşturmaktadır. Kullanılan ahşaba göre sınıflandırılan ahşap duvar süsleri, farklı renklerde ve modellerde kullanıcıları ile toptan ve tek tek olacak şekilde buluşmaktadır. Ahşap duvar süsleri insanların en çok tercih ettiği ev dekorasyonu ürünlerinden birini oluşturmaktadır. Bu nedenle duvar panosu ahşap ürünleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Ahşap duvar süsü kullanılacak ortama uygun olacak şekilde seçilmelidir.
 • Ahşap duvar süsü hediye olarak alınıyorsa, hediye alınan kişinin zevkine uygun olan model tercih edilmelidir.
 • Ahşap duvar süsleri satın alınırken ahşabın kalitesi incelenmelidir.
 • Ahşap süsün kesiminin pürüzsüz olmasına dikkat edilmelidir.
 • Renk ve desenlerinin canlı olmasına ve kullanılan ek aksesuarların sağlamlığına dikkat edilmelidir.

Ahşap Dekoratif Pano Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ahşap pano modelleri farklı renk ve şekillerdeki tasarımlardan oluşur. Evde ahşap kullanımı ortama katacağı ambiyans açısından önemli olup müşteriler tarafından sıklıkla incelenmektedir. Ahşap dekoratif pano ürünlerinin ihtiyaca uygunluk konusunda yelpazesi geniş olduğundan dolayı ahşap dekoratif pano modelleri oldukça çeşitlidir. Siyah, beyaz, gri ve diğer renk tonlarında ayarlanabilir özellikleri vardır. Boyutlarının çeşitli ebatlarda olmasının yanında, tasarımları da kullanım biçimlerine göre değişmektedir. Yalnızca tek bir figürün kullanıldığı ahşap duvar süslerinin yanı sıra birkaç figürün birleştirildiği daha detaylı ve daha büyük boyutlu modeller de mevcuttur. Lazer kazıma yöntemi ile renklendirilen 25 cm’lik modellerin yanında, lazer kesim ve dijital baskı ile hazırlanan ürünlerimiz de bulunmaktadır. 

Ahşap Dekoratif Pano Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap duvar pano ürünleri içeriklerine göre 34 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ortalama ahşap pano fiyatlarına bakıldığında 34-67 TL arasında değiştiği görülür. Toptan alımlarda ise değişen fiyatlar ürünün özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. 

Ahşap Dekoratif Pano Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Dekoratif ahşap pano ürünlerin fiyatları; boyut, kullanılan baskının çeşidi ve ahşabın maliyetine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca bazı süslerde yerel aksesuarlar kullanılmakta olup ürün fiyatlarında değişiklikler söz konusu olmaktadır. Nazar boncuğu, tarih işlemesi ve diğer ek süslemeler ise maliyeti arttırmaktadır. Satış fiyatını etkileyen bir diğer unsur ise satıştan önce uygulanan el işlemeleridir ve bu detaylar maliyetin artmasında etkilidir.

Ahşap Dekoratif Pano Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap dekoratif pano ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap dekoratif pano ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Dekoratif Pano Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap dekoratif pano çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Ahşap Dekoratif Pano Nasıl Kullanılır?

Eskitme ya da yeni tarz mobilyalarla kullanılabilen bu ürünler, gri tonlarında bir duvarın ahşap duvar dekorları modern ve karakteristik bir ortam sağlamaktadır. Doğallıktan ve sadelikten taraf olanlar ahşap ayrıntıyı kullanmayı tercih etmektedirler. Bu ürünler, sadece dekor için değil işlevsel özellikleri sayesinde de çalışma alanları için satın alınabilir.

Ahşap Dekoratif Pano Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap duvar süsleri aşağıdaki kişiler için hediye olarak alınabilir;

 • Arkadaşlara,
 • Akrabalara,
 • Odasında, ofisinde değişiklik isteyen kişilere,
 • Çalışanlara,
 • Müşterilere teşekkür mahiyetinde,
 • Doğum günü olan kişilere.

Ahşap Dekoratif Pano Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ahşap dekoratif pano ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap dekoratif pano ürünlerinde toptan fiyatları 10 TL - 78,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ahşap Dekoratif Pano Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap dekoratif pano ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ahşap Dekoratif Pano Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ahşap dekoratif pano ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ahşap Dekoratif Pano Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Ahşap pano çerçeve süslerinin üretime başlaması tedarikçilerden ham ahşapların satın alınmasıyla başlamaktadır. Lazer kesim ile belirli kalıplarda kesildikten sonra lazer kazıma ve dijital baskı yöntemleri ile renklendirilmekte ve modelleri belirginleştirilmektedir. Farklı aksesuarlar kullanılarak zenginleştirilen ürünler ek dekoratif parçaların el işçiliği ile işlenmesi sonucu canlı, farklı ve güzel ürünler ortaya çıkmaktadır. İstenilen sonuca göre ürün kişiselleştirildikten sonra paketlenerek alıcılara en titiz ve hassas şekilde ulaşımı sağlanmaktadır.

Ahşap Dekoratif Panoya Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ahşap duvar süsleri gibi birçok dekoratif ürün şu şekilde sıralanabilir:

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.