• Tümünü Temizle

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi

için 61 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Trabzon Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 15x20 cm
679,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Konya Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 15x20 cm
679,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Ankara Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 10x15 cm
449,00 TL
(0)
449,00 TL
(0)
679,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Kapadokya Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 10x15 cm
449,00 TL
(0)
+ 3
Myros - İzmir Temalı Ahşap Uv Baskılı Masaüstü Fotoğraf Çerçevesi Magnet
34,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Alaçatı Temalı Ahşap Uv Baskılı Masaüstü Fotoğraf Çerçevesi Magnet
34,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Çeşme Temalı Ahşap Uv Baskılı Masaüstü Fotoğraf Çerçevesi Magnet
34,90 TL
(0)
1.349,00 TL
(0)
319,00 TL
(0)
359,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Alanya Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 13x18 cm
549,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Alanya Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 15x20 cm
679,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Alanya Temalı Uv Baskılı Fotoğraf Çerçevesi 10x15 cm
289,00 TL
(0)
için 61 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dünya üzerinde hiç modası geçmeyen ve hep bütün insanlar için önemli olan tek şey var o da fotoğraf çekmek ve bu fotoğrafları saklama duygusudur. Bu duygu ile kişiler her zaman çektikleri anıları saklamak istemektedir. Bazı kişiler ise bu fotoğraflarını saklamak için fotoğraflarını bastırarak çerçevelere koymayı tercih etmektedir. Bu çerçevelere konulan fotoğraflar kişilerin evlerinde veya işyerlerinde bulunabilmektedir. Ahşap fotoğraf çerçevesi ile kullanıcılar en değerli anlarını hep gözlerinin önünde bulundurabilirler. 

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünleri işletmelere toptan fiyatlar ile satışı da yapılmaktadır. Bu ürünlerin farklı çeşitleri ve her bir fotoğrafa özel olarak üretilebilecek olan bu ürünleri kişiler fotoğrafları hangi formatta ise o formata uygun kullanabilmektedir.  Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerini satın alınırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Ürününüzü almadan önce son kontrolleri yapmaya özen gösterin
 • Satın almak istediğiniz ürünlerin ahşap çerçevesinin sağlamlığını test edin
 • Ahşap fotoğraf çerçevelerinizi aldığınız yerin ürününüz ile ilgili daha sonra sorun yaşamanız dahilinde size hizmet verebileceğine dikkat edin

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinin birçok farklı modeli ve farklı renk seçenekleri mevcuttur. Bu sebeple de ürünlerin belirli özellikleri dışında her ürünün kendine özgü özellikleri ve kendine özgü dokusu olmaktadır. Bu sebeple de ürün çeşitlerinden kullanıcılar istedikleri temaya sahip veya kişiye özel olarak istedikleri tasarımlarını fotoğraf çerçevesi ahşap ürünlerine yaptırabilir. Bu ürünlerden bir tanesi olan Yılbaşı Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 10x15 cm ürünün özellikleri şu şekildedir: En: 235 mm, Boy: 165 mm, Ağırlık: 415 gr, Bayi Minimum Sipariş Adedi birdir,  Dijital Baskı Dekorlaması ve  Ahşap-Epoksi Malzeme kullanılarak üretilmektedir. Bu özellikler genel olarak sabit olmayıp malzeme kalitesine bağlı ve temasına bağlı olarak değişmektedir.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinin fiyatları malzeme kalitesi ve belirtilen tema için kullanılan ahşap plakanın cinsi bile fiyat belirlenmesinde büyük ölçüde rol oynamaktadır. Fotoğraf çerçevesi ahşap çerçeve ürünlerinden olan Yılbaşı temalı Myros fotoğraf çerçevesi ürünü 195 TL olarak satılmaktadır. Diğer fotoğraf çerçevesi ürünlerinin fiyat aralığı ise 18 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Direkt olarak ana malzeme olan ahşap plaka fiyatları belirlemede ana temeli oluşturmaktadır. Epoksi plaka bile kullanılabilir olmasından dolayı maliyetler değişmektedir. Toptan ahşap fotoğraf çerçevesi almak isteyen işletmeler için özel olarak fiyat belirlenmektedir. Yılbaşı teması ürünlerinde özel olarak yılbaşı teması tasarımları oluşturulduğundan dolayı kullanılan malzeme miktarı ve özel tasarım işçiliği devreye girerek bunları hesaplayarak fiyatları belirlemektedir. Bunun dışında ise kişiler özel olarak üretilen tasarım çerçevelerin ise kişilerin istediği işçilik ve hizmete bağlı olarak hesaplanarak ürünün fiyatı belirlenir.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Çeşitleri Aşağıdadır:

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Nasıl Kullanılır?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünleri ilk olarak geçmişten günümüze doğru uzanan en temel fotoğraf sergileme ürünüdür. Uzun yıllardır çok popüler olan bu ürünlerin kullanım alanları çok fazladır. Fakat kullanım amaçları aynıdır. Bu nedenle sizler bu ürünleri aldığınız isterseniz işyerlerinizde masanızın üstünde isterseniz de evinizde en güzel en göze gelen duvarınızın üstünde asarak herkese ve her zaman görebileceğiniz bir çerçeve olarak kullanabilirsiniz.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerini hediye olarak kimlere alabilirsiniz aşağıdadır:

 • Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerini sevdiklerinize karşı alabilirsiniz.
 • Yeni eve taşınmış arkadaşlarınıza karşı alabilirsiniz.
 • Anne ve babanıza alarak onları sevindirebilirsiniz.
 • İş arkadaşlarınıza karşı alabilirsiniz.
 • Yeni ofis açmış olan tanıdıklarınıza alabilirsiniz.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL -  383,66 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Ahşap fotoğraf çerçevelerinin üretim süreci ilk olarak ürünün boyutu ve hangi tema ile olacağını belirlemek ile başlamaktadır. Bu yüzden ilk olarak üretim süreci başlamayan ürünlerin bu belirlenmeyen kısımların belirlenmesi ile başlamaktadır. Teması ve boyutu belirlenen ürünlerin bir sonraki aşama olan ahşapların işlenmesi kısmına geçmektedir. Daha sonrasında belirlenen tema ve boyutta işlenen ahşaplar gerekli işlemler ile son aşamaya gelmesi için işlenmeye ve gerekli tasarımların eklenmesi aşamasıyla ürünün son halini alması için hazırlanmaktadır. Tüm bu işlemler sonucunda istenilen boyutta ve temada ahşap fotoğraf çerçevesi ürünleri hazır olmaktadır.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ahşap Fotoğraf Çerçevesine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Aşağıdadır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.