myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi

için 77 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 10x15 cm
595,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Trabzon Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 15x20 cm
700,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Konya Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 15x20 cm
700,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Ankara Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 10x15 cm
595,00 TL
(0)
595,00 TL
(0)
700,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 10x15 cm
595,00 TL
(0)
580,00 TL
(0)
498,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Adana Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 13x18 cm
575,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kumlu Üçlü Küçük Çerçeve 12x70 Cm
345,00 TL
(0)
580,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kumlu Masa Üstü Dik Büyük Çerçeve 16x21 Cm
210,00 TL
(0)
210,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
için 77 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Modelleri

Dünya üzerinde hiç modası geçmeyen ve hep bütün insanlar için önemli olan tek şey var o da fotoğraf çekmek ve bu fotoğrafları saklama duygusudur. Bu duygu ile kişiler her zaman çektikleri anıları saklamak istemektedir. Bazı kişiler ise bu fotoğraflarını saklamak için fotoğraflarını bastırarak çerçevelere koymayı tercih etmektedir. Bu çerçevelere konulan fotoğraflar kişilerin evlerinde veya işyerlerinde bulunabilmektedir. Ahşap fotoğraf çerçevesi ile kullanıcılar en değerli anlarını hep gözlerinin önünde bulundurabilirler. 

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünleri işletmelere toptan fiyatlar ile satışı da yapılmaktadır. Bu ürünlerin farklı çeşitleri ve her bir fotoğrafa özel olarak üretilebilecek olan bu ürünleri kişiler fotoğrafları hangi formatta ise o formata uygun kullanabilmektedir.  Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerini satın alınırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Ürününüzü almadan önce son kontrolleri yapmaya özen gösterin
 • Satın almak istediğiniz ürünlerin ahşap çerçevesinin sağlamlığını test edin
 • Ahşap fotoğraf çerçevelerinizi aldığınız yerin ürününüz ile ilgili daha sonra sorun yaşamanız dahilinde size hizmet verebileceğine dikkat edin

Hediyelik Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik ahşap fotoğraf çerçevesi çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Hediyelik Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Fiyatları

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinin fiyatları malzeme kalitesi ve belirtilen tema için kullanılan ahşap plakanın cinsi bile fiyat belirlenmesinde büyük ölçüde rol oynamaktadır. Fotoğraf çerçevesi ahşap çerçevesi fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır.

Hediyelik Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Direkt olarak ana malzeme olan ahşap plaka fiyatları belirlemede ana temeli oluşturmaktadır. Epoksi plaka bile kullanılabilir olmasından dolayı maliyetler değişmektedir. Toptan ahşap fotoğraf çerçevesi almak isteyen işletmeler için özel olarak fiyat belirlenmektedir. Yılbaşı teması ürünlerinde özel olarak yılbaşı teması tasarımları oluşturulduğundan dolayı kullanılan malzeme miktarı ve özel tasarım işçiliği devreye girerek bunları hesaplayarak fiyatları belirlemektedir. Bunun dışında ise kişiler özel olarak üretilen tasarım çerçevelerin ise kişilerin istediği işçilik ve hizmete bağlı olarak hesaplanarak ürünün fiyatı belirlenir.

Hediyelik Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Toptan Satış

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Ahşap Fotoğraf Çerçevesi İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Ahşap Fotoğraf Çerçevesinin İadesi Yapılabilir mi?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Özellikleri Nelerdir?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerinin birçok farklı modeli ve farklı renk seçenekleri mevcuttur. Bu sebeple de ürünlerin belirli özellikleri dışında her ürünün kendine özgü özellikleri ve kendine özgü dokusu olmaktadır. Bu sebeple de ürün çeşitlerinden kullanıcılar istedikleri temaya sahip veya kişiye özel olarak istedikleri tasarımlarını fotoğraf çerçevesi ahşap ürünlerine yaptırabilir. Bu ürünlerden bir tanesi olan Yılbaşı Temalı Myros Fotoğraf Çerçevesi 10x15 cm ürünün özellikleri şu şekildedir:

 • En: 235 mm
 • Boy: 165 mm
 • Ağırlık: 415 gr
 • Minimum sipariş adedi birdir
 • Dijital baskı dekorlaması ve ahşap-epoksi malzeme kullanılarak üretilmektedir. Bu özellikler genel olarak sabit olmayıp malzeme kalitesine bağlı ve temasına bağlı olarak değişmektedir.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerini hediye olarak kimlere alabilirsiniz aşağıdadır:

 • Ahşap fotoğraf çerçevesi ürünlerini sevdiklerinize karşı alabilirsiniz.
 • Yeni eve taşınmış arkadaşlarınıza karşı alabilirsiniz.
 • Anne ve babanıza alarak onları sevindirebilirsiniz.
 • İş arkadaşlarınıza karşı alabilirsiniz.
 • Yeni ofis açmış olan tanıdıklarınıza alabilirsiniz.

Hediyelik Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik ahşap fotoğraf çerçevesi haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.