• Tümünü Temizle

Ahşap Yılbaşı Süsü

için 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
239,00 TL
(0)
89,90 TL
(0)
için 12 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Yılbaşı Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yılbaşı, eski yılın bittiğinin ve yeni yılın geldiğinin habercisi olan ve tüm dünyada kutlanan çok özel bir gündür. Farklı dinlerde de yeri olan yılbaşı ile yeni yıla iyi bir başlangıç yapmak için yılbaşı kutlanmaktadır.

Bu denli önemli bir gün olan yılbaşını ailemiz ve sevdiklerimizle beraber kutlarız. Evlerin, yılbaşı süsleri ve yılbaşı dekorları ile süslendiği bu özel günde kişiye özel hediyeler de verilir. Özellikle ahşap yılbaşı süsü evlerimize ve ofislerimize yılbaşı ruhunu en güzel şekilde taşımaktadır.  Renk ve tasarım çeşitleri olan ahşap yılbaşı süsleri her türlü zevke ve dekora hitap etmektedir. 

Ahşap yılbaşı süsü alırken ürün özelliklerinin yanı sıra kullanılacağı mekanın özelliklerine de dikkat edilmelidir. Ahşap yılbaşı ağacı süsü ile yılbaşı ağacına yeni bir hava katarken farklı yılbaşı dekorları ile bir bütünlük yakalamanız mümkün olacaktır. Bu denli çeşitli olan ahşap yılbaşı süsü geniş kitlelere hitap etmektedir.

Ahşap yılbaşı süsü tek tek alımdan çok toptan alıma daha uygundur. Toptan yılbaşı süsü alımı yaparak özel indirimlerden yararlanmak mümkün olmaktadır. Bu sayede ekonomik avantaj sağlanacaktır. Ahşap yılbaşı süsü alırken bilinmesi gerekenler aşağıdaki şekilde listelenebilir;

 • Hediye veya kendi kullanımınız için alınacak ahşap yılbaşı süsleri kullanılacağı ortamla uyumlu olmalıdır. Bir bütünlük sağlamalıdır.
 • Hediye alınacak kişilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Hediye alınırken ne şekilde kullanılacağı düşünülerek satın alınmalıdır.
 • Alım yapılmadan önce alım yapılacak miktar mutlaka hesaplanmalıdır. Toptan alım seçeneği ile indirimli fiyatlardan alım yapılmalıdır.
 • Ayrıca hediye alınacak kişilerin kişisel zevkleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Ahşap Yılbaşı Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ahşap yılbaşı süsü ürünleri, farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Ürünler farklı tasarımları ve renkleri ile birbirinden ayrılıyor.

Kardan adam yılbaşı süsü, yılbaşı ruhunu yansıtan kardan adam görseli ile dikkat çekiyor. Ahşap malzemeden lazer kesim tekniği ile üretilen bu ürün kişilere sunuluyor. Kişiye özel farklı kardan adam tasarımları ile bu ürün kişiselleştirilebiliyor.

Ökse otu yılbaşı süsü, iyi şans getirdiğine inanılan ökse otu görseli ile dikkat çekmektedir. 65x75mm boyutlarında olan ökse otu yılbaşı süsü lazer kesim tekniği ile ahşap malzemeden üretilmektedir. Bu üründe isteğe göre farklı ökse otu görselleri ile çeşitlendirilebiliyor.

Ahşap Yılbaşı Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap yılbaşı süsü modellerinin fiyatları en düşük 11,25 lira ve en yüksek 15 liraya ulaşıyor. Ahşap yılbaşı süsü fiyatları için ortalama olarak 13,125 lira denilebiliyor. Kardan adam yılbaşı süsü fiyatı 15 lira. Ökse otu yılbaşı süsü fiyatı ise 11,25 lira.

Ahşap Yılbaşı Süsü Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap yılbaşı süsü ürünlerinin fiyatları belirlenirken kullanılan üretim teknikleri ön plana çıkıyor. Lazer kesim tekniği ile üretilen ahşap yılbaşı süsleri ayrıca ahşap materyalden üretildiği için bu da fiyatları belirlerken önemli oluyor. Kullanılan ahşap miktarı da bu fiyatı etkiliyor. Hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirlenirken, doğru kararlar verilebilmesi adına aynı anda birden çok dinamik göz önünde bulunduruluyor. Bu çalışma ideal fiyatlandırmayı da beraberinde getiriyor. 

Ahşap Yılbaşı Süsü Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Yılbaşı Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap yılbaşı süsü çeşitleri aşağıdaki şekildedir;

Ahşap Yılbaşı Süsü Nasıl Kullanılır?

Ahşap yılbaşı süsü ürünlerinin kullanımları üründen ürüne değişiklik göstermektedir. Çünkü ürünlerin tasarımları ve özellikleri, ürün kullanımını doğrudan etkilemektedir. 

Kardan adam yılbaşı süsü, ev ve işyerlerinde kullanılabiliyor. Genellikle yılbaşı ağaçlarında kullanılan bu ürünler evin veya ofislerin farklı yerlerinde de kullanılabiliyor. Şömine çevresinde kullanımı da oldukça yaygın olarak gözlemleniyor. Birbiri ile renk uyumu içinde kullanıldığında eşsiz görüntüler ortaya koyuyor.

Ökse otu yılbaşı süsü, yine aynı şekilde ev ve işyerlerinde kullanılabiliyor. Yılbaşı ağacı, şömine çevresi, pencere önü ve kapı süsü olarak kullanılabiliyor. Ökse otunun iyi şans getirdiğine inanıldığı için yeni yılda da şans getirmesi için tercih ediliyor.

Ahşap Yılbaşı Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap yılbaşı hediyelik ürünleri kişilere alınabilir;

Ahşap Yılbaşı Süsü Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  3,6 TL -  5 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ahşap Yılbaşı Süsü Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ahşap Yılbaşı Süsü Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ahşap Yılbaşı Süsü Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşyaları farklı üretim teknikleri kullanılarak üretilmektedir. Bazı modellerde lazer kesim tekniği kullanılmaktadır. Ahşap materyalden üretilen ahşap yılbaşı süsleri lazer kesim tekniği ile şekillendirilmektedir. Farklı tasarımlarda farklı renkler ve boyutlar kullanılmaktadır. Ayrıca bir ürün üretilirken kullanılacağı ortama göre de uygunluğuna dikkat edilmektedir. Üretim aşamaları özenle takip edilerek, kullanıcıların her zaman aynı kalite ve formda ürünler ile buluşması sağlanmaktadır. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen ürünler, farklı renk ve tasarımlar ile birleştirilerek, geniş kitlelerin beğenisini kazanmaktadır. 

Ahşap Yılbaşı Süsüne Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ahşap yılbaşı süsüne benzer diğer hediyelik eşyaların listesi aşağıdaki şekildedir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.