myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ahşap Yılbaşı Süsü

için 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Geyik Yılbaşı Süsü
35,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Geyikli Yılbaşı Süsü
24,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Kar Tanesi Yılbaşı Süsü
24,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Yılbaşı Ağaç Süsü
24,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Melek Yılbaşı Süsü
24,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Çan Yılbaşı Süsü
35,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Onlu Yılbaşı Süsleri
163,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Ökse Otu Yılbaşı Süsü
24,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Çam Ağacı Yılbaşı Süsü
35,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Beşli Yılbaşı Ağaç Süsü
62,50 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Kardan Adam Yılbaşı Süsü
35,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Ahşap Noel Baba Yılbaşı Süsü
35,00 TL
(0)
için 12 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Ahşap Yılbaşı Süsü Modelleri

Yılbaşı, eski yılın bittiğinin ve yeni yılın geldiğinin habercisi olan ve tüm dünyada kutlanan çok özel bir gündür. Farklı dinlerde de yeri olan yılbaşı ile yeni yıla iyi bir başlangıç yapmak için yılbaşı kutlanmaktadır.

Bu denli önemli bir gün olan yılbaşını ailemiz ve sevdiklerimizle beraber kutlarız. Evlerin, yılbaşı süsleri ve yılbaşı dekorları ile süslendiği bu özel günde kişiye özel hediyeler de verilir. Özellikle ahşap yılbaşı süsü evlerimize ve ofislerimize yılbaşı ruhunu en güzel şekilde taşımaktadır.  Renk ve tasarım çeşitleri olan ahşap yılbaşı süsleri her türlü zevke ve dekora hitap etmektedir. 

Ahşap yılbaşı süsü alırken ürün özelliklerinin yanı sıra kullanılacağı mekanın özelliklerine de dikkat edilmelidir. Ahşap yılbaşı ağacı süsü ile yılbaşı ağacına yeni bir hava katarken farklı yılbaşı dekorları ile bir bütünlük yakalamanız mümkün olacaktır. Bu denli çeşitli olan ahşap yılbaşı süsü geniş kitlelere hitap etmektedir.

Ahşap yılbaşı süsü tek tek alımdan çok toptan alıma daha uygundur. Toptan yılbaşı süsü alımı yaparak özel indirimlerden yararlanmak mümkün olmaktadır. Bu sayede ekonomik avantaj sağlanacaktır. Ahşap yılbaşı süsü alırken bilinmesi gerekenler aşağıdaki şekilde listelenebilir;

 • Hediye veya kendi kullanımınız için alınacak ahşap yılbaşı süsleri kullanılacağı ortamla uyumlu olmalıdır. Bir bütünlük sağlamalıdır.
 • Hediye alınacak kişilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Hediye alınırken ne şekilde kullanılacağı düşünülerek satın alınmalıdır.
 • Alım yapılmadan önce alım yapılacak miktar mutlaka hesaplanmalıdır. Toptan alım seçeneği ile indirimli fiyatlardan alım yapılmalıdır.
 • Ayrıca hediye alınacak kişilerin kişisel zevkleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Hediyelik Ahşap Yılbaşı Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik ahşap yılbaşı süsü çeşitleri aşağıdaki şekildedir:

Hediyelik Ahşap Yılbaşı Süsü Fiyatları

Ahşap yılbaşı süsü modellerinin fiyatları; kullanılan malzemeye, tasarıma ve boyuta göre değişkenlik göstermektedir. Sitemiz üzerinden uygun fiyatlı seçeneklerimizi değerlendirebilir, beğeninize hitap eden modellere anında ulaşabilirsiniz.

Hediyelik Ahşap Yılbaşı Süsü Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap yılbaşı süsü ürünlerinin fiyatları belirlenirken kullanılan üretim teknikleri ön plana çıkıyor. Lazer kesim tekniği ile üretilen ahşap yılbaşı süsleri ayrıca ahşap materyalden üretildiği için bu da fiyatları belirlerken önemli oluyor. Kullanılan ahşap miktarı da bu fiyatı etkiliyor. Hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirlenirken, doğru kararlar verilebilmesi adına aynı anda birden çok dinamik göz önünde bulunduruluyor. Bu çalışma ideal fiyatlandırmayı da beraberinde getiriyor. 

Hediyelik Ahşap Yılbaşı Süsü Satın Alırne Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Ahşap Yılbaşı Süsü Toptan Satış

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Ahşap Yılbaşı Süsü İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Ahşap Yılbaşı Süsünün İadesi Yapılabilir mi?

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Ahşap Yılbaşı Süsü Özellikleri Nelerdir?

Ahşap yılbaşı süsü ürünleri, farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Ürünler farklı tasarımları ve renkleri ile birbirinden ayrılıyor.

Kardan adam yılbaşı süsü, yılbaşı ruhunu yansıtan kardan adam görseli ile dikkat çekiyor. Ahşap malzemeden lazer kesim tekniği ile üretilen bu ürün kişilere sunuluyor. Kişiye özel farklı kardan adam tasarımları ile bu ürün kişiselleştirilebiliyor.

Ökse otu yılbaşı süsü, iyi şans getirdiğine inanılan ökse otu görseli ile dikkat çekmektedir. 65x75mm boyutlarında olan ökse otu yılbaşı süsü lazer kesim tekniği ile ahşap malzemeden üretilmektedir. Bu üründe isteğe göre farklı ökse otu görselleri ile çeşitlendirilebiliyor.

Ahşap Yılbaşı Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap yılbaşı süsü hediyelik eşya olarak aşağıdaki kişilere alınabilir:

 • Kendinize, 
 • Arkadaşlarınıza,
 • Annenize, 
 • Babanıza,
 • Kardeş, abla veya abinize,
 • Yeni yıl partisi yapacak arkadaşlarınıza,
 • İş yerinde yılbaşı kutlayacak kişilere,
 • Akrabalarınıza,
 • Eşinize,
 • Sevgilinize.

Hediyelik Ahşap Yılbaşı Süsü Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Ahşap yılbaşı süsüne benzer diğer hediyelik eşyaların listesi aşağıdaki şekildedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.