• Tümünü Temizle

Ahşap Magnet

için 278 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
29,90 TL
(0)
SKU: MKH81-YLB-03 Noel Baba Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
149,00 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Hatay Temalı C Serisi Resimli Ahşap Magnet 90x120 mm
29,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kemer Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Antalya Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Belek Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Sapanca Temalı Uv Baskılı Kontra Magnet 93x68 mm
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Isparta Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Mersin Temalı Uv Baskılı Kontra Magnet 93x68 mm
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Adana Temalı Uv Baskılı Kontra Magnet 93x68 mm
39,90 TL
(0)
için 278 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Magnet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ahşap Magnet genel olarak satılan hediyelik eşyalar arasında en çok talep gören ürünlerdir. İnsanların sevdiği ve buzdolabı gibi alanlara koymaktan hoşlandığı süslerdir. Bazen fotoğrafların belli bir alanda dekor oluşturmasını da sağlamaktadır. Genel bakımdan kullanıldığı yerde sıcaklık oluşturan bir üründür. Ayrıca uygun fiyatlı hediye türü olması sebebiyle toplu şekilde en çok satılan ürünlerdendir. Birçok yönden tamamlayıcı özelliğe sahip bir ürün olduğu bilinmektedir. Bu sayede çok fazla çeşitle ve tasarımla öne çıkmaktadır. Bunlardan biri de ahşap bebek magnetleri şeklinde bilinir. Ahşap bebek Magnet oldukça dikkat çekici olarak öne çıkan ürünlerdir. Buzdolabınızı süsleyen bu ürünler doğası gereği büyük beğeni toplar. Seçeneğin fazla oluşu ve el işçiliğinin ön planda olması magnetlere ayrı bir hava katmaktadır. 

Ahşap Magnet modelleri bebek modeliyle de sınırlı değildir. Çünkü her konuya ilişkin seçenek vardır. Örneğin; oğlunuzun sünnet töreninde çekindiği fotoğrafın anı olarak kalmasını sağlayan ahşap sünnet Magnet hem esprili bakış açısı hem de hoş dekoratif süs değerindedir. Resim tutturma, buzdolabı süsü veya hediyelik eşya gibi birçok amaçla kullanılan bu ürünler fiyat açısından da oldukça uygundur. Ahşap ürünlerinin gittikçe yaygınlaşma nedeni ise gelişim gösteren diğer ürünlerle ilişkilendirilmektedir. Her tonda bulunması mümkün olan ürünler çoğunlukla şehir temalı olarak bilinse de farklı modeller ve tasarımlar da içerir. 

Her yaştan kişiye hitap edici ahşap magnetler hediye ettiğiniz kişiyi sevindirmektedir. Yakınlarınıza veya aile fertlerine tatil dönüşü veya farklı amaçla gittiğiniz yeri hatıra olarak anımsatan toptan ahşap Magnet modellerini sipariş edebilir, ticari faaliyetlerinizde veya etkinlikleriniz de de dağıtma amaçlı kullanabilirsiniz. 

Ahşap Magnet çeşitlerinden satın alırken beklenmedik durumlarla karşılaşmamak adına kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıda belirtilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye alınacak kişinin yaş aralığı 
 • Üretimde kullanılan araçların insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan toksit maddeler içermediğine dikkat ediliyor olması 
 • Uygun fiyattaki ürünlerin tercih edilmesi 
 • Ahşap Magnet açısından her figürün ve tasarımın incelenmesi ayrıca tek tür tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen ürünler tercih edilmesi 

Ahşap Magnet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ahşap Magnet ürünlerin özellikleri genel olarak çok seçenekli konular içerir. Öncelikle renk tonlarının çoklu uyumu, el işçiliği, oyma sanatı, resim tutturulması, anılarınızı canlandırması ürünün genel özelliğidir. Çok farklı seçenekleri olduğu gibi kişileştirilen bir üründür. Örneğin; ahşap Magnet harfler oldukça dikkat çekicidir. Çünkü kişinin kendi ismine yönelik harflerle oldukça hoş görünüm sunmaktadır. 

Ahşap Magnet yapımı ise seri üretime geçilmeden önce birçok taslağın incelenip oluşturulmasıyla öne çıkmaktadır. Bu ürünün yapımında kullanılan temel malzeme ahşaptır. Fakat birbirine monte edilen detaylar, baskılar, harfler gibi el işçiliği gerektiren konular hediye kapsamında değer görmesini de sağlamaktadır. 

Ahşap Magnet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap Magnet modelleri genel olarak çok fazla çeşidin öne çıkmasını sağlamaktadır. Satılan ürünler arasında ahşap buzdolabı magneti en çok öne çıkan ürün seçeneğidir. Fiyat aralığı ise ortalama 10,50TL olarak bilinmektedir. Uygun fiyatlı olması nedeniyle toptan ahşap Magnet fiyatları kapsamında çokça araştırılan konu olarak bilinmektedir. Genel olarak net fiyat belirtecek olursak kedi temalı ahşap Magnet 10,50TL fiyatındadır. 

Ahşap Magnet Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap Magnet ürünlerin fiyat belirleme konusundaki genel konu el işçiliği, sanatsal figürler ve kapsamlı çalışmalarla öne çıkmaktadır. Seri üretim şeklinde çıkarılan ve çok farklı olanaklarla satışa sunulan buzdolabı magnetleri çokça ilgi görmektedir. Ürün fiyatını belirleyen ahşap malzemenin kalitesi ilk konudur. İkinci ve önemli konu ise magnetin boyudur. Ölçüleri büyüdükçe fiyatı da artış gösteren bu ürün farklı modeller eşliğinde satışa sunulmaktadır. Bunlardan biri de ahşap Magnet nikah şekeri olarak bilinmektedir. 

Ahşap Magnet Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap magnet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap magnet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Magnet Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap Magnet çeşitleri kişinin isteğine, sevdiği şehre veya ilgisini çeken tasarıma göre şekillenmektedir. Genel olarak yoğun talep gören ahşap magnet çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanır. Ahşap Magnet Nasıl Kullanılır?

Ahşap Magnet nasıl kullanılır sorusuna ilişkin pek çok cevap verebilmek mümkündür. Özellikle buzdolabı süsü açısından kullanılan magnetler, resim tutturmak için kullanılabildiği gibi mistik yönde de etki oluşturmaktadır. Buna örnek olarak çok satılan ahşap ayetel kürsi Magnet iyi bir örnektir. Nazara karşı veya koruma amaçlı resim kenarında bulundurulması mümkündür. 

Ahşap Magnet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap Magnet modelleri hediye olarak kime alınabilir sorgulamasında yanıtlar aşağıdaki gibi özetlenmektedir. 

 • Anneler gününde annenize ahşap lazer kesim Magnet
 • Babalar gününde babanıza ahşap ağaç Magnet
 • Kardeşleriniz için doğum günü veya yeni ev hediyesi olarak ahşap söz magnetleri 
 • Arkadaşlarınızın özel kutlamalarına yönelik kişiye özel ahşap Magnet 
 • Tatil dönüşlerinde evinize veya sevdiğiniz dostlarınıza ahşap dolap magnetleri
 • Ahşap magnetlere ilgi duyan kişilere ahşap diş magneti 
 • Çalıştığınız yerdeki sizden üst konumdaki kişilere veya patronlarınıza
 • Komşularınıza ev hediyesi olarak ahşap hediyelik Magnet 
 • Çocuğunuzun odasına ahşap Magnet harfler 
 • Düğün ve nişanı olan arkadaşlarınıza ahşap kına magnetleri veya ahşap nikâh magneti 

  Ahşap Magnet Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Ahşap magnet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap magnet ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL  -  127 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Ahşap Magnet Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Ahşap magnet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Ahşap Magnet Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Ahşap magnet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Ahşap Magnet Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Ahşap Magnet hediyelik eşya kapsamında Myros firması tarafından üretilen ve satılan bir üründür. Genel olarak disiplinli çalışma ekibi ile uzmanlıkla tamamlanan seri üretimler çıkarmaktadır. Kadın ve erkek sayısının eşit oranda gözlemlendiği firma da ürünün üretim aşamasından son aşamasına kadar her konu ayrı bir titizlikle incelenir. Toptan siparişlerde dikkat gerektiren çalışmalar özetle firmanın çalışma kalitesini gösterir. Ürünlerin birden farklı tasarım içermesi modayı takip eden uzman bir kadroya sahip olduğunu ve başarılı üretimler yaptığını ispat etmektedir. 

  Ahşap Magnet Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Ahşap Magnet kapsamında benzer nitelik taşıyan diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanır. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.