myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Ahşap Magnet

için 281 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Aşık Kardan Adam Ahşap Magnet
25,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Noel Baba Ahşap Magnet
25,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Dokuzlu Yılbaşı Magnet Seti
244,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Sevimli Penguen Ahşap Magnet
25,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Sevimli Baykuş Ahşap Magnet
25,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Şapkalı Penguen Ahşap Magnet
25,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Kemer Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
35,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Belek Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
35,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Isparta Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
27,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kayseri Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kayseri Temalı Uv Baskılı Yazı Magnet
25,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Konya Temalı Myros Resimli Ahşap Magnet
31,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Trabzon Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Kapadokya Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
22,50 TL
(0)
için 281 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Ahşap Magnet Modelleri

Ahşap magnet genel olarak satılan hediyelik eşyalar arasında en çok talep gören ürünlerdir. İnsanların sevdiği ve buzdolabı gibi alanlara koymaktan hoşlandığı süslerdir. Bazen fotoğrafların belli bir alanda dekor oluşturmasını da sağlamaktadır. Genel bakımdan kullanıldığı yerde sıcaklık oluşturan bir üründür. Ayrıca uygun fiyatlı hediye türü olması sebebiyle toplu şekilde en çok satılan ürünlerdendir. Birçok yönden tamamlayıcı özelliğe sahip bir ürün olduğu bilinmektedir. Bu sayede çok fazla çeşitle ve tasarımla öne çıkmaktadır. Bunlardan biri de ahşap bebek magnetleri şeklinde bilinir. Ahşap bebek Magnet oldukça dikkat çekici olarak öne çıkan ürünlerdir. Buzdolabınızı süsleyen bu ürünler doğası gereği büyük beğeni toplar. Seçeneğin fazla oluşu ve el işçiliğinin ön planda olması magnetlere ayrı bir hava katmaktadır. 

Ahşap magnet modelleri bebek modeliyle de sınırlı değildir. Çünkü her konuya ilişkin seçenek vardır. Örneğin; oğlunuzun sünnet töreninde çekindiği fotoğrafın anı olarak kalmasını sağlayan ahşap sünnet Magnet hem esprili bakış açısı hem de hoş dekoratif süs değerindedir. Resim tutturma, buzdolabı süsü veya hediyelik eşya gibi birçok amaçla kullanılan bu ürünler fiyat açısından da oldukça uygundur. Ahşap ürünlerinin gittikçe yaygınlaşma nedeni ise gelişim gösteren diğer ürünlerle ilişkilendirilmektedir. Her tonda bulunması mümkün olan ürünler çoğunlukla şehir temalı olarak bilinse de farklı modeller ve tasarımlar da içerir. 

Her yaştan kişiye hitap edici ahşap magnetler hediye ettiğiniz kişiyi sevindirmektedir. Yakınlarınıza veya aile fertlerine tatil dönüşü veya farklı amaçla gittiğiniz yeri hatıra olarak anımsatan toptan ahşap Magnet modellerini sipariş edebilir, ticari faaliyetlerinizde veya etkinlikleriniz de de dağıtma amaçlı kullanabilirsiniz. 

Ahşap magnet çeşitlerinden satın alırken beklenmedik durumlarla karşılaşmamak adına kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıda belirtilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye alınacak kişinin yaş aralığı 
 • Üretimde kullanılan araçların insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan toksit maddeler içermediğine dikkat ediliyor olması 
 • Uygun fiyattaki ürünlerin tercih edilmesi 
 • Ahşap magnet açısından her figürün ve tasarımın incelenmesi ayrıca tek tür tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen ürünler tercih edilmesi 

Hediyelik Ahşap Magnet Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap magnet çeşitleri kişinin isteğine, sevdiği şehre veya ilgisini çeken tasarıma göre şekillenmektedir. Genel olarak yoğun talep gören ahşap magnet çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanır. 

Hediyelik Ahşap Magnet Fiyatları

Ahşap magnet modelleri genel olarak çok fazla çeşidin öne çıkmasını sağlamaktadır. Satılan ürünler arasında ahşap buzdolabı magneti en çok öne çıkan ürün seçeneğidir. Uygun fiyatlı olması nedeniyle toptan ahşap magnet fiyatları kapsamında çokça araştırılan konu olarak bilinmektedir.

Hediyelik Ahşap Magnet Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap magnet ürünlerin fiyat belirleme konusundaki genel konu el işçiliği, sanatsal figürler ve kapsamlı çalışmalarla öne çıkmaktadır. Seri üretim şeklinde çıkarılan ve çok farklı olanaklarla satışa sunulan buzdolabı magnetleri çokça ilgi görmektedir. Ürün fiyatını belirleyen ahşap malzemenin kalitesi ilk konudur. İkinci ve önemli konu ise magnetin boyudur. Ölçüleri büyüdükçe fiyatı da artış gösteren bu ürün farklı modeller eşliğinde satışa sunulmaktadır. Bunlardan biri de ahşap magnet nikah şekeri olarak bilinmektedir. 

Hediyelik Ahşap Magnet Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ahşap magnet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap magnet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Ahşap Magnet Toptan Satış

Ahşap magnet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap magnet ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Ahşap Magnet İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap magnet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Ahşap Magnetin İadesi Yapılabilir mi?

Ahşap magnet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Ahşap Magnet Özellikleri Nelerdir?

Ahşap magnet ürünlerin özellikleri genel olarak çok seçenekli konular içerir. Öncelikle renk tonlarının çoklu uyumu, el işçiliği, oyma sanatı, resim tutturulması, anılarınızı canlandırması ürünün genel özelliğidir. Çok farklı seçenekleri olduğu gibi kişileştirilen bir üründür. Örneğin; ahşap Magnet harfler oldukça dikkat çekicidir. Çünkü kişinin kendi ismine yönelik harflerle oldukça hoş görünüm sunmaktadır. 

Ahşap magnet yapımı ise seri üretime geçilmeden önce birçok taslağın incelenip oluşturulmasıyla öne çıkmaktadır. Bu ürünün yapımında kullanılan temel malzeme ahşaptır. Fakat birbirine monte edilen detaylar, baskılar, harfler gibi el işçiliği gerektiren konular hediye kapsamında değer görmesini de sağlamaktadır. 

Ahşap Magnet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap magnet modelleri hediye olarak kime alınabilir sorgulamasında yanıtlar aşağıdaki gibi özetlenmektedir. 

 • Anneler gününde annenize ahşap lazer kesim magnet
 • Babalar gününde babanıza ahşap ağaç magnet
 • Kardeşleriniz için doğum günü veya yeni ev hediyesi olarak ahşap söz magnetleri 
 • Arkadaşlarınızın özel kutlamalarına yönelik kişiye özel ahşap Magnet 
 • Tatil dönüşlerinde evinize veya sevdiğiniz dostlarınıza ahşap dolap magnetleri
 • Ahşap magnetlere ilgi duyan kişilere ahşap diş magneti 
 • Çalıştığınız yerdeki sizden üst konumdaki kişilere veya patronlarınıza
 • Komşularınıza ev hediyesi olarak ahşap hediyelik magnet 
 • Çocuğunuzun odasına ahşap magnet harfler 
 • Düğün ve nişanı olan arkadaşlarınıza ahşap kına magnetleri veya ahşap nikâh magneti 

Hediyelik Ahşap Magnet Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Ahşap magnet kapsamında benzer nitelik taşıyan diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.