myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Kartvizitlik

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
48,00 TL
⬇️ %28
34,50 TL
(0)
48,00 TL
⬇️ %28
34,50 TL
(0)
48,00 TL
⬇️ %28
34,50 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Kartvizitlik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kartvizitlik genel bakımdan fonksiyonel sürdürülebilirlik sağlar. Ortama dekoratif anlayış benimsetirken işinizle ilgili potansiyeli yükseltme özelliğine sahiptir. Çeşitli toplantılar, organizasyonlar ya da eğitim gibi yerlerde tanıştığınız insanlara kendinizi ve işinizi daha kolay tanıtmanızı sağlamaktadır. 

El yapımı kartvizitlik kullanım alanın son derece geniş olduğu bilinmektedir. Her yaştan her kitleye uyum sağlayan ofis kartvizitlik türleri en önemli kullanım şeklidir. Kişinin mesleğini, konumunu öne çıkaran kartvizitlikler aynı zamanda müşterilere karşı itibar kazanmasına da yardımcı olan bir özellik taşımaktadır. 

Kullanım alanı açısından kartvizitlik örnekleri ile ilgili tasarımcılarla ile iletişime geçmek veya detaylı araştırma yapmak yerinde bir adım olacaktır. Çünkü kartvizitlik deyince bireysel kartvizit örnekleri geçmişten günümüze kadar popülerliğini her daim korumaktadır. Tüm insanların iş alanına dair kullandığı kartvizitlikler aynı zamanda kişinin kendisini tanıtma amaçlı kullanması gereken ürünler sayılır. 

Genel olarak müşterilerinize yönelik güven unsuru taşıyan ayrıcalıklı bilgidir. Akılda kalıcı iz bırakması açısından masaüstü kartvizitlik seçeneği en fazla tercih edilenidir. Masa kartvizitlik çeşitleri kişiye özel tasarlanabilen ürünlerdir. Her kişinin adını soyadını ve mesleğini öne çıkarma özelliği taşımaktadır. 

Küçük bir detay gibi görünüyor olsa da iş yaşamı açısından itibar denilmesi mümkündür. Çünkü kartvizit kullanımı genel itibar yansıtmasıdır. Sadece erkeklerin değil kadınlarında iş yaşamında ihtiyaç duyduğu ürünler arasındadır. Genel olarak önemli durumlardan biri de karşılıklı iş ilişkilerinde etkin role sahip olmasıdır. İş keşfi açısından görüştüğünüz kişilerin öncelikli olarak kartvizitiniz var mı diye baktığını unutmayın. 

Mekânınızda kartvizit bulunmuyor ise o kişi sizin hakkınızda olumsuz düşüncelere kapılacaktır. Kişiye özel kartvizitlik konusunda çok geniş ürün yelpazesine sahip olan Myros firması kartvizitlik toptan satış anlamında da yardımcı olmaktadır. İster bir adet isterseniz çoklu örnekleri değerlendirebilmeniz sağlanmaktadır. 

Kartvizitlik alırken dikkate edilmesi gereken önemli noktalar aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

 • Müşteri standardına göre olması 
 • İşinizi yansıtan özellik barındırması 
 • Dekoratif uyum sağlayacak biçimde tasarlanmış olması 
 • Hediyelik eşya kapsamında tercih edilecekse mutlaka kişinin mesleği, yaşı ve cinsiyetine uygun olmasına yönelik tercih yapılması 
 • Mekân dekoruna uyum sağlayacak seçeneklerin incelenmesi 
 • Fiyat aralıklarının araştırılması ve bu konuda seçici olmaya özen gösterilmesi 

El Yapımı Kartvizitlik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

El yapımı kartvizitlik yapımı son dönemin popüler hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Dayanıklılığı açısından kullanılan malzemelerde oldukça seçici davranılması önemlidir. Polyester malzemeden yapılması sayesinde kullanılan yere pratik bakış açısı sunmaktadır. 

Tasarımı oldukça hoş olmasından dolayı birçok şirkette sıkça görebileceğiniz esnekliğe sahiptir. Eni 90 mm boyu 35 mm yükseklik ise 41 mm olduğundan her çeşit kartvizit kullanımı için uygun ölçülerdedir. Genel standartlarda ölçüler bu şekilde olsa da taleplere bağlı olarak kartvizit boyutları değişkenlik gösterebilmektedir. Toplu alım yapıldığında şirket çalışanlarına yönelik potansiyel bir fark öne çıkarılmış olur. İnsanlar sevdikleri için hediye seçeneği ararken bu ürünü değerlendirmeye almalıdır. 

El Yapımı Kartvizitlik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı kartvizitlik fiyatları herkese hitap edebilen bir yapıdadır.  Oldukça uygun fiyatlarda satılan kartvizitlik çeşitleri her cinsiyet için uyum sağlayacak kriterlerde yapılmıştır. Ayrıca farklı modeller ve şık tasarımlar sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi göstererek onları mutlu etmenizi sağlar. Bu ürünlerin fiyatları 12 TL ile 499,80 TL arasında değişkenlik göstermektedir. 

Fiyatlardaki değişimler, ürünün imal sürecine ve materyaline bağlı olarak şekillenmektedir. Örneğin kadına özel İsme özel deri pasaport kartvizitlik ürününün satış fiyatı 499,80 TL’dir. %100 gerçek deriden imal edilen bu ürün, hediye alınacak kişiye göre tasarlanabilmektedir. 

El Yapımı Kartvizitlik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

El yapımı kartvizitlik ürünlerin fiyatını belirleyen birçok unsur vardır. Kadın kartvizitlik veya erkek kartvizitlik şeklinde öne çıkan seçenekler polyester malzemeden yapılmaktadır. Doğa dostu malzemelerin kullanılmasının yanı sıra mekâna dekor havası da katmaktadır. Ayrıca kargolama transfer süreci ve paketleme şekli de fiyatını etkileyen diğer temel unsurlardan biri şeklinde bilinir.  Promosyon kartvizitlik fiyatları bu konuda en belirgin örneklerdir. 

El Yapımı Kartvizitlik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı kartvizitlik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı kartvizitlik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Kartvizitlik Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı olarak üretilmiş olan kartvizitliklerin çeşitleri aşağıdaki listededir. 

El Yapımı Kartvizitlik Nasıl Kullanılır?

Aileniz, sevdikleriniz, iş arkadaşlarınız ve yakınlarınız için hem farklı hem de samimi bir hediye olan ürünler özel olarak tasarlanırlar. Bir kere alındığından uzun seneler boyunca hasar görmeden saklanabildikleri için sevdikleriniz her hediyeye baktığında sizi hatırlamış olur.

Tatil dönüşleri için temalı olan kartvizit tasarımları ideal hediyeliklerden biridir. Bu açıdan Marmaris temalı kartvizit tasarımı tercih edilebilir. Sevdiklerinizin yanından ayırmak istemeyeceği eşsiz tasarımı ve kaliteli polyester malzemeden imal edilmiş olması sayesinde uzun süreli kullanıma da olanak tanıyan bir üründür. El Yapımı Kartvizitlik Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Kartvizitlik masaüstü kullanımı beraberinde kişinin mesleğini öne çıkaran en güzel tasarımların başında gelmektedir. Polyester malzemeden yapılmış olan kartvizitlikleri hediye olarak alabileceğiniz kişiler aşağıda belirtilmektedir. 

 • Annenize veya babanıza mesleğine yönelik hediye edilebilir. 
 • Sevgilinize veya eşinize 
 • Çalışma arkadaşınıza
 • Patronunuza
 • Normal arkadaşlarınıza
 • İş ortaklarınıza 
 • Tatil dönüşü hediyelik amaçlı aile fertlerine

El Yapımı Kartvizitlik Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı kartvizitlik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı kartvizitlik ürünlerinde toptan fiyatları 4 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Kartvizitlik Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı kartvizitlik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Kartvizitlik Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı kartvizitlik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Kartvizitlik Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros el yapımı masa üstü kartvizitlik çeşitleri hediyelik üretimi açısından çok fazla potansiyele sahiptir. Üretim kapsamında en önemli durumun sağlık açısından herhangi sorun oluşturmaması dikkat çekmektedir. Çevre dostu malzemelerle üretilen hediye seçeneğine dair bugüne dek şikâyet oluşmamıştır. Sevdiğiniz kişiye hediye olarak alabileceğiniz ürünle ilgili doğa dostu teknikler kullanıldığını da belirtmek gerekir. 

Polyester malzeme ve doğa dostu boya seçenekleri ile kullanıldığı alana hoş bir detay farkı sunan kartvizitlikler yurt içi ve yurt dışı en fazla potansiyele sahip ürünlerdir. Tehdit içermeyen materyallerin seçilmesi firma farkını da öne çıkarırken sağlık açısından önemsenen durumlarında es geçilmediğini göstermektedir. Ayrıca son moda kartvizitlik seçenekleri açısından her materyale dikkat edildiği de bilinmektedir. Myros firması bu anlamda her konuya ayrı dikkat etmektedir. Ürünlerin verimli ve uzun ömürlü kullanılabilirlik yönüne de dikkat etmektedir. 

El Yapımı Kartvizitliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kartvizitlik hediyeliğine alternatif olabilecek ürünler aşağıdaki listede yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.