myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Biblo-Heykel

için 334 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Çini Tezhip Büyük Kedi Biblo
700,00 TL
(0)
1.305,00 TL
(0)
2.423,00 TL
(0)
1.398,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Çini Tezhip Büyük Kaplumbağa Biblo
700,00 TL
(0)
100,00 TL
(0)
313,00 TL
(0)
97,50 TL
(0)
75,00 TL
(0)
120,00 TL
(0)
163,00 TL
(0)
120,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Polyester Abbas Kaplumbağa Biblo
313,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Polyester Kaplumbağa Biblo
113,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Polyester Kaplumbağa Biblo 6 cm
50,00 TL
(0)
için 334 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Biblo Heykel Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

El yapımı biblo modelleri ev dekorasyonunun tamamlayıcı parçaları arasında yer almaktadır. Ev, ofis gibi çeşitli yerlerde genel dekorasyona uygun olan biblolar bulunmaktadır. Her zevke uygun olarak tasarlanan biblo tasarımları mekanda masa, sehpa ya da konsol gibi eşyaların üzerinde sergilenmektedir. Biblolar aynı zamanda iyi bir hediyelik ürün çeşididir. Minimal tarza sahip olması nedeniyle uzak mesafedeki yakınlara hediye etmek için tercih edilebilir. Biblo kullanımı tüm dünyada oldukça yaygındır. Dünyada sayısız biblo tasarımı bulunmaktadır. Özel günlerde biblo tasarımları arasından tercih yapılarak yakınlara hediye edilebilir. Zevke ve kullanıma uygun olan biblo modelleri toptan satın alınarak yakınlara hediye edilebilir ya da işletmenizde müşterilerinize sunabilirsiniz. El yapımı biblo heykel satın alırken şunlara dikkat edilmesi gerekir;

 • El yapımı biblonun kime, hangi amaçla satın alınacağı göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Seramik biblo el yapımı tercihinde figürlerin detaylarının doğru tasarlanıp tasarlanmadığı incelenmelidir.
 • El yapımı bronz bibloların renklendirilmesinin doğru yapıldığından emin olunmalıdır.
 • El yapımı cam biblo tercihinde kullanılan camın kaliteli seçildiğinden emin olunmalıdır. 

El Yapımı Biblo Heykel Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

El yapımı biblo heykel modelleri seramik, polyester, bronz ya da cam kullanılarak tasarlanmaktadır. Seramik biblo modellerinde elma, armut, semazen, kaftan, nazar boncuğu, saat kulesi ve kaplumbağa gibi modeller bulunmaktadır. Tüm seramik biblo modelleri tamamen el işçiliği kullanılarak tasarlanmaktadır. Bibloların tasarımı ve renkleri modelleri göre değişiklik göstermektedir. Seramik elma modeli biblo kırmızı renk olarak tasarlanırken kaftan biblosu kırmızı ve mavi renklerde tasarlanmaktadır. Bibloların renklendirme işlemleri her zevke ve dekorasyona uygun olacak şekilde yapılmaktadır. 

Polyester biblo modelleri arasında derviş figürü, gemi, baykuş ve kaplumbağa modelleri bulunmaktadır. Polyester kullanılarak tasarlanan biblolar modellerine uygun olacak şekilde renklendirilmektedir. Bronz biblo modelleri arasında savaş gemisi, truva atı, zeus ve tapınak gibi modeller yer almaktadır. Bronzdan el işçiliği ile üretilen biblo modelleri mavi ve gold karışımı olarak renklendirilmektedir. Biblo boyutları modeline göre değişmektedir. Figürlere uygun olan boyutlarda üretilmektedir. Bronz heykel modelleri 17x14 cm, 11,5x9,5 cm, 10 cm ve 14 cm ebatları gibi çeşitli büyüklüklerde tasarlanmaktadır. Polyester ve seramik biblo modelleri ise 5 cm ve 8 cm gibi daha minimal tasarımlara sahiptir. 

El Yapımı Biblo Heykel Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı biblo heykel ürünleri fiyatları 17 TL ile 18,525 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan el yapımı biblo heykel ürünleri bulunmaktadır. 

El Yapımı Biblo Heykel Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

El yapımı biblo heykel ürünlerin fiyatları kullanılan malzeme, tasarım ve işçilik göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Biblo modelleri tasarımında hammadde olarak polyester, seramik ve bronz kullanılmaktadır. Her kullanılan maddenin fiyatı farklıdır. Bu fiyat dengesi biblo fiyatlarına da doğrudan yansımaktadır. Biblo yapımı oldukça hassastır. El yapımı biblo heykellerin tamamı el işçiliği kullanılarak tasarlanmaktadır. Tasarımı sırasında harcanan zaman ve figürün üretim süreci biblo fiyatlarını etkileyen bir diğer unsurdur. Uygun fiyatlara sahip olan seramik ve polyesterden üretilen biblo fiyatları da bronz el yapımı biblo fiyatlarına oranla uygundur.

El Yapımı Biblo Heykel Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı biblo heykel ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı biblo heykel ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Biblo Heykel Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı biblo heykel çeşitleri şunlardır;

El Yapımı Biblo Heykel Nasıl Kullanılır?

El yapımı küçük biblolar dekorasyon amacıyla tercih edilmektedir. Çok sayıda her mekana uygun olan biblo modeli bulunmaktadır. Ev ve ofis dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalar biblo modelleridir. Dekorasyon stiline uygun olarak tercih edilen biblo modelleri mekanlarda bulunan kitaplık raflarında sergilenmek için tercih edilebilir. El yapımı porselen biblolar sehpa ve konsol gibi eşyaların üzerinde sergilenmek amacıyla kullanılabilen şık tercihlerdir. Biblo tasarımlarına göre sergilendiği mekanlarda değişebilir. Elma ve armut biblo modelleri mutfak dekorasyonu ile mükemmel uyum sağlayabilir. 

Dekoratif el yapımı biblo tercihi yapmadan önce göz önünde bulundurulması gereken hangi mekanda kullanılacağıdır. Mekana uygun olarak tercih edilen biblolar şık bir dekorasyon oluşmasını sağlar. El yapımı biblo modelleri aynı zamanda koleksiyon amaçlı da tercih edilebilir. Uzun yıllar kullanılabilen bu ürünler koleksiyon yapmayı seven kişiler için oldukça idealdir. El yapımı polyester biblo modelleri ofis ve iş yerleri için oldukça idealdir. Ofis raflarında ortama sıcaklık katmak amacıyla tercih edilebilir. El yapımı kristal biblo evlerin girişinde bulunan konsol üzerinde sergilenebilir. 

El Yapımı Biblo Heykel Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapımı biblo heykel ürünleri şu kişilere hediyelik olarak alınabilir;

 • Sevgiliye Sevgililer Günü hediyesi
 • Sevgiliye ev hediyesi
 • Anneye Anneler Günü hediyesi
 • Anneye doğum günü hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi

El Yapımı Biblo Heykel Hediyelik Eşyaları için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı biblo heykel ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı biblo heykel ürünlerinde toptan fiyatları 5,33 TL - 6175 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Biblo Heykel Hediyelik Eşyaları için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı biblo heykel ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Biblo Heykel Hediyelik Eşyaları Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı biblo heykel ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Biblo Heykel Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

El yapımı biblo nasıl yapılır konusu birçok insanın merak ettiği bir konudur. Farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan çok sayıda biblo modeli bulunmaktadır. Biblo tasarımında kullanılan ürünün kalitesi ve incelikle tasarlanması biblonun kalitesini belirleyen en önemli unsurdur. 

Myros el yapımı özel biblo modellerini en kaliteli malzemelerle büyük bir titizlikle tasarlamaktadır. Tek tek tasarlanan ürünlerin her biri aynı kaliteye sahiptir. Renklendirme işlemi ve tasarım süreci biblonun uzun yıllar rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Uygun fiyatlarla yüksek kaliteye sahip olan el yapımı bibloları müşterilerine sunmaktadır. 

El Yapımı Biblo Heykele Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı biblo heykele benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.