myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Duvar Tabağı

için 242 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Rize Temalı Çini Myros Resim Tabak 25 cm
755,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Adana Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
248,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Amasra Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Hatay Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Akşehir Temalı Çini Myros Resim Tabak 12 cm
248,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Trabzon Temalı Çini Myros Resim Tabak 25 cm
755,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Ankara Temalı Çini Myros Resim Tabak 18 cm
415,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Çini Tezhip 30 cm Tabak
1.425,00 TL
(0)
+ 20
Myros - Toptan Çini Tezhip 18 cm Tabak
560,00 TL
(0)
+ 12
Myros - Toptan Çini Tezhip 25 cm Tabak
795,00 TL
(0)
755,00 TL
(0)
248,00 TL
(0)
415,00 TL
(0)
993,00 TL
(0)
için 242 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Duvar Tabağı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Duvar tabakları dekorasyonda tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Kafe, iş yeri ve ev gibi mekanların duvarlarında kullanılmak için tercih edilen tabakların çeşitli tasarımları bulunur. Her dekorasyona ve zevke uygun olarak tasarlanan tabaklar dünyanın her yerinde aynı amaçla kullanılır. Her topluma ve kültüre uygun olan duvar tabağı tasarımı bulunur. Tabaklar üzerinde yer alan desen ve figürler üretildiği bölgenin özelliklerini yansıtır. Duvara asılarak kullanılmak üzere tasarlanan tabak modelleri farklı duvar dekorasyon ürünleriyle birlikte kullanılabilir. Uyumlu tablo ve duvar süsleri kullanıldığı alanın havasını değiştirir. El yapımı olarak tasarlanan duvar tabakları yakın dostlara özel günlerde hediye edilebilir. Birden fazla arkadaşa hediye almak isteyen kişiler ise el yapımı duvar tabağını toptan satın alabilir. El yapımı duvar tabağı ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;

 • Dekoratif duvar tabağı kime ve ne amaçla satın alınacağı göz önünde bulundurulmalıdır.
 • El yapımı olarak tasarlanan duvar tabaklarının boya ve renk kalitesine dikkat edilmelidir.
 • Dekoratif duvar tabakları üzerinde yer alan figürlerin titizlikle çizilip çizilmediği incelenmelidir.
 • Tabağın duvara asma aparatının kalitesine dikkat edilmelidir.
 • Tabak büyüklüğü ile kullanılacak duvarın uyumu göz önünde bulundurulmalıdır.

El Yapımı Duvar Tabağı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

El yapımı duvar tabağı modelleri her zevke ve dekorasyon tarzına uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Dekoratif tabaklar farklı ihtiyaçlara yönelik olarak farklı büyüklüklerde üretilmektedir. Dekoratif tabak seçenekleri arasında şehir isimlerine özel olarak hazırlanan modeller bulunmaktadır. Her şehrin öne çıkan tarihi ve kültürel yapıları bulunmaktadır. Dekoratif tabaklar üzerine bu yapılar kabartmalı olarak çizilmektedir. Aynı zamanda şehrin ismi de yazılmaktadır. Şehirlere özel olarak tasarlanan tabak renkleri gümüş veya altın rengi gibi tek renk olarak tasarlanmasının yanı sıra farklı renkler bir arada kullanılarak da tasarlanmaktadır.

Çeşitli renklerin bir arada kullanılması tabakların tablo görünümünde olmasını sağlamaktadır. Atatürk temasına sahip olan çini duvar tabakları merkezinde Mustafa Kemal Atatürk’ün resimleri yer alır. Tabağın çevresinde ise daire şeklinde çini deseni bulunur. Şehir isimlerine özel olarak tasarlanan çini tabakların merkezinde ise şehre ait olan manzara resimleri yer alırken çevresinde resme uygun renklerde çini deseni bulunmaktadır. Türkiye temasına sahip olan dekoratif tabak üzerinde ülkemizin dünyaca ünlü bölgeler yer alır. Tabağın merkezinde yer alan kırmızı Türkiye haritası etrafında daire şeklinde İstanbul, Side ve Fethiye gibi bölgelerin görselleri bulunmaktadır. El yapımı tabaklar çini veya seramikten üretilmektedir.

El Yapımı Duvar Tabağı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı duvar tabağı çeşitlerinin fiyatları 66 TL ile 1650 TL arasında değişiklik göstermektedir. Dekoratif tabak modellerinin fiyatları tabağın boyutu ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir.

El Yapımı Duvar Tabağı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

El yapımı duvar tabağı modellerinin fiyatlarının belirlenmesinde birkaç etken bulunmaktadır. Duvar tabaklarında kullanılan malzeme, tabağın boyutu ve tasarımı fiyatını etkileyen öncelikli unsurlardır. Duvar dekorasyonu için tercih edilen tabak modelleri çini ya da seramik malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Çini seramiğe oranla daha maliyetli olan bir üründür. Bu nedenle çini duvar tabaklarının fiyatları ile seramik duvar tabaklarının fiyatları farklılık göstermektedir. Duvar tabağı üzerinde bulunan desenler tamamiyle el işçiliği kullanılarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle desenlerdeki detay ve kullanılan renklerin yoğunluğu tabak fiyatlarının da farklı olmasına neden olmaktadır. 

Her kullanıma uygun olacak şekilde farklı boyutlarda duvar tabağı üretilmektedir. En küçük duvar tabağı 12 cm çapına sahipken en büyük duvar tabağı ise 43 cm çapındadır. Tabakların tasarımında kullanılan boya ve işçilik tabak büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Bu nedenle tabak boyutu ve fiyatı doğru orantılıdır. Tabaklar tek renk ya da farklı renk kombinasyonları kullanılarak tasarlanır. Tablo etkisi yaratan renkli duvar tabaklarının üretim süreci tek renk olanlara oranla daha uzundur. İşçilik maliyetlerine yansıyan üretim süreci tabağın fiyatını da etkilemektedir. 

El Yapımı Duvar Tabağı Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı duvar tabağı  ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı duvar tabağı  ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Duvar Tabağı Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı duvar tabağı çeşitleri şunlardır;

El Yapımı Duvar Tabağı Nasıl Kullanılır?

El yapımı duvar tabağı genellikle dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Duvar tabakları ile dekorasyon yapmak isteyen kişiler farklı desen ve tarza sahip olan tabakları bir arada kullanmayı tercih edebilir. Seramik ya da çini olarak tasarlanan tabaklar her duvara uygun olacak şekilde farklı büyüklüklerde tasarlanmaktadır. Farklı büyüklüklerde bulunan tabaklar bir arada kullanılarak şık bir duvar dekorasyonu oluşturulabilir. Duvara asılmak için tasarlanan tabakların bir kısmında asmadan kullanmayı sağlayan standı bulunmaktadır. İstenildiğinde duvara asılarak istenildiğinde ise stand sayesinde konsol ve sehpa gibi mobilyalar üzerinde sergilenerek kullanılabilir.

Duvar dekorasyonunda seramik ve çini tabakların yanı sıra hasır tabaklar da sıklıkla tercih edilmektedir. Afrika tabağı olarak da bilinen bu tabaklar hasır ip kullanılarak üretilmektedir. Tek renk ya da farklı desenlere sahip olan hasır duvar tabağı yatak odası ve oturma odası duvarlarında tercih edilmektedir. Kullanılan duvarda şık ve tarz bir görünüm oluşturmaktadır. Duvar tabakları masa ve sehpa gibi eşyaların üzerinde klasik tabak olarak da kullanılabilir. İçerisine kumanda, anahtar gibi eşyalar konularak işlevsel hale getirilebilir. 

El Yapımı Duvar Tabağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapımı duvar tabağı şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Anneye Anneler Günü hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi
 • Arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Kardeşe ev hediyesi
 • Komşuya ev hediyesi
 • Sevgiliye ev hediyesi
 • Sevgiliye doğum günü hediyesi

El Yapımı Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı duvar tabağı  ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı duvar tabağı  ürünlerinde toptan fiyatları 22 TL - 550 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı duvar tabağı  ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Duvar Tabağı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı duvar tabağı  ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

El yapımı duvar tabağı üretiminde kullanılan malzeme işçilik önemlidir. Tek tek üretilen tabakların her biri aynı kaliteye sahip olmalıdır. Renkli olarak tasarlanan tabaklarda kullanılan boyalar kaliteli ve uzun yıllar kullanım için uygun olmalıdır. Duvara asılmak üzere üretilen tabakların kullanımı rahat ve ergonomik olmalıdır. Rahatlıkla duvara asılmalı istenildiğinde ise asma aparatı herhangi bir zarar görmeden duvardan çıkarılmalıdır. Myros tabakların kalitesini belirleyen tüm bu unsurları bir arada düşünerek üretim yapmaktadır. Çok sayıda ürettiği tabakların her biri aynı kalite ve özenle üretilmektedir. Duvar dekorasyon malzemeleri arasında en dikkat çeken parça olan duvar tabağı yüksek kalite ve uygun fiyatla kullanıcılara sunulmaktadır. Duvar tabakları nereden alınır karar vermeden önce el yapımı duvar tabağı modellerimizi inceleyebilirsiniz.

El Yapımı Duvar Tabağına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı duvar tabağına benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.