myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Rüzgar Çanı

için 20 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
100,20 TL
⬇️ %8
92,50 TL
(0)
309,60 TL
⬇️ %9
283,00 TL
(0)
87,60 TL
⬇️ %9
80,00 TL
(0)
510,00 TL
⬇️ %9
463,00 TL
(0)
102,60 TL
⬇️ %8
94,00 TL
(0)
87,60 TL
⬇️ %9
80,00 TL
(0)
189,60 TL
⬇️ %9
173,00 TL
(0)
195,60 TL
⬇️ %9
178,00 TL
(0)
147,60 TL
⬇️ %9
135,00 TL
(0)
258,00 TL
⬇️ %9
235,00 TL
(0)
87,60 TL
⬇️ %9
80,00 TL
(0)
92,40 TL
⬇️ %8
85,00 TL
(0)
92,40 TL
⬇️ %8
85,00 TL
(0)
87,60 TL
⬇️ %9
80,00 TL
(0)
152,40 TL
⬇️ %9
138,00 TL
(0)
için 20 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Rüzgâr Çanı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Rüzgâr çanı bulunduğu ortamda olumlu etkiler yaratarak iyi enerjiyi yönlendiren dekoratif bir üründür. El yapımı olması ile birlikte kendine özgü güzel bir süslemesi olan, müzik ve dansı ile etrafa güzellik, mutluluk ve şans katar. 

Bahar ve yaz mevsimlerinde hava estikçe çok nahif ve tatlı bir tınıya sahip rüzgâr çanı sesi çıkmaktadır. Huzuru hissettiren bu ses ile aidiyet duygusu gelişir. Tarihten gelen manevi bir anlamı olsa da inancı vardır; bu nedenle kapı arasına asılmaktadır. Kötü enerjiyi kovan ve eve sokmayan rüzgâr çanı kapıya asılır ki evin içine giren birey tamamen saf ve huzurlu bir şekilde girsin. Akdeniz ve Uzak Doğu kültüründe sıklıkla kullanılan rüzgar çanı, dünya genelinde de birçok marka tarafından farklı tasarımlar ile üretilmektedir. Bir anı niteliği taşıyan bu ürünler aile kavramı olgusunu ön plana çıkarmaktadır. Özellikle son zamanların popüler ürünü olan deniz kabuğu rüzgar çanı, birçok evin kapısında, bahçesinde ya da balkonunda asılıdır. Hem kendi eviniz hem de sevdiklerinizin evlerine pozitif enerjinin ışıltılarını yaymak için otantik ve anlamlı bir hediye önerisi olabilir. Turistik hediye üretici Myros, toptan hediyelik eşya alışverişlerinizde etiket fiyatı üzerinden indirim sağlamaktadır.

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Rahat bir kullanıma sahip olmakla birlikte huzur dolu yansıması da vardır. 
 • Kalitesi ve içeriğindeki sağlam malzemeleri ile rüzgar çanı oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma sahip bir üründür. 
 • Genellikle kötü enerjiyi yok etmek amaçlı kullanılan bu ürünler ofisinizin, evinizin ya da bahçenizin kuzey – kuzeydoğu bölgelerine asmanızı tavsiye ederiz. 
 • Sevdiğiniz bir tanıdığınıza almak istiyorsanız onun ne tarz rüzgar çanlarından hoşlandığını ve nerede kullanmak istediğini öğrenmelisiniz. Özel alanında konumlandıracağı rüzgar çanı dikkat çekici ve göz doldurucu duracağı için kendi göz zevkine hitap etmelidir. 
 • El yapımı rüzgar çanı geçmişi köklü bir tarihe sahiptir. 
 • Tek olarak satın alacağınız gibi sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. Farklı ve enerjik bir hediye olan dekoratif rüzgar çanı, toptan hediyelik eşya alışverişlerinizde bütçe dostu fiyatlar Myros tarafından sağlanmaktadır. 

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Dekoratif rüzgar çanları her beğeni ve zevke hitap edecek tarzda Myros tarafından tasarlanmaktadır. Memnuniyet ve mutluluk dolu kullanımlarınız için özel olarak üretilen ürünler evinizin huzur temelini oluşturur. Zarif duruşu ve melodik sesi ile özenle dekore edilmiştir. El yapımı rüzgar çanı evlerin dekoratif sanat durağıdır. Popüler oluşu ve rahat kullanımı sayesinde evlerde, ofislerde ve yazlıklarda sıklıkla tercih edilen bir üründür.  El yapımı rüzgar çanı hediyelik eşya modelleri arasından en çok tercih edilen deniz kabuklarından rüzgar çanı ürünü olmaktadır. Yaz mevsiminin insanda vermiş olduğu mutluluktan dolayı tercih edilen bu model şahane bir ürün olmasının yanında duygusal bir enerjiye de sahiptir.  Rüzgar çanı çeşitleri ürünlerin ebatlarına ve tasarımlarına göre değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin ortalama ölçüleri; en 100 mm – 400 mm, boy 400 mm – 800 mm, yükseklik 10 mm – 100 mm, ağırlık 50 gr. – 3000 gr. arasında olabilir. 

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı rüzgar çanı hediyelik eşyaların ortalama fiyat aralığı 50 TL – 1000 TL arasında değişebilir. 

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ürünün malzemesi, ebatları, işçiliği ve tasarımı fiyat noktasında ana belirleyici unsurlardır. Malzemelerin farklılığı fiyatlara da yansımaktadır. Ahşap, metal, deniz kabuğu, bambu ve cam tarzı ürünlerin hammadde fiyatları değişkendir. Tüm ürünler el yapımı olduğu dekorlama teknikleri arasında çeşitlilik oluşmaktadır. Parça sayısının çoğalması, farklı renk kombinasyonlarının yapılması, süs malzemelerinin eklenmesi hepsi fiyatları etkiler.  Tekli alım yapabileceğiniz gibi toptan el yapımı rüzgar çanı alışverişi de yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu ederken aynı zamanda bütçenizi koruyabilirsiniz.

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı rüzgar çanı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı rüzgar çanı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı rüzgar çanı hediyelik eşya çeşitleri şunlardır;

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

El yapımı rüzgar çanı ürünlerinin en önemli kullanım alanı evlerin girişinde, balkonunda ya da kapılarında olmalıdır. Efsaneye göre negatif enerjinin evin içine girmesini engelleyen rüzgar çanları, kapılarda asılı olduğu zaman evin içerisi mutluluk ve huzur ile dolar. Tercihe bağlı olarak bir ip yardımı ile asılabilir ya da çivi ile sabitlenebilir. Kapı bölümüne monte edecekseniz ürünü kapıya hizalayarak konumlandırın. Aksi takdirde rüzgarla hareket kazanan rüzgar çanı kapıya çarpar ve huzurlu sesin yerini çarpma sesi alır. 

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

El yapımı rüzgar çanı hediyelik eşyalar şu kişilere alınabilir; 

 • Seyahat ettiğiniz bir lokasyondan oraya öznel bir hatıra bırakmak istediğiniz sevdiklerinize,
 • Anı koleksiyonu yapmak için kendinize,
 • Aile büyüklerine / anneanne – babaanne,
 • Ebeveynlerimize,
 • Yazlığı olan tanıdıklarımıza, 
 • Yeni ev / yazlık alan tanıdıklarımıza, 
 • Uzak doğu felsefesi ile ilgilenen tanıdıklarınıza, 
 • Balkon dekorasyonu yapmayı düşünenlere, 

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı rüzgar çanı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı rüzgar çanı ürünlerinde toptan fiyatları 19 TL - 164 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı rüzgar çanı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı rüzgar çanı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Hediyelik el yapımı rüzgar çanı modelleri, birkaç malzemenin birleşiminden oluşur. Jüt ip, deniz kabukları, deniz yıldızı, boncuk, seramik ve polyester en çok kullanılan malzemelerdir. Desen tasarımı yapılan parçalar eşit formlarda işlemlerden geçerek hazırlanır. Farklı kombinasyonlar usta ellerin sayesinde birleştirilir ve üretilir. Tüm süreç bittikten sonra kalite kontrolden geçirilir ve sizlerin beğenişe çıkmak için paketlenir.  İlk bakışta kalite ve işçilik kendini belli eder. Hazır kalıp yapılan ürünlerin yanında el yapımı rüzgar çanı farklı formatlarda özelleştirilebilen modeller ile çeşitlendirilir.

El Yapımı Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı rüzgar çanı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.