myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Duvar Süsü

için 239 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
365,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Deniz Atı Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
250,00 TL
(0)
633,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Hoş Geldin Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kedi Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kuş Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Marin Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
633,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Ağaç Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 15
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Baykuş Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
633,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Dini Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Ev Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
için 239 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Duvar Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evlerinizin odalarını, duvarlarını, kapılarını belki de dış kapılarınızı veya evinizin dış duvarlarını süsleyecek duvar süslerini sadece evlerinizde değil ofislerinizde, iş merkezlerinde, çalışma alanlarınızda, özel mülkiyetlerinizde veya hediye olarak alabilir, kullanabilirsiniz. Tarih boyunca da bulunduğumuz konumları güzelleştirmek için çeşitli araç gereçler kullanarak ortamı eşsiz kılmayı amaçlamaktayız, duvar süsleri ise bu amaca hizmet etmek için bu alternatifler arasında en iyi seçim olabilmektedir, Eski zamanlarda kullanılan hayvan boynuzları, kafatası, halı, kilim, postun yerini zamanla nazarlık, çiniler, hayvan figürlü seramik duvar süsleri, el yapımı makrome duvar süsleri almaktadır, ancak zaman zaman kilim ve halıyı da kimi mekanlarda görmekteyiz. Hem tarihimizde hem de dünya üzerinde her konumu güzelleştirmek için büyük çapta el yapımı duvar süsleri çok fazla bulunmakta ve çeşit çeşit her bölgede bu ürünlere rastlamaktayız.

Bulunduğumuz konumu özel kılan bu duvar süsleri sizler için fabrikasyon üretim ile değil tam tersine özel işçilik özel emek ile el yapımı duvar süslemeleri tek tek üretilmektedir. İsterseniz duvar süslerini balkonunuza veya evinizin herhangi bir köşesine dilerseniz de hediye olarak sevdiğiniz birine alarak bu kişiyi mutlu edebilirsiniz. Toptan satışlarımız da mevcut olması dolayısı ile hediyelik ürünlerimiz ile çevrenizde bulunan herkesi sevindirebilirsiniz. El yapımı duvar süsleri satın alırken bilmeniz gerekenleri sizler için aşağıda listeledik. Bunlar; 

 • El yapımı duvar süslerini almadan önce hangi konuma, hangi ortama alacağınızı belirlemekte fayda bulunmaktadır. Zira ortamınıza uygun duvar süsleri alamayabilirsiniz. 
 • Hediye olarak alacağınız kişinin zevklerini iyi bilmeniz gerekmektedir. 
 • dış duvar süslemesi olarak alacaksanız rüzgar, yağmur, soğuk hava şartları veya fazla sıcaklığa dayanabilecek kalitede olan ürünleri tercih etmeniz gerekmektedir. 

El Yapımı Duvar Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Duvar süslerini, el yapımı olarak sizler için özel işçilik ile modelleyip üretmekteyiz. Sevdiklerinize alacağınız el yapımı duvar süsü modellerinde  kararsız kalıp en iyisini seçemiyorsanız, beraber buna karar verebilir ürünlerin özelliklerini beraber inceleyebiliriz. Çiniden, Eski Osmanlı desenlerinden hoşlanan bir yakınınız varsa kendisine 250 mm en, 285 mm boy, 20 mm yükseklik, 754 gr ağırlığında el işi, çini malzemeli kelebek, balık, baykuş, kuş, denizatı gibi istediğiniz çeşitten seçebileceğiniz Çini Turkuaz Askılı 4 No Duvar Süsü büyük zevk sahibi olduğunuzu göstermekle kalmayıp sevdiğiniz kişi çok mutlu hissettirecektir. 

Nazarlık seven biri iseniz veya evinize bolluk bereket gelmesini isteyip de hem evim göz alıcı görünsün hem de bereket gelsin diyorsanız 270 mm en, 730 mm boy, 15 mm yükseklik, 298 gr ağırlığında cam ve ketenden yapılma Nazar Makrome Üçgen Şekilli Bereket Bolluk Duvar Süsü tam istediğiniz kalitede ve ihtişamlı görünecektir. 

Bunlar dışında mutfak, denizatı, kaplumbağa, kedi, baykuş, özel tasarım panolar gibi çok çeşit tema bulunmakta ve bunlar arasında size en uygun olanı seçip hem kendi alanınızı hem de sevdiklerinizin alanını muhteşem görünümlere sokabilirsiniz.

El Yapımı Duvar Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Duvar süsü, el yapımı duvar süsü modellerimizin fiyat aralığı 19,90 TL ile 675, 00 TL arasında değişmektedir. Ortalama olarak ise bu modellerimiz 36,00 TL ile 330,00 TL arasında bulunmaktadır. 

El Yapımı Duvar Süsü Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

El işi duvar süslerimiz yapımı gereği ile hayli zahmetlidir. Bu zahmeti, malzeme kalitesi, içerik, materyal, tasarım gibi birçok aşamadan geçen duvar süslerimiz zamansız parçalarda olması ile el emeği süslerimizi özel fiyatlandırma yaparak sizlere sunmaktayız. 

El Yapımı Duvar Süsü Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı duvar süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir? 

El yapımı duvar süs çeşitlerimizi sizler için aşağıda listelenmiş bulunmaktayız. Bunlar; 

El Yapımı Duvar Süsü Nasıl Kullanılır?

El yapımı duvar süslerimizin geniş koleksiyonu ve her zevke hitap eden çeşitte olduğunu bilmekteyiz. Bu duvar süsleri makrome, duvar süsü kuş temalı, duvar süsü çini temalı ve malzeme olarak seramik duvar süsü, kağıt, cam kullanılmaktadır. Bunları ofislerinizin, balkonlarınızın, evlerinizin odasına asabilir ortama şıklık ve zerafet katabilirsiniz. Çeşitli kombinler yaparak tek ürün yerine bir kaç ürün sipariş ederek evinizde zevkli köşeler yaratabilirsiniz. Veya sevdiklerinize hediye olarak götürebilir onların da baş köşelerini zevkli tercihleriniz ile süslemelerini izleyebilirsiniz. Veya çocuklarınızın odasına kapıya veya duvara asacağınız kızımın odası, oğlumun odası temalı panolarla ile çocuklarınızın odasını daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. 

El Yapımı Duvar Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapımı duvar süsü hediyelik eşyaları kimlere alabileceğinizi sizler için listeledik. Bunlar; 

 • Aile fertlerinden birine ev hediyesi olarak alabilir,
 • Sevgilinize/eşinize sizi sonsuza dek hatırlatacağı göz önünden ayırmayacağı duvar süslerimizden alabilir,
 • Yeni ofis açan bir sevdiğinize ofisi ile uyumlu kapısına duvarına asabileceği el yapımı duvar süslerinden alabilir, 
 • Çocuklarınızın odalarını neşelendirmek ve daha eğlenceli kılmak adına duvar panolarımızdan alabilirsiniz. 

El Yapımı Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı duvar süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı duvar süsü ürünlerinde toptan fiyatları 6,33 TL - 225 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı duvar süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı duvar süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Duvar Süsü Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros sizler için üstün kalitede hediyelik ürünler üretmektedir. Bu hediyelik ürünlerin bizce en gözdesi el emeği olan hediyelik ürünlerimizdir. Özel malzemeler seçilerek toplanıp özel tasarımcılarımız tarafından el işi ile yapılmaktadır. Renk, desen, malzeme, materyal, işçilik ile özenerek yapılan ürünler sizlere özel üretilmektedir. 

El Yapımı Duvar Süsüne Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı duvar süsüne benzer diğer hediyelik eşyalar sizler için aşağıda listelenmiştir. Bunlar; 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.