myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Dekoratif Kutu

için 11 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Toptan Çini Özel Kabartma Şekerlik 13 cm
395,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Küçük Dekoratif Kutu
308,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Çini Özel Kabartma Şekerlik 15 cm
515,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Ayaklı Şekerlik 15 cm
605,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Şekerlik 15 cm
540,00 TL
(0)
448,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Büyük Pudriyer
325,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Şekerlik 13 cm
375,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Çini Kabartma Şekerlik
395,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
için 11 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Dekoratif Kutu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

El yapımı dekoratif kutular kullanıcılara birkaç işlevi aynı anda sunan ürünler arasında yer almaktadır. Şık görünümleriyle dekoratif olarak kullanılmasının yanı sıra eşya saklamak için de oldukça idealdir. Her ihtiyaca ve tarza uygun olan farklı modellere sahip dekoratif kutu modelleri bulunmaktadır. Kare, yuvarlak, dikdörtgen, çini desenli ya da ahşap gibi çok sayıda kutu seçeneği bulunur. Bu kutu seçenekler aynı zamanda başka bir hediyenin kabı olarak da kullanılabilir. Tek kullanımlık hediye kutularından daha şık bir tercihtir. Hediye edilen kişinin kendini daha özel hissetmesini sağlayabilir. Dekoratif çini kutu ev girişlerinde, mutfakta, salonda ya ofislerde şık bir görünüm oluşturur. Dekorasyonu tamamlayan aksesuarlar arasında yer alır. El yapımı dekoratif kutular özel günlerde hediye edilmek için tercih edilebilir. Toptan satın alınabilen hediyelik kutular içerisine çikolata ve şeker gibi ürünler konularak özelleştirilebilir. El yapımı dekoratif kutu satın alırken şunlara dikkat edilmesi gerekir;

 • El yapımı dekoratif kutunun ne amaçla, kim için satın alındığı önemlidir.
 • Kutu boyutları kullanım amacına uygun olarak tercih edilmelidir.
 • Toptan çini dekoratif kutu satın alırken tüm kutuların aynı özenle üretildiğinden emin olunmalıdır. 
 • Dekoratif olarak tercih edilen kutuların rengi ve tasarımı genel dekorasyona uygun olmalıdır. 

El Yapımı Dekoratif Kutu Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

El yapımı dekoratif kutu tamamen el işçiliğiyle üretilmektedir. Çini desene sahip olan kutular her tarza uygun olacak şekil ve modele sahiptir. Dekoratif olarak tercih edilen kutuların desenleri de çeşitlidir. Yalnız mavi renge sahip olan kutuların yanı sıra çok renkli desene sahip olan kutu modelleri de bulunmaktadır. Şekerlik şeklinde tasarlanan kutuların ayak kısmı olanlar ve klasik modelleri bulunmaktadır. Şekerlik modellerinin tamamı oval şekildedir. Çini mücevher kutusu dikdörtgen forma sahiptir. Rahatlıkla takıların muhafaza edilmesini sağlayacak ölçülere sahiptir. Özel desene sahip olan kutunun rengi eflatundur. Çini pudriyer kutu oval tasarıma sahiptir. 110 mm ve 70 mm büyüklüğe sahip olan iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Dekoratif kutuların tasarımlarının tamamı kendine özeldir. 

El Yapımı Dekoratif Kutu Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı dekoratif kutu ürünleri fiyatları 72 TL ile 240 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun olan dekoratif kutu modeli bulunmaktadır. 

El Yapımı Dekoratif Kutu Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

El yapımı dekoratif kutuların fiyatları işçilik maliyeti ve kullanılan malzeme göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Her kutunun büyüklüğü ve sahip olduğu desen farklıdır. Detaylı tasarıma sahip olan kutuların işçilik maliyeti yüksektir. Bu nedenle fiyatları da diğerlerine oranla yüksek olabilir. Büyük ebatlara sahip olan dekoratif kutular için harcanan hammadde ve boya da diğerlerine oranla daha fazladır. Bu durum fiyatların belirlenmesinde dikkat edilen bir diğer unsurdur. 

El Yapımı Dekoratif Kutu Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı dekoratif kutu ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı dekoratif kutu ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Dekoratif Kutu Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı dekoratif kutu çeşitleri şunlardır;

El Yapımı Dekoratif Kutu Nasıl Kullanılır?

El yapımı dekoratif ürün oldukça ergonomik bir kullanıma sahiptir. Farklı tasarımlara sahip olan kutular ev veya ofislerde dekoratif amaçlı tercih edilebilir. Dekorasyonu tamamlayıcı bir parça olan kutuların her tarza uygun olan modelleri bulunmaktadır. Şekerlik olarak tasarlanan dekoratif kutu modelleri içerisinde misafire şeker ikram edilebilir. Ev girişlerinde anahtar, saat gibi eşyalar muhafaza edilebilir. Mutfakta baharat kullanımında tercih edilebilir. Çini takı kutusu takıların saklanması için oldukça idealdir. Yatak odası dekorasyonunda şık bir görünüm oluşmasını sağlarken aynı zamanda takılarınızın zarar görmesini engeller. Çini desenli seramik kutu salon ve oturma odası gibi alanlarda çeşitli eşyaların üzerinde sergilenebilir. İçerisinde büyüklüğüne uygun olan eşyalar tozlanmadan muhafaza edilebilir. Çini pudriyer şık görünümü sayesinde istenen her mekanda kullanılabilir. Banyoda içerisinde pamuk muhafaza etmek için oldukça idealdir. 

El Yapımı Dekoratif Kutu Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapımı dekoratif kutu eşyalar şu kişilere hediyelik olarak satın alınabilir;

 • Anneye Anneler Günü hediyesi
 • Anneye doğum günü hediyesi
 • Sevgiliye Sevgililer Günü hediyesi
 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi
 • Kardeşe ev hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi

El Yapımı Dekoratif Kutu Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı dekoratif kutu ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı dekoratif kutu ürünlerinde toptan fiyatları 24 TL  - 80 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Dekoratif Kutu Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı dekoratif kutu ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Dekoratif Kutu Hediyelik Eşyalar Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı dekoratif kutu ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.El Yapımı Dekoratif Kutu Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

El yapımı dekoratif kutu en kaliteli malzemeler kullanılarak özel olarak üretilmektedir. Myros çok sayıda ürettiği dekoratif kutu modellerinin her birini aynı kalitede üretmektedir. Kutu üretimi tamamen el işçiliği kullanılarak yapılmaktadır. Üretim sürecinde kullanılan malzeme kalitesi hiçbir zaman değişmemektedir. 

El Yapımı Dekoratif Kutuya Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı dekoratif kutuya benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.