myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Çan

için 23 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
128,00 TL
(0)
128,00 TL
(0)
Myros - Toptan Kuşadasi Serami̇k Çan
128,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Kemer Temalı Çini Çan
255,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Konya Temalı Çini Çan
255,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Nazar Temalı Çini Çan
255,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Özelleştirilebilir Çini Çan
255,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Şehre Özel Çini Çan
255,00 TL
(0)
128,00 TL
(0)
128,00 TL
(0)
128,00 TL
(0)
128,00 TL
(0)
128,00 TL
(0)
128,00 TL
(0)
128,00 TL
(0)
için 23 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Çan Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik çan yakınlarımıza ve ailemize hediye almak istediğimizde hem farklı hem de onlara özel bir seçenek sunar. Özel tasarım ürünler sayesinde sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek bir hediye satın alabilirsiniz.  El yapımı çanlar uzun seneler boyunca saklanabilen ürünler olduğu için hediye olarak verdiğinizde ömür boyu sizi hatırlatabilecek bir hediye vermiş olursunuz. İş arkadaşlarınız, aileniz, arkadaşlarınız için el yapımı çan alarak onlara farklı ve şık bir hediye sunabilirsiniz.

Ürünlerin tasarımı alanında uzman olan tasarımcılar tarafından özel olarak tasarlanır. Tasarım aşaması bittikten sonra el emeği ile üretilirler. Her ürün el yapımıdır ve hiçbir şekilde el emeğinden başka bir araç üretim sırasında kullanılmaz. Sevdikleriniz için el yapımı çan satın aldığınızda tamamen kendilerine özel bir hediye almış olursunuz.

Uygun fiyat seçeneklerine sahip olan el yapımı çanları almayı tercih ettiğinizde sevdiklerinize kendilerine özel olarak tasarlanmış bir hediye almış olursunuz. Uzun yıllar boyunca kullanılan bir ürün olduğu için de sizi her zaman hatırlamış olurlar. El yapımı çanlar popüler hediyelerdir. 

El yapımı çanlar özel olarak tasarlanır ve isteğe göre farklı boyutlara sahip olurlar. Doğum günü, yılbaşı, tatil ve seyahat dönüşleri, anneler günü, babalar günü ve benzeri özel günler için en çok beğenilen hediyelerdir. El yapımı çini çan sevdiklerimize ve yakınlarımıza alınarak onlara ne kadar değer verdiğimizi gösterebileceğimiz hediyelerdir

Ürün satın alırken imitasyon olmamasına özellikle dikkat etmelisiniz. Orijinal ürünleri satın aldığınızda sevdikleriniz ürünü uzun yıllar boyunca hasarsız şekilde kullanabilirler. Toptan çan satın almak isterseniz kaç adet satın alınacağını bildirmeniz yeterli olur.

Toptan sipariş vermek istediğinizde Myros firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. El yapımı çan toptan satış için uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Ürün birim üzerinden fiyatlandırılır ve siparişiniz en kısa sürede teslim edilir. Ürünün farklı boyutlarda olması size birçok seçenek sunar.

El yapımı çanları satın alırken dikkat etmemiz gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Ürünün orijinal olduğundan emin olmanız gerekir. İmitasyon ürünler piyasada çok olduğundan dikkatli olunmalıdır.
 • Üründe herhangi bir hasar, çatlak ya da kırık olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.
 • Her ortama uyum sağlayabilen ürünlerdir fakat ev dekorasyonunuza uyumlu bir model seçmeniz faydalı olur.

El Yapımı Çan Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

El yapımı çan özel olarak tasarlanır ve üretim aşaması yalnızca el emeği ile gerçekleştirilir. Dekorasyon amacıyla üretilen ürünler birçok farklı renk seçeneğine ve boyuta sahiptir. Büyük bir titizlikle üretim aşamasına giren el yapımı çanlar tatil ya da seyahat dönüşlerinde hatırlatıcı bir hediye olarak da oldukça fazla tercih edilirler. Doğal bir görünüme sahip olan el yapımı çanlar eviniz için samimi ve sıcak bir ortam yaratılmasına yardımcı olan ürünlerdir.

El Yapımı Çan Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Farklı boyutlarda olduğu için fiyat aralıkları da farklı olur. Tasarım aşaması uzman tasarımcılar tarafından bilgisayar ortamında gerçekleştirilir. Sonrasında üretim el emeği ile yapılır. Her ürün orijinaldir ve isteğe göre renk ve boyutta üretilebilir. Genel anlamda fiyatlar 147 TL ile ile 45 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Örneğin 55 mm boyutunda üretilmiş el işçiliği seramik İzmir mavi çan fiyatı 45 TL olarak belirlenmiştir. 

El Yapımı Çan Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sevdiklerimiz için en özel hediyelerden biri olan çan hediyelik eşya satın alırken birçok farklı fiyat seçeneği ile karşılaşırız. Ürünlerin fiyatları belirlenirken etken olan hususlardan biri üretim sırasında hangi malzeme bileşenlerinin kullanıldığı olur. Fiyatların belirlenmesini sağlayan bir diğer husus da ürünün boyutlarıdır. El yapımı çanların boyutları arttıkça içerisinde kullanılan malzeme miktarı da artmış olacağından fiyatları daha yüksek olur. 

Toptan satın almalarda el yapımı hediyelik çan ürünleri birim üzerinden fiyatlandırılır ve oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Sevdikleriniz için uygun fiyat seçenekleriyle uzun seneler boyu saklayabilecekleri özel tasarım bir ürün satın almış olursunuz. Ürünler orijinaldir ve uzman tasarımcılar tarafından özel olarak titizlikle tasarlanır.

El Yapımı Çan Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı çan ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı çan ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Çan Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı çan ürünleri herkese hitap edebilmesi için çok çeşitli biçimlerde üretilmektedir ve bu çeşitler aşağıdaki listelemede belirtildiği gibidir.

El Yapımı Çan Nasıl Kullanılır?

Dekorasyon amacıyla kullanılan el yapımı çanlar istenilen her renkte üretilebilir. Bu şekilde ev dekorasyonunuz için tamamlayıcı olmuş olurlar. Tasarımları şık ve doğaldır ve evinizde daha sıcak bir ortam yaratırlar. Farklı model ve boyut seçenekleri olduğu için fiyat seçenekleri de oldukça fazladır. El yapımı çanlar isteğe göre farklı boyutlarda olabilir. Birçok renk seçeneğine sahip olduğu için her dekorasyona uyum sağlayabilecek ürünlerdir.

Kuşadası temalı metal kabartma stili işlemeli çan, tatil dönüşlerinde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz türden ürünler arasında yer almaktadır. Yaşam alanlar5ınızda ve ofislerinizde masalarda ya da kitaplıklarda kolaylıkla genel dekorasyon ögeleri ile kombinlenerek kullanılabilir. 

El Yapımı Çan Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapım çanları hediye olarak verebileceğimiz kişiler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ailemiz ve akrabalarımız
 • İş arkadaşlarımız
 • Okul arkadaşlarımız
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarımız için
 • Yakınlarımız ve dostlarımız

El Yapımı Çan Hediyelik Eşyaları için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı çan ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı çan ürünlerinde toptan fiyatları 15 TL - 37,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Çan Hediyelik Eşyaları için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı çan ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Çan Hediyelik Eşyalarının Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı çan ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Çan Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

El yapımı seramik çan özel ve alanında uzman tasarımcılar tarafından bilgisayar ortamında tasarlanır. Tasarlanma aşaması bittikten sonra tamamen el emeği ile üretim aşamasına geçilir. 

Myros el emeği ile üretilen hediyelik eşyalar sektöründe öncü bir firma olarak uzman çalışan kadrosuna sahiptir. Kadrosunda erkek ve kadın çalışanlar eşit sayıda bulunur ve eşitlikçi bir firmadır. Üretim sırasında ürünler için kullanılan olan malzeme bileşenleri tamamen orijinal olurlar.

El yapımı hediyelik ürünler konusunda her zaman danışabileceğinden uzman kadrosu ile çalışırlar. Hazır ürünlerden satın alabilir veya özel siparişle sevdiklerinize özel tasarımlar yaptırabilirsiniz. El yapımı hediyeler ile sevdiklerinize onlara ne kadar fazla değer verdiğinizi iyi şekilde gösterebilirsiniz.

El Yapımı Çana Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir? 

El yapımı çan hediyeliğinin alternatifleri aşağıda ifade ettiğimiz gibidir. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.