myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Takvim

için 21 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
183,00 TL
(0)
205,00 TL
(0)
205,00 TL
(0)
205,00 TL
(0)
205,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Polyester Side Saatli Takvim 85x46x135 mm
205,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
için 21 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Takvim Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Takvim uzun yıllardır insan hayatının düzenleyicileri arasında yer alıyor. Kişilerin günlerini ve zamanını planlamasını sağlayan takvimler zamanı gün, ay, yıl gibi periyodik ve kendini tekrar eden zaman dilimlerine ayırmaktadır. İnsanlık farklı dönemlerde farklı takvim çeşitleri kullanmıştır. Önceki yıllarda kullanılan takvim çeşitleri arasında hicri takvim, rumi takvim ve 12 hayvanlı Türk takvimi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Günümüzde aktif olarak kullanılan takvim ise miladi takvim çeşididir. Miladi takvim 1 yılı 365 gün ve 6 saat olarak esas almaktadır. Takvimler insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Önemli günlerin takibi ve günlük hayatın planlanması için kullanılan pratik bir üründür. Dünyanın her yerinde farklı tasarımlara ve büyüklüğe sahip olan el yapımı takvim modelleri bulunmaktadır. Takvimler sıklıkla tercih edilen hediyelik ürünler arasında yer almaktadır. İşlevsel ve şık görünüme sahip olan takvim çeşitleri toptan satın alınarak özel günlerde hediye edilmek üzere tercih edilebilir. Takvimin her yıl güncel olan tasarımları kullanıcılara sunulmaktadır. Günümüzde 2022 takvim modelleri bulunmaktadır. El yapımı takvim modelleri satın alırken şunlara dikkat edilmesi gerekir;

 • El yapımı takvim örnekleri arasında tercih yaparken kullanım amacı göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Hediyelik takvim seçiminde hediye alınacak kişinin zevk ve istekleri doğrultusunda seçim yapılmalıdır. 
 • Tercih edilen takvim modelinin güncel olduğundan emin olunmalıdır.
 • Takvim örneği incelenirken malzeme kalitesi de incelenmelidir.

El Yapımı Takvim Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

El yapımı takvim nasıl yapılır sorusu birçok kişinin merak ettiği bir konudur. Takvim modelleri her zevke ve kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Şehir temasına sahip saatli takvim modellerinde saat ve takvim özelliği bir arada sunulmaktadır. Polyester malzemeden üretilen takvimde tarihi gösteren küpler ve daire şeklinde saat yer almaktadır. Saatin bulunduğu çerçevede ise şehre özel olan görsel temalar bulunmaktadır. Şehir temasına sahip diğer takvim modellerinde ise farklı renklerde tasarlanan küpler üzerinde sayı simgeleri yer almaktadır. Takvimde aynı zamanda şehre ait olan renkli görsel ve temalar bulunmaktadır. Farklı tarzlara uygun olan kırmızı ve mavi takvim seçenekleri bulunmaktadır. Takvim ölçüleri çeşitli büyüklüklerde tasarlanmaktadır. Takvim nasıl yapılır el yapımı konusunu merak edenler için cevap oldukça kolaydır. Polyester malzemeyle hazırlanan takvimler el işçiliği kullanılarak tasarımına uygun şekilde renklendirilmektedir. 

El Yapımı Takvim Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı takvim ürünlerinin fiyat aralığı 66 TL ile 90 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun takvim modeli bulunmaktadır. 

El Yapımı Takvim Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Takvim modelleri her ihtiyaca uygun olarak tasarlanmaktadır. Tasarımı sırasında ihtiyaç duyulan malzeme ve işçilik takvim ürünlerinin fiyatlarını belirlemektedir. Genel kullanım için hazırlanan takvimler ile özel tasarım takvim modelleri arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Takvim özel günler 2022 yılı için üretilen takvim modelleri ile standart takvim tasarımları arasında satış fiyatı farkı bulunmaktadır. Özel günler için hazırlanan takvimler üzerinde güne ait olan tasarımlar bulunmaktadır. Tasarımların çeşitliliği de takvim fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. 

El Yapımı Takvim Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı takvim ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı takvim ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Takvim Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı takvim çeşitleri şunlardır;

El Yapımı Takvim Nasıl Kullanılır?

El yapımı takvimin birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Sevgiliye el yapımı takvim hazırlanarak şık bir hediye oluşturulabilir. Takvim foto eklenerek sevgilinize özel olarak kişiselleştirilebilir. Diyanet takvimi üzerinde dini günler belirtilmektedir. Tarihler hicri ve rumi olarak iki şekilde belirtilmektedir. Akademik takvim eğitim ve öğretim yılında gerçekleşecek etkinlik ve gelişmelere uygun olarak tasarlanmaktadır. Öğrencilerin eğitim sürecini planlaması amacıyla kullanılmaktadır. 

Masa takvimi çalışma masasında sıklıkla tercih edilen takvim modelleri arasında yer alır. Dekoratif olarak kullanılmasının yanı sıra kişilerin çalışırken kolayca tarihi takip etmesini sağlar. Takvimler kişilere, kullanıma ya da dekorasyona uygun olacak şekilde kişiselleştirilebilir. Kişisel takvimler sayesinde takvim kimin problemi ortadan kalkar. Ay takvimi ayın hareketleri temel alarak hazırlanmaktadır. Astroloji bilimiyle ilgilenen insanlar tarafından kullanılabilir. Takvim yapılışı takvimin türüne ve kullanıma bağlı olarak değişebilir. 

El Yapımı Takvim Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapımı takvim hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

 • Sevgiliye yeni iş hediyesi
 • Sevgiliye ev hediyesi
 • Eşe doğum günü hediyesi
 • Anneye Anneler Günü hediyesi
 • Babaya doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa yılbaşı hediyesi
 • Ablaya doğum günü hediyesi

El Yapımı Takvim Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı takvim ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı takvim ürünlerinde toptan fiyatları 22 TL  -  30 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Takvim Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı takvim ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Takvim Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı takvim ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Takvim Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Zamanı planlamaya yardımcı olan takvim modelleri farklı ihtiyaçlara uygun olacak çeşitlilikte üretilmektedir. 12 ay boyunca sıklıkla kullanılan takvimlerin üretiminde kaliteli malzeme tercih edilmesi önemlidir. Myros hediyelik eşya olarak tercih edilen takvim modellerinin üretiminde uzun süre kullanıma uygun olan polyester kullanılmaktadır. Takvim tasarımlarını dekoratif ve şık görünen renk ve dokuda üretmektedir. 

El Yapımı Takvime Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı takvime benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.