myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

El Yapımı Şekerlik

için 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Ayaklı Kase 13 cm
170,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Çini Özel Kabartma Şekerlik 13 cm
395,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Çini Kazıma Kabartma Küçük Sepet Şekerlik
375,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Çini Özel Kabartma Şekerlik 15 cm
515,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Ayaklı Şekerlik 15 cm
605,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Şekerlik 15 cm
540,00 TL
(0)
448,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Şekerlik 13 cm
375,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Çini Kabartma Şekerlik
395,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Çini Turkuaz Ayaklı Kase 16 cm
295,00 TL
(0)
638,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Çini Kazıma Kabartma Büyük Sepet Şekerlik
605,00 TL
(0)
için 12 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Şekerlik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

El yapımı şekerlik modelleri mutfakta ve şeker sunumunda sıklıkla kullanılan ürünler arasında bulunmaktadır. Farklı kullanımlara uygun olan şekerlik modelleri bulunmaktadır. Şekerlik küp şeker, toz şeker ya da paketli şeker ikram etmek amacıyla tercih edilmektedir. İşlevsel kullanımlarının yanı sıra şık bir dekorasyon ürünüdür. Mutfak, salon ya da oturma odası gibi mekanlarda tamamlayıcı dekor ürünü olarak tercih edilebilir. Kültürümüzde misafire şeker ikramı önemli bir ritüeldir. Bu nedenle şekerlik seçimi de özenle gerçekleştirilmektedir. Çelik, çini ve cam gibi farklı ürünlerle tasarlanan şekerlik modelleri bulunmaktadır. Şekerliğin nerede kullanılacağı modelinin belirlenmesinde en önemli etkendir. Şekerlik modelleri yalnızca dekoratif olarak da tercih edilebilir. Dekoratif şekerlik modelleri salonda vitrin ya da konsol gibi eşyaların üzerinde şık bir görünüm oluşturabilir. Şekerlik kullanımı tüm dünyada da oldukça yaygındır. Her kültüre özgü olan dünyada sayısız şekerlik modeli bulunmaktadır. Şekerlikler farklı kullanımlara uygun olacak büyüklükte tasarlanmaktadır. Özel gün için tasarlanan hediyelik şekerlikler küçük boyutlara sahiptir. Küçük şekerlik modelleri özel günlerde yakın dost ve akrabalara hediye etmek toptan satın alınabilir. El yapımı şekerlik satın alırken şunlara dikkat edilmesi gerekir;

 • Hediyelik şekerlik seçiminde hediye alınan kişinin zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Şekerlik lokumluk modelleri boyutları kullanıma uygun olarak tercih edilmelidir.
 • Şekerlik modelleri üretiminde insan sağlığına zararlı madde bulunmadığından emin olunmalıdır. 
 • Bayram şekerlik modelleri sunum için uygun olmalıdır. 
 • Cam şekerlik seçiminde cam kaliteli tercih edilmelidir. 

El Yapımı Şekerlik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

El yapımı şekerlik modelleri her kullanıma uygun olacak şekilde farklı boyut ve renklerde tasarlanmaktadır. Şeker sunumunda kullanılan şekerliklerin kapaklı ya da kapaksız modelleri bulunmaktadır. Çini şekerlik modelleri farklı tercihlere uygun olan tasarımlara sahiptir. Kapaklı 13 cm ve 15 cm ebatlarına sahip olan çini şekerlik modelleri tek renk olarak ya da farklı renklerin kombinasyonu şeklinde tasarlanmaktadır. Kapaksız ayaklı çini şekerlik modelleri turkuaz ve eflatun renklere sahiptir. Çini gondol şekerlik 11x70 ve 195x115 mm boyutlarına sahiptir. Şekerlik modellerinin tamamı el işçiliğiyle özel olarak tasarlanmaktadır. Şekerlik porselen üretiminde dayanıklı ve kaliteli porselen kullanılmaktadır. Şekerlik cam modellerinde ise uzun süre kullanıma uygun cam malzeme tercih edilmektedir.

El Yapımı Şekerlik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

El yapımı şekerlik ürünleri fiyatları 95 TL ile 330 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan şekerlik modeli bulunmaktadır. 

El Yapımı Şekerlik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

El yapımı şekerlik ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesinde kullanılan malzeme, işçilik, tasarım ve şekerlik boyutu göz önünde bulundurulmaktadır. Tek tek tasarlanan şekerlik modellerinin üretim süresi tasarımı ve şekerliğin büyüklüğüne göre değişmektedir. Büyük şekerlik fiyatı ile küçük boyutlara sahip olan şekerlik fiyatı değişiklik göstermektedir. Dekoratif şekerlik modelleri farklı dekorasyon tarzına uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. Tek renge sahip olan şekerlik modellerinin üretim süreci ve kullanılan malzeme oranı renkli şekerliklere göre daha az olmaktadır. Bu nedenle düz renge sahip olan şekerlik modelleri desenli şekerliklere oranla daha uygun olabilir. Ayaklı şekerlik ya da kapaklı şekerlik modellerinin üretim sürecinin farklılığı ürünlerin fiyatlarının da farklılaşmasını sağlamaktadır. 

El Yapımı Şekerlik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

El yapımı şekerlik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El yapımı şekerlik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

El Yapımı Şekerlik Çeşitleri Nelerdir?

El yapımı şekerlik çeşitleri şunlardır;

El Yapımı Şekerlik Nasıl Kullanılır?

El yapımı şekerlik şeker ikram edilmek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Farklı şeker türlerine uygun olan tasarım ve modelleri bulunmaktadır. Porselen şekerlik çay ikramının yanında toz şeker ya da küp şeker ikramı için tercih edilebilir. Şekerlik çeşitleri aynı zamanda lokum ya da çikolata ikramı için de kullanılabilir. Şekerlik lokumluk olarak kullanılabilen modellerinin kapaklı ya da ayaklı tasarımları bulunmaktadır. İçerisinde daima ikram için lokum bulundurulması durumunda kapaklı şekerlik modellerinin tercih edilmesi hijyen açısından uygundur. 

Seramik şekerlik küp şeker kullanımında tercih edilebilir. Şekerlik şeker sunumunda kullanılmasının yanı sıra şık bir dekorasyon ürünü olarak da kullanılabilir. Mutfak ve salon gibi evin farklı yerlerinde konumlandırılabilir. Antika şekerlik salonda konsol ve vitrin gibi eşyalar üzerinde dekorasyon amaçlı tercih edilebilir. Şekerlik modelleri kullanım amacı ve dekorasyona uygun olarak tercih edilmelidir. Gondol şekerlikler çikolata ve lokum gibi ürünlerin servisinde şık bir tercih olabilir. Söz ve nişan gibi özel günlerde lokum ikram etmek amacıyla koleksiyon şekerlik modelleri kullanılabilir. Özel tasarıma sahip olan şekerlikler kullanımı sırasında size kendinizi özel hissettirebilir. Her kullanıma ve tarza uygun olan değişik şekerlik modelleri bulunmaktadır. 

El Yapımı Şekerlik Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

El yapımı şekerlik hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

El Yapımı Şekerlik Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

El yapımı şekerlik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. El yapımı şekerlik ürünlerinde toptan fiyatları 31,33 TL - 110 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

El Yapımı Şekerlik Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

El yapımı şekerlik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

El Yapımı Şekerlik Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

El yapımı şekerlik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

El Yapımı Şekerlik Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

El yapımı şekerlik üretiminde tercih edilen hammaddenin sağlığa zararlı olmaması önemlidir. Gıda ile direkt temas eden şekerlik üretiminde herhangi bir kanserojen madde bulunmamalıdır. Myros ürettiği şekerlik modellerinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Çok sayıda ürettiği şekerliklerin her biri aynı kaliteye sahiptir. 

El Yapımı Şekerliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

El yapımı şekerliğe benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.