• Tümünü Temizle

Sevgiliye

için 90 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Myros - Sevgiliye Özel Myros Metal Yuvarlak Çan 44x90 mm
149,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Sevgiliye Özel Seramik İç İçe Geçen Kalp Kulplu Kupa
289,00 TL
(0)
+ 19
Myros - Sevgiliye Özel Seramik İkili Kupa
389,00 TL
(0)
149,00 TL
(0)
+ 61
Myros - Sevgiliye Özel İsimli Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
149,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Sevgiliye Özel Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
149,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Sevgiliye Özel Seramik Özel Kalpli Baskılı Kupa 80x95 mm
149,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Sevgiliye Özel Kişiselleştirilebilir Uv Baskılı Puzzle 130x180 mm
89,90 TL
(0)
89,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Sevgiliye Özel Uv Baskılı Kalp Şekilli Magnet 86x62 mm
29,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Sevgiliye Özel Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Sevgiliye Özel Uv Baskılı Dikdörtgen Anahtarlık 31x106 mm
34,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Sevgiliye Özel Uv Baskılı Dikdörtgen Anahtarlık 31x106 mm
34,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Sevgiliye Özel Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
34,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Sevgiliye Özel Uv Baskılı Kare Anahtarlık 40x108 mm
34,90 TL
(0)
için 90 ürün görüntüleniyor.

Sevgili Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediye alıp-vermek; gelenek ve göreneklerimizde olmasının yanı sıra çiftler arası iyi bir sevgi gösterme çabasını yansıtmaktadır. Kadınlar sevgiliye hediye seçmekte oldukça zorlanmaktadırlar. Aldıkları hediyenin sevgiliye özel olması ve aralarındaki bağı kuvvetlendirmesini isterler. Hediyelerini daha çok özel günlerde almayı tercih etseler de bu durum bazen değişip ‘içimden geldi’ cümleleri ile süslenerek sevgiliye özel günler dışında da hediye alınmasına sebebiyet verebilir. Sevgiliye hediye alınan özel günler: doğum günü, tanışma yıl dönümü, sevgililer günü, babalar günü, evlilik yıl dönümü, yılbaşı gibi günleri kapsamaktadır. Kadınlar sevgiliye hediye alırken bazı unsurlara dikkat eder. Bunlar: 

 • Sevgilinin zevkine hitap etmesi
 • Hediyenin sevgilinin diğer eşyaları ile uyum sağlaması
 • Aldığı hediyenin kaliteli olması
 • Hediyenin alındığı yerin güvenilir olması
 • Aldığı hediyenin kullanışlı olması
 • Sevgiliye aldığı hediyenin kendisini sürekli hatırlatması ve ‘ben yanındayım’ mesajı vermesi
 • Aldığı hediyenin sevgilisinin sürekli bakış açısında olması
 •  Hediyenin fiyat ve kalite arasındaki uyumlu olması (fiyat-performans ürünü olması)

Sevgili Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Sevgilinize hediye almakta zorluk yaşıyorsa düşünmeniz gereken ilk noktalardan bir tanesi kişisel bir eşya mı yoksa bir ev eşyası mı almak istediğinize karar vermek olacaktır. Myros sevgiliye alınacak hediyelik eşya anlamında kaliteli ve kullanılabilir bir yelpazeye sahiptir. Alınacak eşyalar arasında magnetler, kapak açacakları, anahtarlıklar, ahşap tabela, çift kupası, porselen çift fincan takımı ve metal tepsi vardır. Ürünler myros’un tüketicilerine üst düzey kaliteyle sunulmaktadır. Ürünler kullanışlı şık ve göze hitap edecek şekilde üretilmiştir.

Sevgilinize ister bir tane alıp sadece onda kalmasını isteyebilir, isterseniz de tekli ürünlerde iki tane alarak sevgilinizi daha çok anımsayabilirsiniz. Bütçenize uygun ve ikinizde birden bulunmasını isterseniz çift olarak tüketiciye sunulan ürünlerinden (renkli seramik desenli kupaları ve özel baskılı porselen ikili kahve takımı) herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Sevgili Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Her bütçeye uygun olan myros Hediyelik Eşyalarında kendinize ve sevgilinize özel hediyelik eşyaları mutlaka bulursunuz. Hediyelik eşyaların fiyat aralığı 19.9 Tl – 159.00 TL arasında değişim göstermektedir. Alacağınız her birin ürün için kaliteli ve kullanılabilir olacağının garantisi myros tarafından verilir. Alacağınız ürünlerde farklı görüşlere ihtiyaç duyarsanız ürünlerin kullanıcılar tarafından aldıkları puanlara bakabilirsiniz. Myros’un toptan sevgili temalı hediyelik eşya ürünlerinden uygun fiyatla faydalanmak için sipariş oluşturabilirsiniz. Sevgili Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Öncelikli olarak ürünlerin yapımında kullanılan malzemenin kalitesi, hitap ettiği kitle, ürün boyutunun büyüklüğü ve hacmi, özel tasarım istenmesi, ürünün dikkat çekiciliği ve baskı malzemesi ürünün fiyatı konusunda büyük bir etkiye sahiptir. Bu unsurların yanı sıra piyasasındaki hediyelik eşyalara olan talep ve artışın da fiyatlar üzerinde gözle görülür bir etkisi olmaktadır. Sevgiliye alınan hediyelik eşyaların genellikle küçük sık kullanılan ürünler arasında olması fiyat skalasında yüksek olmayan meblağlarda satışa sunulmasına sebebiyet vermektedir. Sevgili Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Sevgili temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Sevgili temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Sevgili Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Myros Türkiye’ de hediyelik eşya denilince akla gelen ilk firmalarından biridir. Hemen hemen tün alanlarda hediyelik eşya üreticiliği yapan sayılı firmalardandır. Firmanın sevgiliye alınacak hediyelik eşyalarını incelediğimizde karşımıza şu ürünler çıkmaktadır;

Sevgili Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Alınan eşyalar kullanım alan ve tarzlarına göre farlı kullanışlara sahiptir. Hediyelik eşya ürünlerinden magnetler genelde demir mutfak dolaplarında kullanılır, kapak açacakları boyutlarına göre kullanıldıkları yerlerde değişiklik göstermekte; örneğin en:63, Boy: 15 mm, Ağırlık: 40 gr olan bir açacak cepte taşınabilirken; en: 40 mm, Boy: 95 mm, Yükseklik: 3 mm, Ağırlık: 54 gr olan bir açacak mutfakta kullanılmayı gerektirir ve böyle tercih edilir, anahtarlıklar istenilen bir yer kilitlenerek sürekli cepte ve çantada kullanılmaya müsaittir, ahşap tabela boyutu gereği yanınızda taşıyamayacağınız ancak sevdiğiniz ve gözünüzün önünde bulundurabileceğiniz bir köşede olup sevdiğinize ve hayatınıza özel notlarınızı üzerinde taşıyabileceğiniz şeklide tasarlanmıştır; çift kupası ve porselen çift fincan takımı mutfağınızın başköşesinde ve sevdiğinizle her an kahve içebileceğiniz ve bunu yaparken yüzünüzde güzel bir tebessüm yaratacak şekilde tasarlanmıştır son olarak metal tepsi sevgilinizle içtiğiniz içecekleri taşıma yönünden sizlere rahatlık sağlaması hedeflenerek üretilmiştir.

Sevgili Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Sevgi barındırdığınız herhangi birine karşı alabilirsiniz myros Hediyelik eşyalarını. Bunları aile bireyleriniz, yakın arkadaşlarınızdan herhangi birine alabilirsiniz.

 • Özel günlerinde anne babanıza
 • Büyükanne ve büyükbabanıza yıldönümlerini kutlamak için
 • Sevgilinizle ortak anlarınızı daha da özel kılmak için
 • Yeni evlenecek çiftlere 
 • Eşinizle birlikte mutlu bir an için

Sevgili Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Sevgili temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Sevgili temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 53 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Sevgili Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Sevgili temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Sevgili Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Sevgili temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Sevgili Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, Avrupa'nın önde gelen hediyelik eşya üreticilerinden birisidir. Sizin için ürettiği hediyelik eşyalar kaliteli, fiyat-performans ürünü, kullanışlı göze hitap eden ve neredeyse her bütçeye hitap etmektedir. Örnek olarak çok pahalı olmayan ahşap magnetleri yüksek kaliteden üretmektedir. Ürünlerin içerisinde sağlığa zararlı olan herhangi bir madde bulundurmamaya karşı son derece hassas davranmaktadır. Porselen ürünlerde herhangi bir kırık olmamasına ve metal ürünlerinde eğilme ve bükülme meydana gelememesine özen gösterilir ve siparişleriniz bu şekilde paketlenir. Bu konuda kullanıcıların içi rahat olmalıdır. Özel baskı ürünlerinde kullanıcının sevgilisine aldığı hediyenin üzerine istenilen baskı uygulanır ve hata yapmamaya özen gösterilir.

Sevgili Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Sevgili temalı hediyelik eşyalara benzer hediyelik eşya ürünleri aşağıda listelenmektedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.