myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Oyun Kağıdı

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
213,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Oyun Kağıdı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Oyun kağıdı olarak bilinen iskambil kağıtları 52 adet karttan oluşan bir destedir. Kağıtlar kupa, sinek, maça ve karo olmak üzere dört farklı sembolden ve 2 ayrı renkten oluşur. Genellikle karo ve kupa kırmızı renkte olurken maça ve sinek siyah renkte olur. Her sembolü taşıyan toplam 13 adet kart bulunur. Bu kartlar 1’den 10’a kadar olan sayılardan ve devamında ise vale, kız ve papazdan oluşur. İskambil kağıdının bir diğer sık kullanılan adı ise 52 oyun kağıdıdır. İskambil kağıdı anlamları tarot kartlarından gelmektedir. Örneğin; kupalar tarot kartlarındaki kupalardan, karolar iste tarot kartlarındaki tılsımlardan gelmektedir.
İskambil kağıdı oyunları pişti, batak, papaz kaçtı, yanık, pis yedili gibi onlarca farklı oyun türüyle ön plana çıkar. Her oyunda etkili olan kartlar farklıdır. Örneğin; pişti oynarken oyuncuya verilen dört kağıttan birinde vale varsa o oyuncu oldukça avantajlıdır. Çünkü pişti oyununda en iyi iskambil kağıdı valedir. Yerde bulunan tüm kağıtları sembol, renk fark etmeksizin oyuncuya kazandırır. Fakat papaz kaçtı oyununda ise en iyi iskambil kağıdı papazdır.

Oyunlar genellikle 2 ila 4 kişi arasında oynanır, fakat iki deste karıştırıldığı zaman 8 kişi ile de oynanabilir. İskambil kağıdına sahip olan bir kişi tek başına da onlarca farklı fal türlerinden birini seçip fal bakabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilir. İskambil kağıtlarıyla yapılabilen farklı oyunların ve farklı fal türlerinin olmasının yanı sıra onlarca farklı sihirbazlık numaraları yapabileceğiniz seçenekler vardır.

Siz de bir iskambil kağıdı satın alarak arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle bir araya gelip farklı oyun türlerini deneyebilir, birbirinize fal bakabilir veya öğrenmiş olduğunuz sihirbazlık numaralarını sergileyip karşınızdaki kişiyi şaşırtabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

İskambil kağıdıyla yapılacak yüzlerce şey ve her biri oldukça eğlenceli olduğundan ülkemizde oldukça fazla tercih edilir. Myros iskambil kağıtlarını toptan olarak da satışa sunar. Siz de toptan oyun kağıdı alarak mağazanızda hediyelik eşya olarak sergileyebilirsiniz. İskambil kağıtları yöresel ve Türkiye temalı olduğundan turistik oyun kağıdı olarak da satışa sunabilirsiniz. Toptan hediyelik oyun kağıdı satış fiyatlarını görebilmeniz için bayi üyeliği oluşturmalısınız. 

Oyun Kağıdı ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • İskambil kağıdının yapısına ve kalitesine dikkat etmelisiniz.
 • El işçiliği kullanılarak üretilen oyun kağıtlarını alırken detaylara dikkat etmelisiniz.
 • Hediye edeceğiniz kişinin sihirbazlık, oyun veya fal türlerinden hangisinde veya hangilerinde kullanıcağına dikkat etmelisiniz.

Oyun Kağıdı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

İskambil kağıtlarında doku ve kalitesi oldukça önemlidir. Kağıtları karıştırırken çabuk aşınması ve kaygan yüzünün olmaması kartların kullanımını oldukça zorlaştırır. Herhangi bir kağıdın ucunun yırtılması, deforme olması ya da herhangi bir yerinde bir iz olması oyunlarda ve yapılan sihirbazlık numarasında karşınızdaki kişinin elinde hangi kağıdın olduğunu olduğu hemen anlaşılır. Bu durum ise oldukça olumsuzdur.
Myros’dan aldığınız oyun kağıdının üzerinde Türkiye’ye ait 52 farklı şehrin resimleri vardır.  Bu özellik iskambil kağıtlarını oldukça güzelleştirmektedir. Bu özellik sayesinde  oyun kağıdı isimleri oluşturarak kendinize ait bir oyun türü yaratabilirsiniz. Örneğin; iskambil kağıdı isimleri oluşturduktan sonra İstanbul resmi olan kağıda yerdeki tüm kağıtları alır gibi bir özellik yükleyebilir veya Ankara resmi olan kağıda ise cezalı bir özellik yükleyebilirsiniz.

İskambil kağıdının bir diğer türü ise mini iskambil kağıdıdır. Bu kağıtlar oldukça küçük olduğundan dolayı kullanım açısından normal 52 iskambil kağıdı olarak kullanılması daha zordur. Mini iskambil kağıtları daha çok dekor veya süs olarak da kullanılır. Oyun kağıdı modelleri arasında yöresel oyun kağıdı da bulunur.

Oyun Kağıdı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

İskambil kağıdı fiyat olarak 45,90 TL ila 96,90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürünün kalitesine ve boyutuna göre farklılık gösterse de ortalama olarak 45,90 TL ila 72 TL arasında değişir.

Oyun Kağıdı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Oyun kağıdı fiyatları malzemenin kalitesine ve el işçiliğine göre belirlenir. Toptan hediyelik eşya alımlarında da fiyat farklılığı vardır.

Oyun Kağıdı Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Oyun kağıdı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Oyun kağıdı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Oyun Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Oyun kağıdı çeşitleri şunlardır:

Oyun Kağıtları Nasıl Kullanılır?

Oyun kağıdı ile yapmak istediğiniz türe göre kullanımı değişkenlik gösterir. Örneğin; oyun kağıdıyla sihirbazlık gösterisi yaparken el pratikliği ve el çabukluğu ön plana çıkar. Seyircinin dikkatini farklı bir alana çekerek el çabukluğuyla asıl yapılması gereken olayın gerçekleştirilmesi gerekir. Gösteriyi yapmadan önce iskambil kağıtlarının yerini ve sayısını da ayarlamanız gerekir. Oyunlarda ise genellikle karşınızdaki kişiye ve kendinize kağıt vererek oyuna başlarsınız. Kimi oyunda ilk el dağıtımında yere kağıt açarsınız kimi oyunda ise elinizden bir kağıt yere atarak oyuna başlarsınız. Fal bakarken ilk önce desteyi iyice karıştırmanız gerekir. Daha sonra hangi falı bakacaksanız ona göre yere kağıt dizersiniz ya da elinizdeki kağıtlardan yere belli bir miktarda açarak başlarsınız.

Oyun Kağıdı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Oyun kağıdı eşya olarak şu kişilere alınabilir; 

 • Arkadaşlarınıza
 • Sihirbazlıkla ilgilenen kişilere
 • Fal bakmayı seven ve ilgilenen kişilere
 • Kendinize
 • Sevdiklerinize
 • Hediyelik eşya dükkanı olan kişilere
 • Oyun oynamayı seven kişilere

Oyun Kağıtları için Toptan Satış Mevcut mu?

Oyun kağıdı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Oyun kağıdı ürünlerinde toptan fiyatları 15 TL - 32 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Oyun Kağıtları için Ücretsiz Kargo var mı?

Oyun kağıdı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Oyun Kağıtlarının Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Oyun kağıdı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Oyun Kağıdı Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros iskambil kağıtlarını üretirken dokusuna ve kalitesine oldukça önem vermektedir. Myros’un ürettiği oyun kağıtlarını elinize aldığınızda bu ürünün yapım aşamasında kullanıldığı malzemenin kalitesinin ne kadar iyi olduğunu, ne kadar  titizlikle ve dikkatlice üretildiğini anlamanız oldukça kolaydır. 

Oyun Kağıdı Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Oyun kağıdı hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.