• Tümünü Temizle

Deniz Kabuğu Şişe

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 7
Myros - Mesaj Şişesi
SKU: DKT22083 Mesaj Şişesi
189,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Deniz Kabuğu Şişe Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Deniz kabuğu şişe ürünlerinin kullanılması çok eski zamanlardan gelen bir işlem olup bu zaman kadar gelen ve hediyelik eşya olarak kullanılan bir üründür. Bu ürünü insanlar birbirlerine hediye edip o deniz havalarının onlara iyi gelmesinden tutun da cam şişe içerisine konulan mesaj kâğıdı sayesinde hem anılarını yad etmelerine hem de güzel bir geleneği devam ettirmelerine olanak sağlamaktadır. Deniz kabuğu şişe ürünlerinin işletmeler veya bireysel alımlarda toptan satışı da yapılmaktadır. Deniz kabuğu şişe ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır: 

 • Deniz kabuğu şişe ürünlerini almadan kırık mı yoksa sağlam mı diye kontrol etmelisiniz.
 • Ürünlerin içindeki malzemelerin sağlamlığına ve güzel göründüğünden emin olunuz.
 • Ürün renklerini ve çeşitlerini alacağınız kişiye uygun almaya özen gösterin.

Deniz Kabuğu Şişe Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Deniz kabuğu şişe ürünleri insanlar tarafından eskiden beri bilinen ve kendi içlerinde anlam yükledikleri bir hediyelik eşya olmaktadır. Bu ürünün üretilmesi ve bu ürünün insanlar tarafından kullanılmasının özelliği arasında cam şişe içine not yazılması adeti ve bu gelenek gibi olan eylemin yapılabilmesidir. Deniz kabuğu şişe modelleri arasından mesaj şişesi modelinin özellikleri şu şekildedir: En: 55mm, Boy: 55 mm, Yükseklik: 75 mm, Ağırlık: 25 gr. El işi dekorlama yapılmıştır. Deniz kabuğu ve cam malzeme kullanılarak üretilmektedir.

Deniz Kabuğu Şişe Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Deniz kabuğu şişe ürünlerin en temel olarak kullanılma sebepleri arasından insanların bu ürünleri koleksiyon veya deniz temasına sahip olması nedeniyle sahip olmak istemesidir. Bunun dışında ise eski bir gelenek olup herkesin bildiği cam şişeye yazı yazma gibi uygulamaları da yapmak için kullanmaktadır. Deniz kabuğu şişe ürünlerinin fiyatı 97,50 TL olarak satılmasının dışında bu ürünlerin fiyatları maliyetleri bakımından değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden ürünlerin satış fiyatları ortalama olarak 95 TL ile 110 TL arasında değişmektedir.

Deniz Kabuğu Şişe Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Deniz kabuğu şişe ürünlerinin fiyat belirleme aşamaları ilk olarak ürünlerin dış malzemesi olan cam ürünlerinin temin edilmesi ve bu elde edilen ürünlerin boyutlarına göre oluşturduğu maliyet göz önüne alınmaktadır. Bundan sonraki aşama olarak da bu ürünlerin kapakları olarak tıpa kullanılması ve o ürünlerin üretim maliyetleri de hesaplanarak en son olarak da içlerinde bulunan deniz teması malzemelerinin de hesaplanması ile bu ürünlerin maliyetleri hesaplanabilir. Son olarak da üretilen ürünlerin özel olarak içlerinde cam şişe içinde mesaj konulması ve bu amaçla kullanılması da içine konulacak kâğıt malzemelerinin de hesaplanması sonucunda belirlenmektedir.

Deniz Kabuğu Şişe Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Deniz kabuğu şişe ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz kabuğu şişe ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz Kabuğu Şişe Çeşitleri Nelerdir?

Deniz kabuğu şişe ürünlerinin çeşitleri aşağıdadır:

Deniz Kabuğu Şişe Nasıl Kullanılır?

Deniz kabuğu şişe hediyelik ürününün kullanım amaçları birden fazla olmakta olup kişiler istedikleri anlarda istedikleri amaçlara uygun olabilecek şekilde kullanmaya başlayabilirler. Bu ürünlerin çeşitli ürün yelpazesine sahip olması da renk seçeneklerinden istenilen renkler ile kullanım yerlerini daha fazla arttırma özelliklerine de sahiptir. Deniz kabuğu şişe ürününün bir diğer versiyonu olarak da bilinen deniz kabuğu kavanoz ürünü de deniz temasını sevenlerin evlerinde en güzle köşelerine koyabilecekleri bir süs eşyası olarak da saklayabilecekleri bir ürün grubudur. Bu sebeple de insanlar deniz kabuğu şişe ürününü de isterlerse evlerinde hobi oluşturup bu ürünlerden koleksiyon yapabilir isterlerse de içlerine ufak notlar koyup arkadaşlar arasında birbirlerine hediye olarak verilebilir.

Deniz Kabuğu Şişe Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Deniz kabuğu şişe ürünlerini hediye olarak kime alabilirsiniz aşağıdadır:

 • Deniz ile ilgili olan yakın arkadaşlarınıza alabilirsiniz.
 • Aile içinde büyüklerinize veya sevdiklerinize karşı alabileceğiniz hoş bir hediyelik ürün olabilir.
 • Deniz temalı ürünlerden hoşlanan en yakın arkadaşlarınıza veya tüm sevdiklerinize alarak onları deniz teması zevklerine ince bir dokunuş yapmış olabilirsiniz.
 • Yeni taşınmış arkadaşlarınızın evlerine bu hediye ile sevdikleri köşelerine güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Deniz Kabuğu Şişe Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Deniz kabuğu şişe ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Deniz kabuğu şişe ürünlerinde toptan fiyatları 32,66 TL civarıdadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Deniz Kabuğu Şişe Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Deniz kabuğu şişe ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Deniz Kabuğu Şişe Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Deniz kabuğu şişe ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Deniz Kabuğu Şişe Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Deniz kabuğu şişe ürünlerinin üretim süreci birden farklı aşamalar ile oluşmakta ve bu aşamalar ile süreçler ilerleme göstermektedir. Bu aşamalar arasında ilk olarak ürünlerin çeşitlerini belirleyen ana temanın oluşturulması ile başlamaktadır. Bu ürünlerin ana temaları belirlendikten sonra ürün çeşidine göre üretim süreci ürünlerin malzeme çeşidinin belirlenmesi ile devam etmektedir. Malzeme çeşidi de belirlendikten sonra ürünün üretim aşaması başlamaktadır. Bu aşamadan sonra ürünlerin dış malzemesi ısıl işlemlerden geçirilerek cam ürünler olduğu için yüksek ısılarda istenilen kavanoz şeklini alması için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. 

Daha sonrasında şişe içerisine konulan deniz temasını yansıtan ürünlerin şişe içerisine girmesi için şişe ağzının gerekli hesaplamalar ile ayarlanması gerekmektedir. Şişe ürünlerinin ağız kısımlarının da ayarlanması ile ürünlerin çoğu işlemleri bitmiş sayılmaktadır. En son olarak gerekli kontrollerin yapılması ve bu ürünlerin üretim işlemlerinin sorunsuz bir şekilde son bulması için en gerekli olan adım olup bu adımdan sonra ürünler tamamen hazır olmaktadır.

Deniz Kabuğu Şişeye Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Deniz Kabuğu Şişeye Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Aşağıdadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.