• Tümünü Temizle

Ahşap

için 279 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 10
Myros - Bodrum Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 11
Myros - Edremit Temalı Myros Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 22
Myros - Kemer Temalı Myros Kartonetli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 11
Myros - Kemer Temalı Uv Baskılı Yazı Magnet
39,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
509,00 TL
(0)
+ 17
Myros - Silifke Temalı Renkli Yazılı 3 Kat Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 13
Myros - Alanya Temalı Myros Zincirli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Sevimli Hayvanlar Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Denizli Temalı C Serisi Resimli Ahşap Magnet 90x120 mm
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
için 279 ürün görüntüleniyor.

Ahşap Magnet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ahşap magnet modelleri süs olarak kullanılmak üzere tasarlanmaktadır. Magnetler yoğun olarak buzdolabı ve ankastre ürünleri üzerinde kullanılmaktadır. Arka kısmında mıknatıs bulunan magnet modelleri kolay bir şekilde çelik, nikel ve demir gibi ürünlerin üzerinde kullanılabilmektedir. Magnetler minimal tasarımları nedeniyle sıklıkla hediye olarak tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Her şehrin veya ülkenin kendine özgü magnet modelleri bulunmaktadır. Dünyanın her yerinde özel tasarımlara sahip olan sayısız ahşap magnet hediyelik olarak bulunmaktadır. Gidilen ülkeye ya da şehre ait bir anı satın almak isteyen kişiler genellikle magnet almayı tercih etmektedir. Aynı zamanda sevdiklerine gittikleri yerden hediye almak isteyen kişilerde özel tasarım magnetlerden toptan olarak satın almaktadır. Magnetler tasarımları nedeniyle özel olan hediyeler arasında bulunmaktadır. İstenilen resim ya da yazı ile kişiye özel magnet tasarımları yapılabilmektedir. Bu ahşap fotoğraflı magnet özel günlerde çok sık tercih edilmektedir. Magnetin üzerine evlenen çiftler fotoğraflarını bastırarak sevdiklerine hediye etmeyi tercih etmektedir. Aynı zamanda doğum günü, nişan ve sevgililer günü gibi özel günlerde de ahşap magnet çeşitleri hediye olarak değerlendirilmektedir. Ahşap magnet satın alırken bilinmesi gerekenler şu şekildedir;

 • Magnetin nerede kullanılacağı göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Özel gün için tercih edilen magnetlerde tasarım arasından seçim yaparken konseptinize uygun olan tercih edilmelidir. 
 • Ahşap magnetlerin şekillerinin detayı ve kalitesi incelenmelidir. 

Ahşap Magnet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ahşap magnet modelleri her tarza ve özel güne uygun olacak tasarımlarda üretilmektedir. Ahşap bebek magnetleri bebeklerin doğum günü için ya da yeni doğum yapıldığında hediye edilmek için tasarlanmaktadır. Genellikle üzerinde bebek resmi ve tarih bilgisi yer almaktadır. Bebeklerin diş çıkarma partilerinde hediye edilmek için tercih edilen ahşap diş magnetleri diş formunda tasarlanmaktadır. Üzerine bebekle ilgili bilgiler ve bebeğin adı yazılmaktadır. Küçük ebatlarda tasarlanan hediyelik olarak tercih edilirken daha büyük formda tasarlanan ahşap diş magnetleri dekorasyonda kullanılmaktadır. Kişiye özel ahşap magnet genellikle özel günlerde tasarlanmaktadır. İsteğe göre magnet üzerine resim basılabildiği gibi istenen yazılar da yazılmaktadır. Özel tasarım olması nedeniyle anı amacıyla hazırlanan hediyeler arasında yer almaktadır. 

Ahşap ev magnet farklı ev tasarımlarına sahip olarak üretilmektedir. Farklı renkler ile tasarlanan ahşap ev magneti üzerine istenen bilgiler eklenerek özelleştirilmektedir. Ahşap magnetler iki farklı yol kullanılarak tasarlanmaktadır. Bunlardan ilki lazer kesimdir. Ahşabı farklı formlarda tasarlayabilmek için sıklıkla lazer kesim tercih edilmektedir. Bebek, diş veya ev gibi özel günlere uygun olacak tasarımlar bu yöntem ile kısa süre içerisinde yapılabilmektedir. Ahşap magnet tasarımında kullanılan bir diğer yöntem ise baskı teknolojisidir. Ahşap magnet baskı teknolojisi sayesinde kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Magnetin üzerine istenen resim kısa süre içerisinde basılmaktadır. Aynı zamanda resmin yanı sıra çeşitli bilgiler ya da cümleler de baskı yöntemiyle kolayca yazılmaktadır. Bu özelliği nedeniyle ahşap magnetler sıklıkla özel gün hediyesi olarak tercih edilmektedir. Magnetin ön kısmı istenilen tasarıma göre hazırlanarak kişileri mutlu ederken arka kısmında yer alan kaliteli mıknatıs ise magnetin uzun yıllar kullanılmasına olanak tanımaktadır. Kaliteli mıknatıslar magnetin büyüklüğüne uygun olacak şekilde magnet arkasına yerleştirilmektedir. Bu sayede magnet sergileneceği yere kolayca yapışmaktadır. Magnetlerin mıknatıs kalitesi kolay kullanımı için dikkat edilmesi gereken bir konudur. En mükemmel tasarımlara sahip olan magnetler kalitesiz mıknatıslar nedeniyle kısa süre içerisinde düşerek kırılabilir.

Ahşap Magnet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ahşap magnet ürünleri fiyatları 9 TL ile 380 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlar magnetin kullanım amacı, büyüklüğü ve kullanılan materyale göre değişiklik göstermektedir. Lazer kesim ve dijital baskı olarak iki farklı tarzda üretilen ahşap magnet modelleri bulunmaktadır. Bebek magnetleri ahşap malzemesinin lazerle kesilmesiyle üretilmektedir. Şehir magnetleri ise dijital baskı yöntemiyle üretilmektedir. Bu nedenler iki farklı yöntem arasında fiyat farkı bulunmaktadır.

Ahşap Magnet Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ahşap magnet ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesinde malzeme kalitesi ve işçilik dikkate alınmaktadır. Magnetler özel günler için farklı stillerde tasarlanmaktadır. Dijital baskı ya da lazer kesim olarak tasarlanan magnetlerin fiyatları aynı zamanda büyüklüklerine göre de değişmektedir. Ahşap magnetler çoğu zaman özel günlerde hediyelik olarak tercih edilmektedir. Hediyelik için tercih eden kişilere ahşap magnet toptan olarak sunulmaktadır. Toptan satışlarda perakende satış fiyatlarıyla farklılık göstermektedir.

Ahşap Magnetlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ahşap magnet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap magnet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ahşap Magnet Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap magnet çeşitleri şunlardır;

Ahşap Magnet Nasıl Kullanılır?

Ahşap magnet genellikle mutfak dekorasyonunda tercih edilmektedir. Buzdolabı ve ankastre ürünlerinin üzerinde dekorasyon amacıyla kullanılabilmektedir. Mutfak dekorasyonuna uyumlu olarak tercih edilen magnetler şık bir görünüm oluşturabilir. Ahşap magnet bebek odası dekorasyonun da kullanılabilir. Bebeklere özel olarak tasarlanan magnetler odada bulunan kalorifer peteklerinin üzerine yapıştırılabilir. Kalorifer peteğinin sıkıcı ve düz görüntüsü magnetler yardımıyla yok edilebilir. Ahşap magnet sünnet törenlerinde davetlilere hediye etmek ve onların mutlu olmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. 1 yaş ahşap magnet bebeklerin ilk doğum gününde yakınlara armağan ederek onlara kendilerini özel hissettirmek amacıyla kullanılmaktadır.

Nişan magnetleri ahşap tasarımlarıyla nişan konseptinize uyum sağlamaktadır. Masa süslemelerinde kullanabilir ardından hediye olarak yakınlarınıza armağan edebilirsiniz. Promosyon ahşap magnet işletmeleri ziyaret eden müşterilere kendilerini özel hissettirmek amacıyla kullanılmaktadır. Magnet üzerinde işletmeye ait bilgilere yer verilerek müşterinin istediği zaman işletmeye kolayca ulaşılabilmesi sağlanmaktadır. Ahşap magnet oyuncak olarak da kullanılmaktadır. Öğrenme sürecinde olan bebekler için ilgi çekici bir oyuncak olmaktadır. Mutfakta zaman geçiren anneler için ahşap magnetler tam bir kurtarıcıdır. Buzdolabı üzerinde bulunan magnetlerle bebekler saatlerce zaman geçirmektedir.

Ahşap Magnet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Ahşap magnetler hediye olarak şu kişilere alınabilir;

 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Doğum günü partisine gelen misafirlere
 • Düğüne katılan misafirlere
 • Nişana katılan misafirlere
 • Diş partisine katılan yakın arkadaşlara
 • Bebek doğumunun ardından gelen yakınlara

Ahşap Magnetler için Toptan Satış Mevcut mu?

Ahşap magnet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ahşap magnet ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 127,66 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ahşap Magnetler için Ücretsiz Kargo var mı?

Ahşap magnet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ahşap Magnetlerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ahşap magnet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ahşap Magnet Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Ahşap magnet hediyelik ürünler özel günlerde çok sık tercih edilmektedir. Çok sayıda alınan ürünlerde hatalı basım ve özensiz tasarım durumlarına sıklıkla rastlanmaktadır. Myros ürettiği ahşap magnetlerin her birini büyük bir titizlik ve incelikle tasarlanmaktadır. Ahşap magnet nikah için tercih edilen toplu alımlarda da üretilen magnetler tek tek incelenerek kullanıcıya sunulmaktadır. Lazer kesim olan magnet çeşitleri formlarının hepsi bire bir aynı olmaktadır. Dijital baskıya sahip olan magnet çeşitlerinde ise renk kalitesine her daim özen gösterilmektedir. Ahşap magnet malzemeleri özel ve kaliteli olarak tercih edilmektedir. Uzun süre kullanıma uygun olacak kalitede magnetler üretilmektedir. 

Ahşap Magnete Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Ahşap magnete benzeyen hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.