myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Nazar Boncuklu Duvar Süsü

için 118 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
365,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Nazar Temalı Marin Seramik Birinci Boy Duvar Süsü
76,50 TL
(0)
99,00 TL
(0)
220,00 TL
(0)
55,00 TL
(0)
403,00 TL
(0)
270,00 TL
(0)
413,00 TL
(0)
150,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
198,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
275,00 TL
(0)
150,00 TL
(0)
198,00 TL
(0)
için 118 ürün görüntüleniyor.

Nazar Boncuklu Duvar Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nazar boncuklu duvar süsleri ev ve ofis duvarlarında dekoratif amaçlı kullanılmak üzere tasarlanmış süs eşyalarıdır. Kullanıldıkları ortamda daha şık bir görünüm elde etmek için kullanılır. Farklı dekorasyon türlerine uygun çok sayıda duvar dekorasyonu üretilmektedir. İstediğiniz dekorasyon ürünlerini her zaman kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Tasarım olarak nazar boncuklu ev aksesuarları klasik duvar dekorasyonu ve farklı duvar süslemeleri ile şık bir görünüm oluşturmaktadır. Hediye nazar boncukları risksiz ve şık bir hediyedir. Duvar süsleri nazar boncukları, deniz kabukları ve balık gibi farklı zevklere göre hazırlanır. Genellikle makrome veya hasır ip ile tasarlanan duvar süsleri, ev dekorasyonunun da vazgeçilmez parçaları arasında olmaktadır. Seçim yaparken uyum, en önemli konudur. Evin oturma odası, balkon veya banyo gibi farklı alanlarda kullanılan süs eşyaları ev dekorasyonuna uyum sağlaması gereklidir. Açık renkli duvarlarda kullanılan beyaz süslemeler kötü bir görüntüye neden olabilir. Süryani nazar boncukları beyaz duvarlar için iyi bir seçim olmaktadır.Duvar süslerini evinizin farklı duvarlarında rahatça sergilemek için uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Sayısız modeli olan duvar süsleri arasından seçim yaparken birkaç noktaya dikkat edilmelidir:

 

 • Ürünün nerede kullanılacağına karar verilmesi gereklidir. 
 • Kullanılacak duvar rengine uygun duvar dekorasyonu tercih edilmelidir. 
 • Hediye için alınacak duvar dekorasyonunda hediye edilecek kişinin zevki göz ardı edilmemelidir. 

 

Nazar Boncuklu Duvar Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Nazar boncuklu duvar süsleri istediğiniz zevklere uygun olarak üretilmektedir. Genellikle renkli olarak tasarlanan duvar dekorasyonlarında renk seçimi ve renklerin uyumu önemlidir. Duvar süsü işlerken dikkat edilmesi gereken bir üründür. Bu nedenle duvar süslemelerinde figür detayları doğru olmalıdır. Duvar süslerinin işlenmesindeki detaylar nazar boncuklu duvar süsü yapımı süslemelerinin kalitesini belirleyen en önemli unsurdur.

 

 Duvar süslemeleri, kolaylıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Kısa sürede duvara asılacak hasır detaylı duvar süslerinin yanı sıra delikli dekoratif nazar boncuğu bulunmaktadır. Duvar süsleri ürünlerinin kullanımında farklı kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Çeşitli renk aralıklarında ve figürlerde oluşturulan duvar dekorasyon ürünleri, farklı boyama teknikleri, çizimler veya kumaşlar ile oluşturulabilir. Bu tür detaylar, ürünün kullanımında ve temizliğinde hangi unsurlara dikkat etmeniz gerektiğini de ortaya koymaktadır.

 

Nazar Boncuklu Duvar Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Nazar boncuklu duvar süsleri fiyat aralıkları duvar süsü işlemede ölçü ve detayına göre değişmektedir. Standart özelliklere sahip nazar boncuğu süslemeleri duvar dekorasyon ürünlerinin fiyatı ortalama 15 ile 750 TL arasında değişmektedir. Ancak çeşitli zamanlarda uygulanan indirim ve kampanyaları takip ederek bütçenize daha uygun duvar süsü ürünlerini kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

 

 

Nazar Boncuklu Duvar Süsü Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nazar boncuğu ev dekorasyonu fiyatları üretiminde kullanılan malzeme ve boyanın kalitesine göre belirlenmektedir. Farklı duvarlarda kullanılan duvar süsleme çeşidi vardır. Farklı detay ve işçiliğe sahip olan bu duvar süsleri farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcıya sunulmaktadır. Süslerde kullanılan boya miktarı, fiyatı belirlemede ilk etken olarak öne çıkıyor. Duvar dekorasyonu için eklenen malzemenin kalitesi de fiyatı belirleyen bir diğer unsurdur.

 

Nazar Boncuklu Duvar Süslerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Nazar boncuklu duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nazar boncuklu duvar süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nazar Boncuklu Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Nazar boncuklu duvar süsü çeşitleri şu şekildedir;

 

Nazar Boncuklu Duvar Süsü Nasıl Kullanılır?

Nazar boncuklu duvar dekorasyonu dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Duvarda sergilenecek ürünler ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olmaktadır. Tablolar genellikle duvar dekorasyonu için tercih edilir.  Duvar süsleri örgü nazar boncuğu duvar süsü kullanılan tablolarla mükemmel bir uyum içindedir. Duvar dekorasyonu için duvar dekorasyonu seçmeden önce ölçü doğru belirlenmesi gereklidir.

 

Hoş bir görünüm yaratmak için duvar dikey olarak üç bölüme ayrılmalıdır. Doğru bir duvar dekoratif nazarlık için asılacak ürünler duvarın ikinci kısmına yerleştirilmelidir. Duvar dekorasyonunda sergilenecek ürünler kişilerin göz hizasında olmalıdır. Duvara uygun ölçülerde seçilecek olan otantik duvar süsleri şık bir görünüm oluşturmaktadır.

 

Nazar Boncuklu Duvar Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Nazar boncuklu duvar süsü hediye edebilecek kişiler şunlardır:

 • Doğum günü olan kişilere 
 • Evlerine yeni taşınan kişilere 
 • Özel günlerde sevgiliye

Nazar Boncuklu Duvar Süsleri için Toptan Satış Mevcut mu?

Nazar boncuklu duvar süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Nazar boncuklu duvar süsü ürünlerinde toptan fiyatları 6,66 TL - 225 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Nazar Boncuklu Duvar Süsleri için Ücretsiz Kargo var mı?

Nazar boncuklu duvar süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Nazar Boncuklu Duvar Süslerinin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Nazar boncuklu duvar süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

 

Nazar Boncuklu Duvar Süsü Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Nazar boncuklu balkon süsleri uzun bir emek ve çalışmanın ürünüdür. Nazar boncuklu duvar süsleri hassas bir şekilde ele alınması gereken bir üründür. Myros, işlediği yüksek sıcaklıklarda ince işçilikle şekillendirilir. Detaylı çalışma sonucunda mükemmel figürlere sahip duvar süsleri oluşturulur. Hediyelik nazar boncuğu çeşitleri ve duvar süslemeleri oluşturulduktan sonra duvar süslemelerine duvarda gösterilmesi gereken detaylar eklenir. Hasır ip duvar süslemeleri tasarımı tamamlamaktadır.

 

Nazar Boncuklu Duvar Süsüne Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Nazar boncuklu duvar süslerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.