myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
62,50 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nazar boncuğu yüzyıllardır kullanılan bir üründür. Nazara ve kem göze yönelik başarıya giden yolda engellere takılmama amaçlı kullanılan bir eşyadır. Kimi zaman toplu iğne ile kişinin üzerinde bulundurduğu nazar boncukları günümüzde her evde bulunması gereken hediyelik eşya türlerinden biri olarak özetlenmektedir. 

Nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşya modelleri ise bu yönde birçok farklı ürüne uyum sağlamaktadır. Çünkü her ürüne baskılamak mümkündür. Dünya çapında enerji akışını simgeleyen birçok çeşit nazar boncuğu türü vardır. Mavi, sarı ve siyah tonlarında öne çıkan nazar boncukları görsel olarak bile beğeni toplamaktadır. Özellikle cam malzeme ile üretilmiş olanları en beğenilen modelleridir. 

Hediyelik eşya sınıfına giren nazar boncuğu küçükten büyüğe her insanın ilgisini çeken ve her kesimde inanılan bir üründür. Duvar süslerinin üzerinde bulunması veya masaüstü dekor ürünlerinde öne çıkması da bundan kaynaklıdır. Yaşınıza hitap eden ürünler dünya çapında en çok satılan rağbet gören ürün özelliği taşıması nedeniyle firmanızın karını da yükseltebilecek ürünlerdir. Myros firmasında satışa sunulan nazar boncuklu masaüstü dekor eşyalar büyük beğeni toplayan ürünler olup yüksek kar marjı için toplu siparişlerle satın alabileceğiniz kolaylıktadır. Online olarak Myros firmasına giriş yapmanız halinde toptan nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşya olarak satın almanız mümkündür. 

Nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşya satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilen zararlı maddeler içermediğine dikkat edilmesi 
 • Fiyat konusunda seçici olunması 
 • Nazar boncuklu masaüstü dekor eşyaların temasındaki farklı figürlerin de incelenmesi 
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş nazar boncuklu hediyeliklerin tercih edilmesi 

Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşya türleri sanatın inceliklerini farklı inanış ve simgelerle destekleyen ürünlerdir. Hediyelik eşya kapsamında en çok tercih edilen ürünlerdir. Özellikle nazar boncuğu temasının farklı yapısıyla özdeşleştirilen ürünler çok farklı özellikleri ve ayrıntıları da öne çıkarmaktadır. Nazar boncuklu masaüstü dekor modelleri çokça değişken de olabilmektedir. Her çeşit tasarımla eşleşen yapısı vardır. Ahşap kullanımında, magnetlerde, açacak modellerinde veya aklınıza gelebilecek birçok hediyelik eşya yönünde kullanılabilen ürünlerdir. Her ortama da uyum sağlayan yapısı bulunmaktadır. Ayrıca uzun süre formunu koruyan ürünler olup her yaşa hitap edebilmektedir. 

Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşyalar unutulmaz, anlamlı, şık ve özelleştirilebilen ürünlerdir. Nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 43,90TL ile 165TL arasında değişmektedir. Her şekle ve tasarıma uygun olan bir ürün olması ve uyarlanabilmesi ile sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz özel hediyeliklerden biridir.  Genel anlamda çok büyük beğeni toplayan nazar boncuklu masaüstü dekor hediyeliklere yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda küçük masaüstü nazarlı ağaç modelinin 36,90TL fiyatında satıldığını belirtebiliriz. 

Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşya seçenekleri oldukça fazladır. Çeşitli tasarım modelleriyle özgünleştirilmiş hediyelikler olarak fiyatını belirleyici temel durum taslağı ile oluşturulmaktadır. Çünkü birçok ürünle özdeşleşen yapıda bir eşyadır. Bu yüzden de fiyatı doğrudan değişen ürünlerdendir. Fiyat belirleme konusunda ürün boyutu da direkt olarak etkileyici konulardan biridir. Çünkü ürün boyutu büyüdükçe fiyatı da artmaktadır. Bu nedenle masaüstü dekor ürünlere yönelik net bir durum belirtmek yanlıştır. 

Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Nazar boncuklu masaüstü dekor ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nazar boncuklu masaüstü dekor ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere göre değişiyor olup ihtiyacınıza ve isteğinize göre farklılaşmaktadır. Masaüstü dekor anlamında kullanılan nazar boncuklu hediyeliklerin çeşitleri ise aşağıdaki gibi sıralanır. 

Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin olarak birçok cevap belirtmek mümkündür. Sevdiklerinize hediyelik ürün olarak veya ticari alandaki faaliyetlerinizi arttırıp yüksek kar marjı sağlamak amaçlı da kullanılabildiği bilinmektedir.  Çok yönlü yapısı ile ilgi çeken nazar boncuklu hediyelik eşyalar dekor verme amaçlı da kullanıldığından büyük beğeni toplamaktadır. Mobilyanıza uygun olarak kullanılacak eşyalardır. Yıllarca anısını taze tutabilen eşyalardır. 

Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulamasına yönelik aşağıdaki liste ile cevaplandırma yapılabilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize nazar masaüstü dekor 
 • Babalar günü için veya babanızın çalışma masası için masaüstü dekor 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde ve kullanışlı bir hediye olması için masaüstü dekoratif ürünler 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde masaüstü dekoratif objeler
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize nazar boncuğu masaüstü dekor hediye 
 • Nazar boncuklu hediyelik eşya ürünlerine ve de çeşitlerine ilgi duyan kişilere 
 • İş yerindeki üstlerinize hediye nazar boncuğu masaüstü dekor
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

  Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Nazar boncuklu masaüstü dekor ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Nazar boncuklu masaüstü dekor ürünlerinde toptan fiyatları  12 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Nazar boncuklu masaüstü dekor ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Nazar boncuklu masaüstü dekor ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.  Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşya türleri Myros firması tarafından üretilen ve satılan eşyalardır. Geniş Pazar hacmi ile çok geniş kültürlere hitap eden firmada erkek ve kadın personel sayısı eşit seviyededir. Başarılı çalışmalar ve özgün tasarımlar çıkaran firmada planlı ve disiplinli çalışma planı çok baskındır. Bu sayede başarı vaat eden sonuçlar alındığı görülmektedir. 

  Müşteri memnuniyetini benimseyen firmanın özgün ve kişiselleştirilebilen çalışmalara önem veriyor olması çağın yeniliklerini de takip ettiğini göstermektedir. Memnun kalacağınız şık hediye seçimi konusunda başarılı ve en yetkin firmadır. Toplu siparişlerde kargo yönetimi ve uygun fiyat ortalaması sunarak her kesime hitap edebilmeyi amaçlamaları en dikkat çekici yönleridir. 

  Nazar Boncuklu Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Nazar boncuklu masaüstü dekor hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.