• Tümünü Temizle

Seramik Biblo Heykel

için 28 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
64,90 TL
(0)
89,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
89,90 TL
(0)
54,90 TL
(0)
179,00 TL
(0)
139,00 TL
(0)
139,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
709,00 TL
(0)
64,90 TL
(0)
89,90 TL
(0)
54,90 TL
(0)
için 28 ürün görüntüleniyor.

Seramik Biblo ve Heykel Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Seramik biblo ev dekorasyonunun olmazsa olmazıdır. Çeşitli konseptlerde ve kategorilerde üretilen biblolar ve heykeller bronz, çini, kristal, polyester ve seramik olarak karşımıza çıkar. Bunlardan en meşhurlarından biri de Seramik Mevlana Biblo modelidir. Ev dekorasyonunda kullanılan renklere göre de farklı modelleri tercih edilen biblo ve heykel türleri ev ve ofis atmosferini ciddi anlamda değiştirmektedir. Ancak belirtmeden geçmemeliyiz ki yanlış renk ve model seçimi ortamda hoş durmayacak ve belki de göze sürekli takılacaktır. Dünya üzerinde de seramik biblo ve heykeller son derece ön planda olmakla birlikte sanat eseri olarak da sık sık tercih edilmekte ve üretilmektedir. Eğer sanatla iç içe bir tanıdığınız varsa seramik biblo ve heykel kadar güzel bir hediye seçeneği yoktur. Özellikle toptan alındığı zaman da zevke uygun renklerle harmanlanabilecek, birlikte kullanılabilecek ürünler tek elden alınıp dekorasyona dâhil edilebilir.

Seramik Biblo ve Heykel ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır: 

 • Ürünü hangi ortamda kullanmak istediğinize karar verilmelidir.
 • Ortamda kullanılan renkler ve dekorasyonuna uyumu göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Ürünün yerleştirileceği yerin renkleri ve dekorasyonu ile uyumları düşünülmelidir.
 • Ürünü hediye alacaksanız, alacağınız kişinin zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Ürünün modeli ve şeklinin isteğinize uyup uymadığına bakılmalıdır.

Seramik Biblo ve Heykel Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir? 

Myros üzerinden görüntülenen ürünler için ürün sayfasında yer alan özellikler hediye seçiminiz için son derece yönlendirici olacaktır. Bir örnek ile değerlendirecek olursak hepimiz biliriz ki yeni eve hediye olarak fil figürleri satın alınınca o evin bereketi artar. Eğer o ev şık dekore edildiyse kristal parçalar son derece değerli duracaktır. Kristal Renkli Yedili Fil Biblo bunun için harika bir örnek olacaktır. Ürüne dair malzeme, fiyat, en, boy, yükseklik ve ağırlık gibi detayları ürün sayfasından inceleyebilirsiniz.

Seramik biblo kalıpları söz konusu olduğunda alçı kalıp yapımı için kürekler ve esnek plastik kaplar kullanılır. Ahşap çıta ve tahtalar döküm havuzu yapmada işe yarar. Seramik heykellere baktığımız zaman ise seramik heykel kalıpları genellikle ahşap ve taş gibi malzemelerden yontularak yapılabilir, bir diğer yol ise balmumu ve kil gibi malzemelerden modellenmesi ve tunç ile bronz gibi metallerden dökülmesi ile olur.

Seramik Biblo ve Heykel Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir? 

Bronz biblo-heykel modellerinin fiyatları ortalama 195 tl – 18.525 tl arasında değişirken, cam ürünler 35 tl – 525 tl arasında fiyatlandırılmaktadır. Çini ürünlerin fiyatları 34 – 815 tl arasında iken epoksi ürünler ortalama 53 – 64 tl civarındadır. En çok tercih edilenlerden polyester ve seramik ürünlere göz attığımızda ise 9 tlden başlayan seçenekler 768 tl civarına kadar çıkabilmekte, içinde Seramik Mevlana Biblo da bulunan seramik biblo modelleri ve heykel modelleri 19 – 405 tl arasında fiyatlandırılmaktadır.

Seramik Biblo ve Heykel Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Seramik biblo modelleri, Mevlana biblo, Semazen biblo gibi pek çok model bulunmakta ve Seramik Biblo yapımı da büyük emek isteyen bir işlem olduğu için hem ürün gamı, kullanılan renkler, şekillendirme şekli gibi kriterler ürünün satışındaki fiyata yansıyan nedenler arasındadır.

Seramik Biblo ve Heykel Ürünleri Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Seramik biblo ve heykel ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik biblo ve heykel ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Biblo ve Heykel Çeşitleri Nelerdir? 

Seramik Biblo ve Heykel çeşitleri aşağıdadır: 

Seramik Biblo ve Heykel Nasıl Kullanılır? 

Sanatsal dokunuşun bir seramik bibloya ne kadar yakıştığını gördükten sonra heykel modellerinden de etkilenmemeniz mümkün değil. Sanatı yaşayan bu ürünlerin evinize, yaşadığınız ortama, eğer ofisinize alacaksanız da çalışma motivasyonunuza olan katkısı hayat enerjinizi yükseltecek. Tamamen dekoratif amaçlarla kullanıldığında çok yönlü kullanım sağlar. Gözünüzde büyümesin, ufak anahtarlıklara kadar hediyelik eşya ürün gamı ile kendinizi şımartabileceğiniz çok seçenek bulunuyor.

Ürünün boyutu, kullanacağınız yerin genişliği ile ilgili size fikir verir, rengi ve şekli ise yerleştirmeyi düşündüğünüz alanı nasıl kullanabileceğinize dair detaylar sunar. Odanın ruhuna yakışması için önce atmosferi güzelce içinize çekmeniz gerekir, sonrasında doğru enerjiler ile yakışan ürünü seçebilirsiniz.

Seramik Biblo ve Heykel Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir? 

Seramik Biblo ve Heykel hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir: 

 • Yeni bir şehre taşınanlara, 
 • Yeni bir eve taşınanlara, 
 • Sanatla yakından ilgilenen birisine,
 • Özel bir günde hediye olarak, 
 • Sevgiliye, yakın bir arkadaşa oldukça uygun hediyelerdir. 

Seramik Biblo ve Heykel Toptan Satışı Mevcut mu?

Seramik biblo ve heykel ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik biblo ve heykel ürünlerinde toptan fiyatları 6,33 TL - 135,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Seramik Biblo ve Heykel İçin Ücretsiz Kargo Var mı?

Seramik biblo ve heykel ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Seramik Biblo ve Heykel Geri Ödemesi Yapılabilir Mi?

Seramik biblo ve heykel ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Seramik Biblo ve Heykel Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir? 

Biblo ve heykel üretimi hassasiyet ister, özgünlük ister. Özellikle dekorasyonda tek atış hakkı olduğu için bu ürünlerin alışverişi son derece ciddiyet gerektirir. Myros olarak yüksek kalitede en geniş yelpazeden ürün üretme vizyonuyla çıktığımız bu yolda seramikten kristale pek çok kategoriden ürünler üretmekteyiz. Biblo ve heykel ürünleri söz konusu olduğunda bulunduğu ortama uyum sağlayabilmeleri için farklı boyutlarda bronz, çini, polyester, seramik ve kristal modellerimiz ile her geçen gün daha da çok fark yaratabilmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Seramik Biblo ve Heykel Benzeri Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir? 

Seramik Biblo ve Heykel ürünlerine benzeri diğer hediyelik eşyalar şunlardır: 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.