• Tümünü Temizle

Bronz Biblo Heykel

için 35 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
3.499,00 TL
(0)
2.599,00 TL
(0)
2.649,00 TL
(0)
1.149,00 TL
(0)
4.049,00 TL
(0)
3.399,00 TL
(0)
3.849,00 TL
(0)
939,00 TL
(0)
1.049,00 TL
(0)
1.549,00 TL
(0)
639,00 TL
(0)
659,00 TL
(0)
429,00 TL
(0)
549,00 TL
(0)
549,00 TL
(0)
için 35 ürün görüntüleniyor.

Bronz Biblo ve Heykel Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bronz biblo iç mekanlarda süs olarak tercih edilen zarif görünümlü küçük süs eşyasıdır.

Bronz heykel; geçmişten günümüze kadar heykel sanatında en çok kullanılan ve tercih edilen anıtsal yapıtlardır. Büst, rölyef ve tors gibi heykel türleri vardır.

Bronz heykelleri günümüzde büyük boyut olarak şehir meydanlarında görmesek de, artık evimizde, iç ve dış mekanlarda, özellikle ofis ve otel dekorasyonunda sık sık karşılaştığımız, göze hitap eden bronz heykel ve bibloları sizler de tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizin satışını gerçekleştirmeyi planlıyor ya da sergilemek istiyorsanız toptan satış seçeneğini düşünebilirsiniz.

Peki bu sanatsal ürünleri bulunduğunuz ortamın mimarisine ya da kişisel zevkinize göre alıp dekor ederken nelere dikkat etmelisiniz?

 • İç veya dış mekan için hangi ürünün sizin için en iyisi olduğuna karar verilmelidir.
 • Ürünü kullanacağınız mekanın mimarisine uygun olup olmadığına bakılmalıdır.
 • Ürünlerin bulunacağı yerlerde boyutlarını ve ağırlığını hesaplarsak; çocuklu aileler için sorun oluşturmayacağına emin olabilirsiniz.

Bronz Biblo ve Heykellerin Özellikleri Nedir?

Biblolar geçmişten günümüze kadar her iç mekana hitap eden, zarifçe tasarlanmış, konumlandırması kolay, genellikle masa, konsol, raf vb. yerlerde duran küçük boyutlu süs eşyasıdır. 

Bronz heykeller çok eski zamanlardan beri şehirlerin veya mekanların sahip oldukları özellikleri ve önemli kişileri yaşatmak için tasarlanmış olan abidelerdir. Tarihi seviyor ve bunu bulunduğunuz yerlerde de yaşatmak istiyorsanız helenistik bronz heykellerimizden olan “Bronz Zeus Heykeli” tercih edebilirsiniz. Ayrıca belirtmek gerekirse bronz heykeller boyut olarak farklılık göstermekte olup mekanın durumuna bağlı olarak temizlik ve bakım gerektiren durumları söz konusu olabilir.

 

Bronz Biblo ve Heykel Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Bronz biblo fiyatları 195,00 lira ile 1.872,00 lira arası değişmektedir. Ortalama 253,00 lira ile 507,00 lira civarında satış fiyatı bulunur.

Bronz heykel fiyatları 253,00 lira ile 18.525,00 lira arası değişmektedir. Boyut ve tasarımı göz önüne alındığında ortalama 565,00 lira ile 1.200 lira civarında bronz heykel satış fiyatı bulunur. 

Bronz Biblo ve Heykel Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bronz bibloların ve heykellerin fiyatlandırma maliyetleri boyut, ağırlık, adet, malzeme ve el işçiliğine; firmamızın girdi ve çıktı maliyetleri, arz-talep ve pazar araştırmasına göre değişkenlik gösterebilir. 

Bronz Biblo ve Heykel Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Bronz biblo ve heykel ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bronz biblo ve heykel ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödemeBronz Biblo ve Heykel Çeşitleri Nelerdir?

Bronz biblo ve heykel çeşitleri şunlardır:

Bronz Biblo ve Heykeller Nasıl Kullanılır?

Bronz biblolar geçmişten günümüze iç mekanlarda en çok tercih edilen küçük süs eşyalarıdır. Evinizin tasarımına göre biblo tercih etmek çok önemlidir. Akdeniz mimarisi tarzında bir yaşam alanınız varsa o bölgenin tarihi simgelerini veya bölgeyle özdeşleşmiş hayvan figürlü biblolarını tercih etmeniz mekana çok daha uyum sağlayacaktır.

Bir sanat eseri olan heykeller fiziksel olarak bulunduğu mekanları biçimlendirir, mimari olarak kullanım ve anlamdırılmasında yardımcı olur. Bulunduğunuz yeri, çalışma alanınızı veya yaptığınız işi mesaj yoluyla ifade etmek isterseniz; heykeller bu işin çok önemli bir parçası olur. Tercihlerinizi de bu kriterlere göre seçmenizde fayda vardır.

Bronz Biblo ve Heykeller Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Bronz biblo ve heykellerimizi hediye olarak alabileceğiniz kişilerin bir sınırlandırması yok fakat bunlar sizin için düşündüklerimiz;

 •  Aile ve arkadaşlarınızın özel günlerinde,
 • Yeni bir ev, ofis veya herhangi bir mekana taşınan yakınlarınıza,
 •  Yeni bir işe girmiş arkadaşınıza,
 • Sevgilinize.

 

Bronz Biblo ve Heykel Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Bronz biblo ve heykel ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bronz biblo ve heykel ürünlerinde toptan fiyatları 65 TL - 6175 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Bronz Biblo ve Heykel Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Bronz biblo ve heykel ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Bronz Biblo ve Heykel Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Bronz biblo ve heykel ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Bronz Biblo ve Heykel Hediyelik Eşyalarını MYROS Nasıl Üretmektedir?

Tunç çağından beri kullanılan bronz; altın ve bakır gibi materyallere oranla daha uzun süreli kullanılabilir. Tasarladığımız boyuta göre bronz-bakır ve kalay karışımını yani ana maddemiz olan bronzu biblo ve heykellerimize döküm işlemi yaptıktan sonra öğrenilen özel teknik ve beceriler ile usta ellerde sanatsal bir duygu ile şekillendirilerek son halini de el işçiliği ile şekillendiriyoruz. Tasarımın sonlarına doğru şekillendirilen ürünler bazı kesme ve birleştirme teknikleri kullanıldıktan sonra son halini almış olur.

  

Bronz Biblo ve Heykele Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Bronz biblo ve heykele benzer ürünlerimiz şunlardır:

 T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.