myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Bronz Biblo Heykel

için 35 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
25.458,00 TL
(0)
4.003,00 TL
(0)
2.530,00 TL
(0)
3.638,00 TL
(0)
2.710,00 TL
(0)
2.728,00 TL
(0)
1.185,00 TL
(0)
4.183,00 TL
(0)
3.510,00 TL
(0)
965,00 TL
(0)
1.093,00 TL
(0)
1.603,00 TL
(0)
655,00 TL
(0)
675,00 TL
(0)
438,00 TL
(0)
için 35 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Bronz Biblo-Heykel Modelleri

Bronz biblo iç mekanlarda süs olarak tercih edilen zarif görünümlü küçük süs eşyasıdır.

Bronz heykel; geçmişten günümüze kadar heykel sanatında en çok kullanılan ve tercih edilen anıtsal yapıtlardır. Büst, rölyef ve tors gibi heykel türleri vardır.

Bronz heykelleri günümüzde büyük boyut olarak şehir meydanlarında görmesek de, artık evimizde, iç ve dış mekanlarda, özellikle ofis ve otel dekorasyonunda sık sık karşılaştığımız, göze hitap eden bronz heykel ve bibloları sizler de tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizin satışını gerçekleştirmeyi planlıyor ya da sergilemek istiyorsanız toptan satış seçeneğini düşünebilirsiniz.

Peki bu sanatsal ürünleri bulunduğunuz ortamın mimarisine ya da kişisel zevkinize göre alıp dekor ederken nelere dikkat etmelisiniz?

 • İç veya dış mekan için hangi ürünün sizin için en iyisi olduğuna karar verilmelidir.
 • Ürünü kullanacağınız mekanın mimarisine uygun olup olmadığına bakılmalıdır.
 • Ürünlerin bulunacağı yerlerde boyutlarını ve ağırlığını hesaplarsak; çocuklu aileler için sorun oluşturmayacağına emin olabilirsiniz.

Hediyelik Bronz Biblo-Heykel Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik bronz biblo ve heykel çeşitleri şunlardır:

Hediyelik Bronz Biblo-Heykel Fiyatları

 • Bronz biblo fiyatları; kullanılan malzemeye, boyuta ve tasarıma göre değişkenlik göstermekle birlikte bütçenize uygun seçenekler ile sitemizde sizlere sunulmaktadır.
 • Bronz heykel fiyatları; modelin çeşitli özelliklerine göre değişmekle birlikte uygun fiyatlı tasarımları sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Bronz Biblo-Heykel Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bronz bibloların ve heykellerin fiyatlandırma maliyetleri boyut, ağırlık, adet, malzeme ve el işçiliğine; firmamızın girdi ve çıktı maliyetleri, arz-talep ve pazar araştırmasına göre değişkenlik gösterebilir. 

Hediyelik Bronz Biblo-Heykel Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bronz biblo ve heykel ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bronz biblo ve heykel ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Bronz Biblo-Heykel Toptan Satış

Bronz biblo ve heykel ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bronz biblo ve heykel ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Bronz Biblo-Heykel İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Bronz biblo ve heykel ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Bronz Biblo-Heykellerin İadesi Yapılabilir mi?

Bronz biblo ve heykel ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.  

Hediyelik Bronz Biblo-Heykellerin Özellikleri Nelerdir?

Biblolar geçmişten günümüze kadar her iç mekana hitap eden, zarifçe tasarlanmış, konumlandırması kolay, genellikle masa, konsol, raf vb. yerlerde duran küçük boyutlu süs eşyasıdır. 

Bronz heykeller çok eski zamanlardan beri şehirlerin veya mekanların sahip oldukları özellikleri ve önemli kişileri yaşatmak için tasarlanmış olan abidelerdir. Tarihi seviyor ve bunu bulunduğunuz yerlerde de yaşatmak istiyorsanız helenistik bronz heykellerimizden olan “Bronz Zeus Heykeli” tercih edebilirsiniz. Ayrıca belirtmek gerekirse bronz heykeller boyut olarak farklılık göstermekte olup mekanın durumuna bağlı olarak temizlik ve bakım gerektiren durumları söz konusu olabilir.

Bronz Biblo-Heykeller Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Bronz biblo ve heykellerimizi hediye olarak alabileceğiniz kişilerin bir sınırlandırması yok fakat bunlar sizin için düşündüklerimiz;

 • Aile ve arkadaşlarınızın özel günlerinde,
 • Yeni bir ev, ofis veya herhangi bir mekana taşınan yakınlarınıza,
 • Yeni bir işe girmiş arkadaşınıza,
 • Sevgilinize.

Hediyelik Bronz Biblo-Heykel Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik bronz biblo-heykel haricinde alabileceğiniz diğer ürünlerimiz şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.