myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Polyester Takvim

için 21 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
183,00 TL
(0)
205,00 TL
(0)
205,00 TL
(0)
205,00 TL
(0)
205,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Polyester Side Saatli Takvim 85x46x135 mm
205,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
için 21 ürün görüntüleniyor.

Polyester Takvim Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Polyester kullanımı gün geçtikçe artış göstermektedir. Her çeşit alanda kullanımı mümkün olan polyester ürünler takvim seçeneklerinde çok dikkat çekmektedir. Küçük, kullanışlı, anlamlı, hatırlatıcı ve sürekli kullanılabilen ürün değeriyle öne çıkan takvim seçenekleri polyester takvim şeklinde belirtilmektedir. Kare ve dikdörtgen şekillerle tasarlanmış olan polyester takvimler, farklı çeşitlere ayrılarak ta kullanılabilmektedir. Miladi takvim, akademik takvim, Rumi takvim veya hicri takvim şeklinde kullanılması mümkündür. 

Çalışma ortamının vazgeçilmezi sayılabilecek masa takvimi polyester ürün kapsamında değer gören ürünlerden biridir. Bu sayede hediyelik eşya anlamında kullanışlı ve şık bir seçenek olarak ta değerlendirildiği bilinmektedir. Her yıl kullanılabilmesi amaçlı tasarlanmış oluşu ise formunu koruyabilen bir ürün olduğunu göstermektedir. Genel olarak renkleri ve kullanılan desenleri ile oldukça şık ürün seçeneklerindendir. Akademik takvim anlamında önemli rol oynayabilecek ve tam tarih hatırlatıcı özelliği ile başarılı çalışma planı hazırlayacağınız tüm süreçlerde yardımcı olabilecek bir üründür. Genel olarak şıktır. Her yaşa hitap edebilen özellikte tasarlanmış yapıdadır. 

Polyester ürünler bildiğiniz üzere birçok sektörle ilişkilendirilmiştir. Kullanım artışının yükselmesi kullanıldığı alanda fiyatı etkilemesiyle ilgilidir. Giysi türlerinde de çok sık kullanılan ürün özelliği taşısa da günümüzde daha çok dekoratif ürünlerde kullanılması tavsiye edilmektedir. Birçok ürünle kolayca eşleşebilen bu ürün yapısal özellikleri gereği kolay şekil almaktadır. Hediyelik ürün seçeneklerinde çok sık tercih edilmesi de bu durumdan kaynaklıdır. Ayrıca ticari faaliyetlerinizdeki kar marjınızı arttırma amaçlı da sipariş verebileceğiniz üründür. Bu anlamda Myros firmasından dilediğiniz tasarımlardan toptan polyester takvim siparişi verebilirsiniz. 

Polyester takvim seçenekleri çok fazla olmasına rağmen tercih yapılırken dikkat edilmesi gereken konular vardır. Hediye alınırken dikkat edeceğiniz sıralama ise aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği figürlerin, desenlerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaşının dikkate alınması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin sağlığına zarar verici toksik madde içermemesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması ve seçici olunması 
 • Polyester takvim çeşitlerindeki diğer seçeneklerinde incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre kullanılabilecek ve formu bozulmayan hediye tercihi yapılması 

Polyester Takvim Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Polyester takvim ürünlerinin genel özelliği kapsamında kullanılan hammaddeden bahsetmek gerekir. Bildiğiniz üzere polyesterin kullanım alanı çok geniştir. Takvim çeşitlerinin her birinde kullanılabilir özelliği buradan gelmektedir. Miladi takvim günümüzün kullanılan takvim çeşitleri arasında olup günleri belirleyen ve takip edebilmemize yarayan kolaylık sunar. Bu açıdan çok yönlü kullanılabilirlik faydaları bulunur. 

Polyester Takvim Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Polyester takvim çeşitleri hediyelik ürünlerden biridir. Farklı tasarım şekilleri ve çeşitleri ile polyester takvim fiyatları ortalama olarak 84,90TL ile 111 TL arasında satışa sunulmaktadır.  Sevdiğiniz kişilere anlamlı ve de kullanışlı hediye almak için Rumi takvim seçeneğini tercih edebilirsiniz. Farklı çeşitleri ile dikkat çeken takvimler için net bir fiyat belirtmek gerekirse; 85x43x135 mm boyutunda Alanya saatli takvim fiyatı 111TL olarak belirtilebilir. 

Polyester Takvim Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Polyester takvim fiyatları birçok konuyla ilişkilendirilerek belirlenmektedir. El işçiliği, tasarım şekli, teması, kullanışlı olması, farklı takvim seçeneği ile fiyatlandırma yapılan ürünler oldukça fazla rağbet görmektedir.  Fiyatını etkileyen veya değiştirip arttıran diğer parametre ise takvim boyutudur. Takvimin boyu ne kadar büyürse kullanılan malzemeler de aynı oranda çoğalmaktadır. 

Polyester Takvim Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Polyester takvim ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester takvim ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester Takvim Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Polyester takvim çeşitleri genel olarak kişinin isteğine, hediye alınacak kişinin ihtiyacına ve genel özellikleri ve tasarımı ile beklentilerinize göre çeşitlendirilmektedir. Genel çeşitleri ise aşağıdaki gibi sıralanır. 

Polyester Takvim Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Polyester takvim hediyelik eşya kapsamında nasıl kullanılır sorgulaması çok yönlü açıklanabilir. Masa takvimi, akademik takvim, Rumi takvim, hicri takvim veya günümüzde kullanılan miladi takvim seçeneklerinden biri alınabilmektedir. Kendiniz için, aile fertleriniz için veya sevdiğiniz insanlar için satın alacağınız bu ürün günü hatırlatır. Takvim kullanımı en eski yıllardan beri var olan bir şeydir. 4 mevsimi birbirinden ayıran ve zamanı takip etmemize yarayan bu sistemi kolaylaştırır. Önemli günlerde bu üründen toptan hediyelik eşya şeklinde satın alıp dağıtım yapılabilmesi mümkündür. Özellikle iş hayatında takvim hediye etmek marka kimliğinizi de öne çıkarmaktadır. 

Polyester Takvim Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Polyester takvim hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorgulamasının yanıtları aşağıdaki maddelerle belirtilmektedir. 

 • Anneler gününde anneniz için polyester miladi takvim 
 • Babalar gününde babanız için polyester hicri takvim 
 • Kardeşleriniz için özel zamanlarda, kutlamalarda veya anı olarak polyester Rumi takvim 
 • Arkadaşların iş kutlaması, doğum günü ve özel günlerinde akademik takvim
 • Seyahatlerinizde veya tatil dönüşlerinde kendiniz için polyester masa takvimi 
 • Polyester tasarımlara ve takvim çeşitlerine ilgi duyan kişilere 
 • İş yerindeki üstlerinize veya saygı duyduğunuz kişilere hediyelik polyester takvim 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza veya yakın akrabalarınıza turistik polyester takvim
 • Organizasyonlarda katılımcılara anı hediyesi olarak polyester takvim

  Polyester Takvim Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Polyester takvim ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Polyester takvim ürünlerinde toptan fiyatları  28 TL -  37 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Polyester Takvim Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Polyester takvim ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Polyester Takvim Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Polyester takvim ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Polyester Takvim Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Polyester ürün kullanımı birçok alanda öne çıkan bileşendir. Kullanılan ürünlerle kolayca özdeşleşmesi ve şekil alması birçok şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Bunlardan biri de polyester takvim şeklinde değerlendirilen üründür. Myros firması tarafından satışa sunulan hediyelik eşyalar, büyük Pazar hacmi ve geniş ürün yelpazesi ile her daim dikkat çekmektedir. Üretim alanındaki çalışmaların tümü titizlikle ve disiplinli çalışma anlayışı ile sürdürülmektedir. Özgün polyester takvim seçenekleri yapılırken el işçiliğinden de yararlanılmaktadır. Özgün tasarım şekli ekip kadrosunun uzman çalışmaları ile öne çıkmaktadır. 

  Teknik anlamda polyester ürününün nasıl kullanılması gerektiği de el işçiliği beraberinde öne çıkmaktadır. Polyester takvim yapımında beklenen ve de istenen tasarımın gerçekleşmesi adına iş gücünde eşit çalışma anlayışı vardır. Bu durum hem erkek hem de kadın çalışanların aynı oranda bulunduğu ve huzurlu çalışma ortamı sunan Myros firmasını öne çıkarmaktadır. Bu sayede yapılan tüm çalışmalarda başarı, kalite, özgünlük ve de profesyonellik dikkat çekmektedir. 

  Polyester Takvim Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Polyester takvim hediyeliğe benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.