myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Polyester Notluk

için 13 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
135,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kaş Temalı Kaplumbağa Polyester Küçük Notluk
65,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
60,00 TL
⬇️ %8
55,00 TL
(0)
60,00 TL
⬇️ %8
55,00 TL
(0)
92,50 TL
(0)
92,50 TL
(0)
92,50 TL
(0)
92,50 TL
(0)
92,50 TL
(0)
135,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
70,20 TL
⬇️ %7
65,00 TL
(0)
için 13 ürün görüntüleniyor.

Polyester Notluk Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Polyester notluk eşyalar genel olarak hediyelik eşyalar arasında yer alan ürünlerdir. Sevilen ve beğenilen hediyelik eşyaların çoğu polyester hammaddesi ile üretilmektedir. İmal edilme sürecinde kullanılan hammaddesine ek olarak çeşitli materyal kullanımı polyesterin her ürünle uyum sağlayacağını göstermektedir.  Polyester hediyelik imalatçıları kapsamında Myros firması ilk sırada yer alan firmadır. Binlerce hediyelik eşya seçeneğine hitap eden firmanın kaliteli malzeme ve kaliteli el işçiliği ile özgün modeller ve tasarımların dikkat çektiği de önemli bir gerçektir. Teknolojik ilerlemeler beraberinde polyester kullanımı her türlü eşya içinde kullanılmaktadır. Bu yüzden kolay şekil alabilen ve kullanışlı bir hammadde olduğunu belirtmemiz gerekiyor. 

Hediyelik eşya kapsamında öne çıkan bu ürünler sadece imal edilme aşamasında değil seçim aşamasında da önemli rol oynamaktadır. Çünkü üretim bünyesinde kullanılan her malzemenin birinci kalitede olduğunu belirtmek mümkün değildir. Polyester hammaddesinin oluşması açısından birçok üründen bahsetmek mümkündür. Örneğin; petrol ürünlerinin buna genel bir örnek olduğunu belirtebiliriz.  Polyester notluk haricinde polyester notluk askılığı çeşitlerinin de önemli hatırlatıcı özelliği bulunmaktadır. Yazdığınız notu daha önemli kılmak ve hatırlatmak için iş yerlerinde sık tercih edilen bir kullanım şekline sahiptir. Özellikle yüksek kar marjı oluşturan kırtasiye ürünlerine girmesi nedeniyle çok fazla alınan ürünlerden biri diyebiliriz. 

Genel olarak firmanızı kalkındırma, tanıtma veya yüksek kar marjı oluşturma açısından Myros firmasından dilediğiniz kart tutucu veya polyester notluğu toplu şekilde satın almanız mümkündür. Online şekilde toptan polyester notluk siparişi oluşturarak bu ürünlere ulaşmanız mümkündür. 

Polyester notluk hediyelik eşyaları satın alırken istenmeyen ve beklenmedik sorunlarla karşılaşmamak adına kişilerin dikkat etmesi gerekenler ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı ve sevdiği şeylerin göz önünde bulundurulması
 • Hediye konusunda kişinin yaş aralığı önemli oluşu ve yaşına hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilen zararlı maddeler içermediğine dikkat edilmesi 
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve çok iyi bir araştırma yapılması
 • Polyester notluk ve notluk askılığı temasındaki farklı figürlerin de incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş polyester notluk hediyeliklerin tercih edilmesi 

Polyester Notluk Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Polyester notluk hediyelik ürünlerin genel özellikleri başında uzun süre deforme olmayan yapısından bahsetmek gerekir. Uzun yıllar kullanışlı ve masaüstü dekor anlamında değerlendirilen bu ürünler polyester hammaddesi ile yapılmaktadır. Çeşitli şehir temaları ile ilişkilendirilen polyester notluk türleri genel olarak en beğenilen ürünler başındadır. Polyester notluk çeşitleri standart ölçülere sahip iken kart tutucu veya askısının boyut ölçüleri de müşterilerin beğeneceği ölçü standardında üretilmektedir. 

Polyester Notluk Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Polyester notluk hediyelik eşyalar en seçkin ürünler arasında öncelikli alternatif ürün sayılmaktadır. Polyester notluk hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 28,90TL ile 90,90TL arasında satılmaktadır.  Sevdikleriniz için veya yeni işe başlayan aile ferdiniz, dostunuz için anlamlı ve sevindirici hediyelik eşya anlamında tercih etmekten kaçınmayacağınız polyester notluklara yönelik net fiyat bilgisi belirtecek olursak; Kaş temalı Myros polyester notluk fiyatının 90,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Polyester Notluk Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Polyester notluk hediyelik eşyaların fiyatlarını belirleyici temel konulardan ilki notluk veya kart tutucunun boyutu olmaktadır. Kullanılan hammaddenin ne kadar gittiğini öne çıkaran ürün boyutu aynı zamanda kullanılacak materyalleri de öne çıkarmaktadır. Bu materyallerin ürün donanımında kullanılıyor olması fiyatı doğrudan etkileyen ve fiyat artışı sağlayan konular şeklinde olduğu bilinmektedir. 

Polyester Notluk Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Polyester notluk ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester notluk ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödemePolyester Notluk Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Polyester notluk hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklerinize ve ihtiyacınıza göre çeşitleniyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Polyester Notluk Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Polyester notluk hediyelik eşya türleri nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik birçok cevap verebilmek mümkündür. Öncelikle polyester notluk ürünlerin genel olarak kullanışlı bir ürün olduğunu unutmamak gerekiyor. Unutmamanız ve aklınızda kalması gereken bilgileri not edip kart tutucu veya notluk askısı olarak kullanıldığı görülmektedir. 

Sevdiklerinizin özel günlerinde veya tatil dönüşü gibi zamanlarda hediyelik eşya manasında alabilmeniz de mümkündür. Bunun haricinde kişisel zevklerinize de hitap edecek bir ürün olarak firma reklamı yapma veya çalıştığınız ve iş birliği içinde olduğunuz firmalara dağıtım amaçlı da toptan hediyelik eşya kapsamında yararlanmanız mümkündür. 

Polyester Notluk Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Polyester notluk hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize polyester notluk 
 • Babalar günü veya babanızın işyerinde özel ihtiyacı için polyester kart tutucu 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde ve kullanışlı bir hediye olması için masaüstü notluk 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde polyester notluk askılığı 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize notluk tutucu veya kart tutucu 
 • Polyester notluk hediyelik eşya ürünlerine ve de çeşitlerine ilgi duyan kişilere hediyelik polyester notluk 
 • İş yerindeki üstlerinize polyester notluk askısı 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza şehir temalı polyester masaüstü dekor 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak hediye polyester notluk 

   Polyester Notluk Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Polyester notluk ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Polyester notluk ürünlerinde toptan fiyatları 9 TL - 30 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Polyester Notluk Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Polyester notluk ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Polyester Notluk Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Polyester notluk ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Polyester Notluk Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

   Polyester notluk hediyelik ürünler Myros firması tarafından üretilmektedir. çok geniş Pazar hacmine sahip olan firmanın eşit seviyede elamana sahip olması ile planlı çalışma düzeninin çok baskın olduğu görülmektedir. Her çeşit hediyelik eşya üretiminde kaliteli ve birinci sınıf malzeme kullanımına dikkat edildiği bilinmektedir. 

   Modern çağa uyumlu ve estetik üretimler yapan firmada üretimden satışa kadar uzman kadrolu ekip yer aldığı bilinmektedir. el işçiliği ve sanatsal ürünlerin öne çıkması ile mükemmel hediyelikler öne çıkmaktadır. uygun fiyat garantisi sunan firmanın tüm üretimlerde kullanışlı ve formu bozulmayan türde üretim yapmış oluşu oldukça fazla dikkat çekmektedir. 

   Polyester Notluk Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Polyester notluk hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.