myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Polyester Rüzgar Çanı

için 24 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
173,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
92,50 TL
(0)
85,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
85,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
203,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
133,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
283,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
için 24 ürün görüntüleniyor.

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Polyester rüzgar çanları küçük, büyük herkesin sevdiği, kullanmaktan memnun olduğu dekoratif eşyalardan biridir. Farklı renkleri, cıvıl cıvıl havası ve desenleri sayesinde kullanıldığı her alanı güzelleştirmektedir. Özellikle balkonlarda kullanılması tavsiye edilen ürün rüzgarın yarattığı etki ile hoş sesler çıkararak görenleri ve duyanları etkilemektedir. Deniz kabuğu, balık, deniz yıldızı gibi aksesuarlarla güzelleştirilen bu ürün balkonlarınıza çok yakışacak. Balkonların yanında teraslara, çocuk odalarına da yakışan bu ürünleri küçük yaştaki çocuklar ve bebekler oldukça sevmektedir.

Farklı renkleri ve sesleri ile dikkat çeken polyester rüzgar çanı hediyelik eşyalar aynı zamanda işletmelerde de beğenilerek kullanılmaktadır. Restoran, cafe ve diğer işletmelerde kullanıldığında işletmeyi daha samimi ve sıcak hale getirerek müşterilerin ilgisini çekmeye yardımcı olmaktadır. Kullanılacak birçok ortama uyumlu polyester rüzgar çanı modelleri mevcuttur. Farklı boyut ve tasarımları bulunan ürünlerde genellikle deniz kabuğu kullanılarak sadelik ve doğallık bir araya getirilmiştir. Polyester ürünlerdeki yıpranmalar göz önünde bulundurularak üretilen bu aksesuarlar uzun yıllar dayanıklıdır. Renk ve desenlerin yıllarca ilk günkü gibi kalmasını sağlayacak koruma işlemleri Myros ile uygulanmaktadır.

Dünyada birçok farklı modelde üretilen polyester rüzgar çanları üretildiği ülkenin veya yörenin kültüründen izler taşımaktadır. Bir Akdeniz ülkesinde yaşadığımız için üretilen rüzgar çanlarında deniz, sahil ve doğallık ön plandadır. Özellikle toptan satış imkanı sağlayan Myros, ürünleri tüm dünyaya ihraç etmektedir. Deniz kabukları, deniz yıldızları ve diğer aksesuarlar özellikle çocukların dikkatini çekmektedir. Bu sebeple eğitim kurumlarında, anaokullar ve ilkokullarda da kullanmaya uygundur. Hediye edilecek kişinin mesleği göz önünde bulundurularak çocuklarla yakın temasta bulunan kişilerin beğenerek kullanacakları ürünler arasında bulunmaktadır.

İşletmelerde, okullarda, çocuk odalarında ve balkonlarda çıkardığı ses sayesinde huzur içinde olabilir, cıvıl cıvıl görüntüsü ile hem misafirlerinizin hem de evcil hayvanlarınızın oldukça hoşuna gidebilir. Toptan satın alma seçeneğiyle birden fazla kişiye hediye etmek istediğinizde veya işletmenizde satışa sunmak için satın almanıza uygundur. Polyester ürünlerin tamamında olduğu gibi polyester rüzgar çanlarında da kargo ve paketlemeye oldukça özen gösterilmelidir.

Polyester rüzgar çanı hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Polyester rüzgar çanı hediyelik eşya ürünlerini satın alırken, hediye edilecek kişinin zevkine uygun renk ve tasarımlar düşünülerek karar verilmelidir.
 • Seçilen ürünün kullanılacak olan ortama uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.
 • Ürünün sayfasından boyutları incelenmeli ve bu şekilde satın alınmalıdır.
 • Polyester rüzgar çanı hediyelik eşya ürünlerini satın alırken kalitesi ve dayanıklılığı ön planda tutulmalıdır.
 • Toptan satın almak isteniyorsa bu konuda avantaj sağlayan markalar tercih edilmelidir.
 • Bir başkası için hediye olarak satın almak istiyorsanız hediyeye uygun bir seçim yapmalısınız.
 • Satın alınan ürünün renk kalitesine dikkat edilmelidir.

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Polyester rüzgar çanlarının en önemli özellikleri çıkardıkları güzel sesler ve hoş tasarımlarıdır. Küçük yaştan en yaşlısına kadar her zevke hitap edecek tasarım mevcuttur. Canlı renkleri ve farklı aksesuarları ile evinize, işletmenize veya kullandığınız farklı ortamlara neşe katmaktadır. Balıklı, deniz yıldızlı, çapalı ve daha birçok tasarımlarla zenginleştirilmektedir. Farklı şekil ve yoğunluktaki sarkaçlar herkese göredir. Tek sarkaçlı modellerimiz 160 mm ve 210 gr ağırlığındayken; daha yoğun sarkaçlı modellerimiz 210 mm ve 1152 gr ölçülerinde üretilmektedir. Ortalama büyüklükte 24 çeşit ürünümüz bulunmaktadır. El işi desenleri, işlemeleri ve dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun yıllar şekli ve rengi bozulmadan kullanmaya uygundur.

Polyester hediyelik rüzgar çanı hediyelik eşya modelleri sitemizde yer aldığı gibi çok çeşitli modellerde, büyüklüklerdedir. Boyutları her mekanda kullanıma uygundur. Tasarımları tüm düz zeminlerde dik ve sabit biçimde kalmasını kolaylaştırmaktadır. Rüzgarla birlikte ses çıkarırken asıldığı duvardan düşmemesi için özel olarak tasarlanmış, deniz kabukları ve süsleri bu denge ile birleştirilmiştir.

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Polyester rüzgar çanı hediyelik eşyalarının fiyatları 54,90 ile 519 tl arasındadır. Ortalama 200 tl ile beğeneceğiniz bir polyester rüzgar çanı hediyelik eşyası almanız mümkündür. Sitemizde yer alan tüm ürünlerimiz uygun fiyat ile satışa sunulmaktadır. Kullanılan ürünlerin kalitesine, renklerin kalıcılığına ve dayanıklılığına paralel olarak fiyatlandırılan ürünlerimiz her bütçeye uygundur. El işçiliği kullanılan, kişiselleştirilebilen veya diğer maliyet artışına sebep olan ürünlerimizdeki cüzi fiyat farkını minimum seviyede tutmakta kararlıyız. Toptan satış imkanı bulunduğundan üye olduktan sonra yaptığınız toptan alımlarınızda sizlere özel avantajlar sunulmaktadır.

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Polyester rüzgar çanı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları kullanılan malzemelerin kalitesine göre belirlenmektedir. Kullanılan deniz kabukları, halatlar, makromeler ve aksesuarlar yüksek kalitede olup, renklendirme işlemleri profesyonelce uygulanmaktadır. El işçiliği ile birleştiğinde fiyatlandırma aşaması tamamlanmaktadır. Myros olarak kaliteli ürünleri uygun fiyat ile sizlere sunmaktayız. Toptan satış imkanı veya tane ile satın alımlarda güvenli alışveriş imkanı sunmak önceliğimiz durumundadır. Sizlere özel tasarlanan tüm ürünlerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyaların  Ödeme Seçenekleri Nedir?

Polyester rüzgar çanı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester rüzgar çanı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Polyester rüzgar çanı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Polyester rüzgar çanı hediyelik eşyalar genellikle evin havadar kısımlarında kullanılarak ferahlığı arttırılmaktadır. Uygun materyallerle duvara asılan ürünler, bulunduğu ortama uyum sağladığında harika aksesuarlara dönüşmektedir. Üretimlerinde kullanılan kaliteli ürünler sayesinde düz yüzeylerde dik durabildiğinde kolaylıkla asılabilmektedir. Göz hizasına asılması önerilen deniz kabuğu duvar süsleri canlı renkleri sayesinde evinize veya işletmenize gelen misafirlerin dikkatini ve beğenisini kolaylıkla toplayacaktır. Temizliği için ihtiyaç duyuldukça hafif nemli bez ile silinmesi yeterlidir. Deniz kabukları doğal ürünler olduğundan ekstra bakıma ihtiyaç duyabilirler ancak Myros kalitesi ürünlerin dayanıklılığını arttırmak için uygulanan işlemlerle kendini belli etmektedir. Uzun yıllar boyu sorun yaşamadan kullanmaya uygundur. Fazla rüzgarda bile düşmesi oldukça zordur.

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Polyester rüzgar çanı hediyelik eşyaların alınabileceği kişiler aşağıdaki gibidir;

 • Seyahat etmeyi ve denizi seven, özleyen tanıdıklara,
 • Deniz kabuğuna ve rüzgar çanına ilgisi olan kişilere,
 • Yeni taşınan veya taşınma planı olan komşulara,
 • İşletme sahiplerine,
 • Öğrencilere, öğretmenlere,
 • Aile üyelerine ve kardeşinize,
 • Sevgilinize, arkadaşlarınıza veya eşinize,
 • Uğur getirmesini istediğiniz kişilere.

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Polyester rüzgar çanı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Polyester rüzgar çanı ürünlerinde toptan fiyatları 18 TL - 173 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Polyester rüzgar çanı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Polyester rüzgar çanı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Polyester rüzgar çanı hediyelik eşya ürünlerinin üretimi deniz kabuğu, deniz yıldızı gibi temel malzemelerin temin edilmesi ve işlemden geçirilmesi ile başlamaktadır. Ardından uygun tasarımlara göre halat, makrome gibi ürünlerle bir araya getirilerek birleştirilmektedir. Süsleme işlemleri el emeği ile yapılır, tüm işlemler tamamlandığında siparişler alıcılara ulaştırılmak için sağlam biçimde paketlenir.

Polyester Rüzgar Çanı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Polyester rüzgar çanı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibidir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.