myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Polyester Masaüstü Dekor

için 11 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
145,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
145,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
145,00 TL
(0)
55,00 TL
(0)
72,50 TL
(0)
145,00 TL
(0)
55,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
72,50 TL
(0)
için 11 ürün görüntüleniyor.

Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Polyester ürünler günümüzde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Birçok ürünle ilişkili olarak kullanılabilen hammadde sağlığa zarar vermeyecek bileşen ve materyaller ile polyester masaüstü dekor eşyalarında ön plana çıkmaktadır. Estetik bakış açısı ile üretilen hediyelik polyester masaüstü dekor boyama şekli el işçiliği isteyen ve uzmanlık arayan bir iştir. Bu konuda uzmanlığa sahip olan Myros firması elemanların belli kalite ve kontrol denetimi sonrasında üretim ve imalat boyutuna geçiş yapmaktadır. 

Masaüstü dekorasyon fikirleri kapsamında öne çıkan ve üretimine geçilen polyester eşyaların çoğu fiyat bakımından en iyi alternatif seçenektir. Çünkü polyester bol miktarda bulunan bir hammaddedir. Hediyelik eşya çeşitlerinde çokça öne çıkan bu ürün genel bakımdan çok farklı alanlarda da kullanılmaktadır. Hammaddenin özellikle tekstil ile öne çıkmasından sonra her ürüne yayılmış olması teknolojik ilerlemelerden de kaynaklanmıştır. 

Polyester hediyelik imalatçıları genel olarak benzer ürün üretimi yapmaktadır. Fakat Myros firmasında satışa sunulan ürünler modern çağa uyumlu, her yaşa hitap edebilen şık ve istenen alanda dekor oluşturacak şekilde üretilmektedir. Bakış açınızı değiştirecek bu ürünler her alanda rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerdir. Ev hediyesi veya iş arkadaşınızın masaüstü dekor oluşturması için rahatlıkla hediye edilebilecek ürün olduğunu da belirtmek mümkündür. 

Kullanılan hammadde ile şekil alan üretimlerde özgünlük te çok önemli yer tutmaktadır. Çünkü insanların en çok önem verdiği konulardan biri de özgün olmasıdır. Bu şekilde ilişkilendirilen hediyelik eşya türlerine yönelik Myros firmasında kar marjınızı yükseltecek olan seçkin polyester ürünlerden satın alabilirsiniz. Online şekilde çeşitlerini inceleme sonrası toptan polyester masaüstü dekor hediyelik eşya siparişi oluşturmanız mümkündür. 

Polyester masaüstü dekor hediyelik eşya satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak adına dikkat edilmesi gerekenler ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği hoşlandığı şeylere ve yaş ortalamasına dikkat edilmesi 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek toksit maddeler içermediğine dikkat edilmesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması
 • Polyester masaüstü dekor hediyelik eşyaların temasındaki farklı figürlerin de incelenmesi 
 • Uzun süre formunu koruyan hediyelik eşya seçilmesi 

Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Polyester masaüstü dekor hediyelik eşya çeşitlerinin genel özelliği kullanılan hammaddesidir. Kullanılan hammaddenin polyester olması ile kullanılacak malzeme değişkenliği de öne çıkmaktadır. Belli bir kalıp oluşturulması sonrasında işlenecek temada el işçiliği oldukça baskındır. Kaliteli boya ile son vuruşları yapılan ürünler toplu sipariş verilerek veya tekli şekilde isteğinize bağlı olarak satın alınabilecek ürünlerdir. Ürünlerin boyutları temasına göre değişkenlik içeriyor olup fiyatını da etkilemektedir. Fakat polyester malzeme kullanımı ile en uygun fiyatlı ve seçkin hediyelik ürünler olduğunu belirtebiliriz. 

Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Polyester masaüstü dekor hediyelik eşyaların fiyatları ürün boyutunun farklılaşması ile değişmektedir. Polyester masaüstü dekor hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak 27,90TL ile 75,90TL arasında değişmektedir.  Sevdikleriniz ve değer verdiğiniz kişiler için unutulmaz ve anlamlı olan masaüstü dekor hediyelik ürünlere yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda 35x100x100 mm ölçülerindeki polyester yelkenli İzmir dekor hediyelik eşya fiyatının 75,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Polyester masaüstü dekor hediyelik eşyaların fiyatları oldukça değişkendir. Değişkenliğinin temel sebebi ise kullanılan hammaddenin birçok masaüstü dekor eşya içeriğinde kullanılabilmesinden kaynaklıdır. Her eşya türünde kullanılan materyal değişikliği ile ürün boyut ölçülerinin değişiyor olması fiyatını doğrudan etkilemektedir. Ürün ölçüleri değiştikçe polyester masaüstü dekor ürün çeşitlerinin fiyatları da artış göstermektedir. 

Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Polyester masaüstü dekor ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester masaüstü dekor ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Polyester masaüstü dekor hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere, kişinin yaşına ve de ihtiyacına göre çeşitleniyor olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Polyester masaüstü dekor hediyelik eşya türleri nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin olarak birçok cevap belirtilmektedir. Özel günlerde ev hediyesi olarak makul fiyatından dolayı tercih edilecek ürünlerdir. Ayrıca anı oluşturma için kendi evinize veya sevdiklerinize getirebileceğiniz ürünlerdir. Ticari anlamda kar marjını yükseltme amaçlı iş alanında tanıtım amaçlı veya çeşitli davetlerde katılımcılara hediye olarak dağıtma amaçlı da tercih edilebilen ürünlerdir.  Polyester kullanımı çok geniş alana hitap etmesi nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle masaüstü dekor hediyelik eşya bünyesinde en beğenilen ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. 

Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Polyester masaüstü dekor hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulaması aşağıdaki gibi listelenmektedir. 

 • Anneler günü için annenize masaüstü dekoratif objeler 
 • Babalar günü veya babanızın işyerinde özel ihtiyacı için masaüstü dekoratif ürünler 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde hediyelik polyester masaüstü dekor ürünler 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde hediyelik eşya 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize polyester hediyelik eşya 
 • Polyester masaüstü dekor ürünlerine ve de çeşitlerine ilgi duyan kişilere şehir temalı polyester masaüstü dekor 
 • İş yerindeki üstlerinize polyester masaüstü dekor hediye 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza polyester hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

   Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Polyester masaüstü dekor ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Polyester masaüstü dekor ürünlerinde toptan fiyatları 9 TL - 25 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Polyester masaüstü dekor ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Polyester masaüstü dekor ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

   Polyester masaüstü dekor hediyelik eşyalar Myros firması kapsamında üretilmektedir. İmal edilme ve üretim bünyesinde çalışan elemanların eşit seviyede olduğu görülmektedir. Her bakımdan beğeni toplayan eşyalarda birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılmaktadır. Geniş Pazar hacmi ile çok yönlü satış alternatifi sunan firmada planlı çalışma şekli öncü çalışma şekli olarak bilinmektedir. 

   Genel bakımdan estetik yönü öne çıkarılan tüm çalışmalarda özgün tasarım modelleri el işçiliği ile yapılmaktadır. Bu sayede her yaşa hitap eden ve her alana uyumlu ürünler imal edildiği bilinmektedir. Üretimden satış alanına kadar her konuda destek göreceğiniz Myros firmasında müşteri memnuniyeti ilk sırada tutulmaktadır. 

   Polyester Masaüstü Dekor Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Polyester masaüstü dekor hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 
   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.