myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Fırın Eldiveni

için 15 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
+ 3
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Dijital Baskı Eldiven 300x150 mm
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Efes Temalı Myros Dijital Baskı Eldiven 300x150 mm
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Müze Temalı Myros Dijital Baskı Eldiven 300x150 mm
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Teleferik Temalı Myros Dijital Baskı Eldiven 300x150 mm
188,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Tema Park Temalı Myros Di̇ji̇tal Baski Eldi̇ven 300*150 Mm 1 Adet
188,00 TL
(0)
Myros - Toptan Manavgat Temalı Myros Di̇ji̇tal Baski Eldi̇ven 300*150 Mm 1 Adet
188,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Dijital Baskı Eldiven 300x150 mm
188,00 TL
(0)
için 15 ürün görüntüleniyor.

Fırın Eldiveni Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Geçmiş yıllardan günümüze kadar ulaşan eşyalar arasında fırın eldiveninin de öne çıktığı görülmektedir. Fırında pişirilen güzel yemekler, tatlılar veya keklerin çıkarılması için fırın kapağı açıldığında yüzünüze vuran sıcak buhar aynı zamanda yanma hissi oluşturabilir. Bu doğrultuda yapılan yiyeceğin çok yüksek sıcaklıkta olması nedeniyle fırından çıkarma esnasında eldiven veya bez kullanıldığı görülmektedir. Genel bakımdan fırın eldiveni kullanılması pratik kolaylık ve güvenlik oluşturmaktadır. Çünkü eldiven kullanımı beraberinde kişinin kolu veya eli yanmayacaktır. 

Fırın eldiveni konusunda özel üretimler yapan Myros firması hediyelik eşya konusunda teknolojik ilerlemelere de dikkat etmektedir. Profesyonel fırın eldiveni üretimi yapılmasına özen gösterirken dijital baskılama tekniği ile özel olarak üretilen eldivenleri toplu adetlerde satışa sunmaktadır. Profesyonel fırın eldiveni bünyesinde özelleştirilebilir fırın eldiveni de oluşturulması sektördeki yeniliklere en uygun eşya üretimlerine de yön vermektedir. 

Genellikle kumaş fırın eldiveni şeklinde oluşturulan eldiven çeşitleri oldukça güzeldir. Farklı kumaş yapısı ile hediyelik eşya seçeneği şeklinde değerlendirilir. Mutfağınızda çok şık duran hediyelik eşya şeklinde değerlendirilebilirken aynı zamanda fırın için kullanılan bir eşya olarak bilinmektedir. Fırın eldiveni araştırması yaparken birçok ürün seçeneğine rastlamanız mümkündür. Fakat eldivenlerin dayanıksız olması halinde sadece süs eşyadan ibaret olacağını belirtebiliriz. Yanmaz fırın eldiveni açısından kullanılan malzemeler ise özelleştirilen ürünlerde öne çıkan bir konudur. 

Fırın eldiveni her zaman tercih edebileceğiniz ideal ürünlerden biridir. Dayanıklı yapısının yanı sıra yıllar boyu kullanılacak şık eşyalardan biri olarak belirtilebilir. Özellikle hanımlar için tercih edilmesi birçok avantaj sağlayan ürünler olup anneler günü gibi özel zamanlarda hediye edebileceğiniz ürünlerdir. 

Genel bakımdan her yaşa hitap edebilen kullanışlı hediye çeşitleri arasında fırın eldiveni seçimi en pratik seçenektir. Sevdiklerinize, ailenize ve kendinize alıp kullanacağınız bu ürün ticari faaliyetlerinizde kullanarak yüksek kar marjı oluşturabilecek ürünlerden sayılmaktadır. Myros firmasında üretilen hediyelik eşyalardan topluca alarak bu fırsatı kullanmak mümkündür. Yapmanız gereken şey ise toptan fırın eldiveni siparişi vermektir. 

Fırın eldiveni satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi sıralanır. 

 • Hediye alınan kişinin hoşlandığı şeyler göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap etmesi
 • Fiyat konusunda seçici olunması
 • Fırın eldiveni ana temasında farklı figürler de incelenmesi
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilen fırın eldivenleri tercih edilmesi

Fırın Eldiveni Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Fırın eldiveni genel bakımdan normal ve yanmaz olarak iki ayrı alanda üretilen eşyalardır. Fırında pişirilen yemeklerin yüksek sıcaklığa ulaşması beraberinde kullanılması gereken ihtiyaç ürünlerindendir. Bu doğrultuda fırın eldiveni günümüzde ve geçmiş yıllarda da kullanılan bir ürün diyebiliriz. Özellikleri bakımından kolayca deforme olmayan, kullanışlı bir ürün oluşu ile dikkat çekmektedir. Bunun beraberinde yanmaz özellikte üretilmiş olması kullanıcı kişinin rahat bir şekilde kullanabilmesini sağlamaktadır. Ölçüleri standart olup her insanın el yapısına olacak şekilde imal edilmiştir. Özel dayanıklı kumaşlardan yapılan bu eldiven çeşitleri genel bakımdan her insanın hoşuna gidecek ürün seçeneğidir. 

Fırın Eldiveni Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Fırın eldiveni ürünler oldukça şık ve her insanın beğenip kullanacağı mutfak tipi hediyelik eşyalardır. Fırın eldiveni fiyatları ortalama olarak 101,59TL olarak bilinmektedir.  Sevdikleriniz için önemli ve anlamlı bir hediye seçimi yapmak için fırın eldiveni seçimi oldukça iyidir. Çünkü kullanışlılığının yanı sıra kişinin yaşına uygun şekilde veya özelleştirilecek özellikte baskısı oluşturulan bir üründür. 

Fırın Eldiveni Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fırın eldiveni ürünlerinin fiyatlarını belirleme konusunda birçok konu öne çıkmaktadır. Üretim kapsamında kullanılan malzemenin etkisi fiyat belirleyici unsurların başındadır. Fiyatı etkileyen diğer parametreler ise ürün boyutu, üretimde yapılan el işçiliği, baskı tekniği kullanılmasıdır.  Fırın eldivenlerinin fiyatını etkileyen en temel konu ise bu ürünlerin ölçüleridir. Ölçüleri büyüdükçe ve adet sayısı çoğaldıkça fiyat artışı da olmaktadır. 

Fırın Eldiveni Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Fırın eldiveni ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Fırın eldiveni ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Fırın Eldiveni Çeşitleri Nelerdir?

Fırın eldiveni çeşitleri kişisel ihtiyaçlara, özelliklere ve zevkinize göre çeşitleniyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Fırın Eldiveni Nasıl Kullanılır?

Fırın eldiveni nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik birçok cevap belirtmek mümkündür. Fakat amacına yönelik kullanım şeklinin fırında pişirilen yiyecekleri çıkartma için olduğu görülmektedir. İlk amacı bu olurken iş alanında ürün tanıtımı yapma ve reklam amaçlı dağıtma, özel günlerde toplu katılımlar için kullanılacak hediyelik eşya şeklinde de değerlendirilebildiği bilinmektedir. Özellikle reklam bünyesinde kalitenizi öne çıkarma amaçlı yanmaz fırın eldiveni tercihi yapmak işinizin kalitesini de göstermektedir. 

Fırın Eldiveni Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Fırın eldiveni kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki liste ile cevaplanmaktadır. 

 • Anneler günü için annenize yanmaz fırın eldiveni 
 • Babalar günü için babanıza fırın eldiveni 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için özel günlerinde kullanması için profesyonel fırın eldiveni 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet veya doğum günü gibi özel günlerinde özelleştirilebilir fırın eldiveni 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı yaratmak için kendinize kumaş fırın eldiveni Fırın eldiveni türündeki hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere şehir temalı fırın eldiveni
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik fırın eldiveni 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza fırın eldiveni hediyelik eşya 

    Fırın Eldiveni Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

    Fırın eldiveni ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Fırın eldiveni ürünlerinde toptan fiyatları 35 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

    Fırın Eldiveni Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

    Fırın eldiveni ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

    Fırın Eldiveni Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

    Fırın eldiveni ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

    • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
    • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

    Fırın Eldiveni Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

    Fırın eldiveni eşyaları Myros firması tarafından üretilmektedir.Dengeli çalışma ortamı beraberinde oldukça huzurlu çalışma sistemi oluşturmuş olan firma da eşitlikçi çalışma politikaları gözlemlenmektedir. Hediyelik eşya bünyesine giren her çalışmanın özgün, estetik ve başarılı olabilmesi açısından dikkat çeken Myros firması toplu satışlar konusunda da oldukça profesyonel davranmaktadır. Firma tanıtımları açısından kişiselleştirilen ve özelleştirilen ürün özellikleriyle istenen performansı sunabilmektedir. 

    Fırın Eldiveni Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

    Fırın eldiveni ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya seçenekleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir.     T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.