myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Çanta

için 97 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
125,00 TL
(0)
125,00 TL
(0)
345,00 TL
(0)
225,00 TL
(0)
240,00 TL
(0)
345,00 TL
(0)
125,00 TL
(0)
225,00 TL
(0)
125,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Alanya Temalı Dijital Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
125,00 TL
(0)
125,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Antalya Temalı Dijital Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
125,00 TL
(0)
+ 1
Myros - Toptan Bozcaada Temalı Dijital Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
125,00 TL
(0)
+ 1
Myros - Toptan Foça Temalı Dijital Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
125,00 TL
(0)
+ 1
Myros - Toptan Kaş Temalı Dijital Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
125,00 TL
(0)
için 97 ürün görüntüleniyor.

Çanta Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Özel eşyalarımızı belirli bir alanda tutabilme amaçlı ihtiyacımız olan en önemli ürünün çanta olduğunu biliyoruz. Genel bakımdan çağımıza hitap eden bez çanta modelleri genç neslin en çok kullandığı çanta türleri olarak öne çıkmaktadır. Son dönemde farklı figürler ile özelleştirilebilir şekilde üretilmesi bu çantaların isteğe uygun şekilde öne çıkmasını da sağlamıştır. 

Bez çanta yapımı kapsamında el işçiliği en çok ön plana çıkan durumlardan biridir. Çantanın ölçülerine uygun kesimi, dikimi çanta üzerine yapılacak baskının figür seçimi gibi birçok durum el işçiliği ile yapılmaktadır. Ham bez çanta modellerinde çok baskın olan bu durum tümden kaplamalı bez çanta modellerindeki baskı şeklini farklı kılabilmektedir. 

Bez çanta çeşitleri kişisel zevklere uyumlu olabilen en değişken çanta tipidir. Makyaj çantası şeklinde de kullanılabilir. Aynı zamanda plaj çantası veya günlük kullanacağınız çanta olarak ta değerlendirilmesi mümkündür. İsteğinize uygun şekilde kullanabileceğiniz bez çantalar şehre özel temalı veya farklı figür ile baskılanabilmektedir. Uzun süre kullanışlı olan bez çantalar dokuma ipinin farkı sayesinde bu kadar öne çıkmıştır. Ticari anlamda da değerlendirebileceğiniz bez çantaları toptan bez çanta şeklinde Myros firmasından satın alabilirsiniz. 

Çanta hediyelik eşya satın alırken kişilerin istenmeyen sorunlarla karşılaşmaması için dikkate alması gereken konular aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratan madde içermiyor olması 
 • Fiyat konusunda seçici olunması 
 • Bez çanta ürünlerinin ana temasındaki tüm figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilmiş olan bez çanta tercih edilmesi 

Çanta Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çanta hediyelik ürünleri genel özellikleri bakımından dijital baskıların ön plana tutulduğu hediyelik ürünler şeklinde değerlendirilmektedir. Bez çanta olması büyük rahatlık oluştururken kirlenmesi halinde kolayca temizlenmesi ve uzun yıllar kullanılması mümkün olan bir ürün şeklinde değerlendirilmektedir. 

Bez çanta kombinleri modern kültürü yansıtan özelliklerde üretiliyor olup baskı modellerinin de kişileştirilebilir özellikte olmasını sağlamaktadır. Ham bez çanta modeli en çok talep gören çanta türü olup plaj çantası olarak ya da makyaj çantası olarak ta kullanılan çantalardır. Farklı modellerde ihtiyaca göre kullanılabilen ürün olması çantaların farkını da ortaya koymaktadır. 

Çanta Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Çanta hediyelik eşya türleri farklı yapısı, dijital baskılama özelliği taslağında kullanılan figürler ile oldukça farkındalık oluşturan en kullanışlı hediyelik eşya türleridir. İnsanların zevkine hitap eden bez çanta fiyatları ortalama olarak 44,76TL ile 109,83TL arasında satışa sunulmaktadır.  Kişisel zevkinize hitap edici hediyelik eşya türlerinde bez çanta modeline yönelik net fiyat örneği belirtecek olduğumuzda 450x350mm şehre özel ham renkli bez çanta modelinin 44,76TL olduğunu belirtebiliriz. 

Çanta Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çanta hediyelik eşyaların fiyatlarını belirleme konusunda birçok durum fiyat değişkenliği oluşturmaktadır. Dijital baskı çalışması, dokuma türü çanta kullanılması, özelleştirilebilir çanta olması, el işçiliğinin öne çıkması kullanılan boyalar ve diğer malzemeler hediyelik bez çanta fiyatlarını da etkileyen bir konudur. 

Bez çanta baskı modelleri günümüze hitap edici figürlerle desteklenen ürünlerdir. Bunun beraberinde fiyatını etkileyen diğer önemli konu ise çantanın boyutu ile ilişkilidir. Küçük çantalar fiyat bakımından daha düşük fiyatta satışa sunulurken büyük çanta modelleri kullanılacak malzemenin artmasını sağladığından daha yüksek fiyatlarda satılmaktadır. 

Çanta Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çanta hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çanta hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çanta Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Çanta hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere ve kişinin ihtiyacına göre çeşitlere ayrılıyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Çanta Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Günlük ihtiyaçlarımız doğrultusunda kullandığımız ürünler başında çanta geldiğini biliyoruz. Çanta kullanımı yediden yetmişe her insanın ihtiyacı olup günümüzün modern modelleri ile öne çıkan çeşitleri sıralamaktadır. Özellikle bez çanta modelleri bu konuda en baskın örnek olup genç neslin en çok beğendiği çanta çeşitleri olarak bilinmektedir. 

Tatil döneminde bez plaj çantası son derece popüler çanta çeşitleri arasında yer almaktadır. Kişiye özel üretimler veya çok beğenilen figürlerle tasarlanan bez çanta kombinleri her yaşa hitap edebilmektedir. Ticari anlamda yüksek kar marjı sağlayabilen bu ürünler sıkça poşet ücreti ödemek istemeyen kişiler için market çantası olarak ta kullanılabilmektedir. Kısaca çanta kullanımı her şekilde mümkün olup hediyelik eşya konusunda önemli bir alternatif sayılmaktadır. 

Çanta Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Çanta hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulaması aşağıdaki gibi cevaplandırılmaktadır. 

 • Anneler günü için annenize bez çanta 
 • Babanızın ticari anlamda kullanması için bez çanta toptan 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için özel ve doğum günlerinde ham bez çanta 
 • Arkadaşların iş kutlaması ya da doğum günü gibi özel günlerinde baskılı bez çanta 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı yaratmak için kullanma amaçlı kendinize bez çanta 
 • Bez çanta tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan bez çanta 
 • İş yerindeki üstlerinize toptan hediyelik bez çanta 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ya da sevdiğiniz komşularınıza toptan hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak bez çanta hediye 

Çanta Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çanta hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çanta hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 10 TL  - 50 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çanta Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çanta hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çanta Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çanta hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çanta Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Çanta hediyelik eşya türleri Myros bünyesinde üretilen ürünlerdir. Birçok çeşit hediyelik eşya çeşitlerinde özgün çalışmaları öne çıkaran Myros firması kadın ve erkek personellerinde eşit seviye de faydalanmaktadır. İsteğe özel üretimler yapılması haricinde modern çağa özgü çalışmalar da yapmaya özen gösteren firma da disiplinli çalışma planları daima ön planda tutulmaktadır. 

Üretim süreci kapsamında hediyelik eşyaların kalitesi göz önünde bulundurularak kullanılacak malzemelerin birinci sınıf kaliteden seçildiği görülmektedir. Bu sayede başarı vaat eden çalışmalar tamamlanmakta ve her yaşa hitap eden hediyelik eşyalar geliştirilmektedir. Bu ürünlerin diğer özelliği ise her birinin hem dekor verme hem de kullanışlı bir eşya olması farkıdır. 

Çanta Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çanta hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.