• Tümünü Temizle

Bakır

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Bakır Çaydanlık 23 cm
699,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Bakır Çaydanlık 25 cm
769,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Bakır Çaydanlık 28 cm
999,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Bakır Lüx Cezve
379,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Bakır Lüx Cezve No:6
409,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Bakır Lüx Cezve No:7
429,00 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Bakır Çay ve Kahve Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

En eski çağlardan beri kullanılan bakır günümüzde halen mutfak ürünlerinde ve dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Bakırın mutfak ürünlerinde kullanımının insan vücuduna birçok faydası bulunmaktadır. Bakır ürünlerin doğal dezenfekte özelliği bulunmaktadır. Bakır çay bardağı ile içilen çay vücutta bulunan negatif elektriği almaktadır. Bakır kahve fincan takımı sıklıkla tercih edilen bakır ürünler arasında yer almaktadır. Elle işlenerek şekil verilen bakır fincanlar kahveyi içen kişilere kendini özel hissettirmektedir. Ülkemizde bakır ürünler Gaziantep ve Mardin’in yöresel ürünleri olarak bilinmektedir. Özel olarak bulunan çarşısında tamamen el işçiliği olan bakır ürünler bulunmaktadır. Fakat günümüzde bakır ürünler dünyanın dört bir yanında kullanıcının beğenisine sunulmaktadır. Bakır kahve takımı üzerinde bulunan işlemeler farklılık göstermektedir. Mardin bakır kahve takımı ve antep bakır kahve takımı özel yerel tarzlara uygun olarak üretilmektedir. Bakır çay ve kahve takımı toptan satın alınarak özel günlerde hediye edilebilen ürünler arasında yer almaktadır. Bakır çay ve kahve takımı satın alırken şu noktalara dikkat edilmelidir;

 • Bakır çay takımı tasarımında bulunan kulp kalitesine içerken bir kaza yaşanmaması dikkat edilmelidir. 
 • Bakır görünümlü kahve fincanı ile orjinal bakır kahve fincanı kalite farkı göz önünde bulundurularak tercih yapılmalıdır.
 • Bakır üzerinde bulunan işleme detaylarının kalitesi incelenmelidir.

Bakır Çay ve Kahve Takımı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bakır kahve takımı şık ürünlerle kahve içmek isteyen kişiler için tasarlanmaktadır. Kahve ve çayın içerken soğumasını önlemek için özel olarak hazırlanan bakır kapakları bulunmaktadır. Bakırın özelliği sayesinde çay ve kahve fincanlarında soğumadan uzun sürede içeceklerin tüketilmesine imkan tanımaktadır. Çay ve kahve takımına özel olarak hazırlanan bakır çay tepsisi misafirlerinize özel sunum yapmanızı sağlamaktadır. Bakır işlemeli kahve takımı 2 kişilik ya da 6 kişilik olarak üretilmektedir. İçeriği porselen olan bakır kahve takımlarının dışında bakır işleme bulunmaktadır. İşleme kısmı ile ayrılabilen kahve fincanı kullanan kişilere rahatça fincanı temizleme olanağı sunmaktadır. 

6 kişilik bakır kahve takımı kalabalık misafirlerde kullanım için uygundur. Fincanlarla uyumlu olan bakır tepsi kahve takımının rahat kullanılmasını sağlamaktadır. Fincan takımlarında ayrıca bakır lokumluk ve şekerlik de bulunmaktadır. Bakır kahve fincanı osmanlı usulü 2 li set içeriğinde iki adet kahve fincanı, lokumluk ve özel iki kişilik bakır tepsi bulunmaktadır. 2’li fincan takımları mükemmel bir kahve deneyiminin yanı sıra dekoratif olarak da kullanılan bakır ürünler arasında yer almaktadır. Kahve fincan takımı bakır olarak farklı renklerde bulunmaktadır. 

Bakır Çay ve Kahve Takımı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Bakır kahve fincanı takımı ve çay takımı ürünlerinin fiyatları özelliklerine ve işleme detayına göre 195 TL ile 495 TL değişiklik göstermektedir. 

Bakır Çay ve Kahve Takımı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bakır osmanlı kahve takımı ve çay takımı ürünleri fiyatları bakırın kalitesi, işleme detayı ve ürüne göre değişiklik göstermektedir. Bakırdan çay ve kahve fincanı üretilmesinin yanı sıra çaydanlık ve cezve modelleri de üretilmektedir. Farklı kullanımlara yönelik olarak üretilen çaydanlık ve cezve büyüklükleri değişiklik göstermektedir. Bakır çaydanlık fiyatları belirlenirken çaydanlığın boyutu göz önünde bulundurulmaktadır. 23 cm boyutunda olan bakır çaydanlık ile 28 cm olan bakır çaydanlık arasında farklılık bulunmaktadır. Bakır kahve takımı fiyatları ise kaç kişilik olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Kahve takımları farklı kullanımlar için 2 kişilik ya da 6 kişilik olarak üretilmektedir. 6 kişilik bakır kahve fincanı fiyatları ile 2 li bakır kahve takımı fiyatları arasında da işleme detayına göre fiyat farkları bulunmaktadır. Bakır kahve fincan takımı fiyatı her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmektedir.

Bakır Çay ve Kahve Takımı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Bakır çay ve kahve takımları ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bakır çay ve kahve takımları ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bakır Çay ve Kahve Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Bakır çay ve kahve takımı çeşitleri şunlardır;

Bakır Çay ve Kahve Takımı Nasıl Kullanılır?

Bakır işlemeli kahve fincan seti kahve ve çay sunumlarında kullanılmaktadır. Şık görünümünün yanı sıra sıcak içeceklerin daha geç soğumasını sağlamaktadır. Bu nedenle klasik fincanlara oranla daha sık tercih edilmektedir. Çay ve kahve kültürümüzde önemli olan ve çok sık tüketilen içecekler arasında yer almaktadır. Bu nedenle sunumu ve hangi fincanla içileceği de önemlidir. Dövme bakır kahve takımı kahve sunumunda kullanılan yöresel fincanlar arasında bulunmaktadır. Şık görünümü nedeniyle dekoratif amaçlı kullanımı da çok sık tercih edilmektedir. Vitrin ve konsol gibi eşyaların üzerinde sergilenerek ev dekorasyonunda etnik ve yöresel bir hava oluşması sağlanabilir. 

Bakır görünümü itibariyle dikkat çeken bir ürün olsa da kullanımı kişiler korkutmaktadır. Bakır ürünler kullanıma bağlı olarak süreç içerisinde kararabilir. Bu nedenle bakır çaydanlık nasıl parlatılır sorusu bir çok insanın merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bakır ürünlerin parlatılması için birçok uygun ve pratik yöntem bulunmaktadır. Evde parlatma işlemini gerçekleştiremeyen kişiler içinse bu işlemi yapan bakırcılar bulunmaktadır. Kararan bakır ürünler kısa süre içerisinde kolay bir şekilde eski parlaklığına kavuşabilir.

Bakır Çay ve Kahve Takımı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Bakır çay ve kahve takımı hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

 • Anneye Anneler Günü hediyesi
 • Anneye doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi
 • Sevgiliye doğum günü hediyesi 
 • Kardeşe doğum günü hediyesi

Bakır Çay ve Kahve Takımı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Bakır çay ve kahve takımları ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bakır çay ve kahve takımları ürünlerinde toptan fiyatları 65 TL - 165,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Bakır Çay ve Kahve Takımı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Bakır çay ve kahve takımları ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Bakır Çay ve Kahve Takımı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Bakır çay ve kahve takımları ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Bakır Çay ve Kahve Takımlarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Bakır çay ve kahve takımları zanaatta usta zanaatkarlar tarafından özenle üretilmektedir. Kalıplar çıkarıldıktan sonra işlemeler üstüne işlenir. Myros, evinizde bu özel ürünleri kullanabilmeniz için özenle paketler ve size ulaştırılmasını sağlar.

Bakır Çay ve Kahve Takımına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Bakır çay ve kahve takımına benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.