myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Demlik-Çaydanlık

için 13 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Toptan Çini Tezhip Çaydanlık
1.680,00 TL
(0)
548,00 TL
(0)
548,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Turkuaz Küçük Demli̇k
637,50 TL
⬇️ %45
350,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Büyük Demlik
630,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Orta Demlik
493,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Çini Kabartma Büyük Demlik
745,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Çini Kabartma Orta Demlik
585,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Bakır Çaydanlık 23 cm
710,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Bakır Çaydanlık 25 cm
785,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Bakır Çaydanlık 28 cm
1.038,00 TL
(0)
458,00 TL
(0)
363,00 TL
(0)
için 13 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Demlik-Çaydanlık Modelleri

İlk zamanlarda, tek parçadan oluşan çaydanlık, zamanla günümüzdeki formunu kazanmıştır. Artık çoğunlukla iki parçadan oluşan çaydanlık, demlik ve çaydanlık diye ayrılıyor.

Çaydanlık çeşitleri, cam çaydanlık, porselen çaydanlık, bakır çaydanlık gibi oldukça farklılık sunuyor.

Çaydanlık ve demlik, çay yapımı için kullanılıyor. Farklı materyallerden üretilen çaydanlıklar, farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Demlik kısmına çay ve sıcak su eklenerek, kısa süre içerisinde içime hazır çay elde edilebiliyor. Çaydanlık ve demlik, çayın tadını da etkiliyor. Pişiriliş şekli ve çaydanlığın üretildiği materyal, çayın kıvamını farklılaştırabiliyor. O sebeple demlik ve çaydanlık alırken, üretildiği materyale dikkat etmek gerekiyor.

Hediye olarak alınacak çaydanlığın, dikkat çekici bir tasarımı olması avantaj sağlıyor. Seramik çaydanlık modelleri farklı desen seçenekleri ile oldukça beğeni topluyor. Modern bir görünüm için cam çaydanlık tercih edilebiliyor. Cam çaydanlık, çayın tüm pişme evrelerinin, kolaylıkla takip edilmesini de mümkün kılıyor. Toptan alım yapılabilen çaydanlık ve demlik modelleri ikisinin set halinde olduğu formlarda da satın alınabiliyor. Demlik ve çaydanlık alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Çaydanlık ve demliğin ne sıklıkla kullanılacağına göre materyal seçimi yapılmalı,
 • Çaydanlık ve demliğin, hangi tip ocakta kullanılacağına bağlı olarak model seçilmeli,
 • Çaydanlık ve demlikte, tek pişirmede kaç kişilik çay yapılmak istendiği göz önünde bulundurularak, boyut seçimi yapılmalı. 

Hediyelik Demlik-Çaydanlık Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik Demlik-Çaydanlık Fiyatları

Hediyelik demlik ve çaydanlık fiyatları; modele ve tasarıma bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Farklı modellerdeki çaydanlık ve demlikler, işlevsel kullanımları ile dikkat çekiyor. Örneğin seramik demlikler, farklı tasarımları ve temaları ile dekoratif amaçlı da kullanılabiliyor. Çini çaydanlıklar için ise ikili bir set denilebilir çünkü zengin renk skalası ve tasarımı ile dikkat çeken bu ürünler, çaydanlık ve demlik olmak üzere iki parçadan oluşuyor. Beğeninize ve bütçenize hitap eden modellere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hediyelik Demlik-Çaydanlık Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Demlik ve çaydanlık modellerinin fiyatları, özelliklerine, boyutlarına, hammaddesine ve tasarımına göre değişiyor. Cihazlar yardımıyla yapılan, fabrikasyon ürünü demlik ve çaydanlık modelleri, daha kolay üretim safasına sahip ürünler arasında bulunuyor. El işçiliği ile üretilmiş demlik ve çaydanlıkların ise yapımı daha fazla efor ve zaman gerektiriyor. Bu durum fiyatlara doğrudan etki eden unsurlar arasında bulunuyor. Demlik çaydanlık seti, iki parçadan oluştuğu için, daha maliyetli olabiliyor. bu durum tek alımda iki ürüne sahip olunmasından kaynaklanıyor. Üretimde kullanılan malzeme ve materyallerin kalitesi ise, fiyatı doğrudan etkileyen unsurların başında geliyor. 

Hediyelik Demlik-Çaydanlık Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Demlik ve çaydanlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Demlik ve çaydanlık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Demlik-Çaydanlık Toptan Satış

Demlik ve çaydanlık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Demlik ve çaydanlık ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Demlik-Çaydanlık İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Demlik ve çaydanlık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Demlik-Çaydanlıkların İadesi Yapılabilir mi?

Demlik ve çaydanlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Demlik-Çaydanlık Özellikleri Nelerdir?

Demlik ve çaydanlık özellikleri, üretiminde kullanılan materyallere göre değişkenlik gösteriyor. Cam, çelik, bakır, seramik ve daha pek çok farklı materyalden üretilen demlik ve çaydanlık modelleri, tasarım açısından da birbirinden farklılaşıyor. Camın ve bakırın ısınma dereceleri farklılık gösterdiği için, bu çayın kıvamını da değiştiriyor. 

Demlik ve çaydanlık çeşitleri, boyutları da birbirinden farklı. Büyük demlikler, tasarımına bağlı olarak, çaydanlığa gerek duyulmadan, ocağa konulabiliyor. Küçük çaydanlık için ise daha ufak ağızlı ocaklara veya elektrikli ocaklara ihtiyaç duyuluyor çünkü yanlardan taşan ateş, demliğin deformasyona uğramasına neden olabiliyor. Filtre kahve demliği ile dakikalar içerisinde kahve yapılabiliyor. Çaydanlık kettle olarak da kullanılabiliyor. Yemekler için ihtiyaç duyulan kaynar su, çaydanlık yardımıyla elde edilebiliyor. 

Çini kabartmalı çaydanlık, otantik havası sayesinde, dekor ürünü olarak da kullanılabiliyor. Türk bayraklı demlik modelleri, salonların vitrinlerini süslüyor. 

Demlik ve Çaydanlık Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Demlik ve çaydanlık hediyelik olarak şu kişilere alınabilir:

 • Anneye Hediye
 • Sevgiliye
 • Yeni evlenen çiftlere
 • Yeni eve taşınan kişilere
 • Farklı çayları içmekten hoşlanan kişilere
 • Arkadaşlara

Hediyelik Demlik-Çaydanlık Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Demlik ve çaydanlık benzeri hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.