myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Zamak Duvar Süsü

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
59,95 TL
⬇️ %16
50,42 TL
(0)
59,95 TL
⬇️ %8
55,00 TL
(0)
107,25 TL
⬇️ %15
90,75 TL
(0)
107,25 TL
⬇️ %8
99,00 TL
(0)
242,00 TL
⬇️ %17
201,67 TL
(0)
242,00 TL
⬇️ %9
220,00 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Zamak Duvar Süsü Modelleri

Zamak duvar süsü olarak yaşam alanlarınızda ya da ofisinizde duvarların daha güzel bir görüntüye ve canlılığa sahip olmasına, göze hitap etmesini sağlar. Bu gibi süsler ev dekorasyonunda etkili birer parça görevindedirler. Toptan şekilde satın alınabilen bu süsler oldukça şık ve dekoratif parçalardır. Dünyada Zamak duvar süslerinin yüzlerce ayrı türde şekil ve biçimi bulunur. Nazar boncuklu duvar süsü, duvar nazarlıkları gibi çok fazla sayıda ve türde parçadan oluşurlar. Zamak duvar süslerini satın alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır.

 • Öncelikle bu ürünleri alırken karar verilmesi gereken unsur renktir. 
 • Ayrıca süslerin, bulunacağı ortama uygunluğu da çok önemlidir.
 • Bir diğer önemli kriter ise duvar genişliğine göre seçeceğiniz boyuttur. 
 • Son olarak ürün ve fiyatlandırmaya da dikkat ederek bütçenize uygun bir zamak duvar süsü almalısınız.

Hediyelik Zamak Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Bu kategoride yer alan zamak duvar süsü çeşitleri arasında aşağıdaki ürünler örnek olarak verilebilir:

Hediyelik Zamak Duvar Süsü Fiyatları

Zamak duvar süsü fiyatları; tür ve özelliğine göre değişiklik gösterir. Almak istediğiniz nitelikteki duvar süslerine en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Hediyelik Zamak Duvar Süsü Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Zamak dekoratif nazarlıklar tür ve şekline göre fiyatlandırmaya tabi tutulur. Ürünün taşıdığı nitelik ve özelliklere göre fiyat belirlenir. Bu fiyatlandırma ürününü etki ve kapasitesi, kapladığı boyutlarla ilgilidir. Özellikle kullanılan malzeme bu noktada çok önemlidir. İmal edilen yer ve kullanılan yapı malzemesi bu fiyatlandırma üzerinden oldukça büyük bir önem ve değere sahiptir.

Hediyelik Zamak Duvar Süsü Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Zamak Duvar Süsü Toptan Satış

Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Zamak Duvar Süsü İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Zamak Duvar Süsünün İadesi Yapılabilir mi?

Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Zamak Duvar Süsü Özellikleri Nelerdir?

Zamak duvar nazarlıkları ürünün şekil ve boyutlarına göre değişiklikler gösterir. Bunlara ek olarak kullanılan renklendirme ve ek parçalar da bu ürünün fiyatında farklılıklar olmasına sebep olur. Bu fiyatlandırma ürünün temel özellikleriyle orantılı olarak değişim gösterir. Bu özellikleri sayesinde ev dekorasyonu ve ev süslemesinde önemi büyüktür. Hem göze çarpıcı hem de psikolojik faydaları bulunduğundan insanda rahatlık hissi uyandırır. Bu sayede her bir birey üzerinde etki uyandırarak ev içerisindeki konforu da yüksek oranda sağlamış olur. Polyester, plastik, çini, ahşap, plastik gibi birçok yapıda üretilebilen Zamak nazar duvar süslerinin yaşadığınız ortama olumlu etkileri çoktur.

Zamak Duvar Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Zamak duvar süsü alarak hediye edilebilecek kişileri şu şekilde listeleyebiliriz:

Hediyelik Zamak Duvar Süsü Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik zamak duvar süsü haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.