• Tümünü Temizle

Zamak Duvar Süsü

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
79,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
74,90 TL
(0)
159,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
179,00 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Zamak Duvar Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Zamak duvar süsü olarak yaşam alanlarınızda ya da ofisinizde duvarların daha güzel bir görüntüye ve canlılığa sahip olmasına, göze hitap etmesini sağlar. Bu gibi süsler ev dekorasyonunda etkili birer parça görevindedirler. Toptan şekilde satın alınabilen bu süsler oldukça şık ve dekoratif parçalardır. Dünyada Zamak duvar süslerinin yüzlerce ayrı türde şekil ve biçimi bulunur. Nazar boncuklu duvar süsü, duvar nazarlıkları gibi çok fazla sayıda ve türde parçadan oluşurlar. Zamak duvar süslerini satın alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır.

 • Öncelikle bu ürünleri alırken karar verilmesi gereken unsur renktir. 
 • Ayrıca süslerin, bulunacağı ortama uygunluğu da çok önemlidir.
 • Bir diğer önemli kriter ise duvar genişliğine göre seçeceğiniz boyuttur. 
 • Son olarak ürün ve fiyatlandırmaya da dikkat ederek bütçenize uygun bir Zaman duvar süsü almalısınız.

Zamak Duvar Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Zamak duvar nazarlıkları ürünün şekil ve boyutlarına göre değişiklikler gösterir. Bunlara ek olarak kullanılan renklendirme ve ek parçalar da bu ürünün fiyatında farklılıklar olmasına sebep olur. Bu fiyatlandırma ürünün temel özellikleriyle orantılı olarak değişim gösterir. Bu özellikleri sayesinde ev dekorasyonu ve ev süslemesinde önemi büyüktür. Hem göze çarpıcı hem de psikolojik faydaları bulunduğundan insanda rahatlık hissi uyandırır. Bu sayede her bir birey üzerinde etki uyandırarak ev içerisindeki konforu da yüksek oranda sağlamış olur. Polyester, plastik, çini, ahşap, plastik gibi birçok yapıda üretilebilen Zamak nazar duvar süslerinin yaşadığınız ortama olumlu etkileri çoktur.

Zamak Duvar Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Zamak duvar süsü fiyatları tür ve özelliğine göre değişiklik gösterir. Örneğin çini duvar süsleri fiyatı daha yüksekken, plastik madde ile üretilen duvar dekorasyonları daha uygun fiyatlarla satışa çıkar. Bu ürünlerin 10TL’den 100TL’ye kadar genişleyen bir fiyat skalası vardır. Küçük boy 50TL’nin altında, orta boy ortalama 50-100TL arasında, Büyük boy ise 100TL üzerinde satılmaktadır. Almak istediğiniz nitelikteki duvar süslerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Zamak Duvar Süsü Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Zamak dekoratif nazarlıklar tür ve şekline göre fiyatlandırmaya tabi tutulur. Ürünün taşıdığı nitelik ve özelliklere göre fiyat belirlenir. Bu fiyatlandırma ürününü etki ve kapasitesi, kapladığı boyutlarla ilgilidir. Özellikle kullanılan malzeme bu noktada çok önemlidir. İmal edilen yer ve kullanılan yapı malzemesi bu fiyatlandırma üzerinden oldukça büyük bir önem ve değere sahiptir.

Zamak Duvar Süsü Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Zamak Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Bu kategoride yer alan Zamak duvar süsü çeşitleri arasında aşağıdaki ürünler örnek verilebilir:

Zamak Duvar Süsü Nasıl Kullanılır?

Zamak duvar süsü kullanımı ve dizaynı oldukça basit ve kolaydır. Ürünün yerleştirmek veya görmek istediğiniz bir konuma bir sabitleyici ile konumlandırabilirsiniz. Onun dışında herhangi bir aparat yardımıyla da bir duvara sabitleyebilirsiniz. Bu gibi noktalarda kullanmak hem görünürlüğü hem de dikkat çekiciliğini arttırır. Bu sayede ortam daha verimli ve etkili bir dekorasyona sahip olmuş olur. İster kendin için isterse sevdikleriniz için edinebileceğiniz birçok Zamak duvar süsü ve benzer ürünleri Myros.com üzerinden satın alınabilir.

Zamak Duvar Süsü Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Zamak duvar süsü alarak hediye edliebilcek kişileri şu şekilde listeleyebiliriz:

 • Anne
 •  Baba
 •  Babaanne
 • Anneanne
 • Büyükbaba
 • Kuzen
 • Erkek Kardeş
 • Kız Kardeş
 • Abla
 • Abi
 • Sevgili
 • Arkadaş  

Zamak Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6,66 TL - 31,3 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Zamak Duvar Süsü Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Zamak Duvar Süsü Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Zamak duvar süsü hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Zamak Duvar Süsü Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Zamak duvar süsü el ile imal edilebilmekle birlikte fabrikada da üretilmektedir. Otonom makineler ve diğer parçalar sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde üretimi yapılarak alıcılarına ulaştırılır. Bunun yanı sıra boyama, süsleme ve ek parçalar ekleyerek göz alıcılığını arttırmak üzere insan gücü de kullanılır. Diğer birçok çalışan sayesinde bu ürünler üzerinde ekleme ve çıkarmalar yapılarak daha da göze çarpan bir tasarıma ve özelliğe sahip olmasını sağlarlar.

Zamak Duvar Süsüne Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Zamak duvar süsü ürünlerine benzer tarz ve şekilde olan dekoratif eşyalara aşağıdaki örnekler verilebilir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.