myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Bileklik

için 22 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
+ 6
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Bileklik
69,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Halhal
105,00 TL
⬇️ %8
96,50 TL
(0)
75,00 TL
⬇️ %8
69,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
167,20 TL
⬇️ %8
153,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros Kolye
105,00 TL
⬇️ %8
96,50 TL
(0)
için 22 ürün görüntüleniyor.

Bileklik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşyalar herkesin ilgisini çekmektedir. Geliştirilen hediyelik ürünler arasında her zaman ilgi gören eşyaların bileklik modelleri olduğu bilinir. Çünkü takı bileklik modelleri kişiye özel farkındalık oluşturur. Farklı enerji alınmasına veya nazardan korunmasına yardımcı olan ürünlerdir. Ayrıca takı takma konusunda yüksek eğilimi olan kişiler için muazzam bir seçenektir. 

Boncuklu bileklik türleri genel bakımdan özel davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ürünlerdir. Boncuklarının özel işçilikten geçmiş olması kolayca deforme olmadığını gösterir. Renkli boncuk modeli ise özel olarak tasarım harikası takıları öne çıkarmaktadır. Bileklik takı çeşitleri genel olarak çok sevilen hediyelik eşyalardır. İnsanlar arasında özel bir anı oluşturabilmektedir. Bu yüzden çok rağbet görmektedir. Genel bakımdan gümüşçülerde veya imitasyon takı satıcılarında da bu tip bileklik öne çıkıyor olsa da özel üretimler olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü hediyelik eşya konusunda insana dair ilgi çekici konunun özel üretim oluşuyla da ilgisi vardır. 

Teknolojik ilerlemeler beraberinde daha çok kişiye hitap eden bileklikler tüm dünyada kullanılan ve beğenilen eşyalardır. Küçük eşyalar olmasına rağmen bir tablodan veya başka bir hediyelikten daha önemli rol oynamaktadır. Seçkin hediyelikler arasında bileklik takı malzemeleri her zaman ürün kalitesinin belirteci sayılır. Çünkü boyası çıkan veya sahte olan boncuklar kalitesiz üretimlere sebep olurken kolayca deforme olmakta ve de müşteri memnuniyetsizliğini de oluşturmaktadır. 

Boncuk takı bileklik çeşitleri arasında en beğenilen seçeneğin taşlı Fatmanın eli bileklik olduğunu belirtebiliriz. Bu bilekliğin özel anlam içerdiğini de belirtmemiz gerekir. Çünkü Fatmanın eli bileklik veya takılar şansın göstergesidir. Nazara karşı koruyuculuğu ispat edilmiştir. Bereket sembolü olarak ta kullanılan eşyalar en çok satılanlar arasındadır.  Sevdikleriniz için Myros firmasından toptan bileklik hediyelik eşya şeklinde alabilmeniz mümkün olup ticari alanda yüksek kar marjı oluşturmanız mümkündür. 

Bileklik satın alırken istenmeyen ve beklenmedik durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği figürlerin ve şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaşına hitap edebilmesi 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranılması ve en uygun fiyat tercihi için araştırma yapılması 
 • Bileklik çeşitlerindeki farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarım şekline odaklanılmaması 
 • Uzun süre kullanılabilecek bileklik takı modellerinin tercih edilmesi 

Bileklik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bileklik ürünlerinin genel özellikleri el işçiliğinin baskın olmasıyla öne çıkmaktadır. Çeşitli bileklik modellerinde kullanılan malzemeler doğrudan değişiyor olup kişinin isteğine ve ihtiyacına uygun şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır. Ortalama insan bileğine göre standart bir şekilde oluşturulan bileklikler her yaştan her kişiye uyum sağlamaktadır. Fakat kadınlar için özel bir hediyelik eşya olması nedeniyle daha çok tercih edilmektedir. Bunun beraberinde sağlığınıza zarar verecek hiçbir zararlı madde içermemektedir. Üretimde kullanılan malzemeler tamamen özel olup bilekliklerin kalitesini de öne çıkarmaktadır. Bu sayede uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilme özelliği dikkat çekmektedir. 

Bileklik Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Bileklik ürünleri genel bakımdan her yaşa hitap edebilen mükemmel hediye seçenekleridir. Bileklik fiyatları ortalama 36,90TL ile 153TL arasında değişmektedir.  Sevdikleriniz için şüphe duymadan satın alacağınız memnun edici bileklik modellerine yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda taşlı Fatmanın eli bileklik modelinin 52,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Bileklik Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bileklik ürünlerinin fiyat belirteci kullanılan malzeme ve hammaddesi ile ilgili olmaktadır. Çoğu bakımdan kullanılmakta olan malzeme haricinde çeşitli bileşenler ve materyallerin kullanımı da fiyatı belirleyen parametrelerden biri olarak bilinmektedir. El işçiliği, malzemenin kalitesi ve işlenmesi gibi teknik detayların da öne çıkmasını sağlıyor olup fiyatı doğrudan etkilemektedir. 

Hediyelik eşya şeklinde değerlendirilen bileklik ürünleri genel özelliği bakımından özelleştirilen eşyalardır. Fatmanın eli bileklik modeli veya çoklu boncuklu takı modeli ürün yapısında kullanılan malzeme orantısını da belirlediğinden fiyatını direkt etkilemektedir. Fiyat konusunu en çok etkileyen durum ise ürün ölçüleridir. Çünkü ölçüler büyüdükçe kullanılacak malzeme de çoğalmaktadır. Bu da fiyatı artışa geçirmektedir. 

Bileklik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Bileklik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bileklik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bileklik Çeşitleri Nelerdir?

Bileklik çeşitleri kişinin ihtiyacına, talebine ve beğenisine göre değişmekte olup genel çeşitleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Bileklik Nasıl Kullanılır?

Bileklik nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin pek çok cevap belirtmek mümkündür. Genel bakımdan kişisel takı olarak yorumlanan bileklikler özel bir anı oluşturmak anlamında kullanılabilmektedir. Ayrıca verdiği enerji beraberinde en güzel hediye seçeneklerinden biri olarak bilinir. Sevdiklerinize, ailenize veya yakın arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz güzel bir ürün olarak sergilenir. Bunun haricinde ticari anlamda yüksek kar payı oluşturması nedeniyle reklam amaçlı dağıtma veya satışa sunmak için kullanılabilmektedir. 

Bileklik Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Bileklik kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki liste ile cevaplandırılabilir. 

 • Anneler günü için annenize bileklik takı 
 • Babalar günü için babanıza hediyelik eşya 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için özel günlerinde boncuklu bileklik 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde veya kutlamalarında takı bileklik modelleri 
 • Tatil dönüşü anı oluşturmak veya işinizde kullanmak ve satışa sunmak için boncuk takı bileklik veya bileklik takı malzemeleri 
 • Bileklik ürünlerine ilgi duyan kişilere bileklik takımı 
 • İş yerindeki üstlerinize bileklik hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza toptan hediyelik bileklik 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

  Bileklik Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Bileklik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bileklik ürünlerinde toptan fiyatları 12 TL - 51 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Bileklik Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Bileklik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Bileklik Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Bileklik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Bileklik Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

  Bileklik ürünleri Myros firması tarafından üretilmektedir. Hediyelik eşya kapsamında çok geniş Pazar hacmi bulunan bir firmanın bu yönde değer kazanmış olması başarılı bir süreç sunmasıyla ilişkilidir. Üretimden satışa kadar uzman kadrosu kadın erkek fark etmeksizin eşit seviyededir. Çok yönlü farklı tasarımların başarılı sonuç veriyor olması iş alanındaki uzmanlıklarını da göstermektedir. Üretim alanında el işçiliklerini öne çıkarmaları çalışma disiplinini belirtmektedir. 

  Bileklik hediye seçeneği genel bakımdan her insanın takıp kullanabileceği eşyalardır. Özel anlam içermesi nedeniyle herkese hitap edebilen ürünler olduğu bilinir. Bu tarz hediyelik eşya aradığınızda Myros firmasında bulabilmeniz mümkün olup toplu siparişlerle sahip olabileceğiniz ürünler olarak bilinmektedir. 

  Bileklik Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Bileklik ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.