myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Gözlük Kılıfı

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
45,10 TL
⬇️ %10
40,50 TL
(0)
570,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Kumaş Gözlük Kılıfı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde kişisel eşya kullanımına özel olarak yorumlanan kumaş gözlük kılıfı çeşitleri yöresel özelliklere sahip ürünleridir. Ayrıca gözlük kullananların kişisel ayrıcalıklarınızı da öne çıkaran ürünlerdir. Kumaş gözlük kılıfları özellikle tatil süreci kapsamında karşılaşacağınız ürünlerdir. Çünkü seyahat halinde iken telefon kılıfı, tablet kılıfı veya gözlük kılıfı gibi benzer ürünlere çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır.  Her ürünün farklı bir teknikle üretilmesi beraberinde geçmiş izlerin anısını taşıyan figürlerle desteklenmiş ürünlerin talepleri de çok baskın bir şekilde artış göstermektedir. Özellikle dokuma sanatının ön plana çıkmış olduğu gözlük kılıfı türü bu konuda en iyi örneklerdendir. Genel olarak sevilen ve beğenilen ürün özelliği ile her insan için uygun bir yapıya sahip oluşu ile alternatif ürün seçeneği olarak bilinmektedir. 

Sevdikleriniz için satın alabileceğiniz gözlük kılıfı büyük beğeni toplayan ürünler arasında yorumlanırken ticari faaliyetlerinizde ve özel durumlarda da katılımcılara dağıtılacak hediyelik eşya olarak yorumlanabilmektedir. Teknolojik ilerlemeler beraberinde toplu satışların artış göstermesi bu durumdan kaynaklanmaktadır. Çünkü kumaş gözlük kılıfı genel bakımdan dikkat çeken ürünlerden biridir.  Gözlük kılıfı yapımı kapsamında üretim uzmanlığı sergileyen Myros firması her insan için ideal hediyelik eşya adresidir. Geniş Pazar hacmi ile her yaşa hitap edici üretimler yapan firma, kişilerin uzun vadeli kullanabileceği eşyalar geliştirmekte olup toptan satışlar da yapmaktadır. Binlerce hediyelik eşya çeşidinin yanı sıra bu eşyaların üretim, satış bünyesindeki çalışmalarını sürekli güncellemektedir. 

Gözlük kılıfı ticari faaliyetlerde yüksek kar marjı sağlayabilen uygun fiyatlı ürünlerden biridir. Çünkü adet satışına bağlı olarak en beğenilen el işçiliği ürünlerdir. Standart ölçülerde gözlü yapısına göre üretilmiştir. 85x185mm ölçülerindeki gözlük kılıfları Myros firması tarafından satışa sunulmaktadır. Toplu alışverişleriniz için toptan gözlük kılıfı siparişi oluşturmanız yeterlidir. 

Kumaş gözlük kılıfı satın alırken istenmeyen sorunlarla ve beklenmedik durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınan kişinin hoşlandığı şeyler göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap ediyor olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturacak toksit maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve araştırma yapılarak seçim yapılması 
 • Kumaş gözlük kılıfı ana temasındaki farklı figürlerin de incelenmesi ve tek tip tasarıma odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilen gözlük kılıfları tercih edilmesi

Kumaş Gözlük Kılıfı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kumaş gözlük kılıfı ürünler genel olarak hediyelik eşyalar arasında yer alan ürünlerdir. Çoğu bakımdan talep gören bu ürünlerin genel özelliği kumaş çeşitliliği ile üretilmesidir. En önemli farkı ise yıllarca formu bozulmayacak özellikte el işçiliği ile özel iplerle dokunarak yapılmasıdır. Dokuma sanatına ayrı bir ilham katılarak oluşturulan kılıflar, her yaşa hitap edebilen ve üretim bünyesinde sağlığınıza zarar verici madde içermeyen ürünlerdir. Bu nedenle çok beğenilen hediye seçeneklerinden biri olduğu görülmektedir. 

Kumaş Gözlük Kılıfı Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kumaş gözlük kılıfı ürünlerinin oldukça şık kişisel eşya sınıfında değerlendirilen ürünler olduğunu biliyoruz. Kumaş gözlük kılıfı fiyatları ortalama olarak 25,54TL olarak bilinmektedir.  Sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz gözlük kılıfları kişiye özel hediye olması nedeniyle çok fazla talep gören ve beğenilen özelliklerde geliştirilmektedir. Özellikle kumaş olan yapısı ile şık bir kılıf oluşu çok fazla rağbet görmesini sağlamaktadır. Kumaş gözlük kılıfı eşyalarına net bir fiyat belirtecek olduğumuzda 85x185mm ölçülerindeki dokuma gözlük kılıfı ürününün 25,54TL olduğu görülmektedir. 

Kumaş Gözlük Kılıfı Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kumaş gözlük kılıfı ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesinde etkin rol oynayan birçok parametre bulunur. Öncelikle el işçiliği öne çıkan fiyat belirleyici etken olurken ikinci olarak kullanılan malzemeler de dikkat çekmektedir. Malzemeler içinde kumaş çeşitliliğinin öne çıkıyor olması ürün farklılığı da oluşturabilmektedir. Bunun yanı sıra yapılan kılıf çeşidinin ölçüleri de fiyatı belirleyici unsurlardan biridir. Kumaş gözlük kılıfı türlerinde en önemli fiyat etkeni ise kılıfın ölçüleridir. 

Kumaş Gözlük Kılıfı Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kumaş gözlük kılıfı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kumaş gözlük kılıfı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kumaş Gözlük Kılıfı Çeşitleri Nelerdir?

Kumaş gözlük kılıfı çeşitleri kişisel zevklere göre ayrılıyor olup aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

Kumaş Gözlük Kılıfı Nasıl Kullanılır?

Kumaş gözlük kılıfı nasıl kullanılır sorgulaması beraberinde gözlük kullanan kişiler için kişiye özel ürün kullanımı şeklinde cevap vermek mümkündür. Özel eşyalarınızın düzenli bir şekilde bulundurulması için kılıfların büyük ihtiyaç olduğunu belirtebiliriz. Normalde gözlük kullanan kişiler için veya güneş gözlüğü kullanan kişiler için kolay bir şekilde saklama kabı olarak ta belirtilen kılıflar hediyelik eşya sınıfında değer görmektedir. Kendinize ve sevdiklerinize alabileceğiniz bu ürünler aynı zamanda reklam amaçlı dağıtılabilecek ürünler arasında bulunmaktadır. 

Kumaş Gözlük Kılıfı Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kumaş gözlük kılıfı kime hediye olarak alınabilir sorgulamasına yönelik aşağıdaki liste ile cevap verilebilir. 

 • Anneler günü için annenize gözlük kılıfı 
 • Babalar günü için babanıza güneş gözlüğü kılıfı 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için kullanması için katlanır gözlük kılıfı 
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet veya doğum günü gibi özel günlerinde dokuma gözlük kılıfı 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı yaratmak için kendinize kumaş gözlük kılıfı 
 • Kumaş gözlük kılıfı türündeki hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere dokuma gözlük kılıfı hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik eşya 
 • Arkadaşlarınıza veya komşunuza hediye dokuma gözlük kılıfı 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

   Kumaş Gözlük Kılıfı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Kumaş gözlük kılıfı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kumaş gözlük kılıfı ürünlerinde toptan fiyatları 9 tl civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Kumaş Gözlük Kılıfı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Kumaş gözlük kılıfı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Kumaş Gözlük Kılıfı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Kumaş gözlük kılıfı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Kumaş Gözlük Kılıfı Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

   Myros hediyelik eşya üretimi ve satışı konusunda son derece dikkat çeken firmaların başında gelmektedir. Geniş Pazar hacmi bulunması ve ürün çeşitliliği sunabilmesi nedeniyle seçkin firma ve ürün tedarik süreci sunabilmektedir. Üretim bünyesinde uzman kadro ile çalışan firmanın şık tasarım çeşitlerine önem verdiği ve estetik açıdan en beğenilen seçeneklerin öne çıkmasını sağlayan durumlara dikkat etmektedir. 

   Modern yenilikleri takip eden Myros firması kültürümüzle direkt ilişkili olan ürünlere karşı hassasiyet göstermektedir. Kadın ve erkek personellerden aynı seviyede destek alan firmada eşitlikçi çalışma şekli öne çıkmaktadır. Bu da özgün ve başarılı üretimlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. 

   Kumaş Gözlük Kılıfı Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Kumaş gözlük kılıfı ürünlerine benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.