• Tümünü Temizle

Kupa

için 260 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 9
Myros - Hayvanat Bahçesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
139,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Türkiye Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
139,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
139,00 TL
(0)
SKU: KTZB115-NZR Nazar Temalı Cam Kupa
109,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Bodrum Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
149,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Side Temalı Cam Kupa
SKU: KTZB115-SDE Side Temalı Cam Kupa
109,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Çini Kabartma Kupa
SKU: CMH56-GNLA Çini Kabartma Kupa
129,00 TL
(0)
+ 23
Myros - Kedi Temalı Seramik Renkli Kupa
139,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Londra Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
149,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
149,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Pamukkale Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
139,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Ayvalık Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
149,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Belek Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
149,00 TL
(0)
64,90 TL
(0)
için 260 ürün görüntüleniyor.

Kupa Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kupalar özellikle sıcak içeceklerin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendi içerisinde çini, porselen, cam, desenli, seramik gibi pek çok farklı türe ayrılabilen kupalar en çok tercih edilen bardak türüdür. Belirtilen türler dışında özel yapımlar başta olmak üzere pek çok farklı tür kupa bulunmaktadır. Dünyanın her bölgesinde o bölgeye özgün kupa tasarımlar görmek mümkün. Ülkemizde kupa bardak satın alım amaçları arasında hediyelik eşya olarak alınma daha önce gelmektedir. Doğum günü, özel günler, misafirlikler gibi durumlarda kupa satın alımı sıkça yapılmaktadır. Kupa satın alırken bilinmesi gerekenler ise şu şekildedir:

 • Ürünün hangi amaç ile alınacağı belirlenmelidir.
 • Alınacak kupada özel tasarım yapılması isteniliyorsa bir süreç gerektiği bilinmelidir.
 • Kullanım talimatları okunarak hangi şartlarda yıkanmalı ve korunması gerektiğine dikkat edilmelidir.

Toptan olarak da kupaların satışı mevcuttur. Bayilerimiz toptan satışın ayrıcalıklarından faydalanabilmektedir.

Kupa Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Kupalar özellikle kış aylarının olmazsa olmazları arasında yer alır. Sıcak bir kahve ya da çayın vazgeçilmezi olan kupalar ile sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Kupa bardak modelleri kendi içerisinde çini, porselen, seramik, cam ve ahşap olarak ayrılmaktadır. Her materyalinde kendi içerisinde farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerden bazıları şu şekildedir:

Tüm kupa çeşitlerinde kabartma, kazıma, özel kabartma ve turkuaz olarak farklı özellikler sunmaktadır. Ayrıca özelleştirilebilir tasarımlar ve sabit kupa çeşitleri de özellikleri arasında yer alır. Çeşide ve türe göre kupalar birçok farklı renkte üretimi karşımıza çıkabilmektedir.

Kategorilerimizin çoğunda özel tasarım ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürünler tam olarak hayal ettiğiniz ürünü yaratmanız için uygundur. Siz de kupa ürünlerinin özel tasarım seçeneklerine ulaşıp kendi tasarımınızı oluşturabilir ve size özel ürüne sahip olabilirsiniz.

Kupa Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Kupa fiyatları 25 lira ile 450 lira arasında değişkenlik göstermektedir. Kupanın üretim materyaline göre değişiklik gösteren kupalarda cam ürünler 38 lira ile 70 lira arasındayken seramik kupalarda fiyatlar 25 lira ile 450 lira arası değişkenlik gösterir. Ortalama bir fiyat almak gerekirse 20 lira ile 200 civarında fiyatlar bulunmaktadır. Myros kupa ürünleri diğer seçeneklere göre daha kaliteli ve uygun fiyatlar ile sitemiz üzerinden satışı gerçekleştirilmektedir. 

Kupa Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kupaların üretiminde kullanılan pek çok farklı materyal olması fiyatlandırmasında da değişiklikler gözlenmesine neden olabilir. Porselen bir kupanın maliyeti seramik kupaya göre daha yüksektir. Porselen kupanın malzemesi, üretim süreci gibi pek çok etken fiyatın artmasına neden olmaktadır. Kupa bardak baskı türü de ürünün fiyatında değişikliklerin gözlenmesine neden olmaktadır. Ürüne uygulanacak baskı türü, kaç renk uygulama yapılacağı, baskıyı uygulama tekniği gibi pek çok farklı parametre kupa ürünlerinde fiyatın değişiklik göstermesine neden olur. Ayrıca özel tasarım ürünler ve özel tasarım baskılı kupalarda da fiyatlandırmalarda değişiklikler gözlenmektedir. Bütçenize uygun ve istenilen tasarımlara sahip kupa ürünleri için iletişim kanallarımız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz. Uygun fiyatlara sahip tüm kupa hediyelik eşya çeşitlerine Myros web sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Kupaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kupa ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kupa ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kupa Çeşitleri Nelerdir?

Örneğin sihirli kupa bardak güzel bir seçimdir. Sihirli kupa bardak dışında pek çok farklı kupa çeşidi bulunmaktadır. Bu kupa çeşitlerini maddeler halinde sıralamak gerekirse:

Kupa Nasıl Kullanılır?

Kupa kullanım alanları birçok şekilde olabilmektedir. En yaygın kullanım şekli sıcak içeceklerin tüketilmesinde gözlenmektedir. Ofislerde, evde, kafe ve restoran gibi alanlarda kupa kullanımı oldukça yaygındır. Çay, kahve, bitki çayı, meşrubat gibi pek çok farklı içeceğin tüketilmesinde kupalar kullanılmaktadır. Misafirliğe gidildiğinde alınan kupa türleri arasında 6 lı kupa bardak seti güzel bir tercih olabilir. Kupa türüne göre kullanım amaçlarında farklılıklarda gözlenmektedir.  Baskılı kupa bardak türleri Restoran ve kafe gibi işletmelerde de kupa bardak setleri kâğıt bardak çeşitleri gibi sıkça kullanılan ürünler arasındadır.

Kupa Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Kupaların hediyelik eşya olarak alınabileceği kişiler aşağıdadır:

 • Sevgiliye, 
 • Aileye, 
 • Misafirliğe gidilen yere, 
 • Arkadaşlara,
 • Ofis arkadaşlarına,
 • Yeni bir işe başlayanlara. 

Kupalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kupa ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kupa ürünlerinde toptan fiyatları 8 TL - 150 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kupalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kupa ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kupaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kupa ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kupa Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Kupa hediyelik eşyaları yapımında belirli bir takım işlemler izlenmektedir. Kupa’nın materyaline göre üretim sürecinin ardından ürünün tasarım aşamasında gerekli prosesler uygulanmaktadır. Tasarım aşamalarında müşterinin özel isteği olması durumunda bu istek dahilindeki uygulamalarda işlenerek ürün üretimi tamamlanmaktadır. Kupa hediyelik eşyalarının büyük çoğunluğu el işi üretime dayanmaktadır. Yukarıda da belirtildiği gibi kupa malzemesine göre üretim süreçlerinde spesifik işlemler uygulanmakta ve son ürünler ortaya çıkmaktadır. Tüm ürün üretimlerimiz titizlik ile sağlanmakta ve Myros güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Myros olarak kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile kupa hediyelik eşyaların üretimini gerçekleştirmekte ve satışa sunmaktayız.

Kupaya Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kupa hediyelik eşyaları dışında Myros web sitemizde bulabileceğiniz benzer pek çok hediyelik eşya bulunmaktadır. Bu ürünler şu şekildedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.