• Tümünü Temizle

Makine Mühendisine Hediye

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
249,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sevilen kişilere hediye alırken özellikle ilgili oldukları alanlara göre veya mesleklerine göre hediyeler tercih edilebilir. Örneğin makine mühendisine hediye seçerken içerisinde bunu simgeleyen içerikler olmasına dikkat etmek ince ve hoş bir düşünce olmaktadır. Günümüzde gittikçe önemi artan bir meslek kolu olan makine mühendisliği, çeşitli makine sembolleri kullanarak ikon haline getirilebilir. Bu ikon ile de çeşitli hediye türleri üretilebilir. Bir makine mühendisine hediye alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, hediyenin içerisinde makine mühendisi teması bulundurmasıdır. Makine mühendisine alınacak en güzel hediye nedir sorusuna cevap olarak kartvizit, kalemlik, cetvel gibi meslek hayatında kullanabileceği hediyelik ürünler akla gelmektedir. 

Makine mühendisliği temalı hediyelik ürün alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar şunlardır:

 • Hediye alınan kişinin zevkine uygun olması
 • Kullanış açısından makine mühendisinin işine yarayan bir ürün olması
 • Göze hitap eden estetik bir ürün olmasıdır.

Makine mühendislerine hediye alınırken mesleğinin hediye seçiminde ön plana çıktığını belli ederek hediye almak çok önemlidir. Özellikle toptan şekilde hediye alımında uygun fiyatlarla karşılaşılmaktadır. Perakende satış ile toptan satış fiyatı arasında fark bulunmaktadır. Toptan üretim ve toptan hediye satışı maliyet olarak da uyguna denk geleceği için bu uygun fiyat satışa da yansımaktadır.

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Makine mühendisleri çok kıymetli bir meslek grubudur. Bu kişilere hediye alırken mesleklerinin temasını içinde bulundurmak ince bir düşünce olacaktır. Makine mühendisi temalı hediyelik ürünlerin özellikleri arasında çeşitli kullanım alanlarına sahip olmaları, çeşitli boyutlara ve şekillere sahip olmaları, gündelik hayatta kullanılabilir olmaları yer almaktadır. Bunun haricinde kişiselleştirilebilir hediye olarak da makine mühendislerine hediyeler alınabilir. Kişiselleştirilebilir olması hediyenin şahsi hale gelmesidir. Üzerine isim veya tarih gibi kişisel bilgilerin yazılmasıyla hediyeler kişisel hale getirilmektedir. Özelleştirilebilir makine mühendisi özel hediyelik çeşitlerinin özelliklerinden en dikkat çekici olanı kullanışlı olması ve kişisel olmasıdır. Kişisel hediyeler her zaman daha anlamlıdır ve uzun yıllar boyunca kullanılır veya saklanır. Bu sebeple makine mühendislerine alınan hediyeler kişiselleştirilerek daha anlamlı ve özel hale getirilerek hediye edilebilir.

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Hediyelik eşyaların fiyatları çok çeşitli olabilmektedir. Bu durum hediyelik ürünün çeşidi ve özellikleri ile değişebilir. Makine mühendisine özel hediye fiyatları ortalama olarak 135 TL civarındadır. Herkes çeşitli hediyeler arasından özellikleri ve fiyatı kendine ve hediye aldığı kişiye en uygun olanı seçebilir ve hediye edebilir. Kişiselleştirilebilir hediyelik ürünler yüksek kalite ve uzun ömürlü kullanış imkânı sunmaktadır. Bun karşılık uygun fiyatlı olmasına da dikkat edilmektedir.  Makine mühendisi temalı hediyelik ürünlerin toptan alışı daha uygun fiyata denk gelir. Toptan makine mühendisine özel hediye alarak makine mühendisi tanıdıklarınıza, sevdiklerinize veya çalışanlarınıza hediye edebilirsiniz. Bu sayede onları mutlu etmiş olabilirsiniz.

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Makine mühendisi temalı hediyelik eşyaların fiyatları belirlenirken ürünün ne olduğu büyük önem taşır. Önce ürünün ne olduğuna bakılarak üretimi esnasında kullanılan materyaller tespit edilir ve ortaya bir maliyet hesabı çıkartılır. Bu maliyet rakamının üzerine kâr payı koyularak da satış fiyatı belirlenmektedir. Makine mühendisi temalı hediyelik toptan alındığı takdirde daha ucuza denk gelmektedir. Bu sebeple birçok tüketici toptan bir şekilde hediyelik ürün almayı tercih etmektedir. Hediyelik eşyaları boyutları, metal veya ahşap gibi materyal değişkenleri fiyat belirlemede ön plana çıkan unsurlardır. İçerisinde uygun fiyatlı ham madde kullanılan ürünlerin uygun fiyata, yüksek ham madde kullanılan ürünlerin ise yüksek fiyatlarla satışa sunulması olağan bir durumdur. Toptan makine mühendisine özel hediyelik eşyalar alınırsa perakende satıştan daha karlı rakama denk gelecektir.

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Makine mühendisi temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Makine mühendisi temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Makine mühendisine alınabilecek hediye çeşitleri aşağıda listelenmektedir:

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Makine mühendisi için hediye alınırken kullanışlı olması çok önemlidir. Bu tür hediyelerin kullanılması hediyelik eşyanın türüne göre değişmektedir. Örneğin bir dekor ürünü hediyelik eşya alındığında bunu ofiste masanın üzerine koyarak veya duvara asarak kullanılabilir. Bunun dışında diğer kullanılabilecek ürünleri de işlevlerine uygun olarak kullanmak gereklidir. Kartvizit gibi tanıtım eşyalarını makine mühendisi, ofisinde masanın üzerinde görünür bir yere koyarak kendi tanıtımını gerçekleştirebilir. Böylece hediyelik eşyaları çeşitli şekillerde kullanmak mümkündür.

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Makine mühendisi temalı hediyelik ürünler şu kişilere alınabilir.

 • Makine mühendislerine
 • Makine mühendisliği öğrencilerine
 • İdeali makine mühendisi olmak olan öğrencilere
 • Makinelere ilgisi olan kişilere

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşyalar  için Toptan Satış Mevcut mu?

Makine mühendisi temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Makine mühendisi temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 45 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşyalar  için Ücretsiz Kargo var mı?

Makine mühendisi temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Makine mühendisi temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Makine mühendisine özel hediyelik eşya üretici Myros, hediyelik eşyaların üretimini gerçekleştirirken ön planda tuttuğu ilk faktör kalitedir. Hijyen kuralları çerçevesinde kaliteden ödün vermeden fiyatlar da uygun tutularak üretimler gerçekleştirilmektedir. İnsana saygı duyan, çalışanlarına gereken özeni gösteren Myros üretimlerini gerçekleştirirken kalite standartlarına uygun ilerlemektedir. Göze hitap eden estetik açıdan zengin ürünler üreterek tüketicilerini memnun etmeyi hedeflemektedir. İlhamını modern hayattan ve gündelik ihtiyaçlardan alan Myros, kaliteyi estetikle buluşturmaktadır. Bu şekliyle de en uygun fiyatları tüketicilerine sunarak her bütçeye hitap etmeyi hedeflemektedir.

Makine Mühendisi Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Makine mühendisi temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalardan birkaçı aşağıda listelenmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.