• Tümünü Temizle

Siparişe Özel Ürünler

için 299 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
489,00 TL
(0)
70,90 TL
(0)
88,90 TL
(0)
179,00 TL
(0)
3.099,00 TL
(0)
279,00 TL
(0)
91,90 TL
(0)
319,00 TL
(0)
269,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
109,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Özelleştirilebilir Myros Ahşap Masa Takvimi
88,90 TL
(0)
139,00 TL
(0)
için 299 ürün görüntüleniyor.

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Siparişe özel hediye ürünler, firmaların hazır ve seri üretilen koleksiyonlarını temel alarak, eşyanın tasarımında bulunan renk, desen, fotoğraf, yazı gibi özelliklerini satın alan kişilerin taleplerine göre ürettikleri ürün kategorilerinin tamamıdır. Siparişe özel hediye ürünler, kişiye özel hediye, özel üretim hediye veya özelleştirilebilir hediye olarak da bilinirler. Bu ürünler, insanlar tarafından çeşitli özel günlerde veya özel durumlarda, kişiye özel hediye vermek amacı ile satın alınırlar. Bu ürünler doğum günleri, yılbaşı, bayramlar, düğünler, yıl dönümleri, mezuniyetler, işyeri açılışları, kuruluş kutlamaları, davetler ve organizasyonlar gibi bireylere veya firmalara ait tüm özel etkinlikler için üretilebilen özel üretim hediye eşyalarıdır.

Siparişe özel hediye ürünler, kişiye özel olarak tasarlanmış, üretilmiş ve kişisel bir anlam taşıyan eşyalar olduğu için alınan en etkileyici hediye seçeneklerinden biridir. Kişiye özel hediye, satın alınan kişiye gösterilen sevgi, yakınlık, ilgi ve özenin bir göstergesidir. Hediye verilecek kişinin ismini ya da isminin baş harflerini, sevdiği renk ve desenleri, hayatındaki önemli olan bir tarihi veya özel bir mesajı içerebilirler. Tam da bu nedenle, kişisel olarak tasarlanmış bir hediye olarak çok anlamlıdırlar. Hediyelik eşya üretim ve satışı yapan firmaların içinde özel üretim hediye üreten ve satışını yapan firmaların, genellikle hazır koleksiyonlar veya kataloglar üzerinden sınırlı tasarımlar ve standart ürünler üreten veya satan firmalara göre daha ayrıcalıklı bir yeri vardır. İşte bu nedenle kişiye özel hediye ürünler hem satın alan kişiye hem hediye aldığı kişiye hem de üreticilere ve satıcılara önemli ölçüde bir değer katarlar. Dünya genelinde kaç ayrı siparişe özel hediye ürünler olduğu sorusuna cevap vermek zor olsa da, birçok farklı türde kişiselleştirilmiş hediye çeşidi bulunmaktadır. Bunlar, giyilebilir ürünlerden (örneğin, gömlekler, tişörtler, şapkalar, aksesuarlar, mücevherler ve takılar), ev dekorasyon ürünlerine (örneğin, tablolar, çerçeveler, vazolar), ofis malzemelerinden (örneğin, kalem, ajanda, not defteri) kişisel eşyalara (termos, cüzdan, çanta, anahtarlık) kadar birçok çeşitte olabilirler. Kişisel bir dokunuş eklenen özel üretim hediye ürünleri ve kişiye özel hediye seti alan herkes ister kişiye özel doğum günü hediye isterse diğer özel günler için kişiye özel tasarım hediyeler alsın hediyeyi alanın kendini çok özel hissetmesini sağlar. Aynı zamanda hediye veren kişinin karşısındakine özen gösterdiğini düşündürür. Özel bir anı yaratmak için en seçkin yollardan biri olan siparişe özel hediye ürünleri, oldukça etkileyici ve harika bir yöntemdir. Örneğin, eşe özel hediyeler arasından evlilik yıldönümü için düğün fotoğraflarınız ve kişisel mesajınız ile bir ürün tasarlayarak hediye vermek sevginizi taçlandırır. Kişiye özel ofis hediyeleri arasından yeni bir işe başlama hediyesi olarak isme özel bir kartvizitlik veya cüzdan satın almak, hayattaki önemli başlangıçlar ile ilgili anıları ölümsüzleştirmenize yardımcı olur. Özelleştirilebilir hediye ürünleri, şehre özel hediye, mağazaya özel hediye, turistik özelleştirilebilir hediye, firmaya özel hediye ürünler ile işletmeler, kurumlar, hediyelik eşya toptancıları için de üretilir. Özel üretim hediye ürünleri, tüm özel ve kamu kurum ve kuruluşlarında  işletmelerin veya markaların farkındalığını artırmak için de etkili bir yoldur. Siparişe özel hediye ürünleri satın alırken bilinmesi gereken ve dikkat edilmesi gereken konular için öneriler aşağıdadır:

 • Kalite: Özenle seçilen ve özel kişiler için planlanan siparişe özel hediye ürünlerde en önemli konu ürün kalitesidir. Kaliteli malzeme ve işçilik uzun ömürlü olacağı için anılarınızı daha uzun süre ayakta tutacaktır. Bu nedenle kişiye özel hediye fikirleri konusunda değerlendirme yaparken ürün kalitesine ve üretici firmanın markasının güvenilirliğine çok dikkat edilmelidir.  
 • Güvenilir satıcılar: Güvenilir ve saygın bir satıcıdan sipariş vermek, üretim ve ürünün kalitesi, paketleme, lojistik operasyonun olduğu satış süreci ve sonrasındaki müşteri hizmetleri açısından çok önemlidir.
 • Tasarım: Kişiye özel hediye ürünlerin en önemli özelliği, kişiye özel tasarlanmış olmalarıdır. Tasarımların orijinal, şık ve özel olmasına önem verilmelidir.  Aynı zamanda hediye vereceğiniz kişinin kullanımındaki tercihlerine uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.
 • Kişiye özel detaylar: Ürün üzerine yazılabilecek mesajlar, isimler, tarihler gibi kişiye özel detayların üründe yer alması, hediyenin daha özel olmasını sağlar. Bu tip bilgilerin doğruluğundan ve üretici firmaya doğru iletildiğinden emin olunmalıdır.
 • Teslimat süresi: Kişiye özel ürünler genellikle sipariş üzerine üretilir. Bu nedenle, teslimat süresi konusunda bilgi almak ve sipariş vermeden önce zaman planlaması yapmak çok önemlidir. Kişiye özel hediye kutusu içeriğinin, üretim, lojistik süreçler açısından mutlaka doğru zamanda teslim edilebileceğinden emin olunmalıdır.

Sevginizi göstermek için sürprizler yapmak amacı ile kişiye özel hediye kutusu, kişiye özel hediye seti, kişiye özel doğum günü hediye, eşe özel hediyeler, kişiye özel fotoğraflı hediyeler, kişiye özel hediye erkek, kişiye özel hediye bayan, kişiye özel erkek hediye seti, kişiye özel ofis hediyeleri, kişiye özel yastık hediye, kişiye özel tasarım hediyeler, kişiye özel sevgili hediyeleri almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük ve güçlü hediyelik eşya üreticisi ve toptan satış firması Myros, bu talepleriniz için en doğru adrestir. En kaliteli malzeme ve işçilik ile üretilen özelleştirilebilir hediye kategorilerini bulacağınız Myros’ un, kataloglarındaki ürün çeşitleri arasından seçim yaparak karma ve tekli olarak kişiye özel hediye ürünler sipariş edebilirsiniz. Aile üyelerine, dostlara ve arkadaşlara, hayatınızda özel kabul ettiğiniz tüm sevdiklerinize, bir benzeri olmayan ve özel istek üzerine üretilen siparişe özel hediye ürünler için Myros’ un kullanıcı dostu online platformundaki seçeneklerden veya showroomlarından perakende alım yapabilirsiniz. Firmaya özel hediye, şehre özel hediye, mağazaya özel hediye, turistik özelleştirilebilir hediye, promosyon ve tanıtım hediye ürünleri arayışında isenız tüm kurumsal siparişler için toptan sipariş verebilirsiniz. Avantajlı toptan satış fiyatlarından ve kurumlara özel kampanyalardan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey toptan bayi üyelik başvurusu yaparak, onaylandıktan sonra bayi girişinden sipariş vermektir. 

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?    

Siparişe özel hediye ürünler birçok farklı kategori türünde değişik temalarda üretilir. Turistik özelleştirilebilir hediye çeşitleri olan magnet, anahtarlık, açacak, kupa, ayna, anahtarlık askısı, küllük, sabun, bardak altlığı, kartpostal, çan, gibi ürünler çoğunlukla seyahatlerde kolay taşınan ve az yer kaplayan özelliklere sahiptir. Ahşap, seramik, epoksi, cam, metal, plastik, doğal taş, çini malzemeleri üzerine alıcı tarafından belirlenen desen ve mesajlar ultraviyole dijital baskı, ofset baskı, kabartma, lazer kesim, serigrafi, tekniği ile dekorlama yapılan özel üretim hediye eşya çeşitleridir.  Kişiye özel hediye olarak da üretilen bu tarz küçük ebatlardaki ürünlerin boyutları, genellikle 3 cm ile 10 cm arasındadır. Özelleştirilebilir hediye ürünlerden duvar tabağı, masaüstü dekor, duvar süsü, nihale, kâse, fotoğraf çerçevesi, dekoratif pano, mumluk, mutfak önlüğü, tepsi, yüksük, hatıra kaşık, havlu, shot bardak, amerikan servis, fırın eldiveni, fırın tutacağı, kahve fincanı, çay bardağı, rakı bardağı, şişe tıpası biblo-heykel, dekoratif kutu, kişiye özel yastık hediye ürünleri de evlerde ve diğer tüm mekanlar içinde hem kullanışlı hem de dekoratif ürünlerdir. Tekstil dokuma kumaş, ahşap, seramik, epoksi, cam, metal, plastik, doğal taş, çini gibi yüksek kaliteli malzemeler üzerine alıcı tarafından belirlenen desen ve mesajlar dijital baskı, ofset baskı, serigrafi, tekniği ile dekorlama yapılan özel üretim hediye eşya çeşitleridir. Birçok farklı çeşitte ve formlarda seçenekleri olan ve firmaya özel hediye olarak da üretilen ürünlerin boyutları, 10 cm ile 50 cm arasındadır. Özelleştirilebilir hediye ürünler arasında hem kişiye özel hediye amacı ile kullanışlı anı hediyelik hem şehre özel hediye, mağazaya özel hediye, turistik özelleştirilebilir hediye ürün hem de firmaya özel hediye olarak promosyon ürün amacı ile üretilebilen türler de vardır. Saat, takvim, cüzdan, hap kutusu, rozet, çanta, puzzle, tavla, tırnak makası, kartvizitlik, notluk, sigara tabakası, araba süsü, çanta askısı, defter, kalemli notluk, kalemlik, kitap ayracı, kravat iğnesi, para kıskacı gibi çeşitler bunlardan bazılarıdır. Deri, suni deri, tekstil, ahşap, seramik, epoksi, cam, metal, plastik, çini malzemeleri üzerine alıcı tarafından belirlenen desen ve mesajlar ultraviyole dijital baskı, ofset baskı, serigrafi, tekniği ile dekorlama yapılan özel üretim hediye eşya çeşitleridir. Çok farklı renklerde ve temalarda kişiye özel ofis hediyeleri, kişiye özel doğum günü hediye olarak da verilebilecek ürünlerin boyutları 10 cm ile 50 cm arasında değişmektedir. Özel üretim hediye ürünlerinde kişisel özel günleriniz için kendi fotoğraf ve mesajlarınızı içeren özel tasarımlar yaratabilirsiniz. Ülkemizin her bölgesindeki hediyelik eşya toptancıları, dükkanları, turistik tesisler, tarihi alanlar, müzeler ve terminaller ile havayolları için şehre özel hediye ürünler ile bölgenin tarihi, kültürel özelliklerine uygun geleneksel, yerel temalı koleksiyonlar oluşturabilirsiniz. Müşteri ilişkilerinizi geliştirerek markanızla ilgili farkındalığı arttırmak için şirket logonuz, misyonunuz, sloganınız, geleneksel renkleriniz, şekilleriniz ve iletişim bilgileriniz ile firmaya özel hediye ve promosyon ürün temaları belirleyebilirsiniz. Siparişe özel hediye ürünleri ve özel üretim hediye temaları, ilgili tüm alt ürünleri ile malzeme, tasarım, yüksek işçilik kalitesi sunar. Sunduğu zengin ürün yelpazesi sayesinde, hayal gücünüzün yaratıcılığına fırsat tanıyarak beğendiğiniz formda ve istediğiniz adette belirttiğiniz ürünleri size sunar. Ortaya çıkan her bir özel üretim hediye ile özenerek verdiğiniz kişiye özel hediye ürünler tüm sevdiklerinize mutluluk olarak yansır. 

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Yılbaşı, doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, kadınlar günü, mesleki ya da kişisel diğer özel günler gibi zamanlarda herkes özellikle kişisel olarak yakından tanıdığı ve tercihlerini çok iyi bildiği, çok sevdikleri kişilere siparişe özel hediye almak ister. Aynı zamanda düğün, nişan, kına, mevlüt, şirket tanıtımları gibi özel zamanlarda da özel üretim hediye ürünlere ihtiyaç duyar. Bu nedenle piyasada çok farklı kategorilerde, çeşitli temalarda üretilen malzemeler tasarımları, markaları nedeni ile farklı fiyat seviyelerindedir. En pahalı özel dikim kıyafetten, takı ve mücevhere, en uygun fiyatlı promosyon ürünlerden, davet ve partilerde sunulan hediyelere kadar bir çok özel üretim hediye ürün çeşitleri  bulunur. Ürün türüne, kategorisine, kullanılan malzemeye, tasarıma ve marka gücüne göre, piyasadaki  siparişe özel hediye ürünlerinin fiyatları, 20 Lira ile 20.000 Lira arasında değişebilir. Siparişe özel ürünlerin ortalama fiyatları 29 Lira ile 2100 Lira arasındadır. 

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?      

Siparişe özel hediye ürünlerinin fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlar, kullanılan malzeme bileşenleri, ürünün tasarımı, baskı tekniği ve boyutudur. Bunun yanında dekorlama yöntemi, üretimdeki işçiliğin türü, verilen sipariş miktarı ve teslimat süresinin uzunluğu, teslimat adresinin lojistik yetenekleri kullanma etkisi de fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Özel üretim hediye ürünlerinin yapıldığı bileşenler arasında ahşap, dokuma kumaş, plastik, makrome, doğal taş  gibi hafif malzemeler ile metal, değerli metal, epoksi, porselen, çini, seramik, suni deri   gibi işçiliği yüksek, hammadde fiyatı ve gramajı yüksek malzemelerin üretimi arasındaki fiyatlar farklıdır. Malzemenin türü yanında ürün kalıbı ve işçiliği, eşyanın büyüklüğü, küçüklüğü ve farklı malzeme bileşenlerinden oluşması da fiyatı etkiler. Ultraviyole dijital baskılarla yapılan ürünler ile çini veya metal işçiliği ile üretilen desenler de fiyatları farklı etkiler. Özel üretim hediye tasarımındaki kişiselleştirilen alanlarda kullanılan parça ve malzeme sayısı, ürünün formu ve boyutu da fiyatı değiştiren faktörlerdir. Sipariş adedi ne kadar az olursa ürünün birim maliyeti artacağı için fiyatı yükselir. Hızlı teslimatlar birim maliyetini artırır ve bu da ürünün fiyatına yansımasına neden olur. Bu nedenle sipariş öncesinde iletişime geçerek siparişin üretimi ve teslimat süreci ile ilgili fiyat teklifi almak çok önemlidir. 

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Siparişe özel hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Siparişe özel hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?           

Hayatınızda özel kabul ettiğiniz tüm sevdiklerinize, bir benzeri olmayan ve özel istek üzerine üretilen siparişe özel hediye ürünler sevginizi göstermek ve onlara sıradışı sürprizler yapmak için en güzel seçenekler arasındadır. Eğer sipariş süresi için yeterli zamanınız varsa ve kişiye özel hediye kutusu, kişiye özel hediye seti, kişiye özel doğum günü hediye, eşe özel hediyeler, kişiye özel fotoğraflı hediyeler, kişiye özel hediye erkek, kişiye özel hediye bayan, kişiye özel erkek hediye seti, kişiye özel ofis hediyeleri, kişiye özel yastık hediye, kişiye özel tasarım hediyeler, kişiye özel sevgili hediyeleri sipariş edebilirsiniz. Müşterilerinizde marka farkındalığı yaratmak ve kurumlarınızdaki özel günler, lansmanlar, davet ve organizasyonlar için  promosyon ve tanıtım hediyesi, firmaya özel hediye, şehre özel hediye, mağazaya özel hediye, turistik özelleştirilebilir hediye ürünleri sipariş edebilirisniz. Siparişe özel hediye, özel üretim hediye, kişiye özel hediye veya özelleştirilebilir hediye çeşitleri sizin için aşağıda listelenmiştir:

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?           

Siparişe özel hediye ürünlerinin birçok farklı alanda ve mekanda hem kullanıma yönelik hem de dekoratif eşya olma özellikleri vardır. Turistik özelleştirilebilir hediye çeşitleri olan magnet, anahtarlık, açacak, ayna, anahtarlık askısı, küllük, bardak altlığı, kartpostal, çan gibi ürünler çoğunlukla evlerde veya işyerlerinde hem dekorasyona eşlik eden hem de kullanılan ürünlerdir. Özelleştirilebilir hediye ürünlerden kupa, duvar tabağı, duvar süsü, nihale, kâse, mutfak önlüğü, tepsi, , hatıra kaşık, shot bardak, amerikan servis, fırın eldiveni, fırın tutacağı, kahve fincanı, çay bardağı, rakı bardağı, şişe tıpası ev ve işletmelerin mutfaklarında kullanılır. Temalarının özellikleri ile aynı zamanda ortama dekoratif bir hava katarlar. Fotoğraf çerçevesi, dekoratif pano, mumluk, masaüstü dekor, biblo-heykel, yüksük, yastık gibi kişiye özel hediye ürünleri de ev içinde hem kullanışlı hem de dekoratif ürünlerdir. Havlu, sabun, dekoratif kutu gibi ürünler banyo ve mutfaklarda temizlik ve tazelik havası yaratır. Çok farklı temalarda ve renklerde kişiye özel doğum günü hediye olarak da verilebilecek cüzdan, hap kutusu, rozet, çanta, puzzle, kravat iğnesi, tavla, tırnak makası, para kıskacı, notluk, sigara tabakası, araba süsü, çanta askısı gibi ürünler ihtiyaç anında kişisel kullanım amaçlı eşyalardır. Kişiye özel ofis hediyeleri olabilecek saat, kartvizitlik, takvim, defter, kalemli notluk, kalemlik, kitap ayracı gibi çeşitler de çalışma ortamlarında ve iş dünyasında herkesin elinin altında olması gereken ve sıkça kullanılan eşyalardır. İster kişiye özel hediye ister firmaya özel hediye olarak üretilmiş olsun tüm siparişe özel hediye ürünleri, onları  vereceğiniz kişinin ortamına ve mekanına, sizin kişisel tasarımlarınızın  dokunuşu ile sevgi, özen ve renk katar.

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir? 

Yılbaşı, doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, kişisel özel günler, bayramlar, anma törenleri, kuruluş yıldönümleri, lansmanlar, çeşitli davet ve organizasyonlar için özel üretim hediye  olarak tasarlanan ürünlerin bireysel kurumsal olarak kimlere alınabileceği aşağıda listelenmiştir:  

 • Kişiye özel hediye erkek eşiniz, partneriniz ve tüm yakınlarınız için doğum günü, yıldönümü vs. için alınabilir.
 • Kişiye özel hediye bayan eşiniz, partneriniz ve tüm yakınlarınız için doğum günü, yıldönümü vs. için alınabilir.
 • Kişiye özel doğum günü hediye olarak aile üyeleriniz, dostlarınız, yakın arkadaşlarınız, çocuklarınız için alınabilir.
 • Kişiye özel ofis hediyeleri yeni işbaşı yapan aile üyeleriniz, dostlarınız, yakın arkadaşlarınız, çocuklarınız, yakınlarınız için alınabilir.
 • Kişiye özel sevgili hediyeleri sevgiliniz için alınabilir.
 • Firmaya özel hediye ürünleri özel veya devlet kurumlarının kuruluş yıldönümleri, bayramlar, yeni yıl özel günleri için alınabilir.
 • Özel üretim hediye ve promosyon olarak hazırlanan ürünler, marka elçisi olması için lansman, davet ve organizasyonlarda müşterilere verilmek üzere alınabilir.
 • Siparişe özel hediye ürünleri uluslararası fuarlarda ticari ilişkileri geliştirmek için promosyon amaçlı alınabilir.
 • Uluslararası ilişkilerde ve diplomasi kültüründe yabancı devlet adamları, konuklar, elçiler ve konsoloslar için kişiye özel ofis hediyeleri alınabilir.

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Siparişe özel hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Siparişe özel hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 10 TL - 700 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Siparişe özel hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Siparişe özel hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?  

Myros, ister kullanım amaçlı veya dekoratif, kişisel ya da kurumsal, geleneksel veya modern, özel gün için veya gündelik, büyük ve küçük binlerce üründen oluşan geniş bir siparişe özel hediye ürünleri  temasına ve koleksiyonuna sahiptir. Her bir ürün özel işçilik kalitesini yansıtan, kaliteli malzeme ve şık tasarımlarla sahiptir. Tüm özelleştirilebilir hediye ürünleri, Myros’ un inovatif atölyelerinde, en seçkin tasarımlar ile en kaliteli malzeme bileşenleri makine ve el işçiliği ustalıkla birleştirilerek, insan gücünün ve yüksek teknolojinin bir arada kullanılması ile üretilir. Hazır koleksiyonlarda bulunan temalar ve kategorilerin arasındaki özelleştirilebilir modeller içinde yer alan seçenekler ile üretilen özel üretim hediye koleksiyonunun her parçası özenle, titizlikle, yüksek işçilik kalitesiyle hazırlanır. Özel üretim hediye ürünler, sipariş verenin talep ettiği özelliklere göre özel olarak yapılır. Müşterinin sipariş aşaması, ihtiyaçları doğrultusunda ürünle ilgili boyut, malzeme, şekil, renk, işlevsellik ve diğer özelliklerini belirlediği ürünü seçerek başlar. Müşteri taleplerine uygun bir tasarımı belirledikten sonra varsa görsel ve isim, mesaj, tarih gibi yazılı mesajları iletir. Bu aşamadan sonra hazırlanan özel üretim hediye tasarımı onaylanır. Üretim için gerekli malzemeler, özel sipariş talimatlarında istenilen özelliklere uygun şekilde seçilerek üretime başlanır. Myros atölyelerinin sanatçı hassasiyeti ile özelleştirilebilir hediye modelleri istenilen adette üretilir. Üretim süreci gerçekleştikten sonra, özel sipariş talimatı ile kalite kontrolü yapılır. Kalite kontrolü tamamlanan özel sipariş ürünleri, özenli ve korunaklı bir şekilde paketlenir. Güvenilir lojistik süreci ile kısa zamanda istenilen tarihte teslim edilir.

Siparişe Özel Ürünler Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?     

Kişisel ve kurumsal olarak,  ister kullanım amaçlı veya dekoratif, geleneksel veya modern, özel gün için veya gündelik kullanım için, istediğiniz adet ve tasarıma göre hem perakende hem de toptan satın alma yapabileceğiniz siparişe özel hediye ürünlerinin olduğu eşyalara  benzer diğer hediyelik koleksiyonlar ve kategoriler  aşağıda listelenmiştir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.