• Tümünü Temizle

Tema Parka Özel Ürünler

için 209 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
70,90 TL
(0)
179,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
139,00 TL
(0)
829,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
219,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Tema Park Temalı Myros Dijital Baskı Eldiven 300x150 mm 1 Adet
179,00 TL
(0)
55,90 TL
(0)
82,90 TL
(0)
219,00 TL
(0)
için 209 ürün görüntüleniyor.

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tema park, çocuklar ve yetişkinler için eğlence amacıyla tasarlanmış geniş bir alanda eğlenceli aktiviteler sunmaktadır. İçerisinde hareketli, heyecan verici, eğlenceli ve hatta adrenalinleri daha da artıran bazı eğlence araçları da bulunur. 

Tema parkları, çeşitli botanik parkları, hayvanat bahçeleri, su parkları, sürüş parkları ve benzeri çoklu ziyaretçi ortamlarını kapsayan, doyasıya bir günü geçirmek için tasarlanmış, çeşitli eğlence ve öğrenme aktiviteleri içeren komplekslerdir. Tema parklarındaki eğlence aktiviteleri, çeşitli atraksiyonlar, kumandalı araçlar, açık hava eğlenceleri, hayvanat bahçesi, su alanları, heyecan verici sürüşler, oyunlar ve diğer eğlenceli aktiviteler ile ailelerin çocukları ve arkadaşları ile zaman geçirebileceği, çok farklı türde eğlence aktiviteleri sunan eğlence merkezleridir. Turizm sektörüne fayda sağlayan, ülkenin tanıtımına yardımcı olan bu alanlar, yerli ve yabancı turistlerin eğlenmesine ve kültürlenmesine katkı sağlar. Parkın içinde aynı zamanda yemek alanları, dinlenme alanları, cafeler, hediyelik eşya dükkanları ve çeşitli büyük maketler bulunur.

İlgi çekici, keyif verici ve aynı zamanda bu kadar özel bir yer olan Tema Parkı, zengin içeriklere sahip olduğundan dolayı çok sayıda çeşitliliğe sahip hediyelik eşya bulunmaktadır. Zamanın tamamı bu keyifli alanda geçerken hediyelik eşya alışverişi yapamayan bireyler için Myros tema parka özel hediyelik eşya üretmektedir. Tema park hediyelik eşya, her yaştan bireyin ilgisini çekecek, işlevsel ve dekoratif ürünlerden oluşmaktadır. Pek çoğu özel malzemeler ile el yapımı olarak üretilmiştir. Bundan dolayı oldukça değerlidir. Kişisel olarak ya da sevilen birine hediyelik eşya olarak verilebilir. 

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Hediyelik eşyalar, Tema Parkı temasına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş olmalıdır.
 • Tercih edilecek hediyelik eşyaların yaş skalası çok önemlidir. Özellikle çocuklar için güvenli olmalıdır.
 • Ürünler birinci sınıf kalitede üretilir ve bazı ürünler kırılabilir yapıya sahiptir. Evde hareketli bir bebek ya da evcil hayvan bulunuyor ise, ürünlerin güvenli oluşu, tercih edilecek hediyelik eşyaların birincil odağı olmalıdır.
 • Hediyelik eşyaların uzun ömürlü ve kullanımı kolay olmalıdır.
 • Kalite ve tasarıma oran ile ürünlerin fiyat/performans dengesi olmalıdır.
 • Tema Parkına özel bir anımsatıcı olan hediyelik eşyalar, hediye alınacak kişinin kişisel zevkine, beğenisine ve kullanım alanlarına göre tercih edilmelidir. Bu nedenle o kişinin karakteri, ilgi alanları, hobileri ve sevdiği yapılar iyi analiz edilmelidir. 
 • Tema Parkı farklı alanlara sahip çok eğlenceli yapılardır. Enerjinin ve dinamiğin bu denli yüksek olduğu alanların hediyelik eşyaları da aynı şekilde canlı renklere sahip, eğlenceli desenlerden oluşmalıdır. 
 • Ürünlerin pek çoğu özelleştirilebilir. Özel üretim tema park hediyelikleri, kişinin sevdiği çizim, desen, tasarım, motif ya da renklerde üretilmektedir. 
 • Ticaret ve kurumsal hediyeler için bayiliklere özel tanımlanan toptan tema park hediyelik eşyaları alışveriş seçeneği ile, ürünler etiket fiyatı üzerinden indirime girer. 

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Tema Park hediyeleri, seyahat etmekten veya tema parklarda geçirilen eğlenceli anları anımsatmak için tasarlandıklarından, çoğunlukla renkli ve eğlenceli desenler kullanılarak yaratılmıştır. Bu noktada Tema Parktan ne alınır? Sorusu gündeme gelir. Popüler olan Tema Parktan alınacak hediyeler arasında t-shirtler, çantalar, bardaklar, çanaklar, magnet, açacak, kişisel eşyalar, ev dekorasyon eşyaları, kutular, kitap ayracı ve çok daha fazlası sayılabilir. Tema park temalı hediyelik eşyalar genel olarak tema parkın temasına göre tasarlanmış ve çocuklar için uygun olan çizgi film karakterleri, hayvanlar, eğlence araçları veya diğer aktivitelerin yer aldığı tasarımlar gibi özel detaylar içerebilir.

Özel koleksiyon ürünleri olan hediyelik eşyalar, farklı malzeme yapılarında, ebatlarında ve tasarımlarında üretilir. Bundan dolayı ürün çeşitliliği çok fazladır. Kategori içindeki ürünlerin ortalama ebatları en 20 mm - 750 mm, boy 7 mm - 800 mm, yükseklik 2 mm - 100 mm ve ağırlık 5 gr - 4000 gr aralığındadır. 

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Tema Park ürünleri zengin tasarımlara sahip çok çeşitli hediyelik eşyalardan oluşur. Tüm ürünler birbirinden farklı olduğu için fiyatları da aynı oranda değişken olabilir. Bundan dolayı ürünlerin ortalama fiyatları 29 TL ile 749 TL aralığındadır. 

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyatlar ürün türüne, malzeme yapısına, kalitesine, tasarımına, işçiliğine ve ürün çeşitliliğine göre belirlenir. Kalite, uygunluk ve müşterilerin özelleştirme isteği gibi faktörler, fiyatlandırmaya katkıda bulunur. Bu faktörler dikkate alınarak, ürün yapısına, tasarımına ve ürün kalitesine göre fiyatlandırma yapılır. Ayrıca fiyatlandırma güncel piyasa koşullarını da yansıtmalıdır.

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Tema park temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Tema park temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Tema Park Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Tema Park temalı hediyelik eşyalar aşağıda verilmiştir;

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Tema park hediyesi çocuklar ve yetişkinler için farklı kategoriye ayrılır. Çocuklar için tema parkı temalı hediyelik eşyalar çok sevimlidir ve onlara keyifli bir deneyim yaşatır. Tema park temalı hediyelik eşyaların en keyifli kullanımı, çocuğun tema parkı temalı doğum gününde eğlenceli bir parti deneyimi yaşamasını sağlar. Hediyelik eşyalar genellikle tema parklarındaki kahramanlarının resimleri olan şapkalar, t-shirtler, kupalar, çantalar, ev dekoratif ürünleri, kişisel eşyalar, mutfak ürünleri  ve diğer çeşitli eşyalardan oluşur. Tema park hediyelik eşya, tema parklarıyla ilgili güzel bir anılarının oluşmasını sağlamak için değerlendirilir. Anıların bir parçası haline gelen bu ürünler, eğlencenin doyasıya yaşanılan zamandan kalan en güzel hatırlatıcılardır. 

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Tema Park temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Aile üyelerine
 • Sevgiliye / eşe
 • Çocuklara
 • Çocukların arkadaşlarına
 • Yakın arkadaşlara
 • Farklı şehirde yaşayan yakın çevreye
 • Ev arkadaşına
 • Firmaların potansiyel müşterilerineTema Park Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Tema park temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Tema park temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 9 TL - 250 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Tema park temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Tema park temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Tema park hediyeleri üreticisi Myros, tema park temalı hediyelik eşyaları geliştirme ve üretme sürecini özelleştirmek amacıyla özel tasarım ve imalat hizmetleri sunmaktadır. Myros, özel üretim için kullandığı malzemeler, tasarım ve baskı teknolojileri ile el işçiliğini birleştirerek bütünleşik ve muhteşem bir üretim ağı sunar. Plastik, metal, ahşap, cam, çini, seramik, kumaş ve kauçuk gibi çok çeşitli malzemeler ile üretim yapan firma, hediyelik eşyalar için kişiye özel tasarım olanağı sağlar. 

Tema Park Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Tema Park temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalara aşağıda yer verilmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.