myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Ürünler

için 201 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
87,50 TL
(0)
87,50 TL
(0)
70,00 TL
(0)
30,50 TL
(0)
82,50 TL
(0)
225,00 TL
(0)
233,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
118,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
103,00 TL
(0)
345,00 TL
(0)
için 201 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dünya tarihinde eski zamanlardan gelen hediyeleşme geleneği, birine iltifat etmek kadar önemli ve erdemli bir davranıştır. Nesiller boyu devam eden hediye alıp verme kültürü günümüzde son derece önemli bir konumdadır. Sadece bireyler arasında değil aynı zaman kurumsal markalar da müşterilerine, çalışanlarına ve halka hediyeler vermektedir. Hayatımızda değer verdiğimiz insanlara, onlara karşı sevgimizi ve ilgimizi göstermenin en güzel yollarından biri promosyon hediyelik ürünler almaktır. Hediyeleşme geleneği, dünya üzerinde hiçbir zaman alışverişi bitmeyecek olan, sevdiklerimizi mutlu etme, firma bünyesine katılan müşterileri ayrıcalıklı ve özel hissettirme eyleminde kullanılan en güzel araçlardan biridir.

Hediye anlayışı her dönem değişen ve trendlere ayak uyduran bir yapıdır. Lakin tüm bunların yanında hediyelik eşya promosyon her zaman modasını koruyarak devam etmektedir. Hediye konusunda unutulmaz seçimler yaparak, sevdiğiniz kişiyle ya da firmanın halk ile arasındaki ilişkiyi ve bağı güçlendirmek amacı ile promosyon hediyelik eşya seçenekleri arasından değerlendirme yapabilirsiniz. Bu tip hediyeler ile hediye vereceğiniz kişi ya da kişileri mutlu hissettirecek ve onlar açısından değerli kılacaksınız.

Özel günlerde hediye almak içten sayılan bir eylemdir fakat normal bir günde hediye almanın yeri çok özeldir. Kişi bazından değerlendirildiğinde, bireyler günlerini güzelleştirecek ve kendilerini özel hissedecek hediye aldıklarında ne kadar değerli olduklarını hissederler. Bu durum aynı şekilde firmalar için de geçerlidir. Müşterilerine sundukları hediye özel olmalıdır. Seri üretim bir hediye almak zor gibi görünse de kişiye özel hediye tercih yapmak daha zordur. Çünkü, promosyon hediyelikler demek sadece ürünün üzerine isim yazdırmak demek değildir. Bu tip hediyeler, hediyeyi özel yapmaz. Hediyelik promosyon ürünleri demek hediye alacağınız kişinin ihtiyacına, hobilerine, ilgi alanlarına, yaşam stiline, ev dekorasyonuna, giyim tarzına hakim olmanız demektir. Kısacası o ürünün o kişiye hitap etmesi anlamına gelmektedir. Seçim yapacağınız hediye kişiyi o kadar iyi yansıtmalı ki, hediyenizi sunduğunuzda “bu hediye tam benim için yapılmış” düşüncesine kapılmalıdır. Firmalar da çalıştıkları bireylere, müşterilerine ya da halka vereceği hediyeler ile bu düşünce stilini oluşturmayı amaçlamaktadır. Müşteriler kendilerini ne kadar özel hissederlerse alışveriş deneyimleri o kadar sıklaşır. Bu nedenle sadece özel günleri beklememeli ve arada onları şaşırtacak küçük dokunuşlar yapmalısınız.

Hediye alma noktasında risk faktörü oldukça yüksektir. Birçok ayrıntıya dikkat edilmesi gerekir. Hediye seçiminde püf noktalara dikkat eden bireyler ve firmalar, hediye alacağı kişileri daha fazla memnun edecektir. Hiçbir zaman etkisini ve hissiyatını kaybetmeyecek el yapımı hediyelik eşyalar, en değerli hediye kategorisindedir. Bu  nedenle ilişkileri güçlendirmek ve samimiyeti geliştirmek isteyen kişiler bu alana yönelmelidir. Sadece Myros’ta bulabileceğiniz yüzlerce ürün arasından, sevdiklerinizin ve müşterilerinizin kişisel zevkine uygun hediyelik eşya seçimini yaptıktan sonra hayal gücünüz ile birlikte en güzel hediyeyi yaratabilirsiniz. Ürün seçimini yaptıktan sonra kişiye özel tasarımınızı, fotoğrafınızı ya da deseninizi sisteme yükleyebilir ve hediyeyi şekillendirebilirsiniz. Dilediğiniz tasarımı yükleme özgürlüğüne sahip olduğunuz Myros’ta markanızın adını her yerde duyurabilir ve reklamını rahatlıkla yapabilirsiniz. Kaliteli ve zengin ürün çeşitlerinden yararlanmak için toptan hediyelik özel üretim ürünler seçeneğini değerlendirebilir, uygun fiyat garantisi altında hediye beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilirsiniz. 

Promosyon Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Hediye alırken dikkat edilmesi gereken altın kural, hediye alacağınız kişinin cinsiyeti, yaş grubu, yaşam stili, ilgi alanları, zevkleri ve renk tercihleri, ev dekorasyonu, kullanacağı alanlar vb. bir bütün olarak düşünülmesi ve özen gösterilmesi gereken bir konudur. 
 • Kişilik özelliklerini bildiğiniz birine hediye almak en zor tercihlerden biridir. Bu nedenle sıradan hediyelerden uzak durarak özel promosyon hediyeler seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Bireye özel hazırlayacağınız tasarım dünya üzerinde sadece ona ait olacağı için daha anlamlı olacaktır. 
 • Alınacak hediyenin kalıcı olmasına önem gösterin. Gelip geçiçi trend ürünler yerine zamansız, stil sahibi ve her gün kullanacağı hediyelik eşyalar arasından seçim yapmaya çalışın.
 • Kişiye özel tasarım sayesinde markanızın adını, logosunu, iletişim bilgilerini ve adresini yazabilir böylece her daim göz önünde bulunursunuz.
 • İlginç tasarıma sahip olan ürünler her zaman hatırlanacak hediyelerdendir. Bu nedenle sevdiklerinize verdiğiniz yaratıcı hediyeler ile kalıcı olmayı hedefleyin. 
 • Hediyelik eşyaların fiyat performans ürünü olmasına özen gösterin. 
 • Toptan promosyon hediyelik eşya ile etiket fiyatı üzerinden uygulanacak özel indirim sayesinde bütçe dostu alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. 

Promosyon Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Her bireye ve her yaşa hitap edecek hediyelik eşyalarda insan sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir katkı maddesi kullanılmamıştır. Farklı materyaller kullanılarak üretilen hediyelik eşya ürünlerini korunaklı bir şekilde kullandığınız takdirde, ürünlerde hiçbir şekilde kırılma, çatlama ya da boya solması gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız. El yapımı üretilen tüm hediyelik eşyalarda birinci sınıf kaliteye sahip hammadde kullanan Myros, özel baskı işlemleri gerektiren ürünlerde de farklı baskılama ve boyama teknikleri kullanmaktadır. Tasarımlar ortaya çıktıktan sonra kalite kontrol sürecine tabi tutulan hediyelik eşyaların her detayı incelenmektedir. Hiçbir sorunu bulunmayan ürünlerin detayları eklenerek web sitesine yüklenmektedir. 

Promosyon Hediyelik Eşya modelleri en çok tercih edilen hediye konseptlerindendir. Bu kategoride dilediğiniz ürüne ulaşabilir ve özelleştirebilirsiniz. Özel yaşam alanlarında kullanılmaya uygun magnet, açacak, kupa, amerikan servis, bardak altlığı, shot bardağı, fırın eldiveni, yastık, dekoratif kutu seçeneklerini inceleyebilir; ofislerde kullanılması için hap kutusu, kalemlik, kartvizitlik, masa üstü dekor, notluk, kitap ayracı vb. ürünlerine yönelebilirsiniz. Günlük hayatınızda her zaman elinizin altında bulunabilecek ürünler tercih ediyorsanız çanta, tırnak makası, sigara tabakası ve cüzdan hediye seçeneklerini düşünebilirsiniz. Promosyon hediyelik ürünler kurumsal ya da günlük hayat ayrımı yapılmaksızın her bireyin rahatlıkla kullanacağı hediyelik eşyalar olmaktadır.

Promosyon hediyelik ürünler en, boy, yükseklik, ağırlık ve tasarımları birbirinden farklılık göstermektedir. Ürün ebatları ortama en 20 mm – 700 mm, boy 20 mm – 1000 mm, yükseklik 5 mm – 200 mm, ağırlık 6 gr. – 3000 gr. arasındadır.

Promosyon Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon hediye ürünleri zamansız tasarımlara sahip ürünlerdir. Özellikle önemli günlerde, farklı hediye seçeneklerini değerlendirmek isteyen bireylerin sıklıkla tercih ettiği konsept hediyelerdir. Kişiye özel hediye seçenekleri arasından ürünlerin ortalama fiyatları 15 TL - 3000 TL arasında olmaktadır. 

Promosyon Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Promosyon hediyelik eşya ürünlerinin fiyat politikası oluşturulurken birçok unsur konuya dahil olur. Farklı materyallere ve tasarımlara sahip olan zengin çeşitliliğe sahip ürünlerde ürün ebatları, ağırlıkları, tasarımları, işçiliği ve baskılama tekniği ilk baz alınan konulardır. Özel promosyon hediyeler yapıldığında yüklenilen tasarımın detayları da fiyatları etkileyen önemli etkenlerden bir tanesidir. 

Promosyon Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Promosyon Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Promosyon hediyelik ürünler kategorisinde zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Myros, hediyelik eşya kullanımı konusunda esnek olmaktadır. Çok yönlü kullanım kolaylığına sahip ürünler üreten firma, özel yaşam alanlarında, ofisinizde, işletmenizde, markanızın tanıtımında ve yolculuk esnasında rahatlıkla kullanacağınız ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Her adımınızda yanınızda taşıyabileceğiniz bez çanta, anahtarlık, ajanda, kalem ürünlerini tercih edebilir ya sa sabit kalan magnet, açacak ve bardak seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Dekorasyonunuzun görselliğini yükseltecek ürünler için dekoratif panolar ve tabaklar alabilir, vitrininizde ya da konsolunuzda sergileyebilirsiniz. Keyif yapmayı seven bireyleri de unutmayan Myros, özel üretim işlemeli ahşap tavla tercihi ile kategorisini özelleştirmektedir. 

Promosyon Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon hediyelik ürünleri hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

 • Sevgiliye / arkadaşa,
 • Aile üyelerine,
 • Ev arkadaşına,
 • Özel günlerde sevdiklerinize,
 • Ofisteki ekip arkadaşlarınıza,
 • Yeni evlenecek çiftlere, 
 • Yeni işletme sahibi olan bireylere, 
 • Dekorasyonunu değiştirmek isteyen bireylere,
 • İlgi alanlarına vakit ayırmayı sevenlere,
 • Firmalar yeni müşteri oluşturmak için halka

Promosyon Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 209 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük hediyelik eşya üretici firması olan Myros, promosyon hediyelik eşya ürünlerini özel yaşam alanlarında, kişisel eşyaların içinde ve kurumsal firmaların marka tanıtımlarında kullanım amaçlı üretmektedir. Tüm ürünler birinci sınıf ham maddeden üretilir. El yapımı olmasına önem veren Myros, boyama ve baskılama tekniklerinde de detaylı işçilik göstermektedir. 

Promosyon Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik promosyon ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.