• Tümünü Temizle

Promosyon Kalemli Notluk

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
453,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Müşterilerinize, potansiyel alıcılarına ya da hedef kitlenize ufak bir jest yapmak ve yapağınız bu jest ile firmanızın ya da markanızın reklamını yapmaya dersiniz? Marka bilinirliğinizi artırmak, sektörde daha gözle görülür hale gelmek ve pazarlama çalışmalarınızda çok daha basit düşünerek hareket etmek için muhteşem bir seçenek olan promosyon kalemli notluk, aynı zamanda son derece işlevsel bir hediyedir. Müşterinizin veya ürünü promosyon olarak sunacağınız karşı tarafın gündelik hayatında kullanabileceği bir armağan olan promosyon kalemli notluklar, fiyat bakımında da uygun bir alternatiftir. Bu noktada dünya üzerinde pek çok fazla çeşitten oluşan hediyelik eşya promosyon kalemli notluk; deri, ahşap, metal, sert karton ve daha birçok farklı materyalden üretilmiş olarak karşımıza çıkar. Temel olarak paket halinde satılan bu ürünler, bir adet kalem ve not kağıtlarının bir arada sunulması olarak tanımlanabilir. Aynı anda hem kalem hem de kağıt sunan ve bu yönüyle oldukça kurtarıcı bir ürün olan promosyon kalemli notluk hediyelikler, oldukça farklı ve geniş kullanım alanlarına sahiptir. 

Kafelerde, restoranlarda, bankalarda, hastanelerde, özel kliniklerde, eczanelerde, bürolarda kısacası tüm iş yerleri ve ofislerde tercih edilen promosyon kalemli notluk çeşitleri, kendi müşteri portfolyonuza ve daha fazlasına da hitap eder. Dolayısıyla, markanızın veya firmanızın tanıtımını en uygun fiyatlı olacak şekilde yapmak istediğinizde Myros ürün grubunda öne çıkan hediyelik promosyon kalemli notluklar sizler için harika bir seçenek olacaktır. Bu noktada promosyon kalemli notluklar Myros.com üzerinden çoklu olarak satışa sunulur. Adet olarak çok sayıda söz konusu üründen sipariş vermek için toptan promosyon kalemli notluk hediyelik eşya fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Tekli alımlara oranla çok daha avantajlı olan toptan promosyon kalemli notluk, bu açıdan sizleri fazlasıyla memnun edecektir. 

Bu noktada promosyon kalemli notluk sipariş vermeden göz önünde bulundurmanız bazı noktalar söz konusudur. İlk olarak kalemli notluk çeşitleri arasından bir seçim yapmalısınız. En doğru seçimi yapmak için de ürün veya hizmet olarak hangi alana hitap ettiğiniz oldukça önemlidir. Zira model olarak firmanıza hitap etmeyecek bir promosyon kalemli notluk hediyelik eşya tercih etmeniz, hediyenin doğru hedefe ulaşmasına engel olabilir. Bununla birlikte, ürünün potansiyel alıcılarınıza ya da hedef kitleye de hitap etmesi gerekir. Karşı tarafa tasarım ve fonksiyonellik bakımından seslenemeyen promosyon kalemli notluk hediyelik ürünler, istediğiniz etkiyi yaratmayabilir. 

Promosyon kalemli notluk hediyelik eşyaları satın alırken dikkat etmeniz gereken detaylar şu şekilde özetlenebilir:

 • Promosyon hediyelik eşyanın modeli
 • Ürünün markanızın değerlerine uyumu
 • Ürünün hedef kitlenizle uyumu

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Parlak metal tasarımı ve ideal boyutları ile benzersiz bir görünüme sahip olan hediyelik promosyon kalemli notluk, birinci sınıf kalitesi ile dikkat çeker. Metal kap tasarımı ile hem şık hem de kullanışlı olan söz konusu notluk içerisinde, bir adet metal tükenmez kalem ve yine birinci sınıf not kağıtları mevcuttur. Tükenmez kalem için ayrı bir bölmeye sahip olan promosyon notluk, kalem ve kağıtları en düzenli şekilde bir arada tutar. Bununla birlikte, metal kutu üzerine firmanızın logosunu, ismini ya da istediğiniz herhangi şeyi dijital olarak bastırabilirsiniz. Epoksi üzerine basılan ve ardından ürünle buluşturulan baskı, son derece kaliteli üretimi ile beğeninizi üzerine toplamaya kararlıdır.  86 mm genişliği, 66 mm boyu, 8 mm yüksekliği ve 79 gr ağırlığı ile ölçü ve ağırlık bakımından epey kullanışlı olan özel promosyon kalemli notluk hediyeler, prestijli bir kurumsal hediye olarak görülebilir. 

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon kalemli notluk hediyelik eşya ürünleri, fiyat aralığı ile sizlere oldukça avantajlı bir fırsat sunar. Müşterilerinize armağan olarak vereceğiniz ve reklamını yaparak karşılığını misliyle alabileceğiniz bu promosyon hediye seçeneği, sayfamızda 207,00 TL birim fiyatıyla satıştadır. Dilerseniz kalemli notluk promosyon hediyelik toptan seçeneğini değerlendirerek ürünün toptan fiyatı hakkında Myros.com destek hattından bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz de, web site üzerinden direkt olarak promosyon kalemlik fiyatlarını öğrenerek siparinişi oluşturabilirsiniz. 

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kalite, materyal, işçilik gibi unsurların yanı sıra, promosyon kalemli notluk hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları pek çok detay göz önünde bulundurularak belirlenir. Ürünün fiyatlandırılmasında, üretiminden dağıtımına kadar olan geniş süreç etkili bir faktördür. Ek olarak promosyonlu kalemli notluk ürünlerinde kullanılan malzemeler, genel olarak metal kutuların ağırlığı ve ölçüleri ürünün fiyatını belirlemede söz sahibidir. 

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon kalemli notluk ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon kalemli notluk ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon kalemli notluk hediyelik eşyalar özelleştirilerek çeşitli hale getirilir. Bu noktada çeşidi şu şekildedir: 

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Günlük yaşamda kısa ve acil notlar alınması gereken zamanlarda devreye giren promosyon kalemli notluklar, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yüzlerce farklı iş modelinde tercih edilen bu ürün, bireysel olarak da pek çok kişinin not alma ihtiyacına kolaylık tanır. Örneğin, hekim bir müşterinize promosyon hediyelik eşya olarak vereceğiniz kalemli notluk, karşı tarafın masasında yerini alacaktır. Bunun yanı sıra, bir kafe işletmesine armağan edeceğiniz bu ürün, sipariş alımlarında oldukça kuratıcı olacaktır. Yalnızca iş alanlarında değil, promosyonlu kalemli notluk bireysel müşteriniz için de bir hayli etkili bir armağan seçeneğidir. Birçok müşterinizin çalışma masasına koyacağı ya da çantasında taşıyacağı işlevsel bir notluk olan bu ürün, kişinin küçük notlar alması gerektiğinde elinin altında olacaktır. 

Bir ürününüzle ya da sunduğunuz bir hizmetle birlikte, müşterinize ufak bir armağan olarak vereceğiniz promosyonlu kalemli notluk hediyelik eşyalar, karşı tarafı mutlu etmenin çok daha ötesinde bir göreve sahiptir. Müşterilerinizin gündelik hayatında birçok farklı şekilde kullanacağı söz konusu promosyon hediyelik kalemli notluk, onlara her kullanışta  sizi ve markanızı hatırlatacaktır. Hedef kitlenizin sık sık aklına gelmek ve onların zihninde bu şekilde kalıcı bir yer edinmek, satışlarınızın artması ve markanızın değer kazanması için müthiş bir alternatifi beraberinde getirir. 

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon kalemli notluk hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Müşteriye
 • Arkadaşa
 • İş arkadaşına
 • Patrona
 • Aileye
 • İş ortaklarına

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon kalemli notluk ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon kalemli notluk ürünlerinde toptan fiyatları 38 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon kalemli notluk ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon kalemli notluk ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, promosyon kalemli notluk hediyelik eşya üretici olarak sizlere kaliteli ve nitelikli bir ürün sunmaya özen gösterir. Öyle ki, her üründe gösterdiği titiz üretim sürecini, promosyon kalemli notluk imalatında da gösteren Myros, satın alacağınız üründen %100 memnun kalmanızı amaçlar. Bu amaç ile imal edilen tüm promosyonlu kalemli notluk hediyelik eşyalar, üretim kalitesi ile sizleri kendisine hayran bırakır. 

Promosyon Kalemli Notluk Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon kalemli notluk hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyaları şu şekilde sıralamak mümkün: 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.