myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Promosyon Hatıra Kaşık

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
150,00 TL
(0)
150,00 TL
(0)
160,00 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Promosyon hatıra kaşıklar birçok amaç için satın alınabilir. Bunların başında sevdiklerinize hediye alıp hem karşınızdaki insanı hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. Hediye hatıra kaşık artık günümüzde yaygın bir şekilde alınmakta ve kullanılmakta. Özellikle bizim gibi çaya düşkün bir ülkede gümüş çay kaşığı hatıra olarak hediye için alınabilir ya da kendiniz için satın alabilirsiniz. Gün geçtikçe kullanım alanı yaygınlaşan hatıra gümüş kaşık normal hediyeler arasında kendine çok farklı bir yer bulmaktadır. Çok fazla çay tüketen ya da kaşık kullanan bir insansanız promosyon hatıra kaşık hediyelik eşya ürünleri tam sizlere göre.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşya Ürünleri satın alınırken bilinmesi gerekenler;

 • Ürünü sevdiğiniz ve kullanış amacınıza göre seçmeniz lazımdır.
 • Sizlere sağlanan muazzam indirim ve bütçenize daha uygun olan toptan promosyon hatıra kaşık ürününü değerlendirilmesi lazımdır.
 • Kendiniz yerine sevdiklerinize hediye alıyorsanız, hediye aldığınız kişinin zevklerine göre seçim yapılmalıdır.
 • Gümüş gibi birçok özellikleri değerlendirilip kendinize uygun olan seçilmelidir.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Hatıra kaşıkların kendi isteğinize göre boyutunu üretildiği maddeyi gümüş ya da metal gibi seçebilirsiniz. İçerisinde kendinize ve hediye almak istediğiniz kişiye göre birçok seçeneğini bulunduran hatıra kaşıklar sizleri bekliyor. Üretildikleri maddeden dolayı normal kaşıklara göre daha dayanıklı olan hediyelik eşya promosyon hatıra kaşık hem sizlere farklı bir tat da sunmaktadır. Örnek olarak gümüş hatıra kaşıklar metallere göre daha dayanıklı ya da metaller kaşıklar sizlere göre daha uygun olabilirler. 

Toptan alındığı zaman sizlere sunulan indirim sayesinde toptan promosyon hatıra kaşık hediyelik eşya çok uyguna gelmektedir. Aynı zamanda geleneksel olarak da bizlerin karşısına çıkmaktadır. Geçmişten günümüze gelen kaşık türüdür.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Promosyon hatıra kaşıkları geçmişten günümüze gelmiş olan kaşık türüdür. Fiyat aralığı ise 87 - 94 TL arasında değişmektedir. Seçtiğiniz özelliklere göre fiyat farklılığı gösteren hatıra kaşıkları toptan aldığınız zaman ise çok daha uyguna gelmektedir. Hem kendinize hem de hediye almak istediğiniz insanın zevklerine göre toptan sipariş vererek hem bütçenize uygun olacak hem de karşınızdaki insanı mutlu edebilirsiniz.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ürünün üretildiği maddeye göre ya da boyutuna göre fiyatı farklılık göstermektedir. Hatıra gümüş kaşık ile metal kaşıkların arasındaki fiyat farklılığının sebebi üretildiği maddeye göre değişmektedir. Bu hususta kendinize uygun kaşığı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü toptan sipariş vererek daha uyguna getirebilirsiniz.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon hatıra kaşık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon hatıra kaşık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon hatıra kaşık hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşya Nasıl Kullanılır?

Promosyon hatıra kaşığı istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Gün geçtikçe kullanım alanı artan özel promosyon hatıra kaşık hediyeler birçok yerde kullanabilirsiniz. Çay karıştırmak için kullanabildiğiniz gibi içtiğiniz birçok ürünü karıştırmak için kullanabilirsiniz. Bu kaşıklar ile tatlı yiyebilir ya da pekmez gibi tatlı ürünleri ekmeğinize sürmekte de kullanabilirsiniz. 

Seçtiğiniz ve istediğimiz birçok alanda kullanılan hatıra kaşıklar sizleri bekliyor. Birçok farklı seçeneği olan kaşıkları kendi isteğinize göre sipariş verebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kendinize uygun kaşığı bulup toptan olarak sipariş vererek kendinize indirimden faydalanabilirsiniz. Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yollarından biri hediyelik eşya promosyon hatıra kaşık satın almak.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşya Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Promosyon hatıra kaşık hediyelik eşya şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Eşinize,
 • Çocuklarınıza,
 • Annenize
 • Babanıza
 • Arkadaşlarınıza,
 • Sevgilinize,
 • Akrabalarınıza,
 • Öğretmenlerinize,
 • Müdürlerinize,
 • Çalışanlarınıza.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon hatra kaşık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon hatra kaşık ürünlerinde toptan fiyatları 29 TL - 31 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon hatra kaşık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon hatra kaşık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Dünya standartlarına uygun bir şekilde üretilen ürünler tamamen sizlerin sağlığı düşünülerek kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Gümüş ve metal gibi seçeneklerine uygun aynı zamanda bütçenize uygun olacak şekilde boyut farklılıklarıyla da üretilmektedir. Toptan alımlar daha uyguna gelmektedir. Farklı seçenekler sunmak adına kaliteli bir şekilde Myros tarafından üretilen hatıra kaşıklar sizlerin karşısına çıkmaktadır. Özel promosyon hatıra kaşık hediyelik üretilirken birçok kalite kriterine uygun hareket edilerek dünya standartlarına uygun bir şekilde üretim sağlanır ve sizlerin karşısına çıkartılır.

Promosyon Hatıra Kaşık Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon hatıra kaşık hediyelik eşya ürünlerine benzer ürünler şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.